Ostatní tabletyPlusy a minusy Archos 7 V2 8GB

Autor tohoto vlákna
enjay
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Orange San Francisco

Plusy a minusy Archos 7 V2 8GB

Příspěvek od enjay » úte 01. úno 2011 16:04:14

Zdravím všechny,

přemýšlím o koupi Archose 7 V2, a proto bych se rád zeptal někoho, kdo ho vlastní či s ním má osobní zkušenost, na jeho názor.
Zajímají mě věci, jako např. jestli jde v pohodě instalovat z marketplacu, plynulost browsení, sledování videí, reálná výdrž baterie apod.
Čím obšírnější názor, tím lepší. :)

Mockrát děkuju.

Orange San Francisco (GEN1, TFT) - Swedish Spring RLS5

GMKcz
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: SGS2 + GTab 8.9
Twitter: http://www.twitter.com/GMKcz

Re: Plusy a minusy Archos 7 V2 8GB

Příspěvek od GMKcz » úte 01. úno 2011 19:59:27

Obávám se, že tu moc lidí mít V2 nebude. Distribuují (výrobce) jí myslím od přelomu prosince/ledna. Pokud je někde na skladech (např. alza) tak bych tipoval, že jde o V1 - je ve výprodeji.
Obrázek

Autor tohoto vlákna
enjay
Nové Androidě

Příspěvek od enjay » úte 01. úno 2011 22:58:40

GMKcz
Androiďák!

Příspěvek od GMKcz » úte 01. úno 2011 23:22:45

Jo tak to je dobry. Pixmania je ofic dovozce archosu. Ale jeste pred nedavnem toho na sklade moc nemeli. Muzes ho tim padem zkusit a pokud ti nesedne, muzes ho do 14 dnu vratit..
Obrázek

Autor tohoto vlákna
enjay
Nové Androidě

Příspěvek od enjay » stř 02. úno 2011 9:52:39

Jo tahle varianta už mě taky napadla.

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » stř 02. úno 2011 11:21:47

GMKcz píše:Jo tak to je dobry. Pixmania je ofic dovozce archosu. Ale jeste pred nedavnem toho na sklade moc nemeli. Muzes ho tim padem zkusit a pokud ti nesedne, muzes ho do 14 dnu vratit..
Byl bych se 14denní lhůtou opatrný. Nechce se mi teď studovat podmínky Pixmanie, ale mám dojem, že jde o francouzský obchod fungující na francouzském území, tudíž řídící se francouzskými zákony, ne českými. Pokud se pletu, sorry, ale od nákupu na Pixmanii mě mnozí odrazovali (např. proto, že v balíku není faktura, tu je potřeba si nějak vytisknout na jejich webu apod.), proto bych si před nákupem velmi pečlivě prostudoval, na co po nákupu budu mít právo a na co ne.

radon
Nové Androidě

Příspěvek od radon » stř 02. úno 2011 22:59:00

no sluší se říct, že když těch Archos tabletů před časem neměla Pixmania dost, neměl je v té době nikdo, ani samotný eshop od Archosu. Čekal jsem na naskladnění 70, tak to vím :-)
Sám jsem si u Pixmanie už pár věcí koupil, ale s reklamacema ještě zkušenost nemám, tak nebudu raději lobovat.
Každopádně pokud má někdo ve zvyku vy/zne/užívat tu 14ti denní lhůtu, u Pixmanie bych to neriskoval.
Píšou sice:
http://www.pixmania.cz/cz/cz/na-e-slu-b ... dservice=8
že je to možné, ale dohadovat se s nimi zda je dané zboží "nepoužité" a platit dopravu do Francie, to za to nestojí.

