Ostatní tabletyNejlepší tablet na českém trhu ?

adis002
Robot
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší tablet na českém trhu ?

Příspěvek od adis002 » čtv 03. bře 2011 17:49:06

leč to říkám sice nerad (jsem spíše iThing enemy), ale iPad na poli tabletů nemá a zatím ani nebude mít konkurenci... iPad 2 je zase o krok napřed před ostatními výrobci... :(

LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů

Petrasek
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od Petrasek » čtv 03. bře 2011 17:57:58

to PL113
Mkv jsem nezkousel HD videa jsem zkousel jen v mp4. Takze mozna nejdou nevim. Zduraznuji ZKOUSEL ja ja v tom neprehravam. Proto jsem psal ze to sleduji v televizi. Slo mi o to to pouze otestovat. Kdyz to fungovalo rekl jsem si super. Ale abych jel jeden format za druhym a zkousel to. To fakt ne dekuju.

Vsak rikam kazdemu sedi neco jineho. Pro tebe rozhodne iPAD neni a nikomu to nevnucuju. Necht si kazdy koupi co uzna za vhodne. Svym prvnim prispevkem jsem chtel pouze sdelit sve osobni zkusenosti po dvou mesicich pouzivani.
Ale jak jsem cekal zvedla se opet vlna diskutujicich, kteri se proste snazi mermo moci odduvodnit ze to je smejd co nic neumi. Ac me jako uzivateli pripadaji takove argumenty vcelku smesne, vzhledem k tomu, k cemu je zarizeni prevazne urceno. Nikomu to nevyvracim a vyvracet nehodlam.

Toto je vse mejte se hezky. Preji stastnou volbu zarizeni a ne jen cekani a cekani na idealni stroj (to by jsme se nikdy nedockali).

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od PL113 » čtv 03. bře 2011 18:15:27

Petrasek:
jsem rád, že jsme zakopali válečnou sekeru.
Já jsem říkal - pokud by měl tyto věci, která já osobně považuji za nezbytné (z mého pohledu), šel bych do něho všemi deseti - cena je také vynikající! Každému opravdu vyhovuje něco jiného, ale to, že má nějaký výrobek něco co nevyužiješ, to neznamená, že to ten výrobek nemusí mít, ba naopak - radši desítky věcí navíc, které využiji jednou za uherský rok, ale jsou tam! - jako kompas v telefonu - jak často ho využiji - jednou za měsíc něco hledám v google maps a tam se mi sakra hodí abych věděl kam koukám. Nemít ho, tak to proklínám a hledám názvy ulic.

adis002: takto razantní bych opravdu nebyl - zase takové terno se nekoná a je to spíše hype provázející každé ixx zařízení (prostě jsou to většinou nejčtenější články, tak proč to nepsat bombasticky)...co přinesl co už tu dávno není - přední a zadní kameru dostal (soráč ale android tablety mají obě už od Galaxy Tabu a aspoň zadní kameru natáčející v 1080p, potažmo 3D - viz G-slate od LG). Možná vypadá líp, ale proč má proboha pomalovaný záda nějakýma informacema? To má být nějaký nový styl, že věci co patří pod kryt budou čumět na svět? Prostě facelift a omlazení stejně jako to přišlo na iphone 3G -> 3GS. Bombastický bude možná až třetí iPad (jako iPhone 4), ale tento...no hodně uživatelů iPad říká, že nemají potřebu přecházet - stejně tak jako to říkají uživatelé Macbook od uvedení nových minulý týden. Trochu se mi zdá, že apple zaspává a je na hranici hw možností - myslím tím rozměry, ne výkon komponent.

adis002
Robot
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adis002 » čtv 03. bře 2011 19:44:07

mě se spíš jedná o výdrž... 10 hodin (reálně tak 8,5-9) při plném vytížení nemá žádný tablet, ještě když si vezmeme v potaz tloušťku tohoto přístroje...
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů

pphmmr
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung I9000 Galaxy S [XXJPU]

Příspěvek od pphmmr » pát 04. bře 2011 8:35:08

Od samsungu som cakal viac, ze ponukne tablet o hrubke Galaxy S so Super Amoled plus displejom a vydrzou 10 hodin.
On ponukol Galaxy TAB so smiesnym LCD displejom, dufam ze sa polepsi.

