Ostatní telefony HuaweiHUAWEI Y6 DUAL

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
amdati
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: pon 22. říj 2012 11:47:47
Typ mobilu / ROM: xperia mini

HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od amdati »

(odstraněno)

EDIT by verny94:

Reklama na vlastní produkty/služby je zde povolena pouze při bezvýhradném splnění pravidel fóra.
Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je.



Odkaz na pohled tohoto telefonu v mém blogu je vážně velká reklama, ale respektuji.
Tak alespoň jaké máte zkušenosti s tímto telefonem vy ostatní?
Naposledy upravil(a) amdati dne čtv 07. led 2016 12:12:21, celkem upraveno 3 x.
Anomaly
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: úte 22. pro 2015 17:05:45
Typ mobilu / ROM: Huawei Y6 dual sim

Re: HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od Anomaly »

Článek jsem si přečetl - velice chvályhodná a dobře napsaná věc :palec:
Každopádně přemýšlím, na základě rady v sekci Aréna telefonů - Vlastně SAMSUNG VS svět... 5.500,-Kč?, o koupi tohoto MT a vzhledem k tomu, že už jsem v " Číně " objednal jak pouzdro na telefon, tak temperovaná skla, tak se asi brzo stanu majitelem přístroje - i když stát se může cokoliv... Ocenil by jsem, jak od autora vyššího příspěvku, tak i ostatních, další postřehy z běžného užívání. Jako např.:

1. Opravdu je i v běžném provozu ( po týdnech ) tel. stabilní a neseká se?
2. Co u Vás baterka ve Vašem běžném provozu?
3. U Samsungu je " hardwarové " tlačítko domů, tedy pokud aplikace na displeji zamrzne, zmáčknu jej a jsem na úvodní obrazovce. Pokud zamrzne u Y6 a tlačítka jsou součástí displeje, jak domů?
4. Pocitově jste spokojeni?
5. Měl i někdo jiný potíž s GPS, jako autor vyššího příspěvku?
6. ... a vůbec všechno co Vás napadne...

Díky všem ;)
Anomaly
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: úte 22. pro 2015 17:05:45
Typ mobilu / ROM: Huawei Y6 dual sim

Re: HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od Anomaly »

Telefon mám už dva týdny, tak si odpovím a zároveň ostatním sdělím své zkušenosti….

1) Telefon je zatím stabilní a stále svižný, nezaznamenal jsem ani jeden záškub, či podobný nešvar.
2) U baterky není problém při občasném telefonování, nějaké té SMS a stálé síti, dosáhnout 60 hodin ( to jsem nabíjel při 10 procentech ). Občas nějaká ta hra a GPS jsem pak zhruba ke dvěma dnům.
3) Ovládací tlačítka, jež jsou součástí displeje – zatím žádný problém. Musím dodat, že jsem si na ně velice rychle zvykl a moc mě baví – stejně jako celé MUI.
4) Pocitově – myslím, že proti S3mini jsem udělal obrovský krok vpřed – jsem spokojen, rychle jsem se s ním skamarádil a baví mě. :yes:
5) GPS – fix během pár vteřin i bez dat. Bez problému.

Takže zatím mohu jen :clap:
klerik7
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: sob 13. úno 2016 21:22:41

Re: HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od klerik7 »

mna prekvapila jedna vec, vsade udavaju hmotnost 125g a hned ako som ho prvy raz chytil, tak som vedel ze tolko nema...takze nasledovala kuchynska vaha a len sa mi to potvrdilo, ma nejakych cca 145g :shock: ..a tak som sa tesil na lahsi tel.nez som mal doteraz :facepalm: aj ked ho sice nebudem pouzivat ako primarny, ale aj tak
Huawei P30
laajosh
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 08. čer 2015 8:50:48
Typ mobilu / ROM: Note 2

Re: HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od laajosh »

