PokecČeská pošta - nedodávání zásilek

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od unavix »

Od včerejška řeším s poštou nedodané zásilky. Nejen že se nepokusili o doručení, ale ani nedali do schránky oznamovací lístek o uložení zásilky. Díky jejich bordelu sem nevěděl, že mám v republice telefon. Samozřejmě pošta zásilku poslala zpátky. To sem se ale dozvěděl až z mailu od tinydeal, kteří se divili proč sem si balík nepřevzal.
Stalo se to už někomu? Jak ste řešili stížnost? Má vůbec smysl to nějak řešit? Dneska od rána telefonuju a přehazují si mě jak horký brambor. Samozřejmě zatím bez výsledku. Tenhle ústav mě začíná pěkně ............
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od aldabubo »

Pokud to jde, poště se vyhni. Mě uložili balík na jiné poště, přestože moje pošta je 5 minut pěšky od domu. Paní mi řekla, ať si tam zajedu. Super. (nakonec to přeposlali, ale nadělali s tím...)
Měsíc předtím mi nepřipsali peníze za dobírku, po reklamaci mi je připsali s vysvětlením, že bylo chybně uvedeno číslo účtu - mého vlastního, které znám nazpaměť a 3x jsem ho kontroloval. Pošta je jeden velký bordel.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od nofu »

Stalo se mi to samé, 3x, dokonce jsme byli vždy, když napsali že nedoručeno, doma. Nic se s tím, krom písemné stížnosti na pracovníka, kterou pošleš vedoucí příslušné pošty, dělat nedá. Je fakt, že od toho bugru mi panáček volá v sedm ráno, jestli budu doma a pak 30min před doporučením.
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od aldabubo »

Bude ti volat, dokud ho nepřeřadí jinam nebo nevyhodí... Nastoupí jinej a je to nanovo. U nás chodil furt jeden, pak najednou odpoledne přišel jinej, že zaskakuje z jiného rajonu, a teď chodí baba. Každou chvíli někdo jinej. Nikdo tam nechce dělat.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od unavix »

Dřív sem nechával věci posílat výhradně přes DHL. Ale od té doby co chtějí výpalné 490 Kč za finanční jistinu tak DHL nemusím. Proto sem přešel k poště. Víc jak rok vše v pohodě. Nevadila mi ani delší doba dodání.
Ale je fakt že od listopadu u nás jezdí jinej doručovatel.
Pošta je vůbec kapitola. U nás zrušili balíkové depo a vše vozí z depa v okresním městě. Podle toho to taky vypadá.

Tap 1+1
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
pk76
Robot
Příspěvky: 1214
Registrován: stř 04. led 2012 19:07:59
Typ mobilu / ROM: Mi Note 2 128GB Global
Mobil 2 / ROM: LG G2
Tablet: Nexus 7 II
Rom: MIUI

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od pk76 »

Ja teď řešil dispute na aliku, protože číslo od Singapore post které jsme dostal, ukázalo doručení ale úplně někam jinam. Prodejce se dušoval, že je to ok. Tak jsem volal na poštu a pan mi tvrdil že zasilka pod tím číslem byla doručena v pořádku na správnou adresu a že příjemce je jiný než já. No a za dva dny jsem měl balík na stole......... Tak jsem uzavřel dispute a nechtějte vědět co si o české poště myslím. Je to věc stará 4 dny.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od unavix »

Teď čekám na telefon vedoucí z pošty. Že prej zjistí jestli ta zásilka ještě není někde v ČR a jestli by se nedala doručit. Moc tomu ale nevěřím. Mám takový podezření a uvidím jestli se mi potvrdí.

Tap 1+1
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od unavix »

Dneska mi volali z pošty. Nevědí kde balíček je :facepalm: Místní pošta ho sice poslala zpátky na hlavní poštu do Prahy, ale tam nedorazil. A momentálně ho neumějí vysledovat. :shock: To si dělají kozy. Hlavně že ředitel státního podniku česká pošta má měsíční plat více jak 250 000 Kč.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
bassaq
Androiďák!
Příspěvky: 555
Registrován: pon 23. úno 2009 22:27:27
Typ mobilu / ROM: Note 8
Tablet: Ipad mini 4
Bydliště: Kutna Hora

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od bassaq »

taky pridam zkusenost s touto organizaci :)

pred casem jsem si objednal medovinu, z trince do kolina... taky jsem nedostal listek do schranky a nebo ze by se nekdo vubec obtezoval zkusit neco dorucit, ackoliv jsem v tom tydnu mel dovolenou a byl doma, kdyz jsem prijel na postu tak si me pani vzala "dozadu" a tam ve skladu lezel pochroumany balik a kolem nej lepkava kaluz... pry "asi si to neprevezmete, ze?" ... tohle se opakovalo 3x... potom pan od medoviny zabalil lahve tak ze to uz rozbit proste neslo ani kdyby s tim hazeli (coz asi bezne fakt delaji)

takze jak nekdo psal, od nich fakt radsi dal :)
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká pošta - nedodávání zásilek

Příspěvek od unavix »

U dražších věcí se poště vyhnout dá. Jenže třeba u nabíjecího kabelu za 10USD je nesmysl platit přepravu DHL. Tam potom jiná volba není. Tohle je specifikum pouze české pošty. Všechny ostatní fungují normálně. Ať se jedná o švédskou, holadskou a další pošty. Bohužel to finální doručení je na český poště a to je neštěstí. Švýcarská pošta přepraví balík z číny do čr za 7 dní a česká pošta není schopna zásilku doručit do měsíce.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Odpovědět

Zpět na „Pokec“