Samsung Galaxy S4 (I9500/I9505) - Obecná diskuzeGalaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od LivArt »

Jasně, případně i varianty pro jiné sítě.
MacinTM
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. led 2016 15:53:13
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 5.0.1

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od MacinTM »

Zdar borci,
aktuálně mám verzi 5.0.1 - I9505

problém vězí v délce zapínání wifi modulu. Asi tak o 4 aktualizace zpátky jela krásně, člověk klepl a už mu to nabízelo dostupné připojení.
Nyní klepnu na wifi a samotný modul se spouští i 10s, poté až nabídne možnosti. Jinak do freeze se telefon nedostane a hold akorát musím počkat než se to spustí.

Nevíte někdo kde může být průser?
P.S. - není nijak a nikdy nebyl rootovaný atd. Je to čistě tovární verze aktualizována pouze z továrních serverů.

Předem díky za nápady - rootovat ani nechci
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od JuaNex »

Obnovenie nastaveni... Najlepsie po preflashovani original systemu. OTA aktualizacie pravdepodobne zanechali nejaku chybycku.
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
MacinTM
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. led 2016 15:53:13
Typ mobilu / ROM: Samsung S4 5.0.1

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od MacinTM »

Už na začátku bych ti chtěl poděkovat za reakci.
Měl bych dotaz ohledně toho přeflashování, dá se to udělat nějakou "Samsung" cestou ? nebo se musí vzít flash z fóra ?
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od verny94 »

Najdi si tu návod na flash FW přes Odin. Tam je vše popsáno.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
PavelTom
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 30. led 2016 19:26:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 I9505 Stock 5.0.1

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od PavelTom »

Chtěl bych se zeptat na problém s displejem, všimnul jsem si, že při načítání z internetu (přes mobilni data) se podivné vlní displej, vypadá to jak kdyby byl tím načítání rušen spíše tím gsm signálem. Telefon mám z druhé ruky, podle stavu a štítku pod baterkou je jasné, že byl displej vyměňován a zřejmě špatně odstíněn nebo tak něco. Setkal se s tímto již někdo, jde to nějak řešit? Telefon je jinak super, při wifi a 4g to nedělá.
filip.sulak
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 09. úno 2016 21:14:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 LTE-A

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od filip.sulak »

Ahoj,
Sice to tu úplně nepatří, ale nejvhodnější umístění mi přišlo sem.
Takže mám takový problém včera jsem si nainstaloval Apex launcher a prý vymazání multitaskingu "hromadnym" tlačítkem mi vyskočí jen Černá obrazovka ale domovska obrazovka nevyskočí, ale pokud ty aplikace ukončím "postupne" tahem doleva/doprava tak mi to normálně potom skočí na domovskou obrazovku nevíte kde by mohl byt problém?
Předem díky
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Jumbo78 »

Neukončuj aplikace...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Kaprar
Androiďák!
Příspěvky: 350
Registrován: ned 29. črc 2012 16:09:21
Typ mobilu / ROM: S8+ G955F mSD 128GB
Mobil 2 / ROM: S9+G965F mSD 256GB
Tablet: Samsung T111 tab 3 7.0
Tablet 2 / ROM: Samsung T111 tab 3 7.0

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Kaprar »

Nevím proč si každý myslí když bude ukončovat aplikace že dělá telefonu dobře za čtyři roky sem na S4 nikdy aplikace nepotřeboval ukončovat.
Motoroly D160,D520,2x M3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2xAlkatel 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE J108i,SG GT5570 mini,2x S I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3 SM-T111,N4 N910F,S7 edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od JuaNex »

Ja napriklad tiez ukoncujem vecer pred spanim aplikacie. Nepotrebujem aby sa mi tam nejaka aplikacia zacyklila a zbytocne robila paseku. Ked som 3 mesiace nerestartoval telefon, tak aspon sem tam vecer ukoncim.
Neviem co zle na tom vidite.
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
Uživatelský avatar
cardi
Androiďák!
Příspěvky: 402
Registrován: sob 01. úno 2014 6:38:08
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 ETL

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od cardi »

Presne tak i kdyz du spat a neco tam mam nic neukoncuji jak pise kaprar, musim jenom souhlasit
Uživatelský avatar
mlzinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: pon 24. čer 2013 10:55:57
Typ mobilu / ROM: S4-I9506 Black Edition

