Ostatní tablety CubeCube U9GTV

Wooff
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12. pro 2012 13:02:52
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od Wooff »

Mé poznatky s Visture V4 HD:
(měl jsem v ruce i Cube u9gtv, na první pohled to bylo stejné, ale testoval jsem ho jen pár hodin)

+ Displej je naprosto SUPER. Už není cesty zpět (-:
+ baterka je super

- konektory jdou těžko, nutno použív více síly než jsem zvyklý
- při zasouvání konektoru nabíječky občas přeskočí blesk (když se nabíječka nejdřív zastrčí do tabletu a pak do sítě tak se (logicky) neděje)
- umístění reproduktorů je přesně v místech kde se tablet drží, takže se zakrývají (u někdterých aplikací možno otočit vzhůru nohama - otočí se i stereo?)
- zastrčená SD karta pořád milimetr vyčuhuje takže, když hledáte prsty on-off tlačítko tak překáží a když si tablet položíte navýšku do klína tak kartu mačkáte (jednou se mi povedlo jí vycvaknout)
- mechanické zpracování je ... né tak dobré jak by mohlo být, prošli mi rukama 4ks a dva měli už po vyndání z krabice neslícované díly k sobě... lehce ale znatelně.
- přední kamerka má neprakticky dlouhé ohnisko ...takže když chcete zabrat celý svůj obliček jak musíte natáhnout ruku dál než je milé
- hlasitost repro je níská
- kovové tělo je měkké, není to žádná tuhá hořčíková slitina, spíše hliníkový plech, lehce se prohýbá a je na něm vidět každý vryp
- wi-fi v normálu, ale pravda že notebook má příjem lepší
- přes usb nenabíjí

- dost aplikací na google play není kompatibilních (za těch 25 dní co ho mám se to o 80% zlepšilo)
- výkon nízký až nedostatečný, možná dáno málo RAM paměti... prostě je to pomalý
- padá. Docela dost často něco (i laucher) spadne a pak celý tablet potřebuje vypnout-zapnout )-:
- přepínání aplikace která nezkousne HD mod do standartního modu dost často nefunguje
- podpora visture je sporadická
- po instalaci nového firmware 4.1.2 (4.1.1_20121224) bylo vše potřeba přeinstalovat, ztratila se data aplicací, a hlavně google play hlásil že aplikace které jsem měl již jednou nainstalované jsou zase opět nekompatibilní ! ... což se asi za dva dny vyřešilo samo ?!?

Závěr:
chtěl jsem něco na prohlížení fotek, občasné zabití času a pohádek do auta.... a jsem velmi spokojen.
Nicméně pokoukávám po příštím modelu ... ((-:
rapman
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: pon 09. led 2012 1:02:23
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 16GB
Rom: Stock

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od rapman »

Ja si pockam na recenze tohoto http://www.ainolstore.com/ainol-novo9-q ... spark.html

Tam by vykon mohl byt uz trochu lepsi.
Fanda75
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: úte 11. zář 2012 21:20:31

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od Fanda75 »

Souhlas...proslo mi rukama za posledni dobu dost ruznych typu a Ainol ve 4 jadru by opravdu moh mit slusny vysledky. Porad jsem vahal nad U9gt5 ale radsi si pockam...
sumerian
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: úte 09. srp 2011 8:55:23
Typ mobilu / ROM: Moto X Play

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od sumerian »

dufko: ten pin zruš. třeba v telefonu. pokud ho teda nemáš aktivovaný schválně...
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od dufko »

Asi to bolo tým pinom. Skúsil som iný modem, operátor o2,pin som teda zrušil a internet za chvíľku sám nabehol...paráda.
Beriem to teda len ako núdzovku, keďže mať v tablete kábel s modemom je celkom otravné. Pre mňa je to riešenie do terénu, kde nemá dosah pracovná /domáca wifi.

HD filmy to prehrá v pohode, žiadne sekanie.

