Aréna telefonůNovy mobil 10-12k

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

Tož bohužel musim, jo fakt musím a fakt ... ale opravdu FAKT nechci :? Jenže firemní appka už nepodporuje OnePlus One, takže :facepalm: No nebudu se rozčilovat :facepalm:

Takže vybírám někde kolem 10-12 tisíc.
Displej: 5-5,5 palce
Rozlišení: FullHD (vyšší asi zbytečnost, jen to žere baterku)
Baterka: min 3Ah, více lépe
CPU: to je asi jedno, dneska už všechno výkonný dost

Takže první výber je:
- Honor 8
- LG V20
- OnePlus 3

OP3 se mi líbí, jenže při představě, že za 2 roky ho zas kr*týn*s z bad.com přestanou podpora, se řadní na konec "pelotonu". První dva zatím nejsou v prodeji. Mám cca měsíc až dva na výběr nového mobilu, než mi zakážou přístup na firemní email...

Uvítám další možnosti. Děkuji :idea:
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

Tak Honor a 1+1 sou jasny.Tu V20 (ktera se jeste snad poradne neukazala ) bych nahradil za G5tku ktera uz slusne spadla a uzivatele si ji dost chvali.V sedivce jeste treba Xperia Z3+.Sou to vesmes vsecko highendy takze chybu neudelas asi s nicim.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od LivArt »

Co to máte za zvláštní aplikaci, že to prakticky highendovej telefon nepodporuje?
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

G5 me odrazuje s rozlisenim displeje, manzelka ma G4 a vydrzi tak tak den. Proto bych radsi "jen" FullHD, bo s One vydrzim fpoho 2az2,5 dne.
Sony je u me v nemilosti, za sve chovani k zakaznikum, takze o tehle mobilech se predemnou vubec nezminuj ;)

LivArt: aaaale rikaj "dobra" tecka com appka, ale chovanim presny opak. Pry "zjistili" ze One muze bejt rootnutej, takze ho dali na ban list a nelze na nem tu app sprovoznit. Jejich doporuceni: nainstalujte so CM11, tam to pry snad pujde. Fakt idioti, starej,deravej a nepodporovanej OS prej OK, ale moderni, cistej CM12 a podporovanej OS ne. No fakt se nebudu rozcilovat...[emoji35]
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

Hlavne si vybirej telefon podle skutecnych vlastnosti a ne podle toho ceho si myslis ze muze byt spatne :)
Takze Sony nechces zadnej model, G5 neznas ale vadi ti rozliseni, V20 jeste neni, u Honoru ti urcite bude vadit Kirin a tim mala moznost do toho rvat nejakej alternativni paskvil. Takze ti stejne zustalo jen 1+3, ze :)

No nebo si kup nejakej Nexus.
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od P1azer »

Prihodit tisicovku a koupit Nexus 6P 32GB z max-shopu. Nebo Huráhey P9 (vim, že hodne lidi tady je zaujato proti huawei, ale koupil si ho otec a je to fakt pekna masinka, jen si clovek musi zvyknout na to EMUI). :)
Vim, ze tam mas do 5,5", nicmene to bys nemohl mit ve vyberu ani to LG, na ktere by sis jeste myslim docela pockal.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

Ma tam 5 az 5.5" ;)
A taky tam ma Honor 8 coz je skoro to same co P9 ale o 4k levnejsi a se 4GB RAM.
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od P1azer »

To ma, ale v navrhovanych modelech ma LG V20, coz je taky vetsi telefon. Zase na druhou stranu, pokud mu nevadi jen 32GB a nechce resit ROMky, tak je ten nexus dobrej... mne se teda uprimne moc nelibi, co se designu tyce, ale jinak je to slusnej stroj.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

No ja sem to myslel trosku jinak. Pokud tam ma Honora 8 tak mu Huawei nejspis nevadi a nechce zbytecne priplacet za P9 ktera si tu cenu navic tezko obhaji.
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od P1azer »

Jojo, mas pravdu. To uz je asi jako vybirat mezi skodou a VW, stejny vyrobce, temer stejne komponenty, jen jina cena :)
Zdenpok
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: sob 16. úno 2013 14:58:15
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Zdenpok »

Sorry za OT (samozřejmě doporučuji OP3), ale kolik máš SOT na OnePlus one? Ty 2,5 dne se mi nějak nezdají.