Rozmerovo a vydrzou zatial iPAD2 vedie na vsetkymi tabletami.
Samsung i9000 Galaxy S Android 4.0.4 ICS, 8GB, 16GB SD, fw: CM9.1 stable baseband:XXJW4
Nexus S i9020T - mrtvy
iPAD2 32GB WiFi white JB

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » pát 04. bře 2011 10:13:53

Petrasek píše:To Intri:
Ano souhlasim 8 GB tahat pres sit zabere dost casu. V tom pripade mas kabel. Ja nad tim nepremyslel, protoze me nenapadlo , stahovat do iPadu 8GB HD film. Preci jen kdyz si chci pustit HD film a mit z toho pozitek, tak si to pustim v televizi ale budiz. Pokud chces tabletem nahradit veskera domaci zarizeni a mit vsechny mozne vstupy a vystupy, ktere jak rikas povazujes za zaklad, tak v tom pripade nejsem vhodny diskuter, protoze jsem nikdy takove zarizeni neshanel a tudiz v tom nemam takovy prehled. Ja totiz povazuji za tablet zarizeni, ktere je pouzitelne pro web, maily, kalendar, prehrani nejakych filmu ne vsak HD a na to mi prijde iPad vyhovujici.
No to jo, proti tomu žádná a k takovému použití je taky tablet obecně určený. Jenže když už člověk má HD film, musí si ho kvůli sledování stejného titulu komprimovat nebo stahovat v nižší kvalitě a dělat tak dvojí práci? To mi právě přijde jako nesmysl, a je to jen kvůli absenci už 10 let standardního rozhraní. A to ještě nemluvím třeba o chybějícím multitaskingu.

Mě se iPad strašně líbí, co je jeho pozitivních vlastností týče, a nebýt jeho už tolikrát omýlaných nedostatků, považoval bych ho za nejlepší tablet na současném trhu. Ale ty nedostatky jsou z mého pohledu prostě bohužel neomluvitelné. Nevidím pro ně jiný důvod než umělou degradaci zařízení, aby pak mohli s velkou pompou přijít s iPadem 2 (nebo klidně i pozdější verzi), která bude mít úžasnou novinku - USB port, případně i mutlitasking, který byl samozřejmostí už u Windows 95.

radon
Nové Androidě

Příspěvek od radon » pát 04. bře 2011 14:03:09

ad) Nevidím pro ně jiný důvod než umělou degradaci zařízení, aby ...

Tak tady jsem si jistý, že nic takového Steve nezamýšlel. Když tenhle génius něco vypustí, má to důvod. V zájmu Apple přece není, abyste si do té krabičky tahali co vás napadne a jak vás napadne ... zdarma ... použít pro to jedinou certifikovanou cestu (iTunes) přes kterou mohou korigovat obsah a řídit zpoplatnění je přece geniální a žádné boční vrátka v dohledné době nečekejte.

(to nepíšu s nějakou averzí proti Apple, jsou skvělí obchodníci s skvělými produkty, to umím uznat. Na druhou stranu Android jim v řadě výrobků hodně šlape na paty za výrazně nižší ceny, což umím také přiznat ;) )

popelka
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 4.1.1
Tablet: iPad2, Galaxy Tab 10.1

Příspěvek od popelka » ned 20. bře 2011 12:52:56

Cyllon píše:Jinak iPad není žádná výhra (můj názor):
- žádná konektivita (USB, HDMI, karty...)
- jediný jejich hloupej kabel ( na telefon ok, na Tablet bída )
- uzavřenější SW oproti Androidu
- .
K čemu USB ? iPad se připojí k počítači svým kabelem (na co by byl další kabel ?). A to rychlostmi, které překonávají většinu dalších zařízení

http://iphonemania.mobilmania.cz/Testy+ ... o+pocitacu

Takže nechápu o jakých problémech s konektivitou se tady mluví

Na rozdíl od Android přístrojů (přiblblého Kies a to nemluvím o propojení s Macem) se iPad připojí k počítači okamžitě, plnohodnotně a bez problémů.

