LG G4 - Obecná diskuzeLG G4 - obecná diskuze

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od hrabex »

vím o tom dlouho, přišel jse na to náhodou, ale v praxi si na to nikdy nevzpomenu :-)
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

no uz mam G4 v ruke a tak vyzera ze to asi budem aj vracat.... slovenska distribucia na webe a daju mi nejake EUA... nema to sluchadla a je to 505... cize vsetko vyborne...
Samsung Galaxy S20+ Gray
biglojza
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 18. srp 2015 12:58:25
Typ mobilu / ROM: Android

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od biglojza »

hrabex píše:vím o tom dlouho, přišel jse na to náhodou, ale v praxi si na to nikdy nevzpomenu :-)
Ja doteď myslel, že je to chyba, dycky mi to probliklo, nenapadlo mě popotáhnout prst přes celej display :)
luiz
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: sob 05. lis 2011 19:45:58
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od luiz »

Tak pokud jsou dnešní úniky vzhledu G5 autentické, velmi, opravdu velmi rád zůstanu u G4.
wancohoff
Androiďák!
Příspěvky: 627
Registrován: pát 16. pro 2011 17:16:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 12GB 256 GB Green
Mobil 2 / ROM: android 13 One UI 5

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od wancohoff »

neverim tomu ze ma tych foto je G5. ta zadna strana katastrofa.
Samsung Galaxy S20+
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od trent »

Zajímavé... že by se v LG zbavili tlačítek na zádech(které by však zůstaly u telefonu nižších kategorií) ku prospěchu čtečky. Na druhou stranu se podle fotek blíží k nexusu. Kdo ví co to vůbec je.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

to je v prdeli toto :D este mam aj nejaku demo verziu softveru, VX10c-EUR-XX, a LG Bridge hlasi ze mam aktualny softver
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od trent »

To ovšem není problém. Dá se ručně přehrát na aktuální 20D. Ten telefon byl zabalený, nebo rozbalený?
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

zabaleny pekne vo folii, tak isto aj na telefone su folie vsetko, ako nove proste
pod foliou, bol pridany zarucny list, taky malicky, v slovencine, je tam nejake logo v cervenom kosostvorci IRD, neviem co to znamena

rucne prehrat, viem ze sa da, ale ja som v tom uplny amater, ja viem aktualizovat telefon akurat cez original softver co mi spravi vsetko sam

pockam na vyjadrenie obchodu zajtra, ze co to je a ked nie tak to budem musiet prehrat rucne /zaruka ostava ?, dalsie aktualizacie uz budu v pohode? / a niekto mi s tym musi fest pomoct, a asi najlepsie mimo fora

telefon je zatial ako taky bezchybny, vyzera ze vsetko ide OK, rychlost oproti G2 vyborna... len mam proste zly pocit ze som nekupil to co som chcel

je to navyse 505, a vidim ze nainstalovane aplikacie boli 1 a 2.5.2015... cize ohrozena seria, 2 roky zaruka tam je, a taktiez asi ho ani 2 roky nebudem mat /zatial som nemal ani jeden smartfon 2 roky/ ale aj tak
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od trent »

Je mi divné, že tam nejsou ty sluchátka.
A verze software V10C byla. Ale VX10, to jsem neslyšel.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

no pretoze to je demo verzia do predajne... v aplikaciach normalne vidim aplikaciu "Predajny rezim"... krasa
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
flugzeug
Androiďák!
Příspěvky: 526
Registrován: úte 02. říj 2012 19:31:53
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od flugzeug »

mozes len dufat ze to nebol vystaveny kus ktory bezal niekolko mesiacov na showroome... aj taky sa da vycistit a zabalit aby bol "novy".
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

teoreticky ano, ale ako to zistis ? asi nijako, nijake znamky pouzivania nevidno... a uprimne dat na taky telefon zaruku 2 roky by bola z ich strany celkom odvaha
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
flugzeug
Androiďák!
Příspěvky: 526
Registrován: úte 02. říj 2012 19:31:53
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od flugzeug »

nezistis. kde si to kupoval?
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

mp3.sk ... nemam zle skusenosti odtial
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
flugzeug
Androiďák!
Příspěvky: 526
Registrován: úte 02. říj 2012 19:31:53
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od flugzeug »

tak to ani ja nie. na druhej strane. vela z nas tu ma verziu 505 a zatial bez problemov slapu. cez LGUP flashni V20D a mas pokoj.
wancohoff
Androiďák!
Příspěvky: 627
Registrován: pát 16. pro 2011 17:16:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 12GB 256 GB Green
Mobil 2 / ROM: android 13 One UI 5