­    
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

No 64GB je samo bonus, ale i ted to moc neuziju.
Mobil mam vylozene na email, web, Viber a pracovni email. Hry sice hraju, ale fakt výjimečně (2-3x a tyden tak 20min).
Ale zas nechci kupovat mobil na jedno použití = nebudou aktualizace. Když uz kupuju, tak chci aby 2-3 roky vydrzel a vyrobce na nej vydaval zaplaty...

S One jsem si s alternativnima ROM fakt vyhral, ale uz me to tak nebere jak dřív ;) takze pokud to beha jak ma, tak nemam uz duvod do toho rejpat. Dulezity, aby to umelo zalohy/restore a budu spokojen.

5,5" je fakt max, klidne bych mensi, dost blbe se to nosi po kapsach :)

4k video me vubec, ale vubec nezajima. TV mame FullHD, takze stejne natacim v tohle rozliseni.

Displej fakt staci FullHD, mej jsem v ruce QHD (nebo jak se to jmenuje) a rozdil, tedy krom mensich ikonek, jsem nepozoroval, tedy krom rychleji mizici baterky :( Asi sem uz fakt starej :(

RAM neresim.
ROM 32GB minimum, dyztak +SD karta

CPU neresim, pokud to beha jak ma. One byl muj prvni mobil, kdy jsem resil alternativni ROM, do ty doby jsem pouzival vzdy to co dodal vyrobce.

S OnePlus3 se bojim, ze za 2roky dopadnu stejne. Tedy ze mobil bude stale dostacovat na to co potrebuji, ale Ychtylove z bad.com se rozhodnou ho zariznout, takze zas budu kupovat novej, ikdyz to nebude nutne. Fakt jsem ocekaval, ze a One vydrzim ještě aspon rok. Mam ho 2roky a měsíc, je jak novej, bo z Pelosi obalu nevylezl co ho mam, chjo :(

Jo fakt vydrzim 2-3dny na jedno nabiti. SOT neresim, bo me nezajima, pro me je dulezity cas mezi: sundam z nabijecky > hledam nabijecku ;)

Diky, omrknu vsechny Vami navrzene mobily. ;)
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

Tak to by mohl fakt vyhovovat ten Nexus 5X.U nej mas jistotu tech 2 let podpory. A zbytkem hw si nepohorsis az na RAM (kterou neresis).
chocholousek
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 04. kvě 2016 21:07:53
Typ mobilu / ROM: -

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od chocholousek »

Honoru 8 slibují taky 2 roky SW podporu. Jeden z důvodů, proč jsem při podobném rozpočtu předobjednal.
Zdenek34
Androiďák!
Příspěvky: 465
Registrován: sob 01. zář 2012 19:34:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 10

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Zdenek34 »

Jj, Honor 8 je první telefon, který zařadil výrobce Huawei/Honor na listinu modelů s garancí sw podpory na dva roky.
tomas.griger
Androiďák!
Příspěvky: 681
Registrován: pon 27. čer 2011 8:32:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od tomas.griger »

Je to niekde napísané oficiálne? Viem len o vyhlásení manažéra Honoru na Twitteru. A to pre mňa osobne nič neznamená.
chocholousek
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 04. kvě 2016 21:07:53
Typ mobilu / ROM: -

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od chocholousek »

Asi nejoficálněji ohledně 2 leté podpory Honoru 8 a 5x na mne působí toto

https://store.hihonor.com/us/software-update-policy" onclick="window.open(this.href);return false;
tomas.griger
Androiďák!
Příspěvky: 681
Registrován: pon 27. čer 2011 8:32:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od tomas.griger »

Ďíky, to vyzerá dobre :-)
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

Tož mám taký pocit, že mám asi vybrano ;)
Diky za odkaz chocholosek, dokonce tam nabizej $50 kupon na Honor 8, ale obavam se, ze to asi plati jen pro USA.
Ten bilej co tam maj vypada fakt super!
Zitra to musim poradne do-porovnat, at uz se s tim "netrapim" ;)

Diky
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

Tak je to subjektivni samozrejme.Pokud jde o sklenenej foun tak cerna vs bila... vyhraje bila kvuli min viditelnymu upatlani(coz asi stejne budes resit obalem) samozrejme, zejo... ale me vic jak hw uchvatila ta modra. Ta je famozni. Teda aspon na obrazku :)
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

Jj ta modra na obrazcich vypada super, ale vidwl jsem par videi na YT a tam to zas tak supr nevypada, takze nevim nevim...