Potřebuje-li někdo napojit SD karty, je k mání čtečka karet/ camera-kit

Je k mání x aplikací na přehrávání videa ve všech dostupných formátech ...

atd.

Daidalos
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi2S 32gb
Twitter: Daidalos117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daidalos » ned 20. bře 2011 12:55:39

To co popisuješ je naprosto k ničemu.
Sice je dostupná externí čtečka karet ale omg, to je absolutně k ničemu. Nejenže se pomocí toho dají prohlížet jen fotky, ale stojí okolo tisícovky. Ale ono to je logické, většina lidí si připlatí za větší paměť, na tom hlavně vydělávají. Kdyby integrovali čtečku karet a usb host, každý by si paměť zvýšil uměle a nepotřebovali by 64gb, každému by stačilo 16.
Navíc žádné USB (usb host) což je naprostá nevýhoda. Ano v současnosti je to nejlepší tablet to je bez debat, ale na jak dlouho? :-)
Já čekám na Asus EEE Transformer :-)

GreepM
Androiďák!

Příspěvek od GreepM » ned 20. bře 2011 21:10:18

Nooo je to vec nazoru.
Ja treba ipad za tablet vubec nepovazuju.

Muj nazor:
Ti co pouzivali tablet-pc si koupi nejaky slate
Ti co maji android mobil (a vyuzivaj poradne google apps) si koupi honeycomb
Ti co maji iphone propaguji ipad
...s trochou nadsazky samzrejme:-)

Je jasny, ze takovy zarizeni driv nebo pozdeji bude v kazde domacnosti. Pro me v tomto smeru vedou wokna, at uz se jakkoli sekaji, dyl nacitaji...proste delaji "divy" (pozitivni, negativni) co ani iOS ani android delat nebudou.
Siemens S a M nejvic!!!...po te nejaky shit symbiany a WM....a pak....
ANDROID: Galaxy Spica->SGS->G2 a moto360

Daidalos
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daidalos » ned 20. bře 2011 22:08:36

Já bych osobně chtěl něco s Androidem (3.0) a zároveň Windows 7 + možností připojení klávesnice. Prostě netbook/tablet. Ono pár takových je ale mají Android 2.2. A bohužel sou dost drahé, ale co bych taky chtěl :-(
Ale popravdě, Ipad je prostě zatím špička. Třeba Galaxy tab na něj vůbec nemá, měl sem možnost si ho vyzkoušet a je naprosto neplynulý a ještě k tomu předražený. Mít Ipad USB host nebo alespoň SD slot tak těch 12 litrů klidně objetuju.

cryingfreeman
Droid
Reputace: 1

Příspěvek od cryingfreeman » pon 21. bře 2011 14:16:30

neplynulý možno(s touchwizom) ale predražený? veď stojí 8000Kč(350 euro na slovensku), koľko by mal stať tablet, ktorému snaď oproti ipad 2 chýba len dvojjadrový procesor?
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman

Krepi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 128GB-4GB
Rom: 6.0.1 - MIUI 8.1

Příspěvek od Krepi » pon 21. bře 2011 16:45:36

iPad 2 z anglie vyjde na 9000kč!Což je krása,za kolik se u nás bude prodávat iPad 1?Za 8000,nebo 7500? směšné :lol:

ElTaurnil
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nokia 6230i a podle nalady
Twitter: www.twitter.com/frslick

Příspěvek od ElTaurnil » pon 21. bře 2011 18:21:59

iPad je tablet. To, co zde mnozi popisuji je Tablet PC... Je to jako byste chteli jist rizek lzici - najedli byste se, ale lzice byla delana na neco jineho.
V roce 1969 dostaly pocitace NASA cloveka na Mesic.
V roce 2011 mame telefony nekolikrat vykonnejsi nez pocitace NASA v roce 1969 a poustime tak akorat ptaky do prasat.

