LG G4 - Obecná diskuzeLG G4 - obecná diskuze

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Uživatelský avatar
SAIXX
Androiďák!
Příspěvky: 466
Registrován: pon 13. led 2014 20:32:16
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 pro
Mobil 2 / ROM: iPhone 6S plus
Tablet: Odešel do tabletového nebe :D

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od SAIXX »

Což je v tom případě ale trestný čin prodávat věc jako novou když byl použitý atd. ne
Což nemění nic na tom, že očividně koupil použitý či vystavovaný kus jako nový co jsem pochopil
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Mirda86 »

Trestny cin asi tezko.
A vystavovane kousky prodejci bezne prodavaji jako nove...respektive za normalni cenu a s plnou zarukou.
baschiscoo
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. črc 2012 19:15:52
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od baschiscoo »

SAIXX píše:Jedině v nastavení - info o telefonu - hw informace pokud si pamatuješ jak cca dlouho ho máš zapnutý tak zjistíš jestli byl už spuštěný. Jinak prodejce snad nemá právo cokoliv dělat s telefonem bez souhlasu zákazníka...

V tych nastaveniach mi ukazuje len up time od posledneho zapnutia, takze odtial to asi nezistim, ale predajca mi odpisal toto : "kazde jedno LG G4 pustame na test ci je vsetko poriadku.Cize nemusite sa obavat:) "

btw. celkom ma zarazilo ze v novom telefone mam v pamati volnych len 21,4 GB a system zabera 9,3. Da sa to nejako zlepsit napr. flashnutim nejakej europskej verzie ktora neobsahuje az tolko jazykovych prekladov ? este mi beha po rozume ci spravit aj hard reset nez ho zacnem normalne pouzivat, ale tam si niesom isty ci to bude mat nejaky zmysel :) dik za odpovede
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Game »

SAIXX: Spoustu telefonu např, pocestuji, což znamená že je asi logicky zapnou, dle tvé teorie už je to trestné.
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

baschiscoo píše:
SAIXX píše:Jedině v nastavení - info o telefonu - hw informace pokud si pamatuješ jak cca dlouho ho máš zapnutý tak zjistíš jestli byl už spuštěný. Jinak prodejce snad nemá právo cokoliv dělat s telefonem bez souhlasu zákazníka...
V tych nastaveniach mi ukazuje len up time od posledneho zapnutia, takze odtial to asi nezistim, ale predajca mi odpisal toto : "kazde jedno LG G4 pustame na test ci je vsetko poriadku.Cize nemusite sa obavat:) "

btw. celkom ma zarazilo ze v novom telefone mam v pamati volnych len 21,4 GB a system zabera 9,3. Da sa to nejako zlepsit napr. flashnutim nejakej europskej verzie ktora neobsahuje az tolko jazykovych prekladov ? este mi beha po rozume ci spravit aj hard reset nez ho zacnem normalne pouzivat, ale tam si niesom isty ci to bude mat nejaky zmysel :) dik za odpovede
hah tak toto som este nevidel aby sa "pustalo na test"... to su ale riadne divne sposoby... predajca moze maximalne pred tebou ked to kupujes otvorit krabicku a pozriet ci je vsetko OK, ale nie toto... takyto kus by som ani neprevzal a by mi bolo jedno ze je vsetko OK...
no ale mozno ich chapem, ked je to nejaka podivna EU distribucia, pripadne poculi o bootlope tak radsej to otvoria a zapnu akoby mali potom natahovacky...
zaujimalo by ma Network Code, pripadne Carrier, skus si zadat IMEI (*#06#) v dialeri, alebo na krabicke a napis to sem https://imeidata.net/warranty/lg" onclick="window.open(this.href);return false;
link tu ale nedavaj

co sa tyka miesta lepsie to nebude, nezabudni ze mas aj slot na microSD
Samsung Galaxy S20+ Gray
baschiscoo
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. črc 2012 19:15:52
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od baschiscoo »

