Ostatní tablety GoCleverTerra 70 W

Odpovědět
ezo88
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30. kvě 2014 9:58:15
Typ mobilu / ROM: Goclever terra 70 w

Terra 70 W

Příspěvek od ezo88 »

Včera som ho v pohode vypol a dneska sa mi nedá vôbec zapnúť. Proste nič čierna obrazovka a nereaguje ani recovery mod pri stlačení volume up + volume down + power. proste nič.... Baterka má cca 80% takže vybití nieje. Dá sa s tím niečo robiť ? Je tam nejaký iný spôsob ako ho zapnúť ?
jjilek
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: pon 28. črc 2014 9:41:55
Typ mobilu / ROM: GT-S6102
Tablet: TA 8300 DUAL
Bydliště: Olomouc

Re: Terra 70 W

Příspěvek od jjilek »

ezo88 píše:Včera som ho v pohode vypol a dneska sa mi nedá vôbec zapnúť. Proste nič čierna obrazovka ....
Dostal jsem tenhle tablet pod ruku s tím, že nejde zapnout. Nejprve jsem nabil totálně vybitou baterku, což se jak se zdá daří. Přitom ale nadměrně hřeje Schottky SS34. Zapnutí se ale stále nedaří. může mi někdo s majitelů poslat alespoň ten jednoduchý návod, který s tabletem byl dodán? A také hledám nějaké technické podklady, což se mi ale možná nepodaří.
jjilek
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: pon 28. črc 2014 9:41:55
Typ mobilu / ROM: GT-S6102
Tablet: TA 8300 DUAL
Bydliště: Olomouc

Re: Terra 70 W

Příspěvek od jjilek »

Dnes jsem se k tabletu vrátil, nabil samostatně baterku a připojil. Podařilo se mi jej zapnout, což jsem poznal zahříváním procesoru a také vypnout. Ale na displeji nic. Také jsem získal adresu na firmware http://antgsm.com/showpost.php?p=218118&postcount=7 , ale je to nějaké pochybné. Při rozbalení se mi nainstalovaly nežádané programy a tak jsem toho nechal. Snad někdo zná spolehlivější zdroj firmvare.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety GoClever“