Lenovo Vibe Z2/Z2 Pro - Obecná diskuzeLenovo Vibe Z2 Pro

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
HellAngel
Androiďák!
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 05. srp 2010 17:57:41

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od HellAngel »

pekne, ale je to celkom bezne. teda tie premrstene ceny priamo u vyrobcov. Ked nie je niekto trohcu zrucny tak hold plati ;)
Asus zenfone 3 ZE520KL + SmartWatch 2
ex:Lenovo vibe z2 pro + ROM CM 14
ex: Xiaomi Redmi note PRO
PetrzKolina
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 24. čer 2014 9:38:14
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Z2 Pro

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od PetrzKolina »

Ahoj..chci se zeptat jestli má někdo z vás řešení na chybu rozlišení s cardboardem. 2 dny googlim a nic funkčního jsem nenalezl. Díky
vawaver
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: pát 13. led 2012 14:46:35
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Z2 Pro

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od vawaver »

Viete mi niekto prosím poradiť kde a akú novú batériu si mám kúpiť. Začínam po roku a pár mesiacoch badať rýchlejšie vybíjanie. Ďakujem za odpoveď.

Sent from my Lenovo K920    
uni
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. lis 2014 10:16:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ DS / Stock
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6T / Stock
Tablet: Apple iPad Air
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M5 WiFi

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od uni »

vawaver: téma je vcelku jednoduché. U kvalitního akumulátoru v zařízení (myslím, že náš model i na poměry Lenova splňuje) originální. Neorigo (levné) mají třeba i poloviční kapacitu cyklů, za půl roku jsem na tom samém, co s originální po dvou letech, co jsi ji měnil. A kvalitní neoriginální stojí prakticky stejně jako originální, tak pak je to na tobě, co je pro tebe dostupnější.
Jako nekvalitní aku není až takový problém, pokud máš uživatelsky výměnný přístup, tak holt máš dvě co prd vydrží, ale jejich kombinací se dostaneš na použitelnou úroveň, ale u zabudované....
vawaver
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: pát 13. led 2012 14:46:35
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Z2 Pro

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od vawaver »

@uni
Chápem teda správne že najlepšie je sa vydať cestou nákupu originálnej batérie. Pravdou je že som o inom ani nepremýšľal. Otázkou je či kupovať len batériu a výmenu si urobiť sám, alebo to nechať na servise Lenovo? Ak viete kto poskytuje originál servis Lenovo na Slovensku?
Ďakujem.

Sent from my Lenovo K920    
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Vojta_L »

Servis pro smartphony na slovensku poskytuje Arvato Bertelsmann, servis můžeš kontaktovat na čísle 00420 312 560 560.
vawaver
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: pát 13. led 2012 14:46:35
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Z2 Pro

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od vawaver »

Ďakujem pekne za informáciu.

­    
Evangelion
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 19. srp 2014 23:21:51
Typ mobilu / ROM: DOOGEE DG550

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Evangelion »

Som ho teraz nasiel tuna http://www.tinydeal.com/60-android-phon ... _2041.html" onclick="window.open(this.href);return false; a tie ceny su viac nes zaujimave. Aj ked mi sposobil tolke trapenie stale ho radim medzi najkrajsie fony ake sa daju kupit. A ako tu bolo pisane stale nie je ziadna adekvatna nahrada.
HellAngel
Androiďák!
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 05. srp 2010 17:57:41

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od HellAngel »

a ten shop je cina?
Asus zenfone 3 ZE520KL + SmartWatch 2
ex:Lenovo vibe z2 pro + ROM CM 14
ex: Xiaomi Redmi note PRO
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od rbarat »

Jasne..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Evangelion
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 19. srp 2014 23:21:51
Typ mobilu / ROM: DOOGEE DG550

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Evangelion »

HellAngel píše:a ten shop je cina?
Zamozrejme ze je. Ale je to overeny ochcod a ja som tam uz tablet bral. Z2 pro sa na slovensku uz ani kupit skoro neda.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od rbarat »