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od wancohoff »

no neviem co povedia ostatny, ale pokial ja viem, original balenie nieje vo folii, ani prelepene. normalne sa da otvorit.
Samsung Galaxy S20+
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

najprv pockam na vyjadrenie od nich ze co to ma znamenat... neserie ma ani tak 505, alebo co to je za kus...ale skor to ze tam nemam s prepacenim posrane sluchadla... mam tie z LG G2, ale tak sakra prace preco to na stranke uvadzaju, tak predavaju a nie je to pravda...
najpravdepodobnejsie je to proste demo telefon ktory stal v sklade. no co uz, ale ked sa to bude dat este vratit tak asi vratim, bral som to osobne na pobocke cize neviem ako to je...
ked nie tak pojdem na flash, ked mi niekto povie ako na to

ano original ceska/slovenska distribucia asi nie je vo folii, pri G2 som ju nemal, ale pokial viem EU sa davaju do folie bezne
Naposledy upravil(a) eddward dne úte 16. úno 2016 22:12:12, celkem upraveno 1 x.
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od trent »

Já měl originál ve fólii.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

http://icecat.sk/us/p/lg/lgh815m.aeuavk ... 61585.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
SAIXX
Androiďák!
Příspěvky: 466
Registrován: pon 13. led 2014 20:32:16
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 pro
Mobil 2 / ROM: iPhone 6S plus
Tablet: Odešel do tabletového nebe :D

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od SAIXX »

eddward píše:najprv pockam na vyjadrenie od nich ze co to ma znamenat... neserie ma ani tak 505, alebo co to je za kus...ale skor to ze tam nemam s prepacenim posrane sluchadla... mam tie z LG G2, ale tak sakra prace preco to na stranke uvadzaju, tak predavaju a nie je to pravda...
najpravdepodobnejsie je to proste demo telefon ktory stal v sklade. no co uz, ale ked sa to bude dat este vratit tak asi vratim, bral som to osobne na pobocke cize neviem ako to je...
ked nie tak pojdem na flash, ked mi niekto povie ako na to

ano original ceska/slovenska distribucia asi nie je vo folii, pri G2 som ju nemal, ale pokial viem EU sa davaju do folie bezne
Já ti nevím, ale dal bych ho pryč. Bůh ví co je to zač podle toho co píšeš. Já mám taky EU resp. Švýcarsko z CZC a balení ve fólii nebylo a obsah byl tak jak má být. Akorát samozřejmě telefon byl s fólií na displayi a boky

EDIT : tak koukám, že ti to dokonce i ukazuje, že je to předváděcí telefon... Nebo se pletu?
Uživatelský avatar
flugzeug
Androiďák!
Příspěvky: 526
Registrován: úte 02. říj 2012 19:31:53
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od flugzeug »

suhlas s ostatnymi vratil by som to.
ja som mal CZE verziu zalisovanu vo folii. nic lepene ale krabica zatavena v tenkej folii. v krabici vsetko ako ma byt sluchadla a nahradny plastovy zadny kryt.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

vratit sa lahko povie, ide len o to ci to vezmu... moznosti preco nie je viac... co ked mi povie ze som nedal vsetko prislusenstvo, teda sluchadla, ktore tam ani neboli ?