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od mlzinek »

Nic neukončuji, jinak to samé dělá i mě když to zkusím. Nova Prime, Stock LP 5.0.1
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od JuaNex »

To mate nieco zle. Mne to nerobi. Ale asi dochadza dych mojej baterii. Predsalen ma skoro 2 roky (je to druha, povodna bola zo serie co sa nafukovali) a pri 2A nabijani to je na nu dost. Maval som screen time 6h a teraz tak 3h. Vcera sa pri 18% a spusteni nahravania videa vo fotaku vypol telefon. Po zapnuti mal stale cca 18%. To je jasny znak dochadzajucej baterie. Pri vyzsom odbere prudko klesne napatie a telefon to vyhodnoti ako vybitu bateriu, takze sa vypne. Nevadi kupi sa druha bateria. Telefon je este dostacujuci a ide ako hodinky.
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
Neth
Androiďák!
Příspěvky: 586
Registrován: sob 18. říj 2014 9:06:18
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X
Rom: Pure Nexus + Jolla

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Neth »

Zdravím,
tak po dlhom čase som tu zas :). Mám SGS4 (I9505) asi pol roka, poznám ju iba s Lollipopom. Mám s ňou ale celý rad problémov:

1.) Asi najhorší je nízka výdrž batérie. Okolo 14:00 po príchode zo školy je baterka mŕtva (asi 2%), čo dočasne riešim powerbankom. Väčšinu času je vo vrecku, maximálne nejaký Facebook, Instagram a internet, prípadne 15 minút Hearthstone. Skúšal som aj factory reset a celkom seriózne uvažujem nad kúpou novej baterky, no chcel by som sa tomu vyvarovať.
2.) Pískajúci reproduktor. Najviac to ovplyvňuje predné sluchátko na hovory, kedy častokrát nepočujem druhú stranu. Vyskytne sa to ale aj pri všetkých slúchadlách do 3,5mm jacku, keď ich hlasitosť nastavím nad určitú hranicu. Pískanie hlavného reproduktora som nezaznamenal. Slúchatko som skúšal meniť, nepomohlo.
3.) Nefunkčný Qi modul. Nemal som možnosť vyskúšať viac ako jeden, no Qi vysielače som skúšal dva. Prijímač sám o sebe prúd vysiela (skúšal som ampérmetrom), no telefón sa nenabíja. Počuť je iba intenzívne pískanie a niekedy sa displej začne zvláštne vlniť, neviem ako to popísať.
4.) Podsvietenie hardvérových kláves je vždy na sekunde a pol, nezáleží na tom, akú dobu zvolím v nastaveniach, prípadne či ich vypnem.
5.) Proximity senzor sa strašne rýchlo zapráši a následne nezhasína obrazovku pri telefonáte. Už mám dokonca zvyk, že každý druhý víkend ho rozoberám a senzor utriem. Skúšal som ho aj meniť, nepomohlo. (viem, toto softvérovo nevyriešim :) )

Ospravedlňujem sa za dlhý zoznam, no už som ma to s... rdí. Do servisu ho neplánujem dať, keďže do asi pol roka plánujem jeho výmenu za iný (pravdepodobne OnePlus 2, ale to je OT). Ešte poznamenám, že som ho kúpil s rozbitým displejom, pričom pôvodný majiteľ ho mal iba krátučko. U mňa je asi pol roka, pričom bol v servise dvakrát - najprv menili displej za mnou zakúpený z Ebayu a druhýkrát ten z Ebayu (rozbil sa pri prvom páde) za ich origo. Druhýkrát mi tam aj reflashol stock romku.

P.S.: najdôležitejšia je pre mňa tá batéria. Ak máte nejaké tipy, ako to vyriešiť softvérovou cestou (reflash ROM, inštalácia custom ROM), sem s nimi, nebránim sa už ničomu.

