ProduktivitaPhoneProfilesPlus-profilovník

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Ano, to o tych odkazoch viem. Mam daku ideu ako to spravit. Proste ak uzivatel zaskrtne v tom zozname odkaz, tak sa hned spusti, uzivatel odkaz nakonfiguruje cez to jeho gui, co sa zobrazi a PPP si to zapamata. Poto uz len hotovu konfiguraciu pouzije na spustenie odkazu. Dufam, ze to budem vediet spravit. :-D
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Damy a pani, ako ste spokojni s novou verziou? Nie su v nej dake hnusne chyby? Par chyb som uz opravoval a daval na GPlay.
Mam zahlasene dve veci, ktore este nie su na GPlay:
1. Hlasitosti sa same menia na tie z aktivovaneho profilu, ked si ich uzivatel zmeni mimo PPP. Toto vypada, ze som uz opravil, teraz to testujem a doladujem.
2. Odkazy - vid vyssie. Toto este budem riesit.

Mam ale zaludnu otazku: uz ma zacina hnevat to, ze mobil, ak mu nastavim hlasitost zvonenia na 0, tak vibruje (ale nie kazdy, napr. Sony XPeria Z1 nie). Mam sice na to v PPP "opravu", ze da hlasitost na 1, ale nepaci sa mi to. Ludia sa pytaju, ze preco stale pocut, ked daju 0, ja im musim radit nastavit mod "Silent", pre Android 5 a vyssie je to este horsie, lebo tam "Silent" vlastne nie je, tam je "Priority", takze aj tak je pocut zvonenie pre prioritne kontakty. Nastastie pre Android 6 je mod "Len budiky". Potom je este mod "None". Ale ten vypne uplne vsetko, aj budiky. Uplne nevhodne na nocne profily.
Sice v "Dolezite informacie" je o tom popisane, ale uzivatelia to necitaju. Klasika. :-D
Takze chcem tu "opravu" vyhodit a len dat do dialogu na nastavenie hlasitosti text, ze ak si nastavia hlasitost 0, mobil moze vybrovat. A necham na uzivatelovi, ako si ten profil nastavi, aby to nevybrovalo ani nezvonilo. Ved musia byt zvyknuti na to, ze ak daju hlasitost na minimum, zapne im to vybrovanie.
Co vy na to?
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Nova beta verzia. Opravna.
- Opravil som hlasitosti, uz sa nemenia po hovore podla profilu, necha take ake sa nastavili z roznych zdrojov: hw. tlacitka, ine aplikacie, ...
- Opravil som prehravanie notifikacie udalosti. Povodne to bolo prehravane notifikaciou, takze ak ste ju nemali povolenu, neprehralo sa nic. Teraz to prehrava cez media kanal.
- Dalej som dal taky workaround, ze servis, ktory stale bezi v PPP, je teraz ako "foreground service". Je mozne, ze to pomoze hlavne pre Android 6. Len asi Doze mode to neobide. Jedina vec, co to vyzaduje je, ze musite v PPP povolit notifikaciu a musi byt permanentna, myslim ze v lockscreene a stavovej liste nemusi byt vidiet, iba v tom notifikacnom vysuvacom paneli musi byt. Este to musim testnut pre Android 4, co to spravi, ked nebude v stavovej liste.

https://docs.google.com/uc?id=0B5RwcWvh ... t=download" onclick="window.open(this.href);return false;
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Lobo1978 »

Ještě jsem teď zjistil, že když chci v profilu u vyzvánění zvuk + vibrace a nastavím to takto:
- Sound profile - Ringer mode - (S) Interruptions
- Sound profile - (S) Interruptions type - All with vibration - All interruptions

A hlasitost vyzvánění není 0, tak mi to při zvonění nevibruje. Vím, že by to asi vyřešilo zvolit Ringer mode - Ring and Vibrate, ale mám profily postavený na (S) Interruptions, tak bych to nerad kombinoval.

Díky.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Opravene: https://docs.google.com/uc?id=0B5RwcWvh ... t=download" onclick="window.open(this.href);return false;

A bacha: "Ring and vibrate" nie je to iste ako "Interruption Type: All with vibration".
- To prve zapina sice vybracie, ale necha aj zvuky. Cize budu pocut notifikacie aj zvonenie a zvonenie bude aj vybrovat. Notifikacie nebudu vibrovat, lebo od Android 4.1 uz nie je podporovane globalne nastavenie na toto. Aplikacie si musia same riesit vybrovanie svojich notifikacii.
- To druhe zapina vybrator a teda nic nebude pocut, vsetko bude vibrovat. Tak to funguje na Android 5+. A ako som pisal vyssie, aplikacie si urcuju, ci maju vybrovat aj ked globalny vybrator nie je zapnuty.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Lobo1978 »

Díky moc!
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

Měl bych nápad na jednu fci. Občas by se mi hodilo, kdyby byla možnost při ukončení události vrátit změny zpět. Například - zapnu GPS na základě události a po ukončení události, by se v případě volby "vrať změny zpět" GPS vrátila do hodnoty před aktivovaným profilem (tedy vypnula).

