Ostatní tabletyDropad M7009

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Krepi
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 128GB-4GB
Rom: 6.0.1 - MIUI 8.1

Dropad M7009

Příspěvek od Krepi » stř 16. bře 2011 4:20:30

Nemáte někdo zkušenosti s objednáním odsud?
http://www.brandsdragon.com/products/product_32821.htm
nebo
http://www.everbuying.com/product43940.html
nebo
http://www.hictop.com/goods-1069-Dropad ... et+PC.html
nebo
http://www.agoodic.com/viewproduct.asp? ... let_PC.htm

Nebo jak se objednává a Alibaba.com,nevidím am přímo odkaz na koupi!

Autor tohoto vlákna
Krepi
Androiďák!

Re: Dropad M7009

Příspěvek od Krepi » stř 16. bře 2011 17:00:49

Tak nakonec objednáno zde:
http://www.aliexpress.com/store/905697/ ... -HDMI.html
Tak jsem zvědav,až tablet dorazí.
S prodejcem vynikající domluva!Kdyby chtěl někdo více informací k tomuto tabletu (Camera,baterka,atd) co není v popisu,není problém!

Autor tohoto vlákna
Krepi
Androiďák!

Příspěvek od Krepi » ned 27. bře 2011 8:13:34

Tak mám tento tablet,zatím nadmíru spokojen,jen bych se chtěl zeptat,co se musí ještě udělat,aby mně šlo stahovat z Marketu?Vždy jen napíše start downloading a to tam zůstane!Má tento model ještě někdo?

fredy65
Stálý androiďák

Příspěvek od fredy65 » ned 27. bře 2011 11:40:55

Momentálne ho mám na colnici v Bratislave,ale podobné problémy som mal s predošlým modelom.Vono to ani neboli problémy-jednoducho určité aplikácie/zrovna tie najviac sťahované/mi v ten okamžik nešli stiahnuť ale keď som to skúsil na druhý deň a nie vo večerných hodinách tak som v pohode aplikáciu stiahol.Až mi príde tak budem vedieť viac.Budem mať síce iný nazov ale presne to isté hard.osadenie a vzhľad.Ako som už spomínal jeden typ predávaju mnohý predajcovia so svojim logom a označením.Konkrétne na tento typ som našiel už 15 dodávateľov s rôznym označením.Som zvedavý ako sa nám budu zhodovať softvérovo-mne ide priamo od výrobcu s aplikáciami ktoré som si prial.Ozaj a platil si clo?/DPH/Lebo ja ho budem platiť... :roll:

Autor tohoto vlákna
Krepi
Androiďák!

Příspěvek od Krepi » ned 27. bře 2011 22:20:03

Ahoj,tak já ho měl za 242$ i s pouzdrem a ochranou fólií na displej a dopravou,CLO jsem neplatil,udaná cena na balíku byla po domluvě 50$ a celnicí to prošlo i kámošovi,který si jej objednával se mnou.Cesta od podání v Hong-Kongu v Po až ke mně Čt byly 4dny.Jinak názvů je více,Dropad M7009 nebo MID 7008(označení mého tabletu),v každém případě mám ten model,co máš v avataru,nabízejí ještě jeden,ale ten je ošklivější a má po straně menší HW zamykání ON/OFF.Jinak já mám verzi s 2MPx webovkou,prodává se i s 1,3MPx a pak 0,3MPx,což je naprosto nepoužitelné!
Z toho Marketu jsem nestáhl zatím vůbec nic,ale počkám ještě až budu mít připojenou svojí Wifi doma a budu vědět,že je vše dostupné přes mého Providera.
Teď však řeším ten Flash,měl jsem tam nainstalován 10.2.155.67 verzi a s tou to jelo až na to občasné vypadnutí-bílá obrazovka a uprostřed symbol přehrátí,po kliknutí na symbol se str.načetla :help: ,ale v hl.nabídce,nikoli v pod nabídce,někdy to naběhne v pohodě,zkoušel jsem Dolphin i HD,Skyfire 2.3 i 3.0 Operu Mobile 11 i vestavěný prohlížeč.
Opera Mobile 11 jela nejlépe,načítá fakt supr i flash je podstatně rychleji načten než u ostatních prohlížečů.Upozorňuji,že mám ve Skyfiru,Dolphinu i Opeře zapnutý flash,ne tu možnost spustit až po potvrzení (On demand) apod.
V Opeře mně ale nejde ve flashi odesla zpráva v chatu enterem,zůstane tam napsaná zpráva,ale neodešle se a možnost ikonky odeslat tam nemám,to bych potřeboval kdyžtak také vyřešit.Opera má ale jednu nevýhodu,ve flashi,který používám je příšerná grafika(rozmazané),to ve Skyfiru nebo Dolphinu je krásně ostrá,i když se stránka malá,protože je na celý displej a když jej zvětším,tak tam skočí ta bílá str.s přehrátím.
Ještě zkusím poslední Beta verzi flashe 10.2.156.12,když jsem zkoušel 10.1,tak stránky zůstaly černé.
Jinak zatím spokojenost,výdrž na baterku 8h WIFI vydrží,ale to je strop,flash žere baterku nejvíce!
Zkoušel jsem i USB myš a funguje,okamžitě se objeví na displeji ukazatel :D
Napiš mi kdyžtak na
nebo
pokecáme tam!

Autor tohoto vlákna
Krepi
Androiďák!

Příspěvek od Krepi » sob 02. dub 2011 19:47:25

:help:
Potřeboval bych poradit s jedním malým problémem a to sice:
jedná se o webovou hru Shakes and Fidget (možná znáte),která využívá plnou podporu flashe 10.Hra se v pohodě načte,procházení jednotlivými podsložkami z Menu není problém,ale občas tam naskočí bílá obrazovka a uprostřed symbol přehrání,je to přesně to samé,jako když je v prohlížeči nastaveno,aby se flash přehrál po potvrzení.Upozorňuji však,že tuto volbu mám vždy zapnutou a stránky se s flashem načítají sami.Vyzkoušel jsem integrovaný prohlížeč,Operu Mobile 11,Skyfire 3.2 a Dolphin i HD,u všech stejný problém,flash samozřejmě nainstalován z Marketu 10.2.Setkali jste se někdy s tímto problémem?Nevím zda se ještě něco musí doinstalovat nebo proč to dělá.
Zkoušel jsem i Mozilu,ale ta neumí flash!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“