Ja som s nimi mal voľakedy veľké problémy s reklamáciou. Nebyť Paypal prídem o peniaze. No, ale možno za sa už zlepšili...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
uni
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. lis 2014 10:16:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ DS / Stock
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6T / Stock
Tablet: Apple iPad Air
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M5 WiFi

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od uni »

Číňan reklamace vůbec nezajímá. Přišlo to rozbité? Nefunguje to? Ok, jestli to stálo pár dolarů, vyhoď, posíláme nové. Chceš řešit reklamační řízení, tak to si vypiješ kalich hořkosti do dna.... tak to prostě mají.
Evangelion
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 19. srp 2014 23:21:51
Typ mobilu / ROM: DOOGEE DG550

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Evangelion »

No som blazon pretoze som si ho znovu kupil. Proste je to telefon co sa mi strasne paci a aj velkost je idealna. Kupoval som cinsku verziu bez plneho LTE u nas ale to mi moc neva kedze byvam v meste a necestujem skoro vobec. Nechal som si tam nahodit CM13 aby som mal M a myslel som ze pojde lepsie. Vsetko bolo super nez som isel aktualizovat CM. Aktualizacia prebehla v poriadku len ochod play neustale padal tak som dal reset a skusil instalovat obchod cez apk a nejde vobec spustit a bez obchodu play je to premna len tazitko. ja mam vazne totalnu smolu :oops:
uni
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. lis 2014 10:16:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ DS / Stock
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6T / Stock
Tablet: Apple iPad Air
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M5 WiFi

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od uni »

Nejsi blázen, jenom prostě nemáme alternativu....

Ad GP, musíš přes zavaděč (eh, jak se to jmenuje, kde se prostě flashuje ten CM), tak ve stejném okně flashnout GAPPS zip poslední verze. Pak se ti to srovná. APK nepomůže.
Evangelion
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 19. srp 2014 23:21:51
Typ mobilu / ROM: DOOGEE DG550

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Evangelion »

No to je ten problem ze nie je nic podobne. Jedine mensia uhlopriecka a tu je vyber slaby ak clovek nechce dat viac ako 400€ Strasne sa mi pacil Zenfone 3 ale ta cena je nenormalna a este za vyrobcu ako je asus. No ale stale uvazujem ze ho vratim. Fungujem na CM13 a neviem nie je to omnoho lepsie. Par krat mi padly dake apky ale hlavne mi apky vyhadzuje z ramky. Po par minutach sa app nacitavaju odznova. A este aj internet sa mi zda daky spomaleny. Mam orange takze pokrytie a rychlost by mala byt top ale skoro vzdy cakam. Mam vazne pocit ze oproti predchodcovy sa mi net vyrazne spomalil.
Evangelion
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 19. srp 2014 23:21:51
Typ mobilu / ROM: DOOGEE DG550

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Evangelion »

No nakoniec ho musim vrati :oops: stale nieco nejde uz mam 2 samovolne restarty. Dost casto mi prestane pracovat daka app a dnes mi upne vypadol internet ale volat slo. Po restarte mi nenaslo sim karty a to bol 2 pripad kedy nenaslo simky pomohlo az vybratie a znovuvlozenie. Ale to sa da len zapomoci ihlice a ak by sa mi take nieco stalo vonku tak som v ... a mam len peknu nepouzitelnu placku.
HellAngel
Androiďák!
Příspěvky: 445
Registrován: čtv 05. srp 2010 17:57:41

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od HellAngel »

a nemoze byt problem ze je to cinska verzia? skusal si CM z tohto fora?
Asus zenfone 3 ZE520KL + SmartWatch 2
ex:Lenovo vibe z2 pro + ROM CM 14
ex: Xiaomi Redmi note PRO
Strelec
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 12. pro 2012 18:38:33
Typ mobilu / ROM: Samsung A52s 5G
Bydliště: Matka měst
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Strelec »

