ProduktivitaPhoneProfilesPlus-profilovník

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Zkusil jsem beta i poslední z play a žádná se nespustí :-( Asus A 5.0 procesor Intel, to bude ten zádrhel?
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Priznám sa, že netuším. Mal som za to, že java kód je nezávislý na procesore. Čo presne to robí?
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Po spuštění jen dlouho černá obrazovka a pak hláška, odeslal jsem i celou zprávu, ale teď už to mám smazané, mohu se pokusit o nějaké testování, ale nechci otravovat
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Kludne otravujte. Na to je tu toto fórum. A kde ste akú správu odoslali?
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Standard co se objevuje při pádu aplikace a zatrhnul jsem volbu včetně dat. Zkusím se k tomu vrátit v průběhu týdne a když tak napíši na email podrobněji.
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Díky nekonečné trpělivosti autora (vypořádal se s mojí nekonečnou hloupostí [WINKING FACE]) jsem tasker (myšleno PPP omluva) rozběhl. Umí milion věcí a tak zatím trochu tápu, pomůže někdo s praxí? Pokud připojím Bluetooth klávesnici, aby se dalo automaticky přepnout na extrernal keybord a po odpojení zpět na sw SwiftKey? Událost jsem vytvořil, jen co dál? Parametry aplikace neumí měnit nastavení a dále si nevím rady.
Naposledy upravil(a) 7lk dne stř 07. zář 2016 20:23:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Jumbo78 »

A proč to píšeš do vlákna o PPP, když píšeš o Taskeru?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Protože jsem ještě velký kus od nekonečna ... tasker = myšleno PPP omluva.
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Lobo1978 »

Mám jednu takovou drobnost - po restartu mobilu nevidím ve status baru ikonu s aktivním profilem. Stačí otevřít aplikaci nebo Aktivator a ikona se tam hned zobrazí.

Díky.
gurkh
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 28. srp 2016 15:45:15
Typ mobilu / ROM: LG G2 D802 16GB 5.0.2

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od gurkh »

Zdravím, používím PPP asi dva týdny a je to bomba, po doladuji chyby co jsem udělal v nastavení a kjsem spokojen. ale je tu jedno ale :) . Míval jsem aplikaci LeanDroid která umí v rámci úspor baterky zapínat a vypínat data (wifi) v nastaveném intervalu. To uvádím jako nápad na vylepšení pokud by se autor nudil :idea: .
PaulPiper
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 20. srp 2014 9:08:36
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5044DUO Android 4.2.1

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od PaulPiper »

Zdravím Vás,
som veľký fanúšik aplikácie PPP a musím povedať, že mi spadla sánka, keď som zistil, že autor je krajan - klobúk dole, Henrich! :palec:
Aplikáciu (nainštalovanú ako systémovú) používam už dlho, ale až teraz objavujem možnosti udalostí a automatického prepínania profilov. Prečítal som celé toto fórum a chcel by som sa podeliť o pár postrehov a upozorniť na drobné chyby, ktoré tu neboli ešte spomenuté. Používam telefón s root Android 4.2.1:

Chyby:
1. Systémové ikonky "vibrácia" a "stlmiť zvuk" sa neobjavia vždy v stavovom riadku, čo ma vie zneistiť, či mám zvuk naozaj stlmený (niekedy to funguje až na druhé prepnutie profilu, niekedy hneď, takže je možné, že chyba je v starej verzii androidu alebo môjho telefónu :roll: ).

2. Použitie "Parametrov aplikácií" nefugnuje - asi iba na vyšších verziách androidu (?).

Návrhy:
1. Veľmi by som privítal, keby sa dalo zvoliť pre jednu udalosť (alebo profil) viacero wifi SSID naraz, nielen jedno. Odpadlo by tak mnohonásobné kopírovanie udalostí pre jeden profil a rôzne wifi SSID (len v mojej práci ich máme asi 6). Ideálna by bola možnosť volieb
- všetky zapamätané zariadenia wifi, okrem..
- vybraté zariadenia
(neviem, či by to vôbec bolo možné takto spraviť, ale myslím, že aj v Tasker-ovi to tak je).

