Ostatní tabletyCreative ZiiO 7"

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
weikath
Nové Androidě
Reputace: 0

Creative ZiiO 7"

Příspěvek od weikath » úte 01. bře 2011 17:57:05

prosim vas neviete kedy bude pre tento tablet uvedeni upgrade na android 2.2 alebo 2.3 je uz marec a stale nic aj aplikacii je strasne malo.diki

petr1535
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Tablet: Yoga 2-830F

Re: Creative ZiiO 7"

Příspěvek od petr1535 » úte 01. bře 2011 19:17:34

Víme.Teď jsem volal do Creative a říkali,že když teda tak žadoníš,tak ho udělají.Ale jestli prý vydržíš týden.Tak jsem řekl,že jo.Jednodušší otázku nemáš?

Autor tohoto vlákna
weikath
Nové Androidě

Příspěvek od weikath » stř 02. bře 2011 14:52:25

no to som velmi zvedavy ci do tyzna bude upgrade na 2.2v alebo 2.3

Autor tohoto vlákna
weikath
Nové Androidě

Příspěvek od weikath » úte 08. bře 2011 12:21:58

no a stale nic pochybujem ze vobec cosi bude pockam mesiac a ak nic tak predam tablet a kupim cosi ine

pepe779
Nové Androidě

Příspěvek od pepe779 » úte 08. bře 2011 14:51:12

Je to uplne smutny stav momentalne. Rovnako pri vychyrenej kvalite supportu zo strany Creative neverim, ze sa vobec dockame AKEHOKOLVEK update. Ked som ho kupoval, tak som tomu este veril, ale teraz som presvedceny, ze to bola jednorazova snaha zo strany Creative zucastnit sa momentalnej vlny s tabletmi, spravit rychlo nejake zariadenie, ktore im cosi zarobi vdaka menu tejto znacky a viac ich to nezaujima.Tento tablet ma tolko potencialu v sebe, ze v pohode by z toho mohli spravit tablet s najlepsim pomerom vykon/cena na trhu, ale zial samotny Creative tuto strategiu zjavne nezvlada. Vydali urychlene slubny produkt, ktory je sice uz teraz ciastocne pouzitelny, ale ten update na 2.2 je priam zufalo potrebny, ak chceme mat konecne aspon bezstarostne browsovanie s podporou flashu a snad aj google market. Navyse neviem ake su poznatky ostatnych, ale mne moj ziio nahodne mrzne a to tak po upgrade na novy firmware ako aj pred nim. To este o dalsi kus znizuje z mojho pohladu vyuzitelnost tohto zariadenia a absolutne nemam chut skusat to riesit cestou reklamacie.

Co je ale uplne najhorsie je to, ze ak coskoro uplne stratim doveru v toto zariadenie, v com zrejme nebudem sam, tak ani neverim, ze bude take lahke to predat. Kazdy radsej siahne po Archose nez po takomto polotovare, hoci Archos ma problemy s dotykovym displejom a ziio ho ma velmi citlivy, celkova hodnota Archosu je za porovnatelnu sumu momentalne vyssia. Creative by malo vo vlastnom zaujme s tymto produktom seriozne pohnut, pretoze to vnimam ako ich vlajkovu lod medzi ich entertainment zariadeniami a ak to nechaju v takomto stave, tak to bude uplny fail z ich strany, zufaly vykrik do tmy a cely Creative sa v podstate dostane na uroven lacnych cinskych znaciek. Ale ak to aj predame, co kupit miesto toho? Archos nechcem, cinske tablety uz vobec nie a ine alternativy do 2/3 stoviek na trhu nie su, takze ani neni co vymysliet. Navyse teraz ked Apple nasadil uplne novu cenovu politiku, stavaju sa tieto "lacne" tablety postupne uplne nezaujimave a ked sa k tomu pridaju aj dalsie firmy a vydaju naslapane kvalitne tablety za 3-4 stovky, tak cele ziio a archos mozu ist rovno na smetisko. Obavam sa, ze aj Creative si je vedomy, ze nema vyznam investovat do dalsieho vyvoja produktu, ktory im uz ziadne mimoriadne uspechy neprinesie, proste nieco dali dokopy, zhrabli za to cash aby sa im aspon pokryli naklady na vyvoj a viac to nebudu riesit, aby na tom viac neprerabali. Velmi "rad by som mal ziio rad" a viem si predstavit, ze mi v pohode pokryje to na co som ho kupoval, ale zatial tomu tak neni a vela tomu ani nenasvedcuje, zeby nas cakala nejaka zmena. Na to, ze sa o tabletoch uz dobreho pol roka hovori ako o najvacsom trhaku a firmy sa predbiehaju v tom co ponuknu, je sucasny vyber stale dost katastrofalny a pokial nemam aspon 5-6 stoviek tak ostava bud cakat alebo sa uspokojit s hociakym podobnym polotovarom.

Wexter
Droid
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wexter » ned 20. bře 2011 23:22:36

V pátek dostane ZiiO 7'' Froyo

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“