Zatiaľ som teda maximálne spokojný :).
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od dufko »

Kúpil som si nový router TP LINK wr720n a trošku sa potrápil s nastavením. Používam filtrovanie mac adries a wpa2. Tablet si wifi našiel, aj sa prihlásil, ale signál bol stále šedý, bez prístupu na internet.
Google pomohol, treba v nastavení router aj tabletu zadať pevnú ip adresu, nie automaticky.
luna-ss2
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 21. led 2013 8:23:18
Typ mobilu / ROM: THL4400 4.4.2

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od luna-ss2 »

Nemáte někdo tablet s retinou doma? Okolí Turnova - (Liberec, Mladá Boleslav, Jičín) docela bych se na něj před nákupem podíval ..

nerad bych koupil nějakou m*dku , nerad bych se spálil .. díky :help:
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od dufko »

Tak obal je doma. Tablet doňho sadne perfektne, všetky ovládacie prvky aj konektory sú voľné, obal poskytuje dobrú ochranu aj pre prenos zariadenia v taške /ruksaku.
Obal sa dá nalomiť a tablet môže byť položený na stole v 2 šikmých polohách.
Kúpil som ho priamo z cube-tablet.com

http://www.cube-tablet.com/cube-u9gt5-l ... black.html
Martinoslav
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: ned 04. lis 2012 0:23:08
Typ mobilu / ROM: iPhone 4S

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od Martinoslav »

Ten obal vypada skvele! Jak jsi s u9gtveckem po delsim pouzivani spokojen? Ja jsem nakonec koupil ipad4, nebavilo me uz cekat a kdyz jsem videl ty neustale problemy s FW androidu, na ktere jsem mel zalusk, tak jsem to vzdal a sel do applu.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od dufko »

Hľadal som vhodný obal takmer všade, ale tento sa mi páčil najviac, dostal som ešte aj zľavu za body z nákupu tabletu 2 doláre :).

S tabletom som spokojný, kúpil som ho ako náhradu za notebook, aby sme sa o neho nebili a teraz zvažujem kúpu ďalšieho tabletu, lebo pokiaľ nepotrebujem pracovať, idem radšej na tablet :)
lazluk
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 14. úno 2013 16:57:52
Typ mobilu / ROM: Sonny

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od lazluk »

Tablet super :-)
Nabijacka nefunkcna. Po pripojeni nabijacky ziadna signalizacia. Multimetrom na nabijacke nenamerane ziadne napatie - t.j. cinsky kram nefunkcny. Po par minutach googlenia, dnes som kupil z radioamatera: 12V 2A trafo, 2,5x0,7 jack na nabijacku .... stara koncovka z trafa odcvaknuta, pripajkovana nova (pozor na plus a minus, odporucam prepipnut multimetrom). Vysledok - vsetko funguje na 100%. Multimetrom nameranych 11,57V - nabija rychlo :-)
dyrup
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 17. bře 2013 21:38:58
Typ mobilu / ROM: Nokia

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od dyrup »

Prosím o info.
Zkoušel někdo film nebo klip v rozlišení vyšším než fullHD?
Např. "TimeScapes" který je v rozlišení 2560x1440?
Zvládá tento tablet tak obrovské rozlišení bez sekání?
Díky
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od dufko »

Kde to stiahnem?
dyrup
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 17. bře 2013 21:38:58
Typ mobilu / ROM: Nokia

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od dyrup »

"ulozto"
-má to název "TimeScapes.2012.1440p.WEB-DL.AAC2.0.mp4" velikost je 6.64 GB a délka 48:21
reaser
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: ned 09. pro 2012 22:19:54
Typ mobilu / ROM: B92M Android 4.0 ICS ZTE Nubia Z7 mini

Re: Cube U9GTV

Příspěvek od reaser »

Pár zkušeností s tímto tabletem. Vyskytl se problém s nabíjením. Tablet se přestal nabíjet. Po laborování jsem zjistil, že problém je ve špatném kontaktu mezi jackem a konektorem. Tablet jsem rozdělal, abych se podíval, co se s tím dá dělat. Skoro nic. Konektor je uzavřený v pouzdře. Naštěstí to po přitlačení na jack tochu nabíjí. Bohužel jsem si přidělal další problém, rozdělal jsem sběrnici od PCB k displeji a už se mně to nepodařilo zadělat tak jak to bylo, asi to tam bylo nějak přilepený. Výsledkem je, že nefunguje dotyk na části obrazovky.

Do Číny to posílat nebudu, takže zkusím servis, jestli to tam spraví. Nevěděl by někdo o nějakém servisu, kde by to udělali?
Přílohy
bSAM_1023.jpg
bSAM_1023.jpg (1.01 MiB) Zobrazeno 4808 x
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety Cube“