2. Keďže pri využívaní udalostí sa enormne zvyšuje používanie tlačidla "reštart udalostí" v aktivátore, bolo by fajn mať toto tlačidlo rovnako veľké, ako sú ikony profilov a umiestnené napr. ako posledné v rade.

3. Čítal som tu niekde diskusiu o filozofii priority udalostí. Mne sa vidí byť najlogickejší systém ten, že udalosti, ktoré platia, prebehnú všetky "zdola nahor". Príklad:
Profil_1 (priorita 1) - wifi ON, data ON, zvuk OFF
Profil_2 (priorita 2) - wifi nemeniť, data nemeniť, zvuk ON
Profil_3 (priorita 3) - wifi OFF, data nemeniť, zvuk nemeniť
výsledok - wifi OFF, data ON, zvuk ON

To je odomňa zatiaľ všetko. Držím palce a želám Vám pekný zbytok víkendu!
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Lobo1978 píše:Mám jednu takovou drobnost - po restartu mobilu nevidím ve status baru ikonu s aktivním profilem. Stačí otevřít aplikaci nebo Aktivator a ikona se tam hned zobrazí.

Díky.
Pozrite na nastavenia aplikacie na "Start aplikacie". Musite mat zaskrtnute obe volby.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

gurkh píše:Zdravím, používím PPP asi dva týdny a je to bomba, po doladuji chyby co jsem udělal v nastavení a kjsem spokojen. ale je tu jedno ale :) . Míval jsem aplikaci LeanDroid která umí v rámci úspor baterky zapínat a vypínat data (wifi) v nastaveném intervalu. To uvádím jako nápad na vylepšení pokud by se autor nudil :idea: .
Moc nechapem ako mi bude prepinanie medzi wifi a mobilne data v pravidelnych intervaloch setrit bateriu. Ak som vonku, zapne mi to wifi a zacne to zrat baterku, lebo sa mobil furt bude pokusat pripojit na moje zaregistrovane ssid-ka.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

PaulPiper:

Chyby:
1. Teraz som to testol na HTC Desire co tu mam (Android 4.1.2). A bez problemov mi to na prvy krat nastavi silent aj vibracny mod. Ikonky sa v stavovaom riadku objavia vdy a hned.

2. Senzor udalosti "Parametre aplikacii". Toto ma za ulohu spustit udalost ak vybrate aplikacie su na popredi. Potrebujete na to mat PPP povoleny v systemovom nastaveni "Dostupnost". Teraz som to testol na HTC Desire a udalost sa spustila.

Navrhy:
1. Ano viac ludi toto ziada, problem mam len v tom, co s tym rucnym zadanim SSID. Lebo moztet si vybrat ssid so zoznamu, ale aj rucne ho zadat, dokonca pouzit "widcards".

2. Restart udalosti sa ma pouzit len v pripade, ak manualne aktivujete profil a chcete aby sa spustili udalosti. Mozete eliminovat pouzivanie Restartu udalosti zaskrtnutim parametra udalosti: "Ignoruj manualnu aktivaciu".

3. Filozofiu Priority chcem zachovat, ale chcem este pridat poradie udalosti. Proste podobne ako pri profiloch, kde si mozete v Editore presuvat profily, co urcuje poradie zobrazenia v Aktivatore, by som spravil dalsi pohlad na udalosti s takou moznostou presuvania udalosti v zozname. To by urcilo poradie ich spustania.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Momentalne konecne robim na spustani udalosti na zaklade BTS (mobilnych buniek). Vypada to slubne, len jedna vec: Sice mi Android da viac BTS v zozname, ale len ta, do ktortej som pripojeny ma aj identifikacne cislo. Ostatne ho nemaju. Cize PPP bude ponukat len tuto BTS, ostatne nema vobec vyznam ponukat, kedze nemam ich identifikacne cislo.
Mozno ine aplikacie ponukaju viac BTS aj s identifikacnym cislom, a asi aj viem aku api funkciu na to pouzvaju, ale tato funkcia vraj (podla StackOverflow.com) nepracuje na vsetkych mobiloch. Cize tuto api nechcem pouzit.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