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » úte 22. bře 2011 8:44:15

popelka píše:K čemu USB ? iPad se připojí k počítači svým kabelem (na co by byl další kabel ?). A to rychlostmi, které překonávají většinu dalších zařízení

http://iphonemania.mobilmania.cz/Testy+ ... o+pocitacu

Takže nechápu o jakých problémech s konektivitou se tady mluví

Na rozdíl od Android přístrojů (přiblblého Kies a to nemluvím o propojení s Macem) se iPad připojí k počítači okamžitě, plnohodnotně a bez problémů.

Potřebuje-li někdo napojit SD karty, je k mání čtečka karet/ camera-kit

Je k mání x aplikací na přehrávání videa ve všech dostupných formátech ...

atd.
Takže když chci kameru, musím si ji koupit předraženou od Applu. Když chci klávesnici, musí si ji koupit za 12 stovek od Applu. Když chci aplikace, můžu mít jen ty, které mi Apple dovolí. Když chci připojit flash disk, musím si nechat zajít chuť. Když chci čtečku karet, musím si ji koupit od Applu. Když chci připojit externí plotnový disk, musím si nechat zajít chuť. Když chci obraz tabletu na TV nebo obecně jiném zobrazovadle, musím si nechat zajít chuť (nebo si taky dokoupit nějaké příslušenství v ceně přes 1000 Kč?). Takže koupím si nejlevnější iPad za 12 tisíc a abych v něm měl možnosti stejné, jako v Tabu, který se v současnosti prodává na CZC za 9,5 tisíce, musím utratit ještě dalších 10 tisíc za příslušenství (a to nemluvím o tom, že Tab je oproti nejlevnějšímu iPadu vybavený i GSM ruku v ruce s 3G atd). Plus dražší verze iPadu mě od nutnosti koupit to příslušenství stejně neosvobodí.

popelka
Androiďák!

Příspěvek od popelka » čtv 24. bře 2011 8:23:23

Intri píše: Takže když chci kameru, musím si ji koupit předraženou od Applu. Když chci klávesnici, musí si ji koupit za 12 stovek od Applu. Když chci aplikace, můžu mít jen ty, které mi Apple dovolí. Když chci připojit flash disk, musím si nechat zajít chuť. Když chci čtečku karet, musím si ji koupit od Applu. Když chci připojit externí plotnový disk, musím si nechat zajít chuť. Když chci obraz tabletu na TV nebo obecně jiném zobrazovadle, musím si nechat zajít chuť (nebo si taky dokoupit nějaké příslušenství v ceně přes 1000 Kč?). Takže koupím si nejlevnější iPad za 12 tisíc a abych v něm měl možnosti stejné, jako v Tabu, který se v současnosti prodává na CZC za 9,5 tisíce, musím utratit ještě dalších 10 tisíc za příslušenství (a to nemluvím o tom, že Tab je oproti nejlevnějšímu iPadu vybavený i GSM ruku v ruce s 3G atd). Plus dražší verze iPadu mě od nutnosti koupit to příslušenství stejně neosvobodí.
Základní otázka je: kdo tě nutí to kupovat když je to tak špatné ? :) Proč se tím vůbec zabýváš ? Co ti brání koupit si něco lepšího ? (kromě toho že to co říkáš je z větší části blbost)

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » čtv 24. bře 2011 22:02:32

Tak já se hlavně snažím pochopit, co na tom iPadu všichni vidí. Takže pokud chceš taky něčím přispět, jsem si jistý, že konkrétní příklady, v čem iPad tolik převyšuje všechny ostatní tablety, že je mnohými považovaný za bezkonkurenčně nejlepší na českém trhu, budou mít mnohem větší smysl než nicneříkající prohlášení "meleš blbosti".

popelka
Androiďák!

