Ostatní telefony MotorolaHard brick motorola z2 force

Odpovědět
tomik520i
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. kvě 2018 18:01:08

Hard brick motorola z2 force

Příspěvek od tomik520i »

zdravím, neměl by náhodou někdo po kapsách fakt super návod i se souborama na to jak od hard bricknout tenhle telefon? :D Svojí vlastní neznalostí a pitomostí se mi povedlo trochu smazat úplně všechno..... :D prakticky je ve stavu kdy ho pc detekuje jako qualcomm HS-USB QDloader 9008 :facepalm:
Uživatelský avatar
djmicho
Androiďák!
Příspěvky: 576
Registrován: sob 21. bře 2015 22:45:25
Typ mobilu / ROM: Infinix note 30 vip
Mobil 2 / ROM: Sony 5 II
Tablet: Pixel 6
Tablet 2 / ROM: Mi Mix 2S
Bydliště: Jihlava

Re: Hard brick motorola z2 force

Příspěvek od djmicho »

Xda, najit vhodnou rom a pres fastboot to tam naprat, ale pozor, musi byt presne stejna verze ( je vicemene jedno jestli z eu, us nebo china verze, max nepujde flashnout bootloader a dalsi drobnosti) ale stejny mesic zabezpeceni (tzn. Ze kdyz si tammel dubnovy oreo tak breznovy ani kvetnovy nepujde ;) ). Nevim jestli mas odemknuty bootloader, jestli ne tak na strankach motoroly vygenerovat unlock code...
Pokud mám telefon déle než týden, tak stojí za to ;)
tomik520i
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. kvě 2018 18:01:08

Re: Hard brick motorola z2 force

Příspěvek od tomik520i »

to asi neklapne... telefon je uplně komplet odemknutý ale fastboot příkazy nenajedou... ani adb příkazy ani ten bootloader tam nezbyl.... spíš než to bych potřeboval najít soubory pro Qualcomm Flash Image Loader tzn prog_emmc_firehose soubory nebo nějaký funkční blankflash.... ten telefon je totally dead co se týče vnitřního SF
tomik520i
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. kvě 2018 18:01:08

Re: Hard brick motorola z2 force

Příspěvek od tomik520i »

zas na druhou stranu mám docela bohatou zálohu toho všeho i veškerých boot souborů z TWRP akorát nějak nevím co s nima
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Motorola“