PokecGoogle Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
Lehy_
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: stř 28. led 2015 12:54:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40 - Android 10

Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od Lehy_ »

Čau všichni,

právě jsem zjistil, že moje drahá polovička má Obchod Play registrovaný skrze e-mail na Seznamu. Jak je to možmé??? :shock: Přes PC se samozřejmě skrze Google e-mailem Seznamu přihlásit nelze..! Lze nějakým způsobem všechny app v tomto účtu převést na jiný účet, tentokrát samozřejmě "gůglovský"??? :)
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od policak »

Obavam se, ze si pouze tva polovicka zaregstrovala na Google stejne username, jako na Seznamu a zvolila stejne heslo. Takze v PC nepis adresu polovicka@seznam.cz, ale polovicka@google.com, pouzij jeji heslo na Seznam a zahada bude vyresena.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od ludekbrno »

Lehy_:
Podle mě lze použít libovolnou emailovou adresu jako login pro google služby.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Lehy_
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: stř 28. led 2015 12:54:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40 - Android 10

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od Lehy_ »

policak: Tím to není, je to záhada! :?

ludekbrno: Nemyslím si, přes PC se totiž do Googlu tímto "seznamáckým" mailem přihlásit nelze! :?
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od policak »

No nevim, kdysi snad, ale dnes se ti nepodari zaregistrovat jiny mail https://accounts.google.com/SignUp?serv ... tore&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false; , nebo to jde nejak obejit?
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od policak »

Lehy_ píše:policak: Tím to není, je to záhada! :?

ludekbrno: Nemyslím si, přes PC se totiž do Googlu tímto "seznamáckým" mailem přihlásit nelze! :?
Zkus pouzit tenhle odkaz https://accounts.google.com/SignUp?serv ... tore&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false; na novou registraci a ten jeji seznamacky pouzij v poli Vase aktualni e-mailova adresa. Treba se propoji, ze pokus to stoji
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Lehy_
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: stř 28. led 2015 12:54:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40 - Android 10

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od Lehy_ »

policak: Ani to nefunguje. :| Respektive jsme zkusili vyplnit už existující přítelčin Google e-mail (kterým bysme rádi nahradili ten "seznamácký"), což samozřejmě zahlásilo, že již existuje. :? Samozřejmě, že bysme mohli založit čistě nový Google mail a začít od znova, ale ztráta dat všech aplikací, nutnost opět vše ručně nainstalovat a nastavit, nemluvě o již zaplacených app, všechno by bylo nenávratně pryč... :o A jak jsem již psal výše, skrze Google se do tohoto "seznamáckého" mailu, který ovládá celý Google Play přihlásit nedá! :x Takže např. v případě koupě nového telefonu se již k původním app apod. nedostaneme.....
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od LivArt »

Účet u Googlu můžeš mít s libovolným jménem a doménou, stejně jako třeba u Microsoftu. Pak se ti vygeneruje nějaká "random" mailová adresa. Do Gmailu se s tím seznamáckým loginem nepřihlásíš, ale tady by to jít mělo.
Lehy_
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: stř 28. led 2015 12:54:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40 - Android 10

Re: Google Play fungující přes e-mail Seznamu ???

Příspěvek od Lehy_ »

Tak konečně vyřešeno! :D Nakonec se nám povedlo do Googlu oním "seznamáckým" e-mailem přihlásit, skrze službu Obnovení účtu Google. ;) Kde byl problém sice vůbec nechápu, ale stačilo obnovit heslo a vše najednou jde! :D Každopádně díky za rady a tipy!!! :palec:
Odpovědět

Zpět na „Pokec“