Příspěvek od popelka » pát 25. bře 2011 8:54:53

Nevím co ještě na tom chceš vysvětlit. Neuváděl jsem "nicneříkající" konstatování, ale konkrétní fakta. Propojení s počítačem - není problém (kabel - počítač) a jak ukazují testy, rychlostí to překonává běžné notebooky. "Omezení" apple aplikacemi ? Těch je asi milion - potřebuješ jich víc ? V čem tě to omezuje ? (stejně můžeš říct že tady jsme omezeni android aplikacemi - těch je jenom cca 100k, ve windows windows aplikacemi atd). USB ? Na co ? S počítačem to propojit jde. To není notebook ... Pokud potřebuješ USB atd., tak používej adekvátní zařízení. Porovnávat displej např. iPad a (tft) Galaxy pad prostě nejde ... atd. atd.

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » pát 25. bře 2011 15:08:42

A když mi prostě nestačí vnitřní paměť iPadu?

Dread
Nové Androidě

Příspěvek od Dread » pát 25. bře 2011 15:50:28

pak vyzkoušej dropbox

popelka
Androiďák!

Příspěvek od popelka » pát 25. bře 2011 16:05:38

Intri píše:A když mi prostě nestačí vnitřní paměť iPadu?
To jako kdybys komentoval třeba Audi kupé nebo Porsche a ptal se - a co když mi prostě nestačí objem kufru ? Co na to odpovědět ? Kup si nějaký kombík ? iPad zjevně není skladovací záležitost. Můžeš si kdykoliv přeložit cokoliv z počítače a zpět ... přes wifi atd. V tom není žádný problém ... Ale je mi to jedno .. nejsem prodejce ... :)

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » pát 25. bře 2011 18:59:47

Dropbox vyžaduje připojení k internetu. Jinak jo, když si koupíš kupéčko, sotva můžeš počítat, že to auto bude mít nějaký skutečný užitek... Přesně takto supersporty vnímám, úplně stejně jako iPad. Je to pěkné, určitě je radost to používat, stojí to hromadu peněz a je to prestižní, ale tam to končí, pro reálný život je to k ničemu. Stejně jako do kupé sotva nacpeš rodinu a vyjedeš na dovolenou, iPad bez asistence normálního počítače stejně nezastane žádnou kloudnou práci ani zábavu.

Nevím, co od iPadu očekávají jeho kupci, ale já od tabletu očekávám, že bude sloužit jako téměř plnohodnotná náhrada stolního PC. Tzn. že se s ním v pohodě připojím k bezdrátové i drátové síti, připojím libovolné příslušenství, neomezí mě kapacita paměti, doinstaluju si libovolnou aplikaci, kterou najdu kdekoliv na internetu atd. Když jsem měl doma iPad na zkoušku, tohle jsou prostě nedostatky, kvůli kterým jsem si řekl, že iPad není zařízení pro mě - chci tablet na práci, případně i zábavu, nechci předraženou hračku pro děti.

popelka
Androiďák!

Příspěvek od popelka » sob 26. bře 2011 0:02:22

Intri píše:já od tabletu očekávám, že bude sloužit jako téměř plnohodnotná náhrada stolního PC.
Nepleteš si to s notebookem ? :)
Intri píše:iPad není zařízení pro mě - chci tablet na práci, případně i zábavu, nechci předraženou hračku pro děti.
Však nikdo tě nenutí si to pořízovat (nebo ano ?) Na druhé straně zase nepovyšuj svoje názory na obecné hodnocení věci ("hračka pro děti" apod.). Pro někoho to zase může být ideální zařízení pro práci i zábavu. Jen to prostě umí (na rozdíl od tebe) použít způsobem jakým to bylo zamýšleno a využívá všech jeho výhod ... a nestěžuje si že to není něco co to prostě není a ani být nechtělo (např. stolní počítač) ;)

