Ostatní asijské telefonyHDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

Cus tak jste slyseli uz o s7 edge clone od hdc? Urcite kupuji do me cinsky zbirky jen tech prodejcu je fakt hodne...
Bude to asi top od HDC(udajne) vykonem ne bude nic moc ale kvalitou zpracovani je pry na urovni k nerozpoznani.
Cena je cca 3k + dph + poplatek ceske poste celkem cca 3700-3800kc
Dival jsem se na videa je to za tu cenu fakt dobry oproti tem plastovym clone s7ckam.
vyuziti je jen volani,sms,internet, obcas yt nic vic nepotrebuji, hry nehraji o kvalitu displeje(rozliseni) mi take nejde mel sem 240x320 a nestezoval sem si


Chtel bych se zeptat ktere se vam zda vyhodnejsi? Jsou tu 2 prodejci co to maj za dobrou cenu beru cernou barvu jako vzdy jenze doufam ze oba dva prodejci prodavaj ten stejny telefon aby nebyli nejak odlisny vzhledove a abych nekoupil spatne... Ja si myslim ze oba prodejci maji ty stejne telefony ze stejne tovarny ze? Protoze oba je zacali prodavat v cca pribliznou dobu.

Mam slevu 10$
Tak kterej z nich se oplati vic:

http://www.dhgate.com/product/2016-goop ... 60404.html" onclick="window.open(this.href);return false; - ten ma vic komentaru a lepsi celkova cena cca o 6$ ale zas cinska posta cekani mi nevadi.


http://www.dhgate.com/product/smartphon ... ml#ctabBox" onclick="window.open(this.href);return false; - ten ma dhl zdarma tedy drazsi o 6$ mene komentaru vic transakci



Do ktereho byste sli byt mnou? Oba telefony budou celkove vzhledove,vykonove,obalove,prislusenstvi vse stejne ne? neverim moc ze by ve stejnou dobu udelali vice druhu edge...

Jak sem psal cekani mi nevadi

diky
Zdenpok
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: sob 16. úno 2013 14:58:15
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Zdenpok »

Nedá mi to nezeptat se. Jaký to má smysl? Jako, že budeš frajeřit, že máš Ťamťunk?
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od xanthor »

kolomaznik: Jsem přesvědčený, že 99 % zdejších uživatelů (včetně mě a těch, kteří sami používají / mají zkušenosti s méně známými čínskými (ne)značkami) ti řekne, že zvláště tyhle "klony" (v uvozovkách proto, že jsou to klony pouze vzhledově, ne parametrově / funkčně) bývají pěkné šunty a často u nich nefungují pořádně ani základní věci (volání, Wi-Fi, GPS apod.). Prostě vyhozené peníze. Pokud je tam i logo Samsungu, tak ti hrozí zabavení celníky (pokud ne, tak možná taky, nevím).
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

Ne, nejde o značku jde o zakřivený displej který je pro mě TOP - vypadá to hodně dobře vlastním 70% kopii samsungu co vyšli a jediný s kterým byl problém byl S5(slabý signál) jinak všechny jedou dodnes.

Zajímá mě jestli jsou oba s7 edge od těch prodejců stejné aby nebyli jiné parametry hlavně aby nebyl jiný vzhled samsungu.

Logo samsung tam bude, i na krabičce logo prý je velmi malá šance že by mi to celníci zastavili a když jim budu posílat důkaz kolik telefon stál tak na té fotce bude fotka a napsáno s7 edge clone.atd podle čeho to poznají ale prý pokuď chtějí cenu na ověření dph nic jiného nebudou se dívat na to jestli je nebo není kopie budou chtít udajně jen cenu na vyměření daně případného cla v mém případě jen daně.

//Nikdy jsem neobjednával sám vždy jsem kupoval kopie až z bazoše/Aukra takže nemám zkušenost a doufám že na obou odkazích jsou stejné telefony aby nebyli vzhledově jiné nebo parametrově...//

Je bezpečnější dhl nebo činská pošta? Obě pošty prověřují celníci/zachytují?


Díky
Zdenpok
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: sob 16. úno 2013 14:58:15
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Zdenpok »

Pokud tam bude S7 clone, tak ti to pochopitelně zabaví a budeš jak bez peněz, tak bez té parodie na telefon
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Mirda86 »

Nemusi tam byt ani to logo Samsung.Staci ze to jak S7 Edge bude vypada.I tu na foru byly takove pripady a logo Samsung to nemelo.
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

To jako myslíš vážně? I přes dhl to zabaví nebo jen přes činskou poštu???
Kamarád objednával již 3x z ali s4 kopii a nikdy žádný problém jednou přes činskou poštu 2x přes dhl...
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Cleric »

Je jedno přes koho to posíláš, vždy to musí projít celnici a tam záleží kdo to zrovna dostane do ruky. Může ti projít sto balíku a nebudeš platit ani korunu nebo ti zastaví každý a ty musíš dokládat cenu.

To že ti ty kopie zatím procházeli, značí lenost našich ceníků.

