Ostatní tabletyPioneer YG700, YG A700 Board

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
favo222
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: GalaxyS
Tablet: Čína 7".

Pioneer YG700, YG A700 Board

Příspěvek od favo222 » ned 15. led 2012 21:53:43

Zdravím. Nehnevajte sa, že vás otravujem s nejakým čínskym tabletom. Ale môj problém spočíva v tom, že tento tablet obsahoval DVB - tuner- Nakoľko pôvodný gmailový účet zmazať nešiel, tak som použil factory reset a wipe cache partition. Po reštarte všetko nabehlo ale nieje tam dvb. A hlavne o to išlo. Neviete ako to tam vrátiť?? Fakt by som bol vďačný. Update zip from sd card nejde, nič nenájde. Neviete ako na to??
Ďakujem

Autor tohoto vlákna
favo222
Nové Androidě

Re: Pioneer YG700, YG A700 Board

Příspěvek od favo222 » pon 16. led 2012 0:48:24

http://forum.android.com.pl/f404/custom ... ot-114669/

Alebo mi viete poradiť s týmto?? Je to vlastne rom pre tento tablet. Ale kam to nakopírovať?? Ak to dám do root-u pam.karty (myslím tým pamäť tabletu),nie klasickej micro sd karty, tak ju tablet nevidí. Skúšal som to premenovať na update.zip no a stále nič. Proste to nevidí.
Už mám pocit, že na tej karte nevidí nič. Keby tam bolo choose, tak by som sa vedel k tomu dostať. Ja som to skúšal kopírovať už na viac miest a stále nič.
Ak to nakopírujem do root, tak recovery napíše E:/ failed to mount/sdcard (No such file directory). Čo je vlastne E?
Kam to treba nakopírovať?? Kam nakopírovať novú rom aby sa to dalo nabootovať?
Nakopíroval som to rootu a ešte dvoch adresárov. Ktoré vyzerali presne ako v nejakom správcovi zariadenia v tablete.
Alebo to má byť na sd karte?? Už chápem. Update.zip na sd karte. Ale vyhodí túto chybu.

assert failed: !less_than_int(1307503801, getprop ("ro.build.date.utc"))
Error in /tmp/sideload/package.zip
(status 7)
Instalation aborted

Potom som našiel vraj tento návod.

Oprogramowanie wgrane seryjnie do larka 70.4 to kompilacja 2011-8-2, której zrootować nie można. Możemy jednak wgrać do naszego larka oprogramowanie pochodzące z urządzenia Pioneer A700 (kompilacja 2011-8-3) które da się zrootować.

Aby wgrać nowe oprogramowanie potrzebujemy:
- paczka z nowym firmware i narzędzie do flashowania
- komputer z systemem Windows,
- kabel do komputera,
- chęć utraty gwarancji.

1. Pobieramy paczkę z oprogramowaniem, rozpakowujemy ją w dogodne dla nas miejsce.
2. Wchodzimy do folderu FWDN_V7 -> vtcdrv -> tutaj wybieramy folder odpowiedni dla naszego komputera i odpalamy instalator sterowników.
3. Po zainstalowaniu sterowników wracamy do folderu FWDN_V7 i odpalamy FWDN_V7_v2.13.exe
4. Do uruchomionego programu dodajemy pliki oznaczone jako "lk.rom" i "tcc8900_mtd.img"
5.Klikamy na button "Start". Pojawi się białe puste okno - teraz podpinamy nasze WYŁĄCZONE urządzenie do komputera.
6. UWAGA - skup się;] Wciśnij wszystkie trzy boczne przyciski jednocześnie i trzymaj przez około 5s. do czasu, aż nie pojawią się dwa pierwsze logi Kiedy to nastąpi puść przycisk Home (trzymając dalej Power i Menu).
7.Po chwili powinny pojawić się kolejne dwa logi jeśli tak się stanie możesz zwolnić przyciski. Jeśli puścisz je za wcześnie lub za późno flashowanie nie powiedzie się i będziesz musiał zacząć od początku.
8. Teraz pozostaje Ci już tylko czekać na załadowanie nowego systemu, które powinno zakończyć się komunikatem "Download is complete"
9. Teraz odłącz urządzenie od kabla i zresetuj je (wciskając rysik w dziurkę z tyłu urządzenia), a następnie uruchom urządzenie przyciskiem Power.
10. Ta dam!!! Masz nowe oprogramowanie.

Jeśli chcesz korzystać z DVBT wgraj tą aplikację

Wszystkie logi z poprawnego flashowania pokazane są w obrazku poniżej

Vie mi niekto preložiť tak polopatisticky ten polský text??? (Od 1 po 10)Ď.

Autor tohoto vlákna
favo222
Nové Androidě

Re: Pioneer YG700, YG A700 Board

Příspěvek od favo222 » pon 16. led 2012 2:16:28

Dobre. Vyriešené a funkčné. Aspoň má niekto návod, kto to bude potrebovať.

Ale ešte jeden problém s dvbt. Začne sa aktualizovať a potom spadne. Skúšal som rôzne krajiny, SK, alebo CZ samozrejme chýba. Najbližšie je tam polsko a nemecko, ale tiež nejdú. Neviete odniekaľ zohnať program Sample dvbt player?? Ale pokiaľ možno s krajinami CZ, SK. Už naozaj neviem ako to nastaviť.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“