Intri
Stálý androiďák

Příspěvek od Intri » sob 26. bře 2011 16:51:21

Však já to beru, jen si nemyslím, že iPad umí něco, co jiné tablety ne, zatímco jiné tablety toho umí spoustu, co iPad ne. Tak prostě nevidím jediný dobrý argument, proč iPad pořizovat. A důvod, proč to furt řeším, je ten že když se mě někdo zeptá, jaký tablet by si měl pořídit pro svoje účely, rád bych iPad zařadil mezi volby. Ale v tuto chvíli prostě furt nechápu, proč bych měl. Kdykoliv se mě někdo zeptá, nedokážu mu čestně říct, že iPad má smysl pořizovat. A to je to, co mě na tom štve, protože na internetu všichni iPad hrozně vychvalují a to je pochopitelně v rozporu s tím, co tvrdím lidem - a pak vypadám za vola. Jenže zkušenosti mi jasně říkají, že iPad nemá prakticky žádné přednosti vůči třeba právě Tabu (snad jen velikost, ale i ta padne s uvedením nových Tabů).

popelka
Androiďák!

Příspěvek od popelka » sob 26. bře 2011 18:09:35

Srovnávat iPad s Galaxy Tabem prostě nejde, stačí to jen spustit a podívat se na displej - Galaxy TFT displej působí na první pohled proti iPadu jako velmi chudý příbuzný (nemluvě o velikosti). Kdyby měl Amoled displej, tak by stálo za zmínku, ale takhle to je přerostlý, degradovaný Galaxy S telefon ...

Můžeš říct co kromě toho umí Tab více než iPad ?

kapacita 16/32 GB s možností dát až 32 GB SD kartu (čímž se dostáváme na 64 GB , což má iPad rovnou)

konektivita wifi 3G stejná

iOs vs Froyo (Apple store má 10x více aplikací než Android)

Fotoaparát a kamera - iPad2 má podstatně lepší parametry obou

Ani Tab nemá USB

Výdrž baterie: Tab 7 hod, iPad 10 hod

cena Tab 18 000,- iPad 1 ted stojí polovinu

Takže by mě fakt zajímalo v čem konkrétně je Tab lepší :)

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od PL113 » sob 26. bře 2011 18:24:00

jenom technická: raději si zjisti SPRÁVNOU cenu tabu...

popelka
Androiďák!

Příspěvek od popelka » sob 26. bře 2011 18:49:10

http://www.mobilmania.cz/clanky/samsung ... fault.aspx

Tady to máme i s cenou (konec září). Dneska už to asi slevnilo ...

I když TOTO nevypadá vůbec špatně

http://smartmania.mobilmania.cz/index.p ... e&ide=1428

Jenom zase ta kapacita .. i s (drahou) 32GB SD kartou max 64 GB ...

Ještě by mě tak teoreticky zajímalo - pokud má člověk koupené Android aplikace, mohl by ty samé oficiálně použít jak v telefonu, tak na tabletu ?

themates
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od themates » sob 26. bře 2011 20:57:20

No Galaxy TAB jednička se od září opravdu rapidně zlevnil divím se že se můžeš odkazovat na půl roku starou cenu :-D tak třeba zde v samsung obchodě za 9050Kč a jsme na stejné polovině jako u iPadu.
http://www.obchod-samsung.cz/samsung-galaxy-tab-wi-fi
Nokia 5510-> SE T68i-> SE K310-> HTC Touch Pro-> HTC Desire-> SGS-> SGS2 -> SGS3 -> SGS4 -> Lenovo P70 -> LG G4 -> SGS7 ->SONY Z1C -> SGS9

popelka
Androiďák!

Příspěvek od popelka » sob 26. bře 2011 21:12:52

Myslím že cena není to o čem se hlavně bavíme ?

Daidalos
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daidalos » sob 26. bře 2011 22:54:31

popelko radši už přestaň. Hlavně že tu srovnáváš Ipad vs. Galaxy tab a začneš do toho plíct Ipad 2.
Já nejsem zastáncem Galaxy Tabu 1 podle mě to je předražená šunka, ale ty tvoje argumenty .. :roll:
Ty nové Taby už sou podle mého ale velice solidní konkurencí pro Ipad 2 ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“