Autor tohoto vlákna
enjay
Nové Androidě

Příspěvek od enjay » pát 04. úno 2011 10:39:53

radon píše:no sluší se říct, že když těch Archos tabletů před časem neměla Pixmania dost, neměl je v té době nikdo, ani samotný eshop od Archosu. Čekal jsem na naskladnění 70, tak to vím :-)
Sám jsem si u Pixmanie už pár věcí koupil, ale s reklamacema ještě zkušenost nemám, tak nebudu raději lobovat.
Každopádně pokud má někdo ve zvyku vy/zne/užívat tu 14ti denní lhůtu, u Pixmanie bych to neriskoval.
Píšou sice:
http://www.pixmania.cz/cz/cz/na-e-slu-b ... dservice=8
že je to možné, ale dohadovat se s nimi zda je dané zboží "nepoužité" a platit dopravu do Francie, to za to nestojí.
Hm, tak na to nebude dobré spoléhat, nehledě na to, že platit poštovné do Fracie, či kam by se to posílalo, by se mi pak nechtělo :)

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » sob 05. úno 2011 0:35:53

Pixmania píše: Všechny zpětně zaslané výrobky je nutné poslat v kompletním a nepoužitém stavu, se vším příslušenstvím a manuály. Žádný poškozený, poškrábaný nebo opotřebovaný výrobek nebudepřijat.
Už tohle mě odrazuje. K čemu mi je ta záruka vrácení peněz, když si to zboží nesmím vyzkoušet, aniž bych o záruku přišel? To pak celá lhůta ztrácí smysl.

roberts
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Ativ S
Tablet: SG Tab 2 7.0

Příspěvek od roberts » sob 05. úno 2011 11:20:23

14-denni lhuta pro vraceni zbozi koupeneho v e-shopu je ZAKONNA a musi ji respektovat kazdy prodejce stejne, Pixmania nemuze mit vlastni pravidla. Lhuta slouzi k tomu, aby clovek, ktery si zbozi koupi pres e-shop, mel moznost si jej VYZKOUSET a zjistit jestli mu vyhovuje, jelikoz pri koupi v e-shopu nemel moznost si zbozi vyzkouset pred koupi. Takze zadne obavy, i Pixmania MUSI zbozi ve 14-denni zakonne lhute vzit zpet. Samozrejme ze musi byt v dobrem stavu, ale v zadnem pripade nemuze odmitnout zbozi vzit zpet kvuli tomu ze neni "nepouzite". E-shop ma pripadne pravo ztrhnout nejake koruny za poskozeny obal, nebo nejakou znamku opotrebeni pristroje, ale nemuzou odmitnout jej vzit zpet.

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab S7

Příspěvek od Cleric » sob 05. úno 2011 12:15:25

Zdarec měl bych jen takový malý a možná hloupí dotaz. Má tento tablet GSM modul? Díky a sorry za OT

@telefon    

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » sob 05. úno 2011 16:20:27

roberts píše:14-denni lhuta pro vraceni zbozi koupeneho v e-shopu je ZAKONNA a musi ji respektovat kazdy prodejce stejne, Pixmania nemuze mit vlastni pravidla. Lhuta slouzi k tomu, aby clovek, ktery si zbozi koupi pres e-shop, mel moznost si jej VYZKOUSET a zjistit jestli mu vyhovuje, jelikoz pri koupi v e-shopu nemel moznost si zbozi vyzkouset pred koupi. Takze zadne obavy, i Pixmania MUSI zbozi ve 14-denni zakonne lhute vzit zpet. Samozrejme ze musi byt v dobrem stavu, ale v zadnem pripade nemuze odmitnout zbozi vzit zpet kvuli tomu ze neni "nepouzite". E-shop ma pripadne pravo ztrhnout nejake koruny za poskozeny obal, nebo nejakou znamku opotrebeni pristroje, ale nemuzou odmitnout jej vzit zpet.
Jistě, to platí pro obchody podnikající na českém území... Ale Pixmania má jen české stránky, podniká ve Francii (http://www.pixmania.cz/cz/cz/legal/cmr1_cmp918_cm.html). Takže na nákup zboží na Pixmanii se vztahují francouzské zákony, na české pohodlí nákupu přes internet v případě Pixmanie zapomeň. Čili svou krásnou zdůrazňovací metodu použij jen v případě, že máš dokonale nastudované francouzské právo.;)

petr1535
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Tablet: Yoga 2-830F

Příspěvek od petr1535 » stř 09. úno 2011 14:10:01

Dnes rano mi dorazil z Alzy.Vlastnim jeste HSG X5A,coz je defacto Mivvy Q721.Zatim jsem mile prekvapen.Displej je mnohem citlivejsi,celkove je to sviznejsi.Obrazovka se sama pretaci.Wifi je trosku tupejsi.Zatim testuju dale.Potreboval bych tam ale klasicky Android market.Jde to nejak poresit?
:DD

Wexter
Droid
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wexter » stř 09. úno 2011 14:29:04

Nechtěl by jsi natočit nějaké videjko o tom archosu V2 ? na youtube je jen jedno a to se na to nedá dívat, jde mi hlavně o plynulost. Jinak, kolik to má RAM ?

petr1535
Androiďák!

