LG Optimus 2X (P990) - Obecná diskuzeUdělá mi z něj prosím někdo funkční mašinu?

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
dj.koala
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 20. led 2012 18:48:36
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X

Udělá mi z něj prosím někdo funkční mašinu?

Příspěvek od dj.koala »

Ahoj!
Už mi dochází trpělivost s tím jak se telefon neustále kouše, sám od sebe restartuje a podobně. Je tu někdo kdo by byl ochotný se na mě na dálku připojit (např. pres Teamviewer) a telefon mi rootnout? Já jsem přes tyto věci totiž totální lama. Díky
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Udělá mi z něj prosím někdo funkční mašinu?

Příspěvek od LivArt »

Není dobrej nápad nechat to dělat někoho jinýho - se něco časem může rozbít a budeš nahranej, sám to dohromady nedáš a můžeš těžko někoho shánět, kdo to udělá.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Udělá mi z něj prosím někdo funkční mašinu?

Příspěvek od Mishack »

Hard reset jsi zkousel? Udelal bych proste HR, instaloval pouze z Google Play a ne kazdou hovadinu. Pokud HR nepomuze, mas dve moznosti. Bud to poslat na reklamaci, nebo se naucit jak flashnout custom rom. Tim ale vetsinou (ne vzdy) prichazis o zaruku.
dj.koala
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 20. led 2012 18:48:36
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X

Re: Udělá mi z něj prosím někdo funkční mašinu?

Příspěvek od dj.koala »

Jelikož se často sám restartoval, zkoušel jsem tovární nastavení, i opravu systému přes LG PC Suite. Večer jsem nabíjel na 100% ráno jsem se probudil, a mobil vypnutý s tím že baterie má 0%, navíc po zapnutí zobrazoval úplně nesmyslný čas a datum. To se mi také nestalo poprvé. Aplikace nainstalované téměř žádné nemám a když, tak z google play jen průzkumníka pro správu souborů, svítilnu a messengera.
cenda
Stálý androiďák
Příspěvky: 220
Registrován: úte 12. led 2010 18:04:28
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A
Bydliště: Plzeňsko

Re: Udělá mi z něj prosím někdo funkční mašinu?

Příspěvek od cenda »

Máš v telefonu originální původní baterii? Jak je stará? Je dost možné, že tvá baterie už nemá kapacitu a proto se ti telefon vypíná a restartuje. Nesmyslný čas, resp. přednastavený, něco jako 00:00 + od kdy se hodiny rozběhli do startu systému, se zobrazí pří ztrátě napájení na delší dobu (cca >15s).
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen
acheruspd
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 27. lis 2012 20:46:32
Typ mobilu / ROM: LG optimus 2x p990
Rom: Django X

Re: Udělá mi z něj prosím někdo funkční mašinu?

Příspěvek od acheruspd »

aj môjmu to takto šibalo vymenil som baterku a už ide OK.Root zvládneš aj sám je to úplne primitívne ak nenájdeš ako na to napíš ja ti to tu nájdem tiež som našiel návod tu ale nie pod ako root-nuť mobil ale ako nainštalovať...
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus 2X (P990) - Obecná diskuze“