Ostatní tabletyPOV Protab2 ROOT a Android Market

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
alfonsak
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note 2
Tablet: Hyndai A7HD

POV Protab2 ROOT a Android Market

Příspěvek od alfonsak » pát 14. říj 2011 11:01:38

Ahojte, tak po par dnech utrap prinasim navod, jak na root tohoto zarizeni a jak na Adroid Market...
Dle meho bude funkci i pro ty, kdo ma Playtab 2 (coz je to same, akorat s pasivnim displejem a jinym procesorem).

Vypada to jednoduse, ale nez jsem nasel tuto kombinaci, dalo mi to dost hledani. Pokud je jina alternativa, sem s tim...
Pozor tedy na postup:

1. Provedl jsem instalaci FW ze stranek POV (tim si i nainstalujete spravne ovladace)
2. Po flashi jsem v Account vytvoril novy ucet, kam jsem zadal svuj Google ucet. (to je ten problem, pokud ho pridate az po root, tak nejde Android Market - po root navic ani nejde ucet pridat, nevim proc...).
3. Najdete si na netu program Tasselhof-RootScript.rar, nainstaujte do sveho pocitace, provedte unrar :-)
4. Spuste .bat program
5. Nyni nainstalujte pres volbu 4 - Android Market
6. Odzkousejte Android Market, ze funguje (je mozne, ze ho nebudete mit v prehledu aplikaci - obejdete to tim, ze si pridat widget na plochu, samozrejme widget Market)
7. Nyni si vytvorte root pomoci volby 3.

Jak jednoduche, ze?
Pokud ale prehazite poradi, tak to blbne... zejmena Android Market...

Pokud vam tento navod pomuze, dejte vedet.
Pokud nevite, jak udelat jine kroky (jak na ovladace atd), zkuste napsat, ale neslibuju odpoved obratem. Diky.

Bilimos
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Hero

Re: POV Protab2 ROOT a Android Market

Příspěvek od Bilimos » ned 16. říj 2011 19:10:19

Smekám, jseš dobrej a trpělivej. Funguje to, konečně můžu z marketu stahovat. Jen nevyhledává, ale to vyřeší asi appbrain. Jinak nevíš jak dostat do playtabu 2 flash video, aby mi šla online česká televize? Ještě jednou díky a vážím si tě.

Autor tohoto vlákna
alfonsak
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note 2
Tablet: Hyndai A7HD

Příspěvek od alfonsak » pon 17. říj 2011 12:15:42

ahoj.

Vyhledávání v marketu mě normálně funguje - to nemůžu pomoct, zkusil bych reinstal na novější verzi, viz
http://www.androidmarket.cz/ruzne/stahn ... bez-rootu/

ad čt24 - pokud si ji pustim pres www.ct24.cz, tak mi stream normalně jde.
Pokud si pustim přímo androidí aplikaci (čt24, ivysilani), tak se mi taky nenačte - resp. jde zvuk a nejde video.

Příčinu jsem zatím ale nehledal, zkusím mrknout.

Bilimos
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Hero

Příspěvek od Bilimos » čtv 20. říj 2011 16:02:07

U mě je to naopak, jdou mi aplikace ct24.apk a ivysilani.apk (normálně přehrávám stream), ale nejde mi www.ct24.cz (nejdou přehrát flash videa).

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“