Aréna telefonůSmartphone kolem 10k

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Kimkong
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11. pro 2015 14:09:13
Typ mobilu / ROM: K700i 40MB

Smartphone kolem 10k

Příspěvek od Kimkong »

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem telefonu. V současnosti mám SE K700i.
Od telefonu očekávám velikost displeje 5" - 5,5". Dobrý foťák, odladěný nezasekaný Android, Bezproblémovou navigaci GPS, LTE, kvalitní display. Sloužil by také ke hraní her především Hearthstone.
Zásadní a dosti limitující podmínka je, že musí být dostupný na http://www.kasa.cz/ z důvodu nákupu za kupóny nejpozději v Prosinci.

Velmi jsem nakloněn k LG G3, ale hryže mě svědomí, vzhledem k tomu, že je to skoro 2 roky starý model a údajně má nečitelný display.

Cenový limit může být v případě výhodnosti mírně zvýšen nebo snížen. Ale osobně mi přijde za mobil dát víc jak 10k nesmysl.
houdeks
Stálý androiďák
Příspěvky: 135
Registrován: pát 09. bře 2012 21:11:22
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe X3

Re: Smartphone kolem 10k

Příspěvek od houdeks »

Xperia z2
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Smartphone kolem 10k

Příspěvek od Mirda86 »

G3 ma udajne necitelny display? :D Nevim kdes takovou hloupost cetl.Obcas by bylo lepsi pouzit zdravej rozum.
G3 sem mel trictvrte roku a byl to bezproblemovej mobil.Citelnost na slunci byla prumerna ale zadna tragedie.Srovnaval sem to i s Notem 4 a bylo to nastejno.Urcite to neni vec ktera by me odradila od nakupu.
Jinak sice je to starej mobil 2 roky ale 6.0 android dostane a Snapdragon 801 strci do kapse vsecky ty osmijadra stredni tridy.Plus 3GB RAM a 32GB interni pameti...furt je to az az.
Jestli chces nakupovat jen na Kase tak to rovnou ber to Lg.
Kimkong
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11. pro 2015 14:09:13
Typ mobilu / ROM: K700i 40MB

Re: Smartphone kolem 10k

Příspěvek od Kimkong »

Takže který tedy?
Uživatelský avatar
ondrej97
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: stř 24. srp 2011 15:04:24
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: V20h

Re: Smartphone kolem 10k

Příspěvek od ondrej97 »

G3 bych nebral. Bezproblemovy telefon to urcite neni. Mel jsem ho pul roku a sel pryc. Ted mam Asus Zenfone 2 a ten je ve vsech ohledech lepsi (g3 ma mozna fotoaparat lepsi + ma infraport)
Siemens A55 > Nokia 6070 > Nokia 2680s > LG Optimus One > ZTE Nubia Z5S Mini > LG Optimus G > LG G3 32GB > ASUS Zenfone 2 > LG G4
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Smartphone kolem 10k

Příspěvek od Mirda86 »

Ja mel G3 pres 7 mesicu a slapal vyborne.
Zenfone 2 je dobrej kousek ale podle G3 pusobi v ruce jako padlo a lacineji.Plus nema podsviceny tlacitka nebo sem nezjistil jak se zapinaji.
Uživatelský avatar
Blooddrunk
Androiďák!
Příspěvky: 692
Registrován: stř 09. dub 2014 18:19:27
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Re: Smartphone kolem 10k

Příspěvek od Blooddrunk »

Já bych taky možná vypíchl tu Z2, ten telefon v dnešní době strčí do kapsy fakt skoro každý telefon. Ale na G3 si také stěžovat nemohu, sice jsem ho měl dosti krátce, ale šlapal slušně.
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5
Wulfher
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: pát 13. led 2012 7:55:10
Typ mobilu / ROM: Huawei P20 Pro

Re: Smartphone kolem 10k

Příspěvek od Wulfher »

Za mně taky Asus ZenFone 2 64 GB ZE551ML za 9990,-Kč má 4GB RAM a 64GB uživatelskou paměť + slot na SD kartu - jednoznačně nejvýhodnější nákup :palec: prostředí to má rychlý, stabilní, nic se neseká, od Asusu časté aktualizace, za ty prachy prostě nejlepší poměr cena / výkon :clap:
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“