Ostatní tabletyYarvik TAB460 GoTab Xerios 10"

Grifin
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: bez OS

Re: Yarvik TAB460 GoTab Xerios 10"

Příspěvek od Grifin » ned 11. lis 2012 17:13:17

reaguji na možnost upgradu. zkoušel jsem připojit zařízení Yarvik 464 ke dvema pc (win xp) a nepovedlo se mi nainstalovat driver. PC se sním vubec nespojilo a tablet zustal jako neznámé zařízení.
postup:
vypnutí tabletu a podržení tlacitka menu, dostal jsem se do servisní polohy(obrázek "androida" s otevřeným břichem)
připojení k pc
aktualizace ovladace, vybrána možnost "instalovat ze seznamu či dáneho umístení" , zadání slošky kde je ovladač (USB Driver)
system ovladač nenašel, zařízeni pravdepodobně nebude fungovat spravně.

nevíte kde bych mohl dělat chybu nebo proč to nejde? Případně jde udělat upgrade ze systému Ubuntu?(případne jak zařídit aby jej systém viděl-nainstalovat ovladač)

lukas404
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: +420737264180

Yarvik TAB461 GoTab Xerios 10"

Příspěvek od lukas404 » pát 25. led 2013 9:42:18

Mam uplne stejny problem jako Grifin:
Upgrade: zkoušel jsem připojit zařízení Yarvik 461 ke dvema pc (win xp) a nepovedlo se mi nainstalovat driver. PC se sním vubec nespojilo a tablet zustal jako neznámé zařízení.
postup:
vypnutí tabletu a podržení tlacitka menu, dostal jsem se do servisní polohy(obrázek "androida" s otevřeným břichem)
připojení k pc
aktualizace ovladace, vybrána možnost "instalovat ze seznamu či dáneho umístení" , zadání slošky kde je ovladač (USB Driver)
system ovladač nenašel, zařízeni pravdepodobně nebude fungovat spravně.

nevíte kde bych mohl dělat chybu nebo proč to nejde?

TomasT342
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Re: Yarvik TAB461 GoTab Xerios 10"

Příspěvek od TomasT342 » pát 25. led 2013 11:09:44

lukas404 píše:...PC se sním vubec nespojilo a tablet zustal jako neznámé zařízení.
...nevíte kde bych mohl dělat chybu nebo proč to nejde?
Pokud se ti v PC objevilo neznámé zařízení, tak se to spojilo, jen není doinstalovaný driver.
Co se týká driveru:
- zjisti si jak se zařízení identifikuje na USB (Device Manager->zařízení->Properties->Details->Hardware Ids) - např něco jako USB\VID_2207&PID_261A, může jich tam být i více (obecnější i konkrétnější, porovnávání jde odshora)
- najdi si na místě, ze kterého instaluješ soubor *.inf a podívej se zda obsahuje výše zjištěnou identifikaci (pokud je tam víc sekcí podle OS, tak ve správné sekci)
Pokud ne, je problém v tomhle. Pokud si myslíš že driver by měl být správný, můžeš do inf souboru své zařízení dopsat (nejsnadněji zkopírovat řádek pro jiné zařízení a v něm upravit jméno a identifikační řetězec) - a pak by to mělo projít.

polachi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung s3

Příspěvek od polachi » ned 13. pro 2015 19:42:42

prosimte nemate jeste ten update 4.0.4 ? oficialni stranky uz nefungují. predem dekuji

polachi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung s3

Příspěvek od polachi » ned 13. pro 2015 19:46:34

prosimte nemate jeste ten update 4.0.4 ? oficialni stranky uz nefungují. predem dekuji

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“