V současnosti toto lze řešit buť speciálním ukončovacím profilem (narůstá počet profilů) nebo nastavením "reverzních hodnot" parametrů na profilu, který se aktivuje po ukončení GPS události. Tam je ovšem problém, že je potřeba brát v potaz různé profily, které lze takto aktivovat (vrať profil zpět, restart událostí) a návrat hodnoty parametru mít ve všech. Navíc může docházet ke konfliktům.

Mám takto několik různých typů událostí - podsvícení, gps, orientace a když musím všechny tyto parametry reverzně nastavovat v návratových profilech, je to vopruz.

Zkus se nad tím, Henrichu, zamyslet.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Myslis tym daky reverzny virtualny profil vsak?
Problem je, ze moze naraz bezat viac udalosti. PPP to teraz riesi tak, ze si pamata poradie v akom sa spustali udalosti a ked konci udalost na konci poradia, len vezme, od pred nou spustenej udalosti profil, ktory aktivovala a ten aktivuje.
Ked spravim reverzny profil, aky profil mam dat, ze je prave aktivny, ked skonci udalost na konci poradia? Lebo reverziou uz nebude platit to, co aktivuje profil, ktory sa ma stat aktivnym.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

S tím řetězením profilů máš pravdu. Tedy spíš než reverzní profil bych se zaměřil jen na změněné parametry. Musela by tedy existovat volba "vrať profil a parametry zpět".

Posloupnost by potom mohla vypadat takto:
1, aktivace profilu doma (např. wifi on, hlasitost vyzvánění 5/10, orientace se vůbec nepoužívá)
2, aktivace profilu čtení (orintace zapnutá) - zde by byla zapnutá volba "vrať profil a parametry zpět"
3, po ukončení události čtení se přepne profil zpět na doma a následně provede reverz parametrů, které byly aktivované profilem čtení - tedy orientace vypnutá.

Tím reverzem je spíše myšlen návrat na původní hodnotu - v našem případě na hodnotu z profilu doma.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Aha, cize by som mal mat daky interny profil, kde by som si vzdy zaznamenal kazdu zmenu parametra. Teda skor tak, ze ak sa ide aktivovat profil, najprv sa do interneho profilu zapisu hodnoty prave aktivvaneho profilu (aj s nazvom a ikonou, pre potreby zobrazenia, ktory je po navrate aktivny) a az potom sa aktivuje novy profil.
A pri navrate spat by som mal nastavit vsetko podla tohoto interneho profilu. Cize uz by som vlastne nepotreboval riesit poradie spustanych udalosti, mam taky dojem.
No dalo by sa, ale neviem co by to robilo s mobilom, kebyze sa idu zrazu menit vsetky parametre.
Uvidime.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
andpet
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: sob 19. bře 2016 17:42:13
Typ mobilu / ROM: honor 7

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od andpet »

Bingo, presne tak to myslim. Tak kdyby ses po vikendech a nocich nudil.. [emoji1]
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Jaaaj, nestaci, ze som tyzden prerabal prerabal ringer modu, hlasitosti, link/unlink a "nocne" zvonenie, teraz budem prerabat jadro udalosti? Sa z vas zblaznim. :-D

Ale dnes nezacnem, prave idem na Honor 7 nahodit Modaco ROM. ;-)
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Věděl by mě někdo poradit jak nastavit událost aby mě spouštěla určité profily dle kalendáře ?
Mám to nastavené tak že v google kalendáři mám Denní 6:30 - 18:30. V aplikaci PPP mám vytvořenou událost s názvem Denní, priorita 10, aktivovat profil Práce, zaškrtnuto ignorovat manuální aktivaci, konec události aktivovat profil Venku, parametr senzorů - parametry kalendáře zaškrtnuto použij kalendář, Kalendáře - Phone a gmail kalendář, hledat v položce název události, hledaný řetězec Denní, nezaškrtnuto Ignoruj celodenní události, Dostupnost netestovat.
Profil se nespustí. Musí být zapnutá data ? Gogle kalendář je samozřejmě synchronizovaný s telefonem.
Telefon Huawei P8 Android 6 Root.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