henrichg píše:
gurkh píše:Zdravím, používím PPP asi dva týdny a je to bomba, po doladuji chyby co jsem udělal v nastavení a kjsem spokojen. ale je tu jedno ale :) . Míval jsem aplikaci LeanDroid která umí v rámci úspor baterky zapínat a vypínat data (wifi) v nastaveném intervalu. To uvádím jako nápad na vylepšení pokud by se autor nudil :idea: .
Moc nechapem ako mi bude prepinanie medzi wifi a mobilne data v pravidelnych intervaloch setrit bateriu. Ak som vonku, zapne mi to wifi a zacne to zrat baterku, lebo sa mobil furt bude pokusat pripojit na moje zaregistrovane ssid-ka.
Pokud jsem to dobře pochopil, tak chce když je venku tak se zapnou data na 5 min a pak se zase vypnou na třeba 30 min. a pak se znovu zapnou na 5 min a pak zas vypnou.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
sampoalphascan
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: ned 29. dub 2012 12:13:25
Typ mobilu / ROM: one x

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od sampoalphascan »

henrichg píše:Momentalne konecne robim na spustani udalosti na zaklade BTS (mobilnych buniek). Vypada to slubne, len jedna vec: Sice mi Android da viac BTS v zozname, ale len ta, do ktortej som pripojeny ma aj identifikacne cislo. Ostatne ho nemaju. Cize PPP bude ponukat len tuto BTS, ostatne nema vobec vyznam ponukat, kedze nemam ich identifikacne cislo.
Mozno ine aplikacie ponukaju viac BTS aj s identifikacnym cislom, a asi aj viem aku api funkciu na to pouzvaju, ale tato funkcia vraj (podla StackOverflow.com) nepracuje na vsetkych mobiloch. Cize tuto api nechcem pouzit.
A v čem vidíš problém? I tasker standartně v profilech naskenuje jen to co je aktuálně připojeno. Problém nastává tam kde se často buňka mění. Tam jsou tuším jen dvě možnosti, mít u profilu seznam buňek a nebo vždy při změně se zapíše poslední která byla použita.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

1. Zoznam vsetkych buniek co kedy boli zaregistrovane: da sa, ale ako uzivatel zisti, ktora kde je, ked mas len nic nehovoriace cislo bunky?
2. Pamatat si bunky, ktore uz vybral: ten isty problem ako pri prvej moznosti. Jedine, ze by som prinutil uzivatela si nastavit dake meno bunky k tomu identifikatoru a potom ponukat zoznam s menami. Porozmyslam o tom.

Ja som to prave teraz spravil takto: PPP ponukne na vyber zaregistrovanu bunku a ak nesedi s tou, ktoru ma uz udalost nmastavenu, tak ponukne aj tu uz nstavenu v udalosti.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
PaulPiper
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 20. srp 2014 9:08:36
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5044DUO Android 4.2.1

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od PaulPiper »

Zdravím Vás a ďakujem za odpoveď.

Poradie profilov sa mi v editore meniť nedá - keď podržím prst na profile, vyhodí mi hlášku "Aktivovať profil?", a nejde presunúť. Vie mi niekto poradiť, ako to spraviť?

Testoval som to spínanie ikoniek v stavovom riadku - úspešnosť je asi tak 70%-ná. (Ale je to v podstate len kozmetická drobnosť.)

Udalosť "Parametre aplikacii" - ak chcem PPP povoliť v systémovom nastavení "Dostupnosť", hodí ma to do nastavení, kde žiadnu takú možnosť nemám (asi tiež problém androidu 4.2.1).