Ok, dik za info tie dve kolonky co si spominal Carrier a ta druha v oboch mi vyhodilo NLD. Co to znamena ? Kupoval som cez net takze teoreticky mam 14 dni k dobru preto som sa prisiel popytat sem. \insk ostatne veci podla IMEI sedia. Prod date je 12.1.2016

Pamatovku samozrejme mam v plane. Asi 64ku
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od trent »

Tak když je to normálně telefon s plnou zárukou, tak co na tom, jestli ho prodejce zapl? Když jsem si koupil svou první šedivku, též byla rozbalená a když na to přijde, po 10 letech stále funguje.
luiz
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: sob 05. lis 2011 19:45:58
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od luiz »

Vidím, že se tu šíří celkem paranoia. :) Dle čísla byla deska vyrobená v lednu 2016, takže určitě ho nikdo dlouho nepoužíval, pokud vůbec. Podle mě ho jen před odesláním vyzkoušeli.
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od eddward »

aka paranoja, ide o princip... rozbaleny a vyskusany telefon sa nema predavat ako novy kus, to je cele... pre taketo pripady sa tovar oznacuje ako "rozbaleny" a podobne a ma nasledne aj mierne inu cenu, pretoze to nie je fungl novy kus...
baschiscoo píše:Ok, dik za info tie dve kolonky co si spominal Carrier a ta druha v oboch mi vyhodilo NLD. Co to znamena ? Kupoval som cez net takze teoreticky mam 14 dni k dobru preto som sa prisiel popytat sem. \insk ostatne veci podla IMEI sedia. Prod date je 12.1.2016

Pamatovku samozrejme mam v plane. Asi 64ku
NLD znamena ze telefon je urceny pre Netherlands - po nasom Holandsky trh, co samozrejme nie je v zasade nic zle, len je to EU distribucia - sedy dovoz... Akurat ze narozdiel od slovenskej/ceskej distribucie budes musiet v pripade problemu telefon reklamovat tam kde si ho kupil a nie priamo v autorizovanom servise pre nas trh... co tiez nie je v zasade nic zle, horsie by bolo keby ten obchod zanikol pocas 2 rokov
Samsung Galaxy S20+ Gray
baschiscoo
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. črc 2012 19:15:52
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od baschiscoo »

vidim ze som celkom rozprudil diskusiu :) kazdopadne shop funguje par rokov tak o reklamaciu strach nemam a nechystam sa ho vratit na kryte nie je vidno stopy po nejakom pouzivani takze verim im ze ho len ozaj testli.

mam ho v brown leather verzii a kedze nepredpokladam ze kryt vydrzi rok(y), aky je vas nazor na tieto asi nie uplne original verzie :

http://www.ebay.co.uk/itm/New-LG-G4-H81 ... fresh=true

mate s nimi niekto skusenosti ? podla obrazka nevyzeraju velmi odlisne od originalu ale realita moze byt ina
wancohoff
Androiďák!
Příspěvky: 627
Registrován: pát 16. pro 2011 17:16:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 12GB 256 GB Green
Mobil 2 / ROM: android 13 One UI 5

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od wancohoff »

ja som mal taky cerveny. a podla mna original. stal ma 20 gbp. ale bolo to v auguste. vizeral super, ale casom sa ti osuchaju rohy. farba ostane cierna. ci uz na hnedom alebo cervenom. aj na tom co mas isto original. no vyhoda je prave v tom ze ked sa ti osucha, mozes ho vymenit
ObrázekObrázekObrázek
Samsung Galaxy S20+
Uživatelský avatar
Redaktor
Androiďák!
Příspěvky: 415
Registrován: úte 05. lis 2013 20:24:34
Typ mobilu / ROM: S7 EDGE CZ DISTRIBUCE
Rom: STOCK

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Redaktor »

Já nosím telefon v tomto obale http://www.ebay.com/itm/262018910028?_t ... EBIDX%3AIT" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to tenké a kůže je pořád jako nová :palec: Akorát už jsem si objednal druhý protože se už poškrábal a mírně ztratil kříšťálově průhlednou barvu 8-)
wancohoff
Androiďák!
Příspěvky: 627
Registrován: pát 16. pro 2011 17:16:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 12GB 256 GB Green
Mobil 2 / ROM: android 13 One UI 5