No u sklenenyho founu je obal nutnost, sice mi mobil zatim NIKDY (myslim fakt ze nikdy) nespadl, ale co nebylo muze byt... Snad budou nejaky slusny...

Btw zahlidl jsem P9+ ale s tou cenou se asi zblaznili, 20k? Cože? Za tolik nemam ani laptop...

Edit: m.mobilmania.cz/vyzkouseli-jsme-honor-8-modra-je-dobra/a-1335416
Jo skoda tech chybejicich HW tlacitek, to si budu dost tezko zvykat :(
Jo a 64GB verze je jen ve zlatý, dalsi posh Apple uchylnost :(

Edit> tak sem skouknul par dalsich videi a asi si nezvyknu na ty soft tlacitka :? ja mel dycky HW tlacitka, takze nejaky na displeji si asi nezvyknu :( navic naco tam nechali takovej nevyuzitej kus dole, tam by se ty tlacitka fpoho vesly, chjo :facepalm:

Edit> hm tak LG V20 bude asi 5,7" (stejne jako V10), uff to uz je mooooc velky :?
Takze jsem zpet u OnePlus 3 a Honor 8 (asi stejne nakonec zlata, bo 64GB - 1000kc rozdil je fakt smesne castka, jen kdyby tak byla jina barva)
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

Toz s timhle telefonatem se fakt musim "pochlubit"...
[J = ja / H = Helpdesk aplikace]

J> [nezname zahranicni cislo], ano?
H> [anglicky] tady podpora G*E, volam kvuli vasemu problemu s vyberem telefonu, muzete to probrat?
J> ano
H> vas stary OnePlus One je bohuzel na zakazanych telefonech, takze s tim Vam nemohu nijak pomoct, ani s nastavenim ani s debugem.
J> ano? tak mi pomuzete s vyberem noveho telefonu
H> podporujeme telefony, ktere jsem Vam jiz zaslal emailem
J> ano, na ten seznam jsem koukal a jsou tam same stare modely z roku 2015 nebo starsi. Nepredpokladate snad, ze si temer na konci roku 2016 budu kupovat mobil z roku 2014, aby jste mi zas par mesicu zas rekli, ze je stary a musim ho vymenit, ze ne?
H> podporujeme pouze telefony ktere sem Vam zaslal emailem
J> ano to uz jste rikal. Takze jaky telefon z roku 2016 bych si tedy mel koupit?
H> podporujeme pouze telefony ktere sem Vam zaslal emailem
J> ano to uz rikate po druhe, me ale zajima co si mam koupit ted, aby ho zas za pul roku az rok nemusel menit?
H> no Vas OnePlus One uz je mimo support, na nem nase applikace je certifikovana jen do CM11
J> takze mi chcete rict, ze kdyz si na One dam CM11, ktery je uz 2 roky nepodporovany a nezaplatovany, tak to bude 100% s Vasi security politikou? To snad ne!
H> ale to jsem nerekl
J> jak to ze jste to nerekl, ted jste rekl, ze pokud si nainstaluji CM11, tak to bude OK
H> no to nebude
J> tak jak ted to je?
H> OnePlus One, ne podporovany do CM11 a uz neni podporovany
J> no to mi tedy smysl nedava, ale co uz. Rad bych tedy vedel jaky si mam koupit mobil dnes?
H> podporujeme pouze telefony kterejs..
J> to uz jste rikal, takze se posuneme dal, co treba OnePlus 3, Honor 8 nebo Vernee Apollo?
H> moment... nejsou na listu, takze asi nepodporujeme.
J> jak "ASI"? Kdyz si ho koupim, bude Vase app fungovanat nebo ne?
H> Na OnePlus 2 podporujeme pouze cisty Android nebo cisty CM
J> jenze na OnePlus 3 je COS
H> no tak to asi nepodporujeme
J> jak "ASI"? Moment, kdyz rikate, ze podporujete cisty Android nebo cisty CM, tak to vlastne znamena, ze muzu OnePlus 3 preinstalovat na cisty CM a Vase app pobezi, ano?
H> ano, to by melo fungovat
J> njn, jenze abych mohl nainstalovat CM, tak musim OnePlus 3 rootnout, jinak tam ten CM nedostanu
H> no tak pak app zjisti root a fungovat nebude
J> hm takze jsem opet v bludnem kruhu, abych sprovoznil podporovany OS, tak musim udelat root, ale diky rootu pak stejne app nebude fungovat
H> zrejme ano
J> no to jste mi ale vubec nepomohl. Takze budete podporovat OnePlus 3 nebo ty dalsi dva?
H> to bych se musel zeptat developeru
J> tak se prosim zeptejte a poslete mi vysledek emailem, nashle
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

