HTC One - ROM/ROOT/FWROM bez OFF ???

Odpovědět
leons
Stálý androiďák
Příspěvky: 164
Registrován: čtv 21. led 2010 1:15:24
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation a HTC G1

ROM bez OFF ???

Příspěvek od leons »

Vratil se mi tel z opravny s hbootem 1,61. ROOT jsem udelal ale off uz nejde pokud nezaplatim. Prehraju ROM napr Venom kdyz nemam OFF??? Myslim si ze ne ale radeji se zeptam. Diky
HTC ONE
Samsung S4
HTC Sensation S-OFF, CyanogenMod 10.1 Jellybean 4.2.2
HTC T-Mobile G1, AOSP 2.2 OTA - Flash For Dream+ADW EX, Radio 2.22.28.25, SPL 1.33.0013d
Stano36
Androiďák!
Příspěvky: 356
Registrován: pát 24. úno 2012 13:44:09
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Tablet: Lenovo YT3-PRO
Kontaktovat uživatele:

Re: ROM bez OFF ???

Příspěvek od Stano36 »

Prečo by to namalo fungovať ?
Sprav si zálohu aktuálnej rom a nainštaluj Viper rom.
Určite by sa oplatilo investovať 25$ na S-OFF , získaš lepšiu možnosť manipulácie.
HTC 10
xxxcalimeroxxx
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. lis 2013 12:38:15
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: ACER ICONIA A100

Re: ROM bez OFF ???

Příspěvek od xxxcalimeroxxx »

zdravim mam telefon M7 hboot 1.61.0000 S-ON unlocked tampered a dostanu se jen do fastboot režimu kde mohu jen rebootovat bootloader a telefon příkazem power down vypnout. Factory reset a recoverynefunguji - při jejich spuštění se telefon neustale vypíná a zapíná. Je nějaká možnost jak flashnout tento uzamčený telefon? Na strankách htcdev jsem se snažil odemknout bootloader a nešlo to. Děkuji za každou hodnotnou odpověd s pozdravem Calimero
jiproko
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: ned 13. bře 2011 11:19:56
Typ mobilu / ROM: LG G2 Flex
Mobil 2 / ROM: Stock 30A

Re: ROM bez OFF ???

Příspěvek od jiproko »

xxxcalimeroxxx píše:zdravim mam telefon M7 hboot 1.61.0000 S-ON unlocked tampered a dostanu se jen do fastboot režimu kde mohu jen rebootovat bootloader a telefon příkazem power down vypnout. Factory reset a recoverynefunguji - při jejich spuštění se telefon neustale vypíná a zapíná. Je nějaká možnost jak flashnout tento uzamčený telefon? Na strankách htcdev jsem se snažil odemknout bootloader a nešlo to. Děkuji za každou hodnotnou odpověd s pozdravem Calimero
je,dej tam twrp-3.0.2-0-m7univ a Android Revolution HD 93.0 a budeš zase žít...
Odpovědět

Zpět na „HTC One - ROM/ROOT/FW“