Příspěvek od petr1535 » stř 09. úno 2011 15:20:55

Nemam cim.RAM je asi 256.Procesor je Rockchip.Plynule to je.Treba fotky to vali rychle bez prodlevy,ale je tam nejaky jiny prohlizec,nez Galerie.Je to lepsi nez Mivvy.Ale s nicim jinym to srovnat neumim.Ten market bych potreboval.Neda se nekde stahnout APK?Na tom jejich nejsou klicove aplikace.Treba Adobe reader.

EDIT: K vydrzi baterie.Po sedmi hodinach prehravani videa mp4 zbyva 10% kapacity baterie.

GMKcz
Androiďák!

Příspěvek od GMKcz » pát 11. úno 2011 17:58:02

market by mel byt k nalezeni na archosfans.com
Obrázek

petr1535
Androiďák!

Příspěvek od petr1535 » sob 12. úno 2011 6:42:06

Marketů jsem našel několik,ale žádný nechce pracovat.Těch pár aplikací,co používám posháním jinde a na market prdím,není pro mě smrtelně důležitý.Kdyby mi chtěl někdo přes SZ hodit link na aplikace,zlobit se nebudu. :shock:
Další poznatky:
Strojek akceptuje myši a klávesnice.Musíte si přikoupit redukci USB se samicí na obou koncích a USB port přepnout do funkce HOST.Taktéž mi vzal flashky.
Další důležitá věc: Nahoře je přepínač.Levá poloha se dlouho drží a přístroj zapíná/vypíná.Doprava tlačítko drží samo a má funkci LOCK.Tedy takové asi uspání.Pohasne displej.Co je ale důležité,že po 12-ti hodinách v této poloze ubylo z baterky 1 % !!!! energie. Po přepnutí zpět a tapnutí na displej je okamžitě stroj připraven pracovat.Paráda.

EDIT: Archosfans.com byl dobrý tip,díky.Je tam toho opravdu moc,mimo jiné taky to,že market do tohoto strojku zatím narvat nejde. :(
Každopádně stáhnul jsem dnes oficiální update firmwaru.Nemají tam sice napsáno,co vylepšuje,ale u mě se vylepšila wifi.Kolísalo to tak nějak divně,chvilkama se třeba na dvě vteřiny vypla úplně,teď to pěkně drží.Tablet se mi zdá svižnější,ale to je možná tím,že je to flashnuté.Zdá se mi,že displej je citlivější.Ale to může být jen dojem.
Co mě ještě vadí,je nabíjení.Nabíjí se to do 99% a pak to stojí snad dalších 12 hodin,než to skočí na 100% a rozsvítí se žlutá LED.Ale na výdrži se to nijak neprojevuje.Včera jsem brouzdal po netu 3 h 40 min a baterka byla na 62%. To se mi zdá hooodně solidní.

johny.freezing
Nové Androidě

Příspěvek od johny.freezing » pon 14. úno 2011 2:25:03

Petre, mel bych na tebe dotaz. Taky uvazuji o koupi Archosu 8gb V2, ale co se tyce Androida, sem uplny laik. Muzes mi poradit ty, nebo nekdo z pritomnych, jak je to se stahovanim ruznych aplikaci, kdyz bych si ten tablet koupil? Predpokladam, ze hlavni moznosti stahovani aplikaci je prave Android Marketplace, ale kdyz tam nejde nainstalovat,jak jsi psal, tak odkud se daji stahovat? Mel bych do zacatku zajem predevsim o dobrej kalendar. Jeste by me zajimalo, jaky aplikace jsou tam predinstalovany. Taky to asi budu kupovat u Alzy, u Pixmanie se mi nechce riskovat. Diky za odpoved.

