Ostatní tabletyGoClever T76GPSTV-Nejede wifi

Odpovědět

firedragon
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire + Ascend G300 s ofiko ROM+ROOT
Tablet: Acer Iconia A500 s ofiko ICS
Rom: ICS for Desire
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever T76GPSTV-Nejede wifi

Příspěvek od firedragon » sob 24. lis 2012 10:38:17

Ahõjky, tak ja mam tyto tablety koupene dva a na jednom funguje wifi bez problemu i pres sifrovani WPA 2. Musim teda honem vyzkouset i ten druhy. Mam spis jiny dotazek,existuje jiz na toto zarizeni navod na root? A nevite nekdo, zda by zarizeni mohlo nacist externi bluetooth pres usb, pripadne jak na to? Dekuji za informaci

HTC Desire, který nahradil mou G1. Loučím se s ní těžko, ale je to tak.
Tak na mobilu jedu na ICS for Desire a Acer Iconia A500 na oficiální ICS

vyhulenahlavicka
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: vodafone 845 sek750i
Tablet: goclever tab t 76gpstv

Příspěvek od vyhulenahlavicka » sob 24. lis 2012 17:58:22

Root
Root již existuje našel sem na forum.android.com/pl ;) http://www.uloz.to/xzyJgQE/004-root-script-rar

barbados
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: nokia

Příspěvek od barbados » sob 24. lis 2012 20:17:02

...a už jsi ho zkoušel ? Jak to dopadlo ?

barbados
Stálý androiďák

Příspěvek od barbados » sob 24. lis 2012 20:58:31

Tento tablet mám pár dní a rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s ním . Toto je můj druhý tablet od firmy GoClever . Ten první byl A73 . Od toho prvního se číňani poučili a konektor napájení není už tak volný jak v přechozím modelu. U A73 při mírném pohybu ze slotu konektor vypadl . Po přečtení všech příspěvků jsem měl obavy , jestli ho kupovat nebo si najít nějakou jinou alternativu . Lákalo mě DVB-T , GPS a možnost externího 3G modemu . Řekl jsem si co víc se může stát , když něco nepůjde maximálně ho vrátím , a objednal jsem si ho za 2999,- v alzasoftu. Po prvním ošahání mě překvapila teňoučká anténka k dvb-t , musí se na ní opravdu opatrně . Signál chytá velmi dobře . V autě za jízdy po Praze dobrý akorát jsem zjistil, že když napojím autonapájení, tak dojde k rušení a obraz kostičkuje . Při hraní na baterky paráda , závada nebude na tabletu ,ale v elektroinstalaci auta. Wifi o kterém se tu hodně mluví jsem vyřešil vypnutím zabezpečení v routeru. Ani jsem neinstaloval opravný balíček který je na podpoře . A jinde kde bych se popřípadě chtěl připojovat je wifi free bez zabezpečení , takže tohle mě netrápí . GPS funguje jak má , ale asi by to chtělo nějaké podrobnější mapy , ale to už záleží na každém . Dnes jsem vyzkoušel 3G modem Huawei E1750 s kartou Vodafone . Tablet jsem úplně vypnul zastrčil modem a tablet zapnul , modem po chvíli naskočil bez dalšího nastavování . Internet se načítal svižně . Po usnutí a znovuprobuzení se připojí k 3G automaticky . Když to tak shrnu , mám co jsem chtěl a funkční . Za sebe můžu říct že jsem spokojený .

vyhulenahlavicka
Stálý androiďák

Příspěvek od vyhulenahlavicka » sob 24. lis 2012 21:27:08

Zde návod na ten root osobně sem zatim nezkoušel ...pokud sem tu šílenou polštinu pochopil tak funguje... http://forum.android.com.pl/f663/

Gonzo
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SGS II
Tablet: Goclever T76GPSTV

Příspěvek od Gonzo » ned 25. lis 2012 13:05:24

Zdareček,

prosím máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? :

http://www.nezabloudite.cz/

Děkuji ;)

firedragon
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od firedragon » ned 25. lis 2012 20:37:51