Koupil jsem tento telefon jako náhradu za Lenovo a2010, který jsem dostal z práce a už jsem to nemohl vydržet. Ve srovnání je Lenovo dětský telefon. Display,dotyk,foťák,vše u Y6 je snad 100x lepší.
Chtěl jsem hlavně telefon,s kterým se dá i fotit. Sice ty barvy zrovna nejsou nejvyváženější,ale pořád lepší než Lenovo do 5 tis.
Systém jede plynule,někdy je tam trochu prodleva, ale není to nic, co by stalo za řeč. Na hry to moc není,ale já stejně nehraju žádné náročné 3d hry.
Spotřeba na baterku 2500mAh a Dual sim je odpovídající. Taky jsem si ho rychle oblíbil,ikdyž jsem už měl S3 a Note 2 od Samsungu. Za ty peníze bych řekl velice dobrý telefon. Akorát ten zvukový výstup se mi někdy nezdá,ale co bych chtěl za 3 tis.
moskyt
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 08. črc 2014 7:46:01
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770
Mobil 2 / ROM: HUAWEI Y6 DUAL SIM

Re: HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od moskyt »

Pro ty co se rozhodují pro tento telefon přidám pár postřehů.

Vybíral jsem náhradu za Lenovo P770.

V hledáčku byly
Lenovo P1M (+ baterie, - mediatek)
HUAWEI P8 Lite (+výkon, +provedení, -baterie, - kombinovaný druhý slot SIM/SD)
XIAOMI Redmi 3 (+baterie, +výkon, +provedení, -chybí pásma LTE, - kombinovaný druhý slot SIM/SD)


Na první dojem Y6 působí solidně. Zadní kryt drží fest, sundat jde pouze "objetím" nehtem celého telefonu, za tu šterbinu to odcvaknout nejde, nic nevrže.
U předchozích telefonů jsem vždy vypínal sensor osvětlení protože to nikdy nefungovalo jak mělo (HTC Wildfire, HTC OneV, Samsung SII, Lenovo P770) na Y6 mám zatím zapnuto a vypadá to že funguje. Když je auto senzor zapnut tak lze posuvníkem navolit intenzitu, taková jako "korekce".
Výkonově mi naprosto stačí, vše běhá plynule, díky 2GB RAM není problém více aplikací současně. Tady ale záleží na každém uživateli jaké aplikace provozuje. Já používám email (synchronizuji dva exchange účty a dva gmail účty), kalendář, volám, sms, vpn , rdp client, waze, internet (web, youtube), příležitostně nějakou momentu foťákem nebo krátké video.

Prostředí EMUI nebo jak se tomu říká jsem hned nahradil ZEAM launcherem. Krom launcheru jsem z výchozích aplikací nahrdil ještě kalendář (nelze editovat barvy na google účtech), dialer (xdialer), na exchange mailwise (tím pádem contact editor, protože standardní kontakty neumějí ukládat a editovat na exchange účty mailwisu).

Po týdení zkušenosti tedy zatím chválím, display je dobře čitelný, telefon je svižný nic se neseká. Fixace GPS je okamžitá, zatím vždy tak do 5ti vteřin. Baterie při stále zapnutých datech (případně wifi), bluetooth (hands free v aute), tak cca 15ti hovorech a pár sms dá jen tak tak 2 dny. Na noc (20:00-6:00) macrodroid vypíná bluetooth, wifi, synchronizaci (nechápu přoč je na mob.data, gps nutný root který tedy nemám). Lépe je tydy každý večer dát nabít, alespoň je jistota že ten jeden den dá naprosto v pohodě s velkou rezervou.
cipisek32
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 18. pro 2014 15:42:17
Typ mobilu / ROM: G44

Re: HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od cipisek32 »

Telefon mám od ledna a teď mi přestala jít GPS . Zapnu objeví se hlaška o přesnosti určování polohy , dám nesouhlasím , ale sygic ani c-geo polohu nenajdou. Restart do továrního nastavení pomohl , ale po týdnu zas nic . Je něco špatně nastaveno nebo reklamace ?
cipisek32
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 18. pro 2014 15:42:17
Typ mobilu / ROM: G44

Re: HUAWEI Y6 DUAL

Příspěvek od cipisek32 »

Tak si odpovím sám . Dělá to aktualizace Google play 6.8.24.F-all, která si zablokuje GPS pro sebe.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Huawei“