Ahoj, mám takový problém: při pohybu ve městě (Praha) ať už pěšky, v autě nebo v MHD se mi stává to, že vypadává datové připojení. V Sim 1 mám datovou kartu O2, v Sim 2 hlasovou od virtuálního operátora pod T-m. Prostě surfuju na netu nebo mám spuštěnou navi a najednou přestane stahovat data, signál na Sim 1 je, svítí i symbol 4G, ale zmizí pod ním ty šipky, které indikují pohyb dat. Chrome píše, že nemám připojení k internetu. Pokud chci opravu hned, nestačí jen vypnout a zapnout datové připojení, musím i deaktivovat Sim 1. Po opětovné aktivaci Sim 1 a datového připojení to jede, ale padá to opět i několikrát do hodiny. Zkoušel jsem i čekat, ale ne naskakuje. Proběhl HR, odstranění některých aplikací, ale děje se stále. Zkoušel jsem i HR bez jakékoliv další instalace, problém trvá. Při práci na jednom místě se neděje. Telefon je stále v záruce. Pokud by to šlo nějak řešit, nechám si ho, vyhovuje mi. Pokud ne, reklamace. Napadá Vás něco?
Ještě Doplním, že problém existoval i dříve, ale v několikanásobně menší četnosti. Aktuálně mám stock Rom 288 bez jakýchkoliv úprav.
uni
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. lis 2014 10:16:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ DS / Stock
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6T / Stock
Tablet: Apple iPad Air
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M5 WiFi

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od uni »

S ROM to nesouvisí. Mám to samé (CM sytém), také u O2 a řeším to Letadlo on/off. Řekl bych, že tím, jak nám sem milé Lenovo přitáhla kdo ví odkud naše placky, nemáme plně certifikované rádio pro naše operátory a něco blbne (LTE předávání mezi BTS).
jarke
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: pát 21. lis 2014 6:56:05

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od jarke »

Mám stejný problém, co jsem začal používat dvě Sim, s jednou to neudělalo ani jednou, v Sim1 datovou od T-m a Sim2 O2.
Při změně místa mi dokonce mizí i symbol 4G, abych nemusel komplet režim letadlo, mám na ploše widget režim sítě a tam stačí přepnout na třeba 2G a zase hned zpět.
Strelec
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 12. pro 2012 18:38:33
Typ mobilu / ROM: Samsung A52s 5G
Bydliště: Matka měst
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Strelec »

Hmm.. takže zatím žádné řešení.. reklamovatelná vada?
Trochu mě děsí ta progresivita toho problému, ale pokud jej registrujete taky (jak dlouho?), zřejmě to zatím neodchází..
EDIT: proklikal jsem si záruční podmínky a zaujala mně tam věta, že bezchybný a nepřerušovaný provoz není kryt zárukou. To ovšem v mých očích dělá z těchto telefonů neprodejné zboží...!
layyen
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 13. bře 2013 16:13:18
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Rom: CM7

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od layyen »

Nenajde se tu nekdo kdo misto originalniho lenovackyho flip pouzdra pouziva jiny?

Koupil bych ten originalni, nikde neni jinak na prodej:(

Diky moc :)
MatessH
Stálý androiďák
Příspěvky: 127
Registrován: čtv 10. kvě 2012 11:07:14
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Z2
Mobil 2 / ROM: SG Note II - N7102 / studenikin ROM

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od MatessH »

Mám s daty stejný problém. Při přesunu po městě jsem bez dat a musím vypnout a zapnout letadlo. Taky mě to štve, ale hlouběji jsem to nezkoumal. Mám v liště zobrazenou rychlost přenosu..

@telefon    
MatessH
Stálý androiďák
Příspěvky: 127
Registrován: čtv 10. kvě 2012 11:07:14
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Z2
Mobil 2 / ROM: SG Note II - N7102 / studenikin ROM

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od MatessH »

Kde najdu ten widget "režim sítě" to je standardní výbava ROM? Co tam přepínáš, tam a zpět na 4G?