Ahojky, zrovna z tohohle obchodu mám já ty dva tablety a vše bylo bez problému, takže můžu doporučit... ;)

vyhulenahlavicka
Stálý androiďák

Příspěvek od vyhulenahlavicka » ned 25. lis 2012 23:55:57

Mě osobně výše popsaný problémy s wifi moc neštvou pokud člověk na tabletu behem stahování pracuje wifi se mu neodpoji pokud neni problem jinde've většině dobrejch stahovacích klientú se dá nastavit nevypínat displej behem stahování..sem teda taky nezhejčkanej svoji vf845kou kde ani na xda doted plne stabilitu wifi nevyřešily :D momentálně je u mě stabilnější 2.5 roku stara 845ka ale tam mam seskládanou svoji romku seskladanou asi z třech jinejch z xda a taky už s ní nepracuju jelikož mam tuto náhradu mizejici widgety štvou ale je to pul minuty je nasazet z5 na plochu můj poznatek je že widgety mizejpouze při pádu systému jindy se mi to zatim nestalo vždy to bylo během mojí až překotný instalace mnoha programú nebo instalace her ktery vyžadujou THD nebo při vybití baterky asi je třeba se zabejvat s tim kam se tohle nastavení ukládá možná čongovë jen okopírovaly vše z cx-01 kde se na widgety asi nehraje..s rotnutím přístroje čekám na vyladěnêjší romku od výrobce nebo nějakou custom a dle čínskejch a eng fór a stránek zabývajících se androidama a hlavně procesorama v androidech lze očekávat na tenhle procesor koncem roku nebo začátkem novýho jelly bean

amdati
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: xperia mini

Příspěvek od amdati » pon 26. lis 2012 7:46:49

Zkuste na ty widgety NEMUS LAUNCHER. Ten má v sobě ukládající volbu sestavení widgetů a nastavení lancheru. O té doby co tam je, se tam ty widgety ještě neztratily.
Kdykoli to pak můžete odinstalovat.

vyhulenahlavicka
Stálý androiďák

Příspěvek od vyhulenahlavicka » pon 26. lis 2012 11:00:40

Čoveče ten sem taky zkoušel a bez efektu taky nakonec mizely...vyzkoušel sem jich spoustu a tenhle byl jeden z prvních protože se u moji 845ky chová nejstabilnějc ...zkoušel sem adw,launcher pro plus,nova prime,jedu na apexu pro a efekt žádnej ony ty launchery ani alespoň dle mejch zkušeností ty widgety obnovit ze zálohy neuměj a ani si je do záloh neukládaj nedokáže to snad ani co si pamatuju titanium backup na rotnutym tlf když obnovuju e zálohy launcher to bylo vždycky nějaký omezení androidu..widgety dokážu obnovit pouze z nandroid nebo cwm zálohy což je vlastné instalace celyho už nastavenýho systému..tady zkrátka bude chyba někde v paměti nastavení když mizej vždy při pádu systému nebo při vybití...me zatim asi nejvíc překvapilo že když kouknu přes jakejkoliv soft z čeho je tohle poskládaný ukazuje cca o 150mb ramky méně jeden jedinej program nekde ty ztracený mega objevil jako inaktivovaný nebo co to hlásil to ta vyladěná 845ka kde výrobce udává 128mb zas má dokonce 189 bo kolik...

Gonzo
Nové Androidě

Příspěvek od Gonzo » pon 26. lis 2012 12:45:41

firedragon píše:Ahojky, zrovna z tohohle obchodu mám já ty dva tablety a vše bylo bez problému, takže můžu doporučit... ;)
Děkuji. Zdají se docela slušní, cena přiměřená a jako jedni z mála nabízí i příslušenství. Tak to asi zkusím u nich.

firedragon
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od firedragon » pon 26. lis 2012 15:55:51

Ahojky mohl by mi nekdo pomoci s tim rootem, stahl jsem si ten soubor, ale kdyz pripojim tablet, tak pocitac nenajde ovladace a pak uz mi s tim nejde nic delat, jen tablet pripojit jako externi pametove zarizeni. Mohl by mi nekdo poslat ovladace na WINDOWS 7 64bit verzi na tenhle notebook: http://www.alza.cz/asus-x5dij-sx469v-d2 ... 3godC0IATQ
Díky všem předem za pomc

honzasu
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo VIBE P1m
Tablet: Asus FonePad ME371MG 16GB 3G GSM
Tablet 2 / ROM: Lenovo YOGA Tab 3 8"

