SimulátoryApacheria: poslední hrdina

Moderátor: Moderátoři Her

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Coatl
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: ned 11. bře 2018 9:28:36
Reputace: 0

Apacheria: poslední hrdina

Příspěvek od Coatl » stř 17. dub 2019 21:33:29

Obrázek

Jsi vůdcem poslední indiánské tlupy, která ještě nebyla zahnána do rezervace. Za zadkem máš neustále armádu USA a Mexika, tisíce mužů prahnou po vašich skalpech. Vyhýbej se přesilám, skrývej stopy, přepadej nepřátele ze zálohy, ber kořist a bojuj za svobodu svého kmene!

Apacheria: The Last Hero představuje mix mezi simulátorem drsného života, rpg a strategií. Pohybujete se v terénu, kde za každou skálou může číhat nepřítel. Je třeba zkoumat terén, abyste nebyli přepadeni, ale pátrání vás stojí vůli, kterou zároveň používáte v boji. Kromě toho musíte dbát na dostatek munice, zásoby vody, a samozřejmě na početní stav vaší družiny.

Hra je nově na Google play, zdarma a v češtině.

Zákulisní info: jedná se o základní verzi k expanzi, která bude velmi brzo následovat. Bude obecně ve stylu Western a budete v ní moci hrát za víc postav, včetně bělochů a žen, s odlišnými příběhy.
Právě dávám dohromady děj pro jednotlivé postavy; kdyby to někoho zajímalo, rád si přečtu nějaké lineární návrhy k zápletce příběhu. (Nezávazně.) Na výběr mezi hlavními hrdiny bude mj. desperát Procopio a pistolnice Sally Scull a jejich příběhy ve hře by měly být (velice mírně) inspirovány historií. Ale museli byste si hru nejdřív zahrát, abyste pochopili, jak může být děj rozvinut nebo omezen.

(P.S.: Doufám, že jsem založením této diskuse dodržel všechna pravidla této sekce fóra, včetně čtrnáctého. Kdyby snad něco nebylo v pořádku, rád to napravím.)

Autor tohoto vlákna
Coatl
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: ned 11. bře 2018 9:28:36
Reputace: 0

Re: Apacheria: poslední hrdina

Příspěvek od Coatl » pát 07. čer 2019 9:57:29

Rozšířená verze je tady: Apacheria - Psanci. Dnes až do půlnoci v ČR zdarma ke stažení :palec:

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Simulátory“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host