Huawei Ascend G300 - obecná diskuzeHiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od LivArt »

Jelikož máš k dispozici cloud Google, tak nevidím důvod v tom, abys to měl dělat nějakým programem.
funscreen
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: pát 04. kvě 2012 10:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - Android 8 Oreo

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od funscreen »

Ahoj všem, koupil jsem si nový Huawei Ascend P7 - vyměnil jsem ho za Galaxy S5 mini, ale musím říct, že co se týče konektivity s PC jsem hodně zklamán.
HiSuite se mi s mobilem spojí občas, asi podle nálady. Občas to vyhodí hlášku, že telefon je offline, či tak něco.. Nemáte tip, co s tím? Četl jsem tady asi snad všechno, ale nepomohlo mi vůbec nic. Mám Win7 Ultimate - a spojení Galaxy S5 mini přes aplikaci Kies nemělo žádnou chybu.. Přemýšlím, zda si mám Asced P7 nechat, nebo to vyměnit zpět za S5 mini..
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

Jestli to není tajné, k čemu potřebuješ telefon spojovat s nějakým programem v PC?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
fossil
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 03. led 2013 16:49:19
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Rom: B895

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od fossil »

Zdravím, obracím se na vás s mega prosbou. Předem říkám, že jsem prolezl forum i různě internet, ale odpověď jsem žel nenašel...

O co jde.. G300 mám už dva roky a tak je jasný, že se docela sekal, i když aplikací mám pár.. spíš to celý dost padalo, včetně věcí jako zprávy apod. Tak jsem si včera udělal čas, provedl komplet zálohu přes HiSuite, provedl tovární nastavení, pak jsem s velkou slávou připojil telefon k počítači, že si obnovím věci ze zálohy, vybral v HiSuite soubor zálohy atd.. nicméně mi to u všeho hodí chybu a u obnovování aplikací se celej HiSuite kousne... Appky ať veme čert, ale potřeboval bych dostat zpět aspoň Kontakty a kdyžtak i zprávy.. zkoušel jsem odinstalovat HiSuite z počítače, udělat update, zkoušel jsem to na dvou různejch počítačích a všude to samý - prostě mi to ze zálohy ne a ne obnovit:/

Děkuju předem za pomoc!!
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

Kontakty nemáš synchronizované s Gmailem??? Co bys dělal, kdys telefon ztratil nebo se pokazil?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
fossil
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 03. led 2013 16:49:19
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Rom: B895

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od fossil »

Hele byl jsem přesvědčenej o tom, že je na gmailu zazálohovaný mám, ale když dám v telefonu synchronizaci, stáhnou se mi do seznamu kontaktů jen emailový adresy, ale ne telefonní čísla...

btw. kdybych telefon ztratil, nebo se pokazil.. z toho důvodu dělám preventivně jednou za čas zálohu přes HiSuite.. :/// I když je jasný, že HiSuite je jen pro Huawei.. Ale upřímně, jsem teď zmatenej i z toho googlu, že tam čísla nejsou... vim, že jsem je tam měl:(

Abych doplnil, ani starší zálohy mi to nechce nahrát...


EDIT: Tak po opakovaným zkoušení hard resetu, reinstalace Hi Suite atd jsem o fousek pokročil.. Začátek pořád stejný - kontakty, zprávy atd to hodí chybu, pak to dojde na aplikace, tam se to nejdřív seklo, na telefonu mi to vyhodilo chybovou hlášku aplikace HiSuite, nicméně obnova aplikací se rozběhla..!! Přišlo mi, že pokaždý, když přibyla v telefonu další aplikace, že znovu vyskočila hláška o chybě app HiSuite.. nicméně appky mi to tam nasázelo a pak se to samo odpojilo...
Kdybyste někdo věděl, jak dostat zpět ty kontakty, budu nesmírně vděčnej, už jsem z toho dost zoufalej:///
Díky!!!
Uživatelský avatar
manhunt900
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: pát 14. srp 2015 6:21:59
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 Lite fw B170

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od manhunt900 »

tak jsem jej vyzkoušel a dobrý, akorát připojení přes wifi nemám k dispozici (nebo jsem to ještě neobjevil)
s P8 Lite po možnostech vývojáře a USB ladění, funguje docela OK, připojit se připojí,

jen nevím, proč mi po připojení telefonu přes USB vyskakuje další jednotka CD-ROM Hisuite
jinak pro přesun souborů stačí přes tento počítač a otevřít zařízení resp SD karty a uložiště

spojení s Bluetooth a PC funguje taky dobře.
vavra
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. pro 2011 22:14:07
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy w gt-i8150

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od vavra »

Zdravím všechny,
mám P8lite, ještě donedávna mi HiSuite standartně tvořil zálohy telefonu do PC a po aktualizaci programu mi teď jen vyskakuje hláška, že pokud chci využívat tuto funkci, musím jít do google play a nainstalovat si poslední verzi Huawei backup. Což mám i tak a stejně nezálohuje. Nevíte prosím někdo co s tím ?
Tommyboy
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 10. led 2013 11:32:02
Typ mobilu / ROM: Vodafone 858

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od Tommyboy »

stejne jako Vavra v predchozim dotaze mam problem s Hisuite
Po aktualizaci nechce zalohovat
vsechno je aktualni, pripojuju screenshot
Poradi nekdo?

Prozatimni reseni pro podobny zoufalce jako jsem ja reinstalace starsi verze HiSuite 2.3.55.1 - a zaloha jede normalne...
Přílohy
Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG (60.64 KiB) Zobrazeno 5629 x
jiri.machacek
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. srp 2014 8:55:46
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: HiSuite - software pro správu a zálohu telefonu

Příspěvek od jiri.machacek »

Mám Honor 3C, provedl jsem zálohu do počítače skrze HiSuite (4.0.6.301). Provedl jsem aktualizaci na KitKat. Následně jsem chtěl data nahrát zpět do telefonu, nicméně HiSuite se nechce s telefonem spojit (viz screenshot). USB ladění mám v telefonu povoleno, ale v telefonu mi nevyskočí možnost, která je vidět na screenshotu. Zkoušel jsem i starší verzi HiSuite, ale také to nešlo (viz první screenshot). Co s tím? Díky.
Přílohy
hisuite2.PNG
hisuite2.PNG (11.74 KiB) Zobrazeno 5450 x
hisuite3.PNG
hisuite3.PNG (42.45 KiB) Zobrazeno 5450 x
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend G300 - obecná diskuze“