Příspěvek od honzasu » pon 26. lis 2012 16:12:25

lokomaz píše:Že Wi-fi jede bez zabezpečení v pořádku, to snad už víme od začátku, ale právě proto vyšel nový update aby to odstranil.U mě je to v pořádku ale asi ne na všech přístrojích.Někomu se ztratila TV a mě zase - Driving reco,nevíte někdo jak se aplikace jmenuje,nemůžu jí najit v app.název Driving reco není.
Driving reco není obsažen v posledním balíčku, je nutno najít aktualizační balíček 0914 nebo 1012 a rozbalit: update/system/app "52_DVR7A777_7_1.apk", jsou to mantáci.
Jinak jsem spokojen, doufám, že tu wifinu ještě vychytají.

firedragon
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od firedragon » pon 26. lis 2012 17:52:39

Tak predchozi nadseni mi opadlo, uz mam problem s pripojenim taky a to na obou zarizenich... :cry: Nu coz, resim to zapnutim a vypnutim wifi pres widget nastaveni. Pomuze mi nekdo prosim s tim rootem??? :twisted:

barbados
Stálý androiďák

Příspěvek od barbados » pon 26. lis 2012 18:12:09

a proč to chceš rootovat ? Tebe mrzí , že ti to jakš takš funguje ?

firedragon
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od firedragon » pon 26. lis 2012 18:20:40

ne chci si tam třeba hodit navigon a nechci ho kupovat dokud nevim, jak to na tom bude fungovat a lucky patcher pro spusteni Navigonu a jakychkoliv jinych navigaci potrebuje root...

vyhulenahlavicka
Stálý androiďák

Příspěvek od vyhulenahlavicka » pon 26. lis 2012 18:35:26

Tady je přímo ten návod na root http://forum.android.com.pl/f663/goclev ... ot-214039/
Na tý stránce je i odkaz na instalaci toho adb driveru ale myslim že sem je videl zazipovaný v 7z souboru v tom raru s rootem je tam i srozumitelnej návod readme.txt v eng což je pro mě jako neangličtináře furt lepší než ta pl...já tam mam navigaci sygic aura ta lucky patcher nepotřebuje jen je potřeba dodržet postup instalace tý cracknutý app no a funguje parádně pro mě byl. Sygic vždycky to nej co sem testoval pro androida...tohle sem si koupil až po té co sem na pl fóru zjistil že ten sygic maká než sem kupoval tehdy tu 845 byla to pro mě priorita č 1 funkční sygic mobil maps č2 bylo tehdy možnost rootu a nejaky custom romky...bez rootu aspoň dle mýho všechny androidy fungujou napůl takže brzo taky rootnu jen co dojezdim nfs most wanted pak už konečně nainstaluju novej update třeba vyjde do tý doby další ten nej sem zatim netestoval kvuli těm rozjetejm nfs pak před každym updejtem jednoduše kompletně zazálohuju přes titanium backup ....

firedragon
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od firedragon » pon 26. lis 2012 20:29:24

Ahoj, ty ovladače tam sice jsou to je pravda, ale jen pro AMD procesory a navic, kdyz jsem je pretahnul do slozky system32 a te druhe, tak to stejne nepomohlo, potreboval bych je nejak nainstalovat pred pripojenim tabletu a uz mi zbyva jen jeden komp, kam jsem to zatim nepripojoval, tak bych to nechtel zase posr.., takze kdyby mi nekdo poslal navod jak pro blbce co a jak byl bych vdecnej, teda pokud mozno v cestine nebo anglictine...

vyhulenahlavicka
Stálý androiďák

Příspěvek od vyhulenahlavicka » úte 27. lis 2012 14:00:40

Když na tom polskym fóru klikneš na link instalace sterownika adb''přímo ve vláknu s rootem t76ky postoupíš třeba dál :D já tam ty ovladače zahlid jak pro 32 tak 64kový widle xp i 7mičky ty linky jsou popsaný anglicky nemel by bejt problém.včera sem vyzkoušel craknutej navigon europe 4.6.2 a jede bez problému i bez rootu s nejnovějšíma 3q 2012 mapama bez patchování lucky patcherem třeba po letech opustim sygic :DD

barbados
Stálý androiďák

Příspěvek od barbados » pon 03. pro 2012 14:52:23

... tak a je z domu . :P

amdati
Stálý androiďák

Příspěvek od amdati » úte 04. pro 2012 9:25:05

to barbados:

Jsem velice rád, že jsi to napsal a že se ti tvé pošklebky na nás vymstily..konečně tě nebudu označovat za pana chytr.ka ..ba naopak :-)

barbados
Stálý androiďák

Příspěvek od barbados » úte 04. pro 2012 18:24:44

kdyby býval nepadal prohlížeč po napsání "ww." a po znovuotevření znovu a znovu , nechal bych si ho . Vlastně 13 dní fungoval bezchybně , naštěstí se závada ukázala 14 den . Nepomohl ani restart , ani výrobní nastavení . Krom toho začal zlobit i dotykový displej , ve středu v šířce 2-3 cm chvílemi nereagoval . A ten prohlížeč byla poslední tečka . Jinak navigace , dvb-t fungovaly perfektně. Narozdíl od vás jsem se v tom ale pořád neštoural , choval jsem se k tomu jako uživatel . Teď se rozmýšlím , buď nexuse nebo netbook za stejnou cenu s podstatně lepší výbavou.

amdati
Stálý androiďák

Příspěvek od amdati » stř 05. pro 2012 8:02:14

Kdyby, kdyby...šťoura seš hlavně ty......takový problému tu snad ještě nikdo neměl. To ses k tomu choval asi jako prasátko.
.....a že sme se v tom šťourali my ??? A to jako jak?
Jako že jsme to rozebrali do šroubku...nebo překopali celej systém....udělali ROOT...házeli s ním o zem? ANI JEDNO .... ANI POSLEDNÍ.

Ten tablet tu většině v základu korektně nejede ok...jestli sis už konečně nevšiml. A diskusní forum je tu od toho s těmito problémy podělit a vyřešit je. Někdo to řeší vrácením, někdo asi ROOTem, někdo reklamací (ty poslední 2 věci si nejsem jistej zda pomůžou)

Podle všeho ses konečně chytl za nos a místo reklamace si jej rovnou vrátil ... právě díky zkušenostem lidí tady z fora...a ty je ještě nazýváš šťourali.

barbados
Stálý androiďák

Příspěvek od barbados » stř 05. pro 2012 21:01:22

No jestli jsem si všiml , tak jste tady na foru plakali nad tím , že po uspání nenajede wifi . To mě ale vůbec nevadilo . A kdyby mi to vadilo tak bych ho bez zbytečných pokusů, šťourání a pláče tady na fóru vrátil.
Takhle jsem vrátil už tři tablety . A dávat ho na reklamaci ? A proč, když ho můžeš vrátit a obratem si vzít jiný . Časem poznáš , že na fórech a v různých hodnocení každý píše něco jiného , každému vyhovuje něco jiného ,někdo ho chválí jiný s ním má problém, výběr je individuální . A řídit se podle toho nedá . Tablet jsem nevrátil pro to , že jsem se zalekl toho co tu o něm píšete , ale protože byl nestabilní a to jsem nemohl tolerovat . Fóra jsou dobrá věc , ale jen orientační nedají se brát vážně . Věkový rozptyl je tu veliký a ne každý tomu rozumí . Možná , že když jsem byl starý jak ty, tak jsem se taky ve všem šťoural , takže se za to nemusíš stydět :mrgreen:

amdati
Stálý androiďák

Příspěvek od amdati » čtv 06. pro 2012 12:40:19

Tak za prvé, kdyby sme tu neplakali o té WIFI a problémech, tak bys nezjistil, že je to okamžitě na vrácení. Naopak si nám šťouralům ani nevěřil a po všech těch problémech sis ho šel koupit a sám se ujistit (typicky povrchní povaha). A měl bys důkladněji číst, páč se tu o nestabilitě systému psalo.
Za druhé to, že tu každej píše něco jiného je naprosto normální a ty patříš mezi ně, protože tvé problémy s displejem tu nikdo nepopisoval.