joejoecs
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Příspěvek od joejoecs » pon 14. úno 2011 10:09:17

Skus tento navod na spristupnenie marketu
1. Press Menu button
2. Click settings
3. Chose Applications / Manage applications
4. click Running TAB
5. Find Market program in the list and click
6. Click :
a. Clear cache
b. Force stop
7. Press back button
8. Find Google Services Framework and click (Running TAB)
9. Click
a. Clear data (DELTE warning will appear. Click OK)
b. Force stop
10. Go back to Home page
11. Try to Run Market
12. You should see new window with following message: An error occurred. Please try again. (this is good message telling that all steps was done sucesfully)
13. Turn OFF device
14. Turn on device
15. Make sure you have Internet connection (WiFi or other) and SD card is inserted
16. Run Market

FINISHED: Now your market should support all applications available in Google market

Zaujimalo by ma, aky velky kluc zoberie cez USB, neskusal to niekto?

Wexter
Droid
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wexter » pon 14. úno 2011 15:30:51

Myslím že tenhle návod fungovat nebude. Android Market je problém zprovoznit i na rootlé ROMce.

Co se USB disku týče, tak tuším že je max 40GB, ale tím si nejsem jistý.

PS: je nějak na krabici označeno, že se jedná o Archos V2 ? Nejde mi do hlavy cenový rozdíl na alze a na pixmanii. Na pixmaniii je totiž Archos 7 V2 o téměř 1000,- levnější.

johny.freezing
Nové Androidě

Příspěvek od johny.freezing » pon 14. úno 2011 16:04:18

Wexter píše: PS: je nějak na krabici označeno, že se jedná o Archos V2 ? Nejde mi do hlavy cenový rozdíl na alze a na pixmanii. Na pixmaniii je totiž Archos 7 V2 o téměř 1000,- levnější.
To je vcelku normální věc. Pixmania má vždycky nejlevnější věci, ale má dost drahé poštovné, což je určitý vyvažující faktor. Osobně bych se trochu bál uplatňování záruky, nehledě na fakt, že je otázkou, jak a hlavně KAM posílat zboží na reklamaci.

petr1535
Androiďák!

Příspěvek od petr1535 » úte 15. úno 2011 12:56:22

Primo na potisku krabice ne,ale je tam nalepen typovy stitek,kde to je,plus je na krabici nalepka,ktera upozornuje na pritomnost Androida 2.1.

petr1535
Androiďák!

Příspěvek od petr1535 » stř 16. úno 2011 15:04:22

joejoecs píše:Skus tento navod na spristupnenie marketu
1. Press Menu button
2. Click settings
3. Chose Applications / Manage applications
4. click Running TAB
5. Find Market program in the list and click
6. Click :
a. Clear cache
b. Force stop
7. Press back button
8. Find Google Services Framework and click (Running TAB)
9. Click
a. Clear data (DELTE warning will appear. Click OK)
b. Force stop
10. Go back to Home page
11. Try to Run Market
12. You should see new window with following message: An error occurred. Please try again. (this is good message telling that all steps was done sucesfully)
13. Turn OFF device
14. Turn on device
15. Make sure you have Internet connection (WiFi or other) and SD card is inserted
16. Run Market

FINISHED: Now your market should support all applications available in Google market

Zaujimalo by ma, aky velky kluc zoberie cez USB, neskusal to niekto?