A mas povoleny pristup ku kalendaru pre PPP? Android 6 vyzaduje, aby si to Ty povolil. PPP by to dokonca mal pytat. Pripadne sa pozri do nastaveni systemu do Aplikacie->PhoneProfilesPlus->Povolenia.
Dalej sa pozri, ci mas rovnaky nazov udalosti v kalendari a v PPP udalosti.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Povolený přístup aplikace PPP ke kalendáři v systému mám. Při instalaci se to ptalo, ale ještě jsem překontroloval.Ano stejný název mám v jak v kalendář tak i v PPP.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Tak dalsia otazka: nespusti sa to hned, ani po restarte udalosti? Alebo az na druhy den rano?
Ak sa to nespusti hned, kuknem na to. PPP pozera na lokalne data kalendara, nemyslim si, ze by mal byt problem v tom, ze to nie je zosyncnute s google servermi.
Ak sa to nespusti az na druhy den, problem moze byt v Doze mode. Odporucam nastavit PPP, aby bol v "Optimalizacia baterie" ako neoptimalizovany. Najlepsie pozriet cez PPP: Nastavenia PPP->System->Optimalizacia baterie: tam nastavit, aby PPP bol v skupine "Neoptimalizovane".
Dalej odporucam mat v PPP zapnute notifikacie. V poseldnej verzii som spravil, aby servis na pozadi (PhoneProfilesService) bol ak "foreground". Taky servis ma vysoku prioritu a system ho len tak lahko neukonci. Ale vyzaduje to permanentnu notifikaciu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Právě že se to nespustí vůbec.
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Tak jsem nastavil aby bylo povoleno ignorovat optimalizaci baterie a stále nic, telefon celý restartován.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Teraz som to testol na Nexus 5. Ked mam aktivovany manualne profil a spravim si udalost v PPP podla Teba, ale v kalendari este nic nemam. Samozrejme, udalost sa nespusti. nema este preco.
Ak pridam do kalendara udalost (mobilne data, wifi vypnute), udalost sa nespusti, lebo mam manualne aktivovany profil. Asi v tom je problem.

Normalne, ak spravis nejaku zmenu v nejakej udalosti, spravi sa restart udalosti. Ale v pripade, ze mas manualne aktivovany profil, restart sa nespravi. Preto sa nespusti nasa udalost kalendara. Toto musim opravit. Len este neviem ako. Neviem, ci chcem, aby sa udalosti spustali, po zmene parametrov, aj ked mam manualne aktivovany profil. Mozno testovat, ci mam take udalosti, co ignoruju manualnu aktivaciu. Vtedy restart spravit. Uvidim.

Ked ale rucne spravim restart udalosti, udalost na kalendar sa mi spusti.

Takze potom mne uz vychadza len to, ze v tej PPP udalosti, okrem kalendara, mas aj ine senzory povolene. Lebo po rucnom restarte sa udalost spustit musi. Nema dovod sa nespustit. Maximalna priorita, ignorovanie manualnej aktivacie, toto vsetko by malo zaistit, ze sa spustit, po restarte udalosti, musi.

EDIT: Este sa pozri do Editora na tu udalost: PPP zobrazuje pri kazdej udalosti prehladk, co tam mas nastavene a pre senzor kalendara aj kedy sa udalost spusti (st) (ak nebezi) a kedy skonci (et) (ak bezi). Napriklad, mne bezi, takze tam mam: -> (et) 30.05.16 18:30. Cize ukonci sa dnes o 18:30.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

No mě to tam v tom přehledu nepíše kdy končí nebo začíná.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Pise tam: "-> Ziadna udalost"? Ak ano, tak PPP udalost v kalendari nenasiel. Takze bud sizle zadal udalost do kalendara alebo si zle nastavil senzor kalendara. Mozno si zle urcil, v ktorych kalendaroch ma udalost hladat.
EDIT: este jedna moznost, ze si udalost do kalendara nedaval cez mobil, na ktorom mas PPP, potom tu sychronizaciu je nutne spravit (povolit data).
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

No události v google kalendáři zadávám přes web v pc. Dělám celý měsíc naráz a to by přes mobil bylo na dlouho. Data povolena a události jsou synchronizované.
Naposledy upravil(a) fejfarz dne pon 30. kvě 2016 12:49:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Tak zapnut mobilne data alebo wifi a nechat si zosyncnut kalendar.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Tak když vytvořím událost v telefonu tak to funguje. Udělal jsem v telefonu v kalendáři událost Test a v PPP jsem vytvořil událost Test a hle profil to nastavilo po restartu událostí.
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

A v kalendáři v telefonu máš tu událost práce?
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Jo mám to jak na webu tak i v telefonu mám to synchronizované abych věděl co mám za službu když jsem jen s telefonem. Ale ještě něco vyzkouším. Všiml jsem si když událost naplánuji v telefonu tak na webu v kalendáři je bez barevného označení. Když to plánuji na webu ty události tak jim přiřazuji různé barvy kvůli odlišení. Zkusím to na webu naplánovat bez té barvy.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Prace? Ved si pisal ze "Denní 6:30 - 18:30".
A tuto udalost: Denni mas v kalendari v mobile?
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Jo co jsem psal Denní 6:30 - 18:30 tak to to mám jak v mobilu tak i na webu.
Uživatelský avatar
fejfarz
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. srp 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 G930FXXU1DQB7
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od fejfarz »

Tak otestováno. Základní věc - pokud naplánuji událost (např. Denní 6:30 - 18:30 ) v google kalendáři na webu následně synchronizuji s telefonem tak PPP profily nazapne.
Pokud ale naplánuji událost do kalendáře v telefonu a mohu i potom synchronizovat na web tak PPP profily přepíná spolehlivě.
Plánovat celý měsíc služeb v mobilu to je nepředstavitelná práce :D
Naposledy upravil(a) fejfarz dne pon 30. kvě 2016 13:54:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Toto je ale zle. Ja si pamatam, ze som to testoval aj cez kalendar na webe. To vypada, akoby PPP nedostal broadcast, ze sa zmenil kalendar, po jeho synchronizacii.
Budem musiet testovat.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“