Vopred ďakujem za rady,
Neth
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od JuaNex »

Pripada mi to ze ten telefon je uz poskodeny padmi a servisnymi opravali (dokazuje to ten proximity). Bateria bude asi zla. Mne po dva a pol roku vydrzi cely den a z toho cca 5-6h screen time (data alebo wi-fi stale online)

@mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od don_alex »

SW cestou nevyřešíš nic. Pokud ten telefon po factory resetu na stock rom nefunguje, jak má, bude problém v HW.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Neth
Androiďák!
Příspěvky: 586
Registrován: sob 18. říj 2014 9:06:18
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X
Rom: Pure Nexus + Jolla

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Neth »

Vďaka chlapci za snahu :)
Flashol som CM 13, telefón sa sem-tam vypína už pri 30%, predpokladám teda, že baterka je v háji. :/ Asap kupujem novú :)
astrid
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01. kvě 2016 10:48:31
Typ mobilu / ROM: S4

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od astrid »

Dostala se mi do ruky nová a nikdy nepoužitá MEA FRONT-OCTA LCD ASSY(SVC/ZN)GT_I9505, tedy přední část s displejem, senzorovými tlačítky, sklem a přední částí rámu. Funguje dobře jen je problém právě se senzorovými tlačítky, které generují zcelá náhodné "stisky". Zkrátka telefon leží na stole a najednou se začnou sami mačkat tlačítka.
Kolega si rozbil dispelj, tak si v číně objednal novy předek, přišlo toto , po reportu chyby, zaslal vyrobce novy a tohle nám zbylo. Jelikož já mám pro změnu plonkovou základní desku .... pokouším se o opravu.
Pokud se vyrobci před tlačítka dostal nějaký bordel nebo jsou vadné snímače bude třeba výměna senzovoých tlačítek
Bohužel pro vyměnu tlačítek je třeba to celé rozlepit Pokud budu sundavat sklo tak minimálně musím vyměnit sklo a upřímně,neznám blbější práci než lepení čelního skla.
Teoreticky by se dalo zkusit ohřát to cele zezadu a pokusit se odlepit LCD i s čelním sklem, je to zezadu přilepeno na samolepící Cu folii ale naprosot netuiším zda by to šlo , sice je v rámu cca 4mm otvor kterým se na tuto sestavu dá tlačit,ale netuíšm jak moc lepidlo při 90C ztrácí adhezi a nerad bych to rozlámal.
Neřečl jste nějdo podobný problém?

Když jsme porovnával součástky na fex plošnáku senzorových tpačítek mezi "vadnou" a dobrou tak na te vadné není osazena jedna součástka viz obrázek. http://i.imgur.com/IyRchRe.png , není to odpor jako další dvě součástky níže,ale nejspíše dioda nebo takněco, možná transil, netuším. Sám pochybuji, že je to podstata problému,ale znáte to tonoucí se stíbla chytá. V servisním manuálu ani na level 3 není tato deska rozkreslena neb se tam lelá řást s LCD nere jako jedna součástka a tak nemtuším o co go.
Nemáte někdo schema této části respektive, netušíte aspon jaky IC je tam osazen, na OC je jen číselný kod a nepodařilo se mi ho identifikovat.
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od JuaNex »

Podla mna moze byt bud poskodeny flex k senzorovym tlacidlam, alebo aj zly kontakt. Spina tam asi nebude. Rozobranie toho skla ani nieje tak blba praca (ide to celkom lahko) ako potom nalepenie ho nazad, aby ti lepidlo nepretieklo k senzorom, tlacidlam a fotaku. Mne sa uz aj to podarilo. A to staci naozaj malicko lepidla na zlom mieste.

@mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
astrid
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01. kvě 2016 10:48:31
Typ mobilu / ROM: S4

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od astrid »