Kde jsi tento návod našel? K čemu se to vztahuje? Můžeš dát odkaz?V tom tabletu ten market vůbec není.Tento návod mi připadá,jako zprovoznění "skrytého" marketu.Ale v tom Archosu Market vůbec není.Bude to trochu oříšek.
Včera jsem bojoval s tím AppBrain.Když ho chci nainstalit z webového Marketu,tak mi Market zahlásí,že AppBrain byl stažen do mého zařízení.Ale já ho nemůžu nikde najít,abych ho mohl nainstalovat,tedy spustit Apk.Nadále mi Market píše,že AppBrain je v mém zařízení instalován.Když chci instalovat něco z AppBrain webu,tak mi to napíše,že dosud nemám nainstalovánu aplikaci AppBrain a že si ji mám stáhnaout z Android Marketu.Ten mi však říká,že ji mám.Jsem z toho nějaký kakaový.Začarovaný kruh,ze kterého nevím,jak ven.

johny.freezing
Nové Androidě

Příspěvek od johny.freezing » čtv 17. úno 2011 12:02:43

Chci se zeptat, jestli jste nekdo zkouseli instalovat "Pure Calendar" nebo "Pure Grip Calendar". Ten prvni mi blbnul, ten druhy mi sel dat na plochu, ale po vlozeni jakehokoliv zaznamu mi o ohlasilo neocekavane ukonceni aplikace. Zkusil sem ruzne verze a po dalsim nainstalovani me to hodilo do nejakeho nastaveni a psalo mi to, ze aplikace, vybrana jako kandar neni nainstalovana. Byly tam totiz uz nejaky predvyplneny jako "Stock Google Calendar", Touchdown Exchange, Calendar Pad Pro atd. Ten mnou nainstalovany Pure Grid Calendar Widget se mi tam ale neukazoval. Jak to chapu ja, zrejme ten Pure Grid Calendar Widget je pouze forma zobrazovani, ale jeste musim mit asi nainstalovany nejaky "hlavni" kalendar. Chapu to spravne? Muzete mi prosim poradit, co s tim? Potrebuju nutne nejaky sikovny kalendar, ale nemuzu na Android Market, protoze jak zminil Petr, na nasem Archosu 7 V2 nejede. Poradite?

joejoecs
Stálý androiďák

Příspěvek od joejoecs » pon 21. úno 2011 11:33:03

Pre petr1535:

ten navod funguje pre fix marketu u Archos 70 a 101 a uviedol som ho na vyskusanie, ci nebude vhodny aj pre V2. Je zo stranky dotykom.sk pre tablet wits A81, ale mal by fungovat obecne pre android tablety s fw 2.1 a 2.2 a najdes ho aj na fore http://www.archosfans.com , kde mozno najde aj odpovede na dalsie otazky.
Co sa tyka tej instalacie, ja v nastaveni vidim, ci je aplikacia, stahnuta, instalovana a ci je zapnuta. Stane sa, ze aplikaciu stiahnes a nenainstaluje sa, len sa ulozi. Potom ju treba instalovat manualne.
Nepoznam archos 7 V2 ale ja mam na 101 Market aj Appslib. Z oboch sa daju stahovat aplikacie zdarma.
Skus aplikaciu arctools.apk, ktora sluzi na instalaciu a spravovanie marketu alebo aplikaciu gApps4Archos2.apk.
Linky na obe apl najdes tu: http://android.modaco.com/content/archo ... try1504318
Dalsie info mozno tu: http://forum.archosfans.com/viewtopic.php?f=63&t=47197
a konkr o A7 V2 tu: http://forum.archosfans.com/viewtopic.php?f=59&t=48249
Naposledy upravil(a) joejoecs dne pon 21. úno 2011 15:01:12, celkem upraveno 3 x.

roberts
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Ativ S
Tablet: SG Tab 2 7.0

Příspěvek od roberts » pon 21. úno 2011 12:05:26

Intri píše: Jistě, to platí pro obchody podnikající na českém území... Ale Pixmania má jen české stránky, podniká ve Francii (http://www.pixmania.cz/cz/cz/legal/cmr1_cmp918_cm.html). Takže na nákup zboží na Pixmanii se vztahují francouzské zákony, na české pohodlí nákupu přes internet v případě Pixmanie zapomeň. Čili svou krásnou zdůrazňovací metodu použij jen v případě, že máš dokonale nastudované francouzské právo.;)
[/quote]
ja ti zase doporucim psat jen o tom, o cem mas paru. Jiste VIS ze Evropska legislativa je jednoznacna v tom, ze pokud zakaznik kupuje neco ze zahranicniho e-shopu (to plati pro e-shopy se sidlem v EU), plati pro tuto transakci zakony te zeme, kde sidli zakaznik a ne kde sidli prodejce! Takze bud nevis nic o zakonech nebo nevis ze Francie je clenskou zemi EU.

petr1535
Androiďák!

