Ostatní tabletyTablet místo notebooku

Odpovědět
Uživatelský avatar
ghotic.ghotic
Robot
Příspěvky: 788
Registrován: sob 14. srp 2010 10:47:10
Typ mobilu / ROM: ThL W100
Bydliště: Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Tablet místo notebooku

Příspěvek od ghotic.ghotic »

Prosím předem-neukamenovat.

Předně napíšu, čím využívám notebook: Prohlížeč(fóra, pár stránek s flashem, zprávy, youtube, stream, občas flashová hra), Hudba, Filmy, úprava fotek, Word(psaní jednoduchých dokumentů popř. tabulek)

Horší je, že většinu času trávím s telefonem (kde posílám sms přes Free SMS Sender a volám tak 10 minut týdně) a většinou jsem beztak na internetu přes něj(hlavně v práci kde notebook mít nemohu-nebo lépe řečeno 15,6 se mi tam tahat nechce)

A tak se chci zeptat myslíte si že dokáže tablet s 3G(chtěl bych být připojen stále) nahradit notebook(a telefon-nebo koupit telefon za 300,- jen na telefonování)?

Dá se k Třeba Galaxy Tabu 10.1 připojit klávesnice, myš a 500GB disk a bude se dát poté používat bez nutnosti používání notebooku či PC?

Myslím si totiž že by toto řešení fungovat mohlo... Pokud se nemýlím a mně i stačit.

Děkuji za odpovědi popřípadě následnou debatu.

Popř mně napadlo: u notebooku lze připojit mobil jako modem, lze to i u Tabletů? (nemyslím jako wi-fi hotspot)
"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

Prosím a děkuji opravdu nejsou sprostá slova!
Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Re: Tablet místo notebooku

Příspěvek od potter1 »

na to co pouzivas notebook ty ti to postaci...:) k SGT 10.1 sa da pripojit cez redukciu len jedno USB neviem ci tam funguje aj hub teda pripojit viac USB sucasne a o tom ci sa da pripojit ako modem neviem... no na tvojom mieste by som pockal do vianoc na nove tablety...:)
Uživatelský avatar
ghotic.ghotic
Robot
Příspěvky: 788
Registrován: sob 14. srp 2010 10:47:10
Typ mobilu / ROM: ThL W100
Bydliště: Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet místo notebooku

Příspěvek od ghotic.ghotic »

Já vím, určitě neplánuju kupovat tyto první tablety, chci počkat jak se předvedou s Honeycombem 3.2 a Tegrou 3 a taky jak odpoví konkurence no... Jaký bude Archos G9 atd... Jen by mě zajímala zkušenost od někoho, kdo tablet má(jakýkoliv) co vše se k němu dá připojit za periferie.

Ještě jsem našel toto-škoda že nezkoušel usb hub :-)

[youtube] http://youtu.be/DW5eqnN8a3E [/youtube]
"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

Prosím a děkuji opravdu nejsou sprostá slova!
Uživatelský avatar
adis002
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:23:17
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet místo notebooku

Příspěvek od adis002 »

jop, dock transformera bude mít určitě dost šťávy a napětí na utáhnutí více periferií, ale u tabletových USB bych to viděl spíše opravdu max na tu klávesnici + myš, sem tam flashka ale s HDD už si to poradit nemusí. :)
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů
Uživatelský avatar
Wexter
Droid
Příspěvky: 2147
Registrován: ned 17. kvě 2009 7:47:35
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Bydliště: Frýdek
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet místo notebooku

Příspěvek od Wexter »

K Samsungu Galaxy Tab lze odkoupit dokovací klávesnici a přes tu klávesnici pak ještě připojit i jednu další USB periferii.
Uživatelský avatar
ghotic.ghotic
Robot
Příspěvky: 788
Registrován: sob 14. srp 2010 10:47:10
Typ mobilu / ROM: ThL W100
Bydliště: Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet místo notebooku

Příspěvek od ghotic.ghotic »

Tak pokud by to byl HDD s vlastním napájením jít by to mělo-na tom videu taky napojil 1TB HDD. Jde ještě o to co se stane když do Transormera napojíte USB Modem? Jde to? Pojede to?
"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

Prosím a děkuji opravdu nejsou sprostá slova!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“