Jinak se obávám, že tak starý jako já si ještě nebyl a pochybuju, žes byl někdy nějakým šťouralem....ale koho to tu zajímá.
Pokud toto forum nebereš vážně a je to jenom výlev tvých jistot, pak bys měl navštěvovat jiné fórum tomu určené, kde se můžeš puberťácky, frajersky projevovat.

vlastousek
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus

Příspěvek od vlastousek » čtv 06. pro 2012 18:26:52

firedragon píše:ne chci si tam třeba hodit navigon a nechci ho kupovat dokud nevim, jak to na tom bude fungovat a lucky patcher pro spusteni Navigonu a jakychkoliv jinych navigaci potrebuje root...
A navigaci MapFactor od Navigator jsi nezkoušel? Já ji používám na svém Galaxy Nexusu a jsem maximálně spokojen. Jen tam není vše- čísla popisná. Jinak radary jsem si tam nahrál a je zdarma.

Podrobnosti o té aplikaci zde: https://play.google.com/store/apps/deta ... .navigator

A pote za mnou diskutovat nad parádním tabletem ONDA V972 :) jinak jsem před tím taky uvažoval o tomto krasavci s DVB-T....
Sháním mobil nebo tablet, který vydrží 8 hodin na živu (rozsvícený displej!!,web,hry) v Antutu skóre 20000+ a podporou Glonass a ideálně cenou do 300 USD. Pokud o nějakém víte, tak se ozvěte

barbados
Stálý androiďák

Příspěvek od barbados » čtv 06. pro 2012 19:22:15

Za prvé,
Jsi moc zábavný klučík , ale neměl by jsi se tak rozčilovat nebo to s tebou sekne . A to by byla strašná škoda :D . Váš problém s wifi mě byl ukradený , ten jsem vyřešil raz dva bez pláče a fňukání . A že jsem ho okamžitě vrátil , to ne hrál jsem si s ním 14 dní a poslední den kdy šel vrátit tak jsem ho vrátil , a důvod jsem napsal výše . Dyštak si to přečti ještě jednou a pěkně pomalinku . Samozřejmě mohl bych ho poslat na reklamaci , ale proč bych to dělal . Rukou mi v poslední době prošly už tři goclevery a na tuto značku jsem po osobních zkušenostech nadlouho zanevřel .
A za druhé , zase jsi to nepochopil - každý píše na fórech něco jiného , někdo je spokojený , někdo zase ne , někdo jen jak si ho donese domu tak na něm hledá chyby .
A za třetí , já tohle forum beru nevážně jen orientačně , protože mám svojí hlavu , ale ty by jsi měl zastavit u doktora aby ti do tý tvý škeble nalil trošku mozku protože se bez druhých nedokážeš sám rozhodnout . :yes:

Gonzo
Nové Androidě

Příspěvek od Gonzo » pát 07. pro 2012 20:35:53

Ale ale, drazí přátelé ... Nenechte prchlivosf cloumat svým majestátem - řekl by klasik. A nebožtík staříček by pravili : Podejte si ruce ;)
K tomu vás samozřejmě nenutím, ale berte to krapet s nadhledem prosím ..

vyhulenahlavicka
Stálý androiďák

Příspěvek od vyhulenahlavicka » pát 07. pro 2012 23:26:10

Návod na instalaci dočasné cwm recovery (po restartu tabletu je z5 stock recovery od vyrobce)
Soubor z linku vložíme do rotu sd karty (ne extsd) vypneme tablet podržíme volume down + power
Objeví se logo stock recovery stiskneme volume down jsme v nabidce stock recovery tlačítkem volume down se proklikáme do nabídky aply update for nand stiskneme volume up o5 se proklikáme tl. Volume down na soubor vložený na sd kartu stiskneme volume up probehne instalace a spuštění cwm recovery nyní lze zazálohovat data na sd nebo ext sd bez nutnosti rootu po dalším updatu zz restorujeme stejnym zpusobem data a aplikace máme ve stejném stavu jako před upgradem http://www1.zippyshare.com/v/80449121/file.html

Gonzo
Nové Androidě

Příspěvek od Gonzo » sob 08. pro 2012 7:04:19

Takže hračka je druhý den doma, zatím jen "formátuju baterku", ale o víkendu bude čas ji prozkoumat. Obchod Nezabloudite.cz - opravdu velmi seriozní a příjemní. Osobní zkušenost velmi pozitivní. :yes:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“