Však piši "neznám blbější práci než lepení čelního skla." :D
když jsme narazili na lepeni. ono se to nemá lepit v ramu telefonu,ale po sundání čelního skla se stejným způsobem má vyndat samotný LCD, po jeho vyčištění se LCD a nové sklo má slepit samostatně. Je na to šablona vyfrezovana z kusu plastu, na Ebay cca 5$.Pak není problém s přebytkem lepidla,které se vytlačí z mezi skla a LCD, po vytvrzeni se přebytečné lepidlo jednoduše odstrani. Problém je, že člověk musí mít šablonu a pak se musi vymenit i obousstrana lepici Cu folie, kterou je LCD přilepen k ramu teleofnu, opět k dostání na Ebay za cca 1$.Už jsme to několikrát dělal a za mě je nejhorší to lepeni, tedy udržt bezprašné prostředí a slepit to bez bublinek plus pak naletil Cu foli bez toho aby byla křivě.
Neříkam, že to nejde, ale je to prostě blbá práce, práce při které je snadné bud zničit LCD nebo něco podělat. Jeden příkad, přítelkyni praslo čelní sklo na její S4 , když jsem sundaval sko tak jsem kartou (sundavam to plastovou hraci kartou) trochu zavadil o černý teplemsmištitelný plast, kterým jsou obalena senzorová tlačítka,a trochu se to zkrabatilo. Co to šlo jsme to srovnal a vše zkomplwtoval, vše se zdálo OK a telefon byl cca 2 měsíce normálně používán. Pak jsme jeli na dovolenou do Egyta a ja se chtěl podívat kolik je stupnů , vytáhnu ten telefon, z senzoru odectu cca 44C a najdenbou cvak a bez zjevné přičiny prasklo čelní sklo nad tímto senzorovým tlačítkem, prostě tam bylo pnutí a v tom vedru to ruplo.
Zkrátka blbá práce s ne zcel jistým výsledkem, práce které bych se rád vyhnul,ale vím, že to asi nepůjde.
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od JuaNex »

Ano su na to tie ramiky. Akle ja ked som priatelke lepil sklo na S3 tak som ho nemal a trosku lepidla mi pretieklo k home tlacidlu. Par tyzdnov slo dost stuha, ale potom sa to postupne rozchodilo. Teraz je uz telefon ako nahradny a stale funguje.

@mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
astrid
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01. kvě 2016 10:48:31
Typ mobilu / ROM: S4

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od astrid »

Když jsem sde začal popisovat problém s senzorovými tlačítky. Tak se pokusím popsat další vývoj.
Poté co jsem vyčerpal všechny možnosti jak problém vyřešit z venku, včetně osazení nového IC,
jsem dnes přistoupil k pokusu sestavu s displejem rozebrat a to tak, abych nemusel měnit čelní sklo.
Použil jsme v pravdě profesionální vybavení, 5ks kulatých párátek neznámo jakého původu a 2ks dřevěných mýchdel od MCDolandu, nemám po ruce fen a tak profeionální dojem hatí použití hrkovzdušné pájecí stanice jako zdroje horkého vzduchu.
Teplotu vzduchu jsme nastavim na 100C, peclive jsme ohral zadní stranu sestavy s LCD, kousek nad tlacitkem Home je min u i9506 cca 3mm otvor kterým lze tlačít přímo na LCD. Po chvili snahy a dusledného ohřívání se LCD i s celním sklem trochu nadzvedne a dá se pod sklo opatrně ě zasunout párátko, pak na druhe staně a za chvili se podaší zasunout párátko přímo pod nadzvedlé LCD i se sklem, v tom okamžiku je vyhráno stačí za pečlivého ohřívání párátka rolovat směrem nahoru a prostředek řešit mychýtky. Po cca 20 minutách se mi podařilo od sebe oddělit LCD se sklem a bezel frame.
LCD přežilo a to včetně čelního skla a lepení.
Vyměnit je třeba oboustraně lepící Cu folili kterou je LCD přilepen do bezel frame a lepici ramecek,kterým je přilepeno sklo onoji lze pořídit na ebay kolem 1$. ja měnil samozřejmě i senzorová tlačítka. V čem byla závada, nejspiše v chybějící černé smrštovací folii, v které mají být talčítka zatavena, mimojiné vymezuje mezeru mezi sensorovou kapacitní plochou na tlačítkách a čelním sklem, tím, že sde nebyla mezara se zřejmě náboj kamsi ztrácel a změna kapacity generovala náhodné stisky.
filip.sulak
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 09. úno 2016 21:14:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 LTE-A

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od filip.sulak »

Zdravím,
Vlastním Samsung Galaxy S4 LTE-A a sluchátka Buxton BHP 1100. Za poslední dva dny jsem objevil takový problém, jde o to ze když připojím sluchátka do Jacku tak se mi jakoby nepřihlásí hned na poprvé ale třeba az na patě vytáhnuti a opětovné vložení do Jacku, to bych chápal, že jsem pokazil sluchátka, či Jack, ale když sluch tak připojím do jiného zařízení (odzkoušeno no Samsung Galaxy Alpha, Ace 4 advance, S4 mini, a nějaký Random huawei od kamaráda :-D ) tak se ihned přihlásí a jedou tak jak mají, tak jsem si řekl, že je chyba v Jacku, ale narozdil když si ja připojím jine sluchátka (Samsung z balení, Razer krakeny a nějake kosy) tak se mi to ihned přihlásí...
Takže bych se chtěl zeptat nevíte kde by mohl byt problém?
Předem díky :)
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od JuaNex »