@telefon    
jarke
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: pát 21. lis 2014 6:56:05

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od jarke »

Jo standart, Widgety-nastavení a tam je widget režim sítě 4x1.
Uživatelský avatar
caroozo
Androiďák!
Příspěvky: 328
Registrován: čtv 28. kvě 2015 13:06:31
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P - Oreo Stock

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od caroozo »

layyen píše:Nenajde se tu nekdo kdo misto originalniho lenovackyho flip pouzdra pouziva jiny?

Koupil bych ten originalni, nikde neni jinak na prodej:(

Diky moc :)
Mám jeden úplně nový nepoužitý, zůstal mi po reklamaci telefonu a následném vrácení peněz za mobil, měl bys zájem? :?:

c.x
Phone: Nexus 6P | OS: Android 8.0.0 | ROM: STOCK OPR6-170623.019 | KERNEL: ElementalX N6P 5.03
CPU Governor: Interactive | Scheduler I/O: FIOPS | LCD Density: 560 DPI | MOD: AdFree Unified hosts
Uživatelský avatar
lukowicz
Stálý androiďák
Příspěvky: 233
Registrován: ned 25. led 2009 11:58:53
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Z2 Pro 13CM
Tablet: Nvidia Shield Tablet K1
Bydliště: Bohumín

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od lukowicz »

Já mám taky volně flip
Lenovo Vibe Z2 Pro
rurgosik
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 19. dub 2015 9:45:55
Typ mobilu / ROM: lenovo vibe Z2 pro
Bydliště: Prievidza

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od rurgosik »

Mne to robí tiež včera išiel foon do opravy 4-krát okrem toho že sa sám reštartuje občas dokonca uplne vypne mám problém aj s krytom fotoaparátu a pokiaľ prejdem od jedného vysielača k druhému musím reštartnuť foon aby vobec naskočil 4G signál
Strelec píše:Ahoj, mám takový problém: při pohybu ve městě (Praha) ať už pěšky, v autě nebo v MHD se mi stává to, že vypadává datové připojení. V Sim 1 mám datovou kartu O2, v Sim 2 hlasovou od virtuálního operátora pod T-m. Prostě surfuju na netu nebo mám spuštěnou navi a najednou přestane stahovat data, signál na Sim 1 je, svítí i symbol 4G, ale zmizí pod ním ty šipky, které indikují pohyb dat. Chrome píše, že nemám připojení k internetu. Pokud chci opravu hned, nestačí jen vypnout a zapnout datové připojení, musím i deaktivovat Sim 1. Po opětovné aktivaci Sim 1 a datového připojení to jede, ale padá to opět i několikrát do hodiny. Zkoušel jsem i čekat, ale ne naskakuje. Proběhl HR, odstranění některých aplikací, ale děje se stále. Zkoušel jsem i HR bez jakékoliv další instalace, problém trvá. Při práci na jednom místě se neděje. Telefon je stále v záruce. Pokud by to šlo nějak řešit, nechám si ho, vyhovuje mi. Pokud ne, reklamace. Napadá Vás něco?
Ještě Doplním, že problém existoval i dříve, ale v několikanásobně menší četnosti. Aktuálně mám stock Rom 288 bez jakýchkoliv úprav.
Evangelion
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 19. srp 2014 23:21:51
Typ mobilu / ROM: DOOGEE DG550

Re: Lenovo Vibe Z2 Pro

Příspěvek od Evangelion »

No mne ja som musel nahodit original rom pretoze na CM strasne blbol. Doteraz fungoval az na par restartov a dnes mi uplne zamrzol mam podsvietenu ciernu obrazovku a aj tlacidla stale svietia ale inak je uplne nepouzitelny a na nic nereaguje. Budem musiet pockat nez sa vybije potom by mal naskocit. Mam pocit ze 90% vyroby boli len nepodarky. No dufam ze mi coskoro odide zakladovka a vratia mi peniaze.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe Z2/Z2 Pro - Obecná diskuze“