Ostatní tabletyKúpa tabletu (10") s SD čítačkou

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kayman
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nokia E7

Kúpa tabletu (10") s SD čítačkou

Příspěvek od kayman » pát 24. srp 2012 9:37:56

Ahojte Androiďáci :)
hľadám tablet s možnosťou vloženia SD karty aby som si mohol keď som niekde mimo domu pozrieť fotky čo som fotoaparátom nafotil. No a nosiť čítačku a redukciu na microusb a ešte to aj nemusí na niektorých tabletoch ísť.. (napríklad pôvodne som kvôli displeju chcel iPad2 ale tam majú len redukciu na import fotiek.. ja ich chcem prezrieť a premazať..)

na trhu som našiel (zatiaľ?) len Lenovo Thinkpad Tablet za aktuálne 366€ a Toshiba TA100 za tuším 359€. Oba 16GB, oba SD čítačka, oba Android 3.x. No a tu je kameň úrazu :) Lenovo sa mi páči
(mám rád Thinkpad sériu notebookov), HW tlačítka som v showroome využíval, stylus je veľké plus. ALE, vraj je pomalý, padajú aplikácie a nabíja sa 9 hodín :o
Lenovo už mal update na 4.0 Android, Toshiba možno na jeseň..

Je taká dlhá nabíjacia doba bežná vec pri tabletoch? Sú na trhu v cene okolo 300€ (max 400€) s SD čítačkou?
Neviem si medzi tými dvoma vybrať, Lenovo by som chcel ale sú s ním vraj problémy.. O Toshibe som toho moc nenašiel zase

edit: od tabletu chcem práve možnosť SD kariet a prezerať fotky (nie len import!), občas nejakú hru ako Angry Birds si zahrať alebo pozrieť film :)

Lukas3k
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: iPhone 5
Mobil 2 / ROM: SG Note 3
Tablet: iPad Mini
Rom: romy nemám rád
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpa tabletu (10") s SD čítačkou

Příspěvek od Lukas3k » pát 24. srp 2012 14:12:57

Taťka má ono Lenovo a je s ním moc spokojený. Po update je prý mnohem rychlejší. Sám po něm pokukuji a až bude více peněz, zahodím ty čínské levné hračky a koupím Lenovo.
Technikus: HTC One, Samsung Galaxy Tab 7.7
Nejsem ovce, mám rád Apple, iOS, HTC, Android a nejvíce mou slečnu.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“