Tak som si kupil novu bateriu. Povodnu som mal uz vyse 2 rokov. Kupil som originalnu Samsung. Rozdiel? Poriadny. Povodna stratila priblizne polovicu kapacity po dvoch rokoch. Ale nebolo to postupne. Rapidne sa to zhorsovalo posledneho pol roka. Teraz zase dokazem fungovat s 5-6h screentime.
Nevidim dovod vymeny telefonu tak som to riesil iba vymenou baterie.

@mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
Hnas
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. črc 2016 10:21:55
Typ mobilu / ROM: S4 i9506

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Hnas »

Existuje tzv. DEMO základní deska , tedy i telefon, ten obsahuje vše jako běžný telefon, jen nemá osazený GSM chip a tak se neumí připojit na sít a nedá se s tím telefonovat.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od don_alex »

Jaký význam Tvá informace má?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
astrid
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01. kvě 2016 10:48:31
Typ mobilu / ROM: S4

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od astrid »

Mám i9506, koupený Poweramp, pracovne ted jedu na 6 měsiců do oblasti kde není signál, telefon bude spíš MP3 a GPS. Poweramp si z neznámého důvodu pořád kontroluje licenci a nedá se dlouhodobě používat offline.
Snažím se vymyslet co s tím. Co jsem zatím vyzkoumal tak warez scena se na androidu u tohoto sw zatim zmohla na nějaky patch pomocí Lucky Patcheru.což vyžaduje root.
Mám několik otázek.

1. Existuje nějké non root cesta jak zprovoznit Poweramp tak aby fungoval v offlien rezimu?
2. Pokud root. Stačí přes ODIN flashnout twrp-3.0.2-0-ks01lte.img, pak pomocí twrp nahrat SuperSU-v2.76.zip nebo je nějaký jiný postup pro S4 i9506?
3. Vyhody nevyoddy rootu? Nějká záruka mě netankuje, mám poslední verzi FW a navější již stejně nikdy nebude, čili ztráta automtického upgrade samotneho fw mi nevadí, ale jak je to s automativckym upgrade aplicaci u rootleho androida, jde to nebo ne?
Děkuji za info
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od Traged »

1. playerpro je lepší
2. root stačí přes odin http://download.chainfire.eu/502/CF-Roo ... eve_file=1" onclick="window.open(this.href);return false;
3. žádné výhody z rootu neplynou, telefon bude stále žrát hodně, nejlepší je ho přepnout na gsm/wcdma ,
aplikace se stále aktualizují, přijdeš o záruku na telefon.

honor 5x nebo 5c vydrží hrát déle než S4
astrid
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01. kvě 2016 10:48:31
Typ mobilu / ROM: S4

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od astrid »

1. playerpro je lepší
Tak jsem ho zkusil a popravdě nemohu s vámi souhlasit
- neumi přehrávat flac po jednotlivých skladbách z .cue a jelikož mám vše právě v flac s .cue je to pro mě dost zásadní problém, Poweramp s tím problém nemá.
- pokud se má kvalit azvuku příblížit Powerampu musím nainstalovat i DSP pack a ten mi pak, alespon na tabletu GT3, zůstava spustený i kdyz samotny playerpro je již vypnuty. Přednastavené profily mi u Powerampu vyhovují více, ale pravda může jít o zvyk
- min na tabletu mi HD skin PA přijde hezčí a přehlednějí než u playerpro , když nic jiného tak pozadí probarvené podle obrázku alba s obd. alba uprosrtřed vypada lepe než obr alba roztažený přes 1/2 obrazovky
to jsou miožná detaily, ale nespolupráce s cue je pro mě velký problém
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Galaxy S4 - Pokec (problémy,rady,tipy,triky)

Příspěvek od LivArt »

:arrow: https://play.google.com/store/apps/deta ... playerfree" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S4 (I9500/I9505) - Obecná diskuze“