Screenshot http://s18.postimg.org/jau2fe5y1/Screen ... _19_57.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
SAIXX
Androiďák!
Příspěvky: 466
Registrován: pon 13. led 2014 20:32:16
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 pro
Mobil 2 / ROM: iPhone 6S plus
Tablet: Odešel do tabletového nebe :D

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od SAIXX »

Tebe tohle nemusí zajímat. Máš na to právo to do 14 dní vrátit(teda pokud to máte stejně) a to, že tam sluchátka nebyly budou podle mě vědět až moc dobře.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

jasne ze mame, maju to aj na stranke ze sa to da,
Ak nie ste spokojný so zakúpeným tovarom, môzete ho bez akýchkoľvek otázok vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia zásielky. Sumu za vrátený tovar vám preplatíme prevodom na Váš účet, prípadne po dohode vymeníme za iný výrobok, a to za týchto podmienok:
- tovar musí byť nepoškodený
- tovar musí byť s kompletným príslušenstvom

co samozrejme splnam, nedaval som dole ani ziadne folie, ani som nerozbaloval kabel a nabijacku keby uz o to islo
nie som spokojny, takze bez otazok tu mate a chcem peniaze :)
no ja som zvedavy co napisu, alebo rovno budem volat
Samsung Galaxy S20+ Gray
Bucci
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: pon 07. pro 2015 11:03:16
Typ mobilu / ROM: LG G4 stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Bucci »

hrabex píše:vím o tom dlouho, přišel jse na to náhodou, ale v praxi si na to nikdy nevzpomenu :-)
jj, je to parádní věc si na tohle zvyknout (rychlá kontrola notifikací, baterky a času...) používám to furt, umí to i nižší modely (testováno na Spiritu)
flugzeug píše:tak to ani ja nie. na druhej strane. vela z nas tu ma verziu 505 a zatial bez problemov slapu. cez LGUP flashni V20D a mas pokoj.
přesně tak, mam 505 a bez sebemenšího problému, sice mi oficiálně dorazila na LG Bridge 20A (hned v první vlně CZ distribuce), ale přes LGUP pohodlně nahozeno V20D - nepozoruju ani lagy ani vypínání ani nic z tady popisovanýho, baterka vydrží o něco lépe než na 10E, kterou jsem měl předtim...


obecně, proč tady lidi brečí nad sérií? nemyslim si, že by jakákoliv firma vyráběla 4 měsíce vadný zboží, prostě jich udělali moc a nějaký to promile špatnejch prošlo i kontrolou, to je naprosto normální proces výroby spotřebního zboží...
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od trent »

SAIXX píše:Tebe tohle nemusí zajímat. Máš na to právo to do 14 dní vrátit(teda pokud to máte stejně) a to, že tam sluchátka nebyly budou podle mě vědět až moc dobře.
Má na to právo, pokud to kupoval přes net. Pokud to koupil na prodejně, tak tahle lhůta neplatí.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

objednane to bolo cez net, prebrate a zaplatene to bolo na pobocke

volal som tam, vraj to mozem odniest na pobocku odkial som to kupil a mi vratia peniaze na ucet
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od JuaNex »

Pri tych umierajucich telefonoch ani neide o to ze je to len telefon a pokazit sa moze. Vsetko sa moze pokazit, ale ked je to dobre urobene tak je sanca minimalna. Tu LG priznalo ze na doskach vadnych serii je nedostatocny spoj na jednom cipe (studeny spoj) a to ma za nasledok ze telefon moze hocikedy prestat pracovat (umriet). Bud hned, alebo aj po zaruke, ale proste priznali ze je tam chyba pri vyrobe na danych doskach. To ze sa to vela ludom neprejavi je pekne, ale tak ci tak maju kus s vadnym vyrobnym procesom.
Ked sa podobna vec stane v automobilkach, tak okamzite zvolavaju celu seriu bez ohladu na to ci sa to prejavilo alebo nie.
Na telefon sa kopec ludi spolieha (niekedy aj v zivotne dolezitych situaciach) takze osobne by ma takyto pristup asi aj nasral.
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

tak telefon je uspesne vrateny... kedze stale im davam sancu tak objednali mi taky isty s Gold krytom (mal som Titan) plus dali cislo ze ked pride na predajnu tak mi hned preveria co je zac a podla toho sa rozhodnem...

inak vraj taky telefon do predajne ani neberie SIM kartu mi vravel typek... ja som to ani neskusal... akoze co to je za distributor ze im doda taky telefon. :facepalm:

edit: schvalne som bol u operatora na predajni pozret vystaveny kus... presne ta ista verzia softveru, a taka ista Predajna aplikacia tam je... taze tak... vystavny kus mi chceli predat a hoci mohol byt naozaj cisto novy tak toto by sa predavat nemalo
Samsung Galaxy S20+ Gray
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“