Ostatní tabletyLevný tablet jako druhý ntb na internet

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
FlegyCZ
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei U8650

Levný tablet jako druhý ntb na internet

Příspěvek od FlegyCZ » úte 19. čer 2012 11:58:20

Ahoj,
potřebuju druhý pc do domácnosti kvůli přístupu na internet a napadlo mě že tablet bude levnější alternativa. Snažil jsem se poctivě prohrabat fórum takže pár tipů mám, ale přesto bych raději radu. Požadavky jsou wi-fi, alespoň 7 palců displej, pokud možno Android 4.0 ale nutnost to není, flash player, slot na sd karty a alespoň 4-5h výdrž na baterii. HDMI výstup uvítám ale není podmínkou. Používaný bude pouze na internet (facebook, zprávy, blogy, občas nějaká jednoduchá webová hra), občasné sledování videí a sem tam nějakou e-knihu. Upřednostním kvalitu displeje a barev před nějakým palcem uhlopříčky navíc, tablet budu používat pouze doma takže 3G, nízkou váhu ani extrémní výdrž nepotřebuju. Hlavní omezení je cenový limit 3500Kč, plus mínus nějaká stovka. Jak jsou na tom tablety v téhle ceně s kvalitou zpracování, nemusím se bát že se mi za tuhle cenu do roka rozpadne? Našel jsem tenhle http://www.czc.cz/point-of-view-protab- ... q-first=72 jestli máte lepší tip rád si nechám poradit.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“