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od wancohoff »

to ano, ale pocit z koži v ruke sa tym padom vytraca a straca zmysel mat kozeny kryt.to uz poto radsej ten plastovy
Samsung Galaxy S20+
jardaj
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. čer 2013 15:58:01
Typ mobilu / ROM: LG G4 a Galaxy S9 + (SM-G965F)

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od jardaj »

wancohoff: souhlasím ..... buď mám kožený a mám dobrý pocit v ruce nebo dám na kožený "olačku" a machruji, že mám kůži ..... já mám hnědou kůži cca 1/2 roku a zcela v pohodě, bez známky opotřebení na rozích ..... zkrátka buď mám pocit nebo machruji .... tedy bez urážky :D
Uživatelský avatar
JirikH
Stálý androiďák
Příspěvky: 234
Registrován: úte 02. říj 2012 12:06:08
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Neo
Tablet: Nexus 7
Rom: N7 Stock - root

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od JirikH »

Díky za odkaz. Konečně nějaký žlutý a i za dobrý peníze. :-) hned jak jsem objednal!
LG G4 - Stock
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Nikdy se nehádejte s blbcem, protože se tím snížíte na jeho úroveň a tam Vás ubije svými zkušenostmi..."
baschiscoo
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. črc 2012 19:15:52
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od baschiscoo »

Nie je za co :) ja som robil prieskum ebayu uz pred kupou, potom napiste ci je kvalitne, aspon aj ostatni uzivatelia budu vediet ci sa oplati :)
luiz
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: sob 05. lis 2011 19:45:58
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od luiz »

Jardaj: taky mám hnědou kůži, ale nechce se mi věřit, že nemáš po takové době odřené rohy, já jsem pozoroval mírné poškození v rozích už po cca měsíci a to jej nosím jen v kapse, žádné šoupání po stole či jinde. A jinak se přidávám k ostatním - dávat na tu kůži další kryt je zhovadilost.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od don_alex »

luiz píše:Jardaj: taky mám hnědou kůži....
Když jsem v tpt viděl náhled tohoto postu, trochu jsem se lekl, co se tu řeší... :-D
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
JirikH
Stálý androiďák
Příspěvky: 234
Registrován: úte 02. říj 2012 12:06:08
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Neo
Tablet: Nexus 7
Rom: N7 Stock - root

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od JirikH »

Já už jsem objednával z Číny černou kůži a super. Takže od tohohle ani nic jiného neočekávám. Ta kvalita bude všude stejná. Ale hodím pak do tedy o příslušenství nějaké fotky ať víte :-) žlutá byla hrozně dlouho všude out of stock Takže Jsem rád že se někde objevila, čekal jsem na ni :-)
LG G4 - Stock
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Nikdy se nehádejte s blbcem, protože se tím snížíte na jeho úroveň a tam Vás ubije svými zkušenostmi..."
luiz
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: sob 05. lis 2011 19:45:58
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od luiz »

Řeší se tu barva našich kůží :D
Až bude opotřebení nevzhledné, zkusím černou. Ta by měla být odolnější.
svandys
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: ned 26. čer 2011 14:25:08
Typ mobilu / ROM: LG G4 White
Rom: stock
Bydliště: Praha

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od svandys »

Vidím, že se tu rozjela debata o kožených krytech, tak se připojím.
Taky sháním, ale co jsem se díval, tak origo hnědá kůže se snad nedá sehnat (neb aspoň za rozumné prachy).
Našel jsem tyhle...

ebay:
http://goo.gl/wPEoaq" onclick="window.open(this.href);return false;

aliexpress:
1) http://goo.gl/dn9vLn" onclick="window.open(this.href);return false;
2) http://goo.gl/Id2IIM" onclick="window.open(this.href);return false;
3) http://goo.gl/C5e2zs" onclick="window.open(this.href);return false;

Co vy na to?

