Ostatní tabletyJakou velikost?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
abernas
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5
Tablet: Yuandao N70

Jakou velikost?

Příspěvek od abernas » sob 15. zář 2012 14:10:26

Prosim vas mam takovy problem. Posilhavam po tabletu z ciny a zakladni problem je, ze se nedokazu rozhodnout pro velikost.
Mam v hledacku Ainoly Aurora II a Fire, ale taky CubeU30GT nebo Window N101. Pokud vezmu rozliseni displeje, tak ho maji podobne. To znamena, ze to co zobrazi, bude stejne. Rozdil bude jen ve velikosti. Na 7" bude vsechno drobnejsi a jemnejsi a podstatna vec - sedmicky jsou levnejsi. Ale myslim, ze ergonomicky je vetsi displej lepsi. Fakt nevim. Podelte se prosim se zkusenostma a s postrehy.
Byl jsem se podivat ruzne po obchodech, ale bohuzel jsem nenarazil na 7" s rozumnemy rozlisenim. Videl jsem jen 480x800, coz mi pripadalo silene.

Krepi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 128GB-4GB
Rom: 6.0.1 - MIUI 8.1

Re: Jakou velikost?

Příspěvek od Krepi » sob 15. zář 2012 14:25:16

Tak před 2lety jsem měl čínský 10,1",bylo to dobrý,teď chci kupovat jiný,ale 7" se mně zdá trošku malé,pokud ho nechceš jako čtečku knih.Z toho výběru co jsi psal bych ti místo Cube U30GT doporučil Cube U19GT,je to sice "jen 9,7",ale lepší oproti 30ce,u které je hrozný mono zvuk a mikrofon naprd a také Wifi je slabší díky kovové konstrukci.
Jinak si zkus zajít do Datartu,mají je většinou vystavené,jak 7",tak i 9,7" a 10,1",ale mezi posledními 2 rozdíl nepoznáš,jen v rozlišení.

Autor tohoto vlákna
abernas
Stálý androiďák

Příspěvek od abernas » sob 15. zář 2012 16:40:17

Nevim, ale ma to jen 1024/768. Ja bych radsi vyssi rozliseni

Autor tohoto vlákna
abernas
Stálý androiďák

Příspěvek od abernas » pon 17. zář 2012 21:02:36

Dnes jsem se vydal do toho datartu. Mel jsem v ruce 7" Samsung Galaxy Tab 2, 10" Samsung Galaxy Tab 2 a ASUS Transformer 300
A abych pravdu rekl, ze by mi to nejak pomohlo... Vsechno jsem zkousel jen prolistovat obrazovky louncheru, abych vedel, jak to reaguje a pak jsem sel do prohlizece, kde jsem si nechal zobrazit seznam ve verzi PC
Maly Samsung se mi docela libil. Pismo by mohlo byt malinko vetsi, ale celkove je ten pristroj i displej vetsi, nez jsem si myslel. Ani stranky seznamu nebyly nijak deformovane
Velky Samsung a Asus uz mely na webu dost velke pismo a Asus mel navic stranky seznamu jakoby sirkove zpresovane. Nevim jak to popsat, ale vypadalo to jinak nez na PC nebo malem samsungu.
A tak jsem odchazel stejne jako prisel. Ty vetsi modely me nepresvedcily, ze vetsi velikost je opravdu lepsi. Nelibi se mi to velike pismo a moznost, ze by mohl zkreslovat weby.

Ovsem stejne to nechapu. Vsechny 3 obrazovky mely horizontalne 1280p a presto ty stranky na sirku nevypadaji stejne? Nejake divne

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » pon 17. zář 2012 21:18:58

1280p na 10 a 12 centimetrech bude rozdíl... (ty centimetry jsou jen přiklad)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“