Nechápu jak to někdo může kupovat, spocitej si kolik tě tyhle shity stály...... Myslím že by jsi na tu S7 měl......
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od unavix »

Já bych do toho šel. Těžká masírka. Roštěnky na to poletěj jak mouchy na pivo. :palec:
Možná bych k tomu ještě vzal "taky lambo". Je za dobrý škvarky - http://www.ebay.com/itm/Replica-Kit-Mak ... 2035624873" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Bůh odpouští, JÁ NE!
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

Ok, objednal jsem to z tohoto odkazu: http://www.dhgate.com/product/2016-goop ... 60404.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Budu doufat že dojde přes činskou poštu air mail nebo co to je :D

Dph 21% není problém zaplatit pak cca 96kč české poště a už pokuď vím nic víc.

unavix- Já to chci kvůli dizajnu žádný jiný telefon nemá zakřivený displej krom s6 edge,s7 edge...

Jen třeba doufat co jsem četl tak nestává se to vždy že zastaví telefon podle diskuzi to většinou pustí tak uvidím snad ten risk bude stát za to.


Ano, za všechny kopie jsem už mohl utratit kolem 20k mám jich fakt hodně a vše šlape krom s5 slabý signál ale celkově tato kopie není moc podařená.

s7 edge vypadá jako nejpodařenější kopie uvidím
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od ramon.dexter »

Cleric píše: Nechápu jak to někdo může kupovat, spocitej si kolik tě tyhle shity stály...... Myslím že by jsi na tu S7 měl......

To nemá smysl. On prostě chce dizajn a je ochotnej vyhazovat peníze oknem. Tak ho nech.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

Nechtěl jsem aby jste mi psali ať to nekupuji že to jsou šmejdy já mám zkušenosti dost když jich mám tolik a kdybych viděl že jsou šmejdy tak je nekupuji.

Jen jsem se ptal jestli oba telefony jsou stejné v těch odkazech a jestli mi to nezadrží celníci
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od ludekbrno »

Šmejdy to jsou a na celníci ti to zadržet můžou. Víc ti k tomu asi nikdo neřekne, protože takové krámy nikdo zkušený nekupuje.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Cleric »

@ramon.dexter
Zkusit jsem to musel, pač bych chtěl předejít dalšímu topicu s názvem Mám kopii a ona nefunguje Pomoc Pomoc Pomoc......

2all
Kolomaznik, jen pak k nám nechoť brečet že ti jej celníci zabavili. Pač pokud to udělají, mobil putuje do spalovny a ty své peníze ne uvidíš. Jelikož je vysoce pravděpodobný, že ten garážový podnikatel zavře krám......
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od -Pavel- »

1GB RAM. Naštěstí to bude mít odladěný OS, takže ta RAMka je luxus. Je to tvoje věc, ale nebude používání spíš trápení ?
TristanTzara
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: ned 26. říj 2014 17:09:44
Kontaktovat uživatele:

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od TristanTzara »

To musí být pošušňáníčko. 1GB RAM, 4GB úložiště, baterie 2000mAH, HD rozlišení na úhlopříčce 5,5".
To si může koupit opravdu jen slabomyslný jedinec.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

Uklidníme vášně a přestaneme ho napadat...
Pokud si to chce koupit, ať si to koupí. Ale pokud tu bude zakládat posty, že něco nefunguje, budou smazány...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

Ok, už je objednaný takže tak.

Takže ano uznávám možné že to zadrží je ale není ta šance nějak extra velká nad 20% určitě ne podle mě co jsem četl diskuze.apod kdyby zadržovali každý druhý telefon nebyli by ti překupníci na bazoši co kupují kopie za 1500kč cca a prodávaj za 3-4k kdyby jim každej druhej balík zadrželi neprodávali by to a navíc všechny co prodávaj jsou s orig.logem...

DPH počítám budu platit na 95%+, clo ne jelikož není nad 150$

Cleric- To tady ode mne neuvidíš jednak mám zkušeností hodně když mám 70%+ kopii telefonu samsung a pouze jedna a to s5 byla nic moc provedení a ještě ta vada jinak všechny jsou OK a můžu jen doporučit.

Opravdu od HDC a goophone jsou kopie *TOP* hlavně pokuď kupujete ty dražší(s6,s6edge,s7,s7edge) kovové verze proti zpracování pak není co vytknout.

Ten výkon ano není to nic moc ale na internet a občasné YT videa to bohatě stačí kamarád má lenovo a536 a to je podobných parametrů hw a bezproblémů si zahraje herní pecky jako Gta san andreas,dead effect 2,asphalt 8.atd

Do s7 edge jdu na 100% i pokuď by celníci zadrželi a zničili nechám tak a počkám jak bude někdo v CZ prodávat a ihned kupuji to zpracování je best a ten zahnutý displej vypadá taky fakt super.



Jinak dostal jsem tip že pokuď balík zničí celnici jde požádat o refundaci že balík nedorazil a o celnici nedat ani zmíňku a peníze se mi vrátí.
Je to tak trochu nesprasvedlivé ale co celníci ničí kopie a věci co si lidé zakoupili a to není nespravedlivé???