Příspěvek od petr1535 » pon 21. úno 2011 15:46:32

joejoecs píše:Pre petr1535:

ten navod funguje pre fix marketu u Archos 70 a 101 a uviedol som ho na vyskusanie, ci nebude vhodny aj pre V2. Je zo stranky dotykom.sk pre tablet wits A81, ale mal by fungovat obecne pre android tablety s fw 2.1 a 2.2 a najdes ho aj na fore http://www.archosfans.com , kde mozno najde aj odpovede na dalsie otazky.
Co sa tyka tej instalacie, ja v nastaveni vidim, ci je aplikacia, stahnuta, instalovana a ci je zapnuta. Stane sa, ze aplikaciu stiahnes a nenainstaluje sa, len sa ulozi. Potom ju treba instalovat manualne.
Nepoznam archos 7 V2 ale ja mam na 101 Market aj Appslib. Z oboch sa daju stahovat aplikacie zdarma.
Skus aplikaciu arctools.apk, ktora sluzi na instalaciu a spravovanie marketu alebo aplikaciu gApps4Archos2.apk.
Linky na obe apl najdes tu: http://android.modaco.com/content/archo ... try1504318
Dalsie info mozno tu: http://forum.archosfans.com/viewtopic.php?f=63&t=47197
a konkr o A7 V2 tu: http://forum.archosfans.com/viewtopic.php?f=59&t=48249

Díky moc,tohle všechno mám za sebou,nejde to.Archosfans.com mám prolezlé skrz.Ani ten Arctools nejsem schopen rozjet.Mám tam volbu:Default Apps&Market. Když dám stáhnout,po vteřině hláška: Chyba 25:Kopírování neproběhlo-Soubor není přístupný,zkontrolujte,zda-li nejste připojeni přes USB. A tím to skonší :-(

joejoecs
Stálý androiďák

Příspěvek od joejoecs » pon 21. úno 2011 16:18:58

Este ma napadlo, ja mam v nastaveni - aplikacie - povolit nezname zdroje.
Inak neviem :(

petr1535
Androiďák!

Příspěvek od petr1535 » pon 21. úno 2011 19:32:01

Jasne,to mam povoleno.

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » sob 26. úno 2011 0:27:18

roberts píše:ja ti zase doporucim psat jen o tom, o cem mas paru. Jiste VIS ze Evropska legislativa je jednoznacna v tom, ze pokud zakaznik kupuje neco ze zahranicniho e-shopu (to plati pro e-shopy se sidlem v EU), plati pro tuto transakci zakony te zeme, kde sidli zakaznik a ne kde sidli prodejce! Takze bud nevis nic o zakonech nebo nevis ze Francie je clenskou zemi EU.
Sorry, máš pravdu, fakt to tak je. Je to ale relativně nové, takže pro ty, kdo to stejně jak já nevěděli: aktuálně fakt platí, že e-shop podnikající v EU se musí řídit zákony kupujícího. Tzn. minimálně 2 roky záruky, vystavování faktur, proplácení nákladů na oprávněnou reklamaci, 14denní lhůta na vyzkoušení atd. Nic to ale nemění na tom, že Pixmania tohle může klidně ignorovat a než se domůžete nějakých práv, uplynou měsíce, po které nebudete mít nejspíš ani zboží, ani peníze. A je dobré nezapomenout, že podle českých zákonů, uplatníte-li 14denní lhůtu, má prodávající 30 dnů na to, aby vyplatil peníze.

A ještě k Pixmanii mě napadlo - ona si podmiňuje vrácení zboží v rámci lhůty tím, že to zboží nepoužijete. To je, pokud vím, samo o sobě porušením zákona. Nejsem si vědom, že by tato podmínka někde v českých zákonech byla, za to si jsem ale naprosto jistý, že žádný obchod řídící se českými zákony nesmí jakkoliv, byť sebemíň, omezit jakékoliv právo kupujících. A podmínka, že zboží nesmí být použito, je omezení jak sviňa.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“