[attachment=1]Screenshot_2016-09-11-11-48-06.png[/attachment]
[attachment=0]Screenshot_2016-09-11-11-48-47.png[/attachment]
Přílohy
Screenshot_2016-09-11-11-48-47.png
Screenshot_2016-09-11-11-48-47.png (139.66 KiB) Zobrazeno 2235 x
Screenshot_2016-09-11-11-48-06.png
Screenshot_2016-09-11-11-48-06.png (111.09 KiB) Zobrazeno 2235 x
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

To je divne, v druhej vasej obrazovke by mal byt PhoneProfilesPlus v hornej casti v sekcii Sluzby.
Ja mam na Desire TalkBack a PhoneProfilesPlus.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
sampoalphascan
Stálý androiďák
Příspěvky: 95
Registrován: ned 29. dub 2012 12:13:25
Typ mobilu / ROM: one x

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od sampoalphascan »

henrichg píše:1. Zoznam vsetkych buniek co kedy boli zaregistrovane: da sa, ale ako uzivatel zisti, ktora kde je, ked mas len nic nehovoriace cislo bunky?
2. Pamatat si bunky, ktore uz vybral: ten isty problem ako pri prvej moznosti. Jedine, ze by som prinutil uzivatela si nastavit dake meno bunky k tomu identifikatoru a potom ponukat zoznam s menami. Porozmyslam o tom.

Ja som to prave teraz spravil takto: PPP ponukne na vyber zaregistrovanu bunku a ak nesedi s tou, ktoru ma uz udalost nmastavenu, tak ponukne aj tu uz nstavenu v udalosti.
Dobře to jde vidět tady, pokud zadám skenovat... naskenuje aktuální, pokud již je v seznamu pak ji označí šipkou. Pochopotelně skenovat musíš v dosahu buňky na kterou chceš navázat profil. Obrázek
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od dufko »

V aplikácii Locale je na určenie bts "tréningový" režim.

Keď viem že budem pár hodín doma, dá sa v menu tento režim zapnúť, nazvem tento okruh bts "doma" - trvanie tréningu je možné zadať v hodinách. Dáme napríklad 4 hodiny - počas tohto času sa všetky zaznamenané bts uložia ako doma. Ja som ich mal 5-6, dobré je za ten čas premiestniť mobil do každej miestnosti...

To isté som urobil v robote.

Určenie miesta podľa bts bolo potom veľmi spoľahlivé.
PaulPiper
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 20. srp 2014 9:08:36
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5044DUO Android 4.2.1

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od PaulPiper »

[quote="henrichg"]To je divne, v druhej vasej obrazovke by mal byt PhoneProfilesPlus v hornej casti v sekcii Sluzby.
Ja mam na Desire TalkBack a PhoneProfilesPlus.[/quote]

Už som prišiel na to, v čom je problém - PPP občas stratí root práva, nechápem prečo, keď v SuperSU ho mám povolené bez opätovného overovania. Preto nebol PPP v syst. nastaveniach. Toto spôsobuje aj to, že mi občas nespustí funkcie s root (napr. GPS). Neviete, ako by sa to dalo odstrániť? Žeby to bola chyba v SuperSU? Alebo - pomohlo by, keby som v SuperSU nastavil vynútenie root práv pre PPP?
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

To bude chyba v PPP. Som to uz opravoval.

Nova verzia (beta):

https://docs.google.com/uc?id=0B5RwcWvh ... t=download" onclick="window.open(this.href);return false;

- opraveny grant roota
- pridana moznost nastavit obrazok pozadia zvlast pre domovsku a zvlast pre uzamykaciu obrazovku - len Android 7
- pridana podpora senzora udalosti "Orientacia" pre zariadenia bez kompasu - je mozne nastavit parameter "Obrazovka"
- pridany novy senzor udalosti: "Mobile cells" - zatial nefunguje, este na tom robim
- opravy chyb
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
gurkh
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 28. srp 2016 15:45:15
Typ mobilu / ROM: LG G2 D802 16GB 5.0.2

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od gurkh »

gurkh píše:
Zdravím, používím PPP asi dva týdny a je to bomba, po doladuji chyby co jsem udělal v nastavení a kjsem spokojen. ale je tu jedno ale :) . Míval jsem aplikaci LeanDroid která umí v rámci úspor baterky zapínat a vypínat data (wifi) v nastaveném intervalu. To uvádím jako nápad na vylepšení pokud by se autor nudil :idea: .



