Ostatní tabletyProsim o pomoc

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Pavoluhliarik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Tablet: Mivvy Midroid H23

Prosim o pomoc

Příspěvek od Pavoluhliarik » čtv 09. srp 2012 19:28:41

Do mojho tabletu som na sd kartu dal program s koncovkou apk akou formou ju môžem nainštalovať do tabletu.Je tam android 2.3.Dík

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 207
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Prosim o pomoc

Příspěvek od ludekbrno » čtv 09. srp 2012 20:52:00

Kolem dokola a kolem dokola... Použij vyhledávání a hledej "instalace aplikace".
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

breby
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 4 SM-N910F

Příspěvek od breby » pát 10. srp 2012 18:43:29

Pavoluhliarik píše:Do mojho tabletu som na sd kartu dal program s koncovkou apk akou formou ju môžem nainštalovať do tabletu.Je tam android 2.3.Dík
nainstaluj si program na prochazeni slozek v tabletu, najdi si ten soubor a ten spust, to je vse

pokud ti to nepujde nainstalovat, v nastaveni v sekci aplikace, povol Nezname zdroje, to ti to povoli nainstalovat aplikace i jine nez z obchodu. Pak to zkus znova auz by to melo jit.

Autor tohoto vlákna
Pavoluhliarik
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Tablet: Mivvy Midroid H23

Příspěvek od Pavoluhliarik » ned 12. srp 2012 16:53:03

breby píše:
Pavoluhliarik píše:Do mojho tabletu som na sd kartu dal program s koncovkou apk akou formou ju môžem nainštalovať do tabletu.Je tam android 2.3.Dík
nainstaluj si program na prochazeni slozek v tabletu, najdi si ten soubor a ten spust, to je vse

pokud ti to nepujde nainstalovat, v nastaveni v sekci aplikace, povol Nezname zdroje, to ti to povoli nainstalovat aplikace i jine nez z obchodu. Pak to zkus znova auz by to melo jit.
Ako mám nainstalovat program-file manager ked sa nemôžem dostať do marketu neviem čo s tým je wifi mám v poriadku skúšal som to aj na mobile ani tam mi to nejde.Zaregistrovať mi to nejde niekde je problém.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“