Díky moc za názory.
Rades46
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: pon 27. čer 2011 8:26:23
Typ mobilu / ROM: Nexus 6
Bydliště: Hořice/Praha

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Rades46 »

Zdravim ve spolek,mam asi blbej dotaz,ale nemuzu najit,kde se vypina to probouzeni telefonu dvojklikem. Uz jsem to hledal nekolikrat a asi jsem slepej.
Dekuji za napovedu.
Uživatelský avatar
flugzeug
Androiďák!
Příspěvky: 526
Registrován: úte 02. říj 2012 19:31:53
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od flugzeug »

nic v zlom, ale nechcete o tom kecat vo vlakne na prislusenstvo pre G4?
Uživatelský avatar
Miki.27
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: sob 28. črc 2012 11:23:54
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: Ainol Aurora II
Rom: feiyu 1005

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Miki.27 »

Zdravím
Jsem majitelem G4 a narazil jsem na kauzu lg g4 bootloopu.
Jak se na to díváte,mám mít obavy nebo je to jen nafouknutá bublina?
wancohoff
Androiďák!
Příspěvky: 627
Registrován: pát 16. pro 2011 17:16:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 12GB 256 GB Green
Mobil 2 / ROM: android 13 One UI 5

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od wancohoff »

precitaj tento topic
Samsung Galaxy S20+
Uživatelský avatar
JirikH
Stálý androiďák
Příspěvky: 234
Registrován: úte 02. říj 2012 12:06:08
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Neo
Tablet: Nexus 7
Rom: N7 Stock - root

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od JirikH »

A nebo topic s tím spojeny
LG G4 - Stock
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Nikdy se nehádejte s blbcem, protože se tím snížíte na jeho úroveň a tam Vás ubije svými zkušenostmi..."
Uživatelský avatar
HapeCZ
Robot
Příspěvky: 731
Registrován: úte 04. pro 2012 21:51:27
Typ mobilu / ROM: SGS7 EDGE 32GB Gold
Rom: OREO 8 (Czech ETL)
Bydliště: Orlová, kusek od Ostravy

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od HapeCZ »

Ahoj všem, jsem zde v topicu k LG G4 poprvé. Zítra se chystám reklamovat potřetí žlutý flek na své LG G3 32 GB a hodlám zakoupit LG G4. Přivítám jakoukoliv informaci, zda LG G4 trpí nějakými neduhy jako G3 (praskání rámečku, žluté fleky na LCD apod.). Prosím nekamenujte mě, že si mám projít fórum, jen přivítám jakoukoliv radu ohledně LG G4. Jsem mobilní maniak a měl jsem cca 32 mobilů, proto mě zajímá jak je na tom LG G4, nějaké mouchy atd.
Předem děkuji :yes:
Samsung Galaxy S7 EDGE 32GB GOLD
Pokud mi někdo bude chtít poděkovat nebo vynadat, prosím o použití reputačních bodů
bodnar.tom
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05. kvě 2013 12:56:15
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Neo
Twitter: bodnar.tom
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7" 3G

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od bodnar.tom »

Nie, jedine prve serie maju hw chybu.
Uživatelský avatar
SAIXX
Androiďák!
Příspěvky: 466
Registrován: pon 13. led 2014 20:32:16
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 pro
Mobil 2 / ROM: iPhone 6S plus
Tablet: Odešel do tabletového nebe :D

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od SAIXX »

No pokud nepočítám kauzu Bootlop - LG však reklamuje bez problémů tak je G4 vcelku bezproblémová.
Naposledy upravil(a) SAIXX dne pon 21. bře 2016 13:12:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
JirikH
Stálý androiďák
Příspěvky: 234
Registrován: úte 02. říj 2012 12:06:08
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Neo
Tablet: Nexus 7
Rom: N7 Stock - root

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od JirikH »

Nehledě na uvedenou hw chybu, telefon bych si hned koupil znovu. Krásný displej a skvělý foťák. :-) vzhled je taky k světu ;-)
LG G4 - Stock
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Nikdy se nehádejte s blbcem, protože se tím snížíte na jeho úroveň a tam Vás ubije svými zkušenostmi..."
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“