Moc nechapem ako mi bude prepinanie medzi wifi a mobilne data v pravidelnych intervaloch setrit bateriu. Ak som vonku, zapne mi to wifi a zacne to zrat baterku, lebo sa mobil furt bude pokusat pripojit na moje zaregistrovane ssid-ka.


Pokud jsem to dobře pochopil, tak chce když je venku tak se zapnou data na 5 min a pak se zase vypnou na třeba 30 min. a pak se znovu zapnou na 5 min a pak zas vypnou.
Ano přesně to jsem myslel.
Uživatelský avatar
Lobo1978
Androiďák!
Příspěvky: 417
Registrován: sob 12. pro 2009 20:47:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 - SoLdieR ROM
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Dirty Unicorns
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Lobo1978 »

henrichg píše:
Lobo1978 píše:Mám jednu takovou drobnost - po restartu mobilu nevidím ve status baru ikonu s aktivním profilem. Stačí otevřít aplikaci nebo Aktivator a ikona se tam hned zobrazí.

Díky.
Pozrite na nastavenia aplikacie na "Start aplikacie". Musite mat zaskrtnute obe volby.
Obě volby zaškrtnuté mám. Podle mě je profil aktivní, vše je o.k., jen není ve status baru ikona aktivního profilu. Ale jak jsem říkal, je to drobnost. Stačí otevřít aktivátor a ikona tam hned skočí.
PaulPiper
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 20. srp 2014 9:08:36
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5044DUO Android 4.2.1

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od PaulPiper »

Vďaka, funguje to bezchybne!
Ešte sa vrátim k tomu wifi SSID - to zadávanie ručne je fajn (škoda, že rozlišuje veľké a malé písmenká), úplne super by bolo, keby sa dalo ručne zadať viac SSID za sebou oddelených napríklad čiarkou, to by vyriešilo úplne všetko. A ešte jedna moja skúsenosť - podtržníky sa používajú veľmi často v názvoch, zámenu jedného znaku by som riešil hviezdičkou (ale to by sa potom nahnevali asi všetci, ktorí tam už majú lomítka :-) ) .
Ešte raz - vďaka!
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Dajako to uz vymyslim. Vela uzivatelov to chce, takze musim to riesit.
Co sa tyka wildcardov. V helpiku v tom editore (ikonka otaznika) sa predsa pise, ze ak v SSID je pociarkovnik alebo percento, tak treba pouzit "\_" pripadne "\%".
Nerozlisovanie malych, velkych pismen: mam chybu v regexp, chyba mi tam na zaciatku (?i). Opravim.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Lobo1978 píše:Obě volby zaškrtnuté mám. Podle mě je profil aktivní, vše je o.k., jen není ve status baru ikona aktivního profilu. Ale jak jsem říkal, je to drobnost. Stačí otevřít aktivátor a ikona tam hned skočí.
Ale toto by robit nemalo. Musi sa objavit notifikacia. Nejaku chvilu trva po restarte, kym sa notifikacia objavi.
Este kuknite nastavenia Notifikacie v applikacnych nastaveniach. Napiste mi sem, ako to tam mate nastavene. Diiik.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
7lk
Stálý androiďák
Příspěvky: 210
Registrován: pon 17. zář 2012 17:32:04
Typ mobilu / ROM: AZUS Z2 - HONOR 8
Tablet: 7" AINOL FIRE / Lenovo YOGA 10"

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od 7lk »

Zkusím se připomenout, jde nastavit změnu klávesnice na externí Bluetooth a zpět na sw SwiftKey?
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“