Ostatní tabletyAcer A100

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
joejoecs
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Acer A100

Příspěvek od joejoecs » stř 22. srp 2012 13:49:21

Ahojte, mam objednany Acer A100. Doteraz som mal Archos 101 10" , ten ma malu oper. pam. a je na nosenie dost velky, tak chcem skusit nieco mensie a vykonnejsie. U Acer sa mi paci dizajn, cena a aj hrdw. vybava vyzera dostatocna.

Ohladom A100 je tu dost malo informacii. Chcem sa teda opytat tych, co maju dlhsie skusenosti s A100
ako je to s vydrzou baterie, naozaj je tak mala, pripadne je moznost dokupit vykonnejsiu bat. ?
funguje na A100 niekomu usb host?
da sa pripojit k win PC?
ako je to s dokovacou stanicou, da sa pouzit aj na nabijanie?
da sa pouzit usb na nabijanie?
existuje redukcia na nestandardny nabijaci konektor?
je mozny BT tethering - internet cez mobil?

Dakujem za odpovede.

Autor tohoto vlákna
joejoecs
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Acer A100

Příspěvek od joejoecs » úte 28. srp 2012 13:34:52

Medzicasom som ACER A100 dostal a mam ho niekolko dni.
Takze tu je odpoved na moje otazky, mozno to niekomu pomoze v rozhodovani o zakupeni si tohoto tabletu.

Acer A100 je 7" tablet a oslovil ma tvarom a vyhotovením. Nemá po obvode ten siroky okraj, ako vacsina tabletov, ma skosene rohy a vyzera trocha "inak". Je spratny a zmesti sa do vrecka.
Na tablete bol instalovany android HC, po zapnuti prebehlo 5 aktualizacii systemu a nakoniec upgrade na ICS 4.0.3.
Tablet obsahuje dve baterie po 1530 mAh. Vydrz je cca 5 hod. pri beznom pouzivani - u mna najviac internet, email, hudba, pri zapnutom wifi a jas na 60%. Najvacsi zrut baterie je displej.
Zial nabijanie cez USB nie je mozne !!!
Konektivita s PC aj XP bez problemov, pocitac A100 spoznal a ihned nainstaloval bez potreby zhanania driverov. V adresari PC je pristupny ulozny priestor tabletu aj karty.
USB podla dokumentacie k tabletu funguje len ako slave. Objednal som redukciu - pozdejsie vyskusam usb tabletu na host - predpokladam, ze to nepojde.
Tethering - pripojenie na internet cez WIFI a mobil funguje bez problemu.
Pripojenie na WIFI rychle a bez problemu.
Pomocou BT sa daju prenasat subory. Parovanie bez problemu. Pridavne zariadenia /klavesnicu/ som zatial neskusal.
Displej TFT - na slnku slabsie citatelny !!!. Pozorovacie uhly nie velmi priaznive.
Reakcie na dotyk spolahlive.
Prijemne ma prekvapili rychle reakcie systemu /dvojjadrovy procesor a 1 GB RAM/, vyborny a neskutocne rychly vstavany internetovy prehliadac !!!

ACER A100 je sikovny maly tablet, kompromis medzi cenou / od 220€ /, kvalitou a vykonom. V porovnani s mojim "starym" tabletom Archos 101 je to rozhodne krok vpred.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“