Někde jsem slyšel o nějaké pokuťe za to že to museli zlikvidovat nebo tak že se něco platí až 20k ale to asi nebude aktuální
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

TristanTzara - G.Note 2 má také 5,5 palcový displej a HD displej a nikdo si nestěžuje

Jumbo78 - Ne, témata o tom že to nefunguje zde opravdu psát nebudu, ani žádné nové témata ohledně této kopie zde zakládat nebudu já mám dobré zkušenosti jak jsem psal kolik jich mám a určitě pokuď by v telefonu něco nefungovalo budu to řešit s prodejcem a sám ze sebou a třeba na kopie změním nazor ale to není pravděpodobné jelikož pouze jedna s mnoha mě zklamala(s5)
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Mirda86 »

Kolomaznik:
Hele nebyls tu pod nickem "Kokoska"?
Ten tu taky resil furt kopie a psal milion postu pod sebe misto toho aby je upravoval.
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

Ne, žádná "Kokoska" nejsem.

On tu řeší s7 edge? Já hledal diskuze ohledně tohoto telefonu a žádný jsem nenašel tak jsem musel založit já sám je divný že je zde tak velký forum a nikdo tady tuto kopii neřeší.

Psát více zprav pod sebe je zakázané?

//
Ještě bych se zeptal může to vypadat ten důkaz aby podle toho zjistili kolik budu platit dph takto: https://ctrlv.cz/qOL9" onclick="window.open(this.href);return false; - moje údaje budou odkryté.
Pro jistotu bych jim přiložil ještě další: https://ctrlv.cz/5HUX" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro celnici jak mi pošlou email na odměření dph případného cla - plnou moc české poště mám přichystanou tyto 2 screeny odfocené + ještě screen z banky a to by mělo snad stačit.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od unavix »

To, že tady ve fóru nikdo tyhle kopie neřeší je možná tím, že se "pacienti" s diagnózou kopie či clon sdružují na jiných fórech. Tady jsou asi jedinci více vzdělání s lepší osvětou.
Bůh odpouští, JÁ NE!
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od xanthor »

Ať si každý kupuje co chce, ale myslím si, že by bylo mnohem rozumnější vzít nějakou S6 edge z Aukra (ať už novou nebo použitou) - stojí pod 10 tisíc. Bude mnohem použitelnější a nakonec s největší pravděpodobností i déle vydrží, takže dost možná i ušetříš. Ale pokud jsi tak bohatý, že si můžeš dovolit kupovat levné věci...
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od netineti »

Vyhodené peniaze - 1G Ram a neodladeny systém..
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od dufko »

Ide o dizajn predsa...:)
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

xanthor- Tolik nemám jsou to všechny mé peníze.

Už jsem to koupil vzít to zpět nejde prodejce psal toto: hello ,my friend, small post is ok .will go through customs ,and we have a problem with it the black colors shortage ,the factory still no stock ,could you change it to sliver or golden ? thanks - na odpověď jestli mi to nespáli/nezabaví na celnici a jestli budu platit dph nakonec jsem sesmlouval černou barvu ale chvíli bude trvat než dojde z továrny.

dufko - přesně tak moje slova! o dizajn a zpracování/kovové/zakřivený displej.


Prostě jsem to koupil už to nejde vrátit zpět a proto prosím o odpověď na mou otázku

//////////////////
Ještě bych se zeptal může to vypadat ten důkaz aby podle toho zjistili kolik budu platit dph takto: https://ctrlv.cz/qOL9" onclick="window.open(this.href);return false; - moje údaje budou odkryté.
Pro jistotu bych jim přiložil ještě další: https://ctrlv.cz/5HUX" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro celnici jak mi pošlou email na odměření dph případného cla - plnou moc české poště mám přichystanou tyto 2 screeny odfocené + ještě screen z banky a to by mělo snad stačit.

/////////


Děkuji
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od Jumbo78 »

CLO se na elektroniku neplatí. Spíš bych se bál toho zabavení...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od unavix »

Zbytečná debata. Koupil si co chtěl a na zbytek si musí počkat.
Bůh odpouští, JÁ NE!
kolomaznik
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 09. srp 2016 7:45:59
Typ mobilu / ROM: S2.S3.S3 NEO.S4.S5.S6.S6EDGE.S7.NOTE 2.NOTE 3...

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od kolomaznik »

Ano, chtěl jsem to jen mě zajímá jestli pak budu muset na celnici poslat ten důkaz ty 2 fotky co jsem tu dal na ctrlv o ceně zboží aby s toho vypočítali dph a právě tam uvidí ten název goophone s7 edge clone... jestli to náhodou nemám přepsat/upravit aby celníci náhodou nezabavili.

S tím zabavením doufám že mě to mine.. nevěřím že by jinak byli překupníci co to koupí a 1x dráž prodají na bazoši to by zabavovali všem a překupníci s samsung,iphone telefony by nebyly.

Díky
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: HDC S7 EDGE!!! Nový clone!!!

Příspěvek od dufko »

Colníkov bude zaujímať výpis z účtu a kópia objednávky.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“