LG Optimus 3D (P920) - Obecná diskuzeROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Pidas352
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: úte 20. zář 2011 14:49:45
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 3D P920

ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od Pidas352 »

Flashnul jsem pres recovery vyse zminenou romku ale kdyz nabehne plocha tak nekdy po 10vterinach nekdy az za 20minut kde koliv pri ovladani tel ve sluchatku jakoby praskne a tel umre s tim ze nejde zapnout bez vyndani baterie, aby vydrzel tech treba 20minut musim treba 20krat vytahnout bat. jinak Gapps mam nainstalovane a umiralo to i kdyz gapps nebyli . vse jinak faka jak ma tak kdyby jste nekdo vedel proc by to mohlo delat tak budu rad zkousel sem i jine 4.1.X a to same.Ted mam tu nejnovejsi verzi zde:
http://translate.google.cz/translate?hl ... ice%3Dp920

prechazel sem na to z 2.3.5 V21E tak jestli v tom nebude problem. predem diky za pripadnou snahu

edit: ted jsem zkousel CM10 mod a to same po chvili se vypne :( , takze to bude asi celkove v Jelly bean. u CM7 2.3.7 je vse OK
Uživatelský avatar
OlinO
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19. črc 2011 20:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od OlinO »

užs to prosim tě nějak vyřešil?
Chci se tě zeptat, jestli ti to fungovalo v pohodě jako telefon?
U moji LG P920 to totiž nevzalo simkartu ani žádnýho operátora to nenašlo. Jinak nevim, jak dlouho sem to zkoušel,ale nevipínalo to samo.
LG Optimus 3D
Uživatelský avatar
OlinO
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19. črc 2011 20:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od OlinO »

OlinO píše:užs to prosim tě nějak vyřešil?
Chci se tě zeptat, jestli ti to fungovalo v pohodě jako telefon?
U moji LG P920 to totiž nevzalo simkartu ani žádnýho operátora to nenašlo. Jinak nevim, jak dlouho sem to zkoušel,ale nevipínalo to samo.
Tak už mám aji signál, teď nabíjím, tak pak napíšu, jestli vypíná, nebo ne

Postup
1.Root
2.Rom manager z google play
3.install CyanogenMod-7.2.
4.Insatll jelly bean (verze jellybam-4.0.0_p920.STABLE.zip)
LG Optimus 3D
Uživatelský avatar
OlinO
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19. črc 2011 20:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od OlinO »

Tak po vypnutí a zapnutí telefonu zas bez sim a signálu.
LG Optimus 3D
Pidas352
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: úte 20. zář 2011 14:49:45
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 3D P920

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od Pidas352 »

Me to chodilo vse bez problemu, ale max 20 minut a pak tvrda smrt.

Koukal sem ze u optimus x2 je v navodu na 4.X.X pres app all in one nutne predem nahrat novy boot loader jinak by se v bootovani tel. briknul, ale v navodu na 3D o nem zminka neni tak nevim jestli to je duvod meho problemu.
U tvyho problemu se signalem je mozna potreba jiny baseband ale ze by i sim? no nevim nejsem zas tak zkuseny takze jenom mozna...
kazdopadne kdybych narazil na reseni tvyho problemu hodim to sem :-)
davidus777
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 05. led 2012 10:01:19
Typ mobilu / ROM: lg optimus 3d

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od davidus777 »

Mam stejny problem. Restarty, zkousim kazdou novou nightly verzi.Zatim zadne zlepseni. signal taky nejde. Zaklad V21e. Stejny problem jsem mel i u korejske verze ics od xball.
Uživatelský avatar
OlinO
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19. črc 2011 20:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od OlinO »

¨No dal jsem tomu 1 vejkend. Asi tak 30x - 40x sem přeinstaloval systém. Až nakonec u korejske verze ics od xball (u ktery mě to bez problému vždycky sim kartu a signál našlo) tak když jsem rootnul a chtěl provez clockworkmod (a to sem si říkal,že už to bude poslední pokus, že na to zkusim nahrát buď cm10,nebo nějakej jinej JB,že to korejsky offiko je to, co chybí tomu JB,aby v tomto tel.fungoval normálně a už sem se ničeho nebál,po tom,co sem s tim při těch instalacich dělal a vždycky sem tel. oživil),tak mě tel. umřel uplně, že jenom problikával a zapina a vypinal a nešlo ani přepnout do modu obnovení software.

Tak sem si říkal, že nakonec zkusim reklamaci.(to už se mě teda podařilo dostat do software update) a offiko prográmkem se mě podařilo nahrát v21e. (no žádná změna a telefon furt blikal,ale říkal sem si, že to třeba projde,že tam bude offiko v21e a nic nepoznaj)

Další den mě to nedalo a flashnul jsem tam zase ten xball a najednou se telefon rozjel. Po update offiko v21e zase blikání
Tak znovu flash xball a potom flash v21e boot. No a telefon se rozjel a už sem si říkal, že to riskovat nebudu,pokud nebude něco fakt ověřenyho,jako je podle mě jeden z nejlepších systému a to je CM7 (ten sem si tam teda hned nahrál),ale už su zase naspět na v21e quli 3Dčku.