Tak jsem ještě objevil právě Xiaomi Note 4 (3/64), za cca 6000,- Kč.
Jen to má MediaTekHelio X20 o kterém vůbec nic nevím. Máte s tímto CPU někdo zkušenosti? Doporučili by jste ho? :?:
O peníze mi nejde, radši si připlatím, jen aby mi mobil vydržel pár let... :idea:

Xiaomi jsem již v minulosti měl, ale díky nevyladěné ROM jsem s ním vydržel jen 3/4 roku :(

Edit: no a ted mi v tom udelal bord*l ještě TP-Link s Neffos X1 Max :facepalm:
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

To si radsi vem Redmi Note 3 SE 3/32 s EU LTE a Snapem 650.
Na nejaky desetijadra se vykasli.I kdyz vykonu ma na rozdavani...asi jako ta 650tka.
Kazdopadne bacha at nepreberes..
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od ramon.dexter »

A nebylo by úplně nejjednodušší firmě říct, ať ti dá firemní mobil?

Já teda nevím, ale přijde mi lehce nefér, že po tobě firma chce používání nějaký appky v telefonu, ale ten telefon ti nedá...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

No toz to bych taky mohl,jenze bych dostal nejakou Nokii za par stovek, bo co ted "rozdavaj", takze jiste se mnou budes souhlasit, ze radsi si koupit vlastni, ktery zvladne i par veci navic, nez telefonovat, sms a firemni email, co? ;)

Mirda: mas nejaky odkaz na nej nebo spis kdes ho koupil?
Pocet jader mi je fuk, mi jde o to, ze do ted sem mel vzdy Snapdragona a MTK sem se vyhejbal...
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

http://xiaomimobile.cz/359-xiaomi-redmi ... e-lte.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja ho nekoupil ale uvazuju...

Neni to zadna novinka... novinka je jen to plne LTE u nej. Za 5-6k ho uz koupis davno i v overenych shopech... ale bez LTE 800
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

Aha diky za info, prozkoumán...
Ted jsem docetl tohle dotekomanie.cz/2016/09/vykonne-lenovo-zuk-z2-nyni-za-zvyhodnenou-cenu-sponzorovany-clanek
Vecer se na to musim vic podivat, bo sem o ZUK zatim neslysel. Ted neni čas.
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
djha53k
Robot
Příspěvky: 1001
Registrován: ned 11. srp 2013 9:12:54
Typ mobilu / ROM: SG S6
Rom: origoš
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od djha53k »

ramon.dexter píše:A nebylo by úplně nejjednodušší firmě říct, ať ti dá firemní mobil?
Já teda nevím, ale přijde mi lehce nefér, že po tobě firma chce používání nějaký appky v telefonu, ale ten telefon ti nedá...
Covece tys to normalne privolal, prave dnes se firma rozhodla pro vymenu mobilu :clap:
Mam na vyber mezi: Samsung Galaxy A5 / Samsung Galaxy S6 32GB / Huawei P9 Lite :idea:
Takze predpokladam, ze z tehle tri to vyhrava S6, asi co? :?:
>> www.investicnigramotnost.cz <<
Nokia 3210 > Nokia 6310i > Nokia 6230 > iPhone3G > Nokia C02-01 > Xiaomi Mi2SC > Oneplus One > SG S6
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Novy mobil 10-12k

Příspěvek od Mirda86 »

To kazdopadne. Akorat dostanes to cos nechtel. QHD a navic malou baterku :D
Ale tak ci tak je z tech 3 nejlepsi.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“