Takže závěrem : lepší je si počkat,na offiko ICS (ale kdo by to vydržel,že kor,když ten 4.2.1 vypadá daleko líp) :D
LG Optimus 3D
swagerII
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 07. čer 2012 19:42:36
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 3D
Rom: 2.3.5

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od swagerII »

a ty jeste doufas, ze nejake ofiko bude? ja uz ne, ale necham se rad mile prekvapit. :lol:
Uživatelský avatar
OlinO
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19. črc 2011 20:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od OlinO »

No když nad tim tak přemejšlim,tak to vypadá,že to LG potichu zahraje do autu a nahoděj spiš novy telefony.

No uvidíme. Zase sem samozřejmě nevydržel a zkoušel sem a zkoušel a nakonec se mě tam podařilo dostat 4.0.4 včetěně češtiny.Takže teď zkouším jak to fachčí,mám to od dnešní 1 hodiny ranní (spíš noční),takže moc ještě nevím,ale první dojmy sou super oproti 2.3.5ce je to samozřejmě bomba.
- Hodně brzo se mě vybila baterka,ale to bude spíš tim,že baterka dostává zabrat tim neustálym připojováním a odpojováním k PC.
- Měl jsem zaplej Skype a muziku a když jsem začal brouzdat netem, tak se mě začal tel odpojovat od operátora a ztrácel signál
už jsem to chtěl zas přeinstalovat na V21D, nebo E ale nakonec sem vydrže a ještě odzkouším.

Kdyby byl zájem, tak vytvořim téma někde v ROOT,ROM se stručnym návodem.
(jen pro info se jedná o verzi V28B, přesně mám LGP920AT-00-V28b-EUR-XXX-FEB-18-2013+0,ale těch V28B je víc alternativ)

Jo a nejspíš to vychází z korejské xbsall, takže plnohodnotny 3D, (aspoň co se týče foťáku a tlačítka a menu 3D,co sem zatim stačil zpozorovat) ale oproti xbsall je foťák normálně, ne jak u xbsall vzhuru nohama.... a tlačítko 3D (při zaplym foťáku) teď zas nefunguje jako spoušť,ale přepíná mezi 2D a 3D režimem focení a natáčení
LG Optimus 3D
rtep
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 23. bře 2013 10:44:18
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: LG G Pad 8.3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od rtep »

Ahoj OlinO,
prosím o radu, jak vrátím do telefonu v21e, taky jsem zkoušel různý romky. Ta tebou popisovaná LGP920AT-00-V28b-EUR-XXX-FEB-18-2013+0, mě taky padá a nemá signál. Prošel jsem i tím, že telefon jen bliknul a nic. Nedaří se mě vrátit na původní rom v21e, po přehrátí jen blikne logo LG a zhasne.
Předen díky za snahu :help:
rtep
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 23. bře 2013 10:44:18
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: LG G Pad 8.3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od rtep »

Tak, už mi to jede, po dvoudenním přehrávání romky. :yes:
Uživatelský avatar
OlinO
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19. črc 2011 20:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od OlinO »

rtep píše:Tak, už mi to jede, po dvoudenním přehrávání romky. :yes:
Čau,sorry nějak sem teď neměl čas na forum a aji teď píšu s telefonu v práci. Tak su rád,že se ti to povedlo a to teda máš asi nazpět V21E. Já mám teda pořád ten ICS 4.0.4 A kromě těch počátečních problémů jak sem psal před tim,tak už nemám žádnej problém a vše funguje perfektně a o proti v21e a andr 2.3.5. to běhá mnohem rychleji bez zasekavani atd....Nechtěl bych se vracet na původní 2.3.5ku
LG Optimus 3D
rtep
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 23. bře 2013 10:44:18
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: LG G Pad 8.3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od rtep »

Ahoj,
nešel by napsat nějaký postup a přesný typ rom (případně odkaz ke stažení).
Všechny ICS co jsem zkoušel byly bez funkční simkarty a hlavně různě padaly, nepoužitelné. :rtfm:

Díky za všechny :) ;)

P.S. pořád jedu na v21e
Uživatelský avatar
OlinO
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 19. črc 2011 20:15:58
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: ROM JellyBam 4.1.2 !! vypinani !!

Příspěvek od OlinO »

rtep píše:Ahoj,
nešel by napsat nějaký postup a přesný typ rom (případně odkaz ke stažení).
Všechny ICS co jsem zkoušel byly bez funkční simkarty a hlavně různě padaly, nepoužitelné. :rtfm:

Díky za všechny :) ;)

P.S. pořád jedu na v21e
Tak jen stručně

http://androidforum.cz/ics-4-0-4-t40502.html
LG Optimus 3D
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus 3D (P920) - Obecná diskuze“