Ostatní telefony UMIUmi Super

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Umi Super

Příspěvek od Mareman »

To co popisujete s necitlivostí digitizeru se nazývá grounding issue. Je to nejotravnější chyba co se týče ergonomie ovládání co znám. Stav se zhoršuje na nevodivé podložce, vypadává nejen multidotyk, ale i běžný dotyky jednoho prstu. Pokud je zařízení na nabíječce nebo v ruce, je to lepší. Dá se to dobře otestovat apkou Yamtt. Shodou okolností jsem kvůli tomu dneska reklamoval tablet. Tím že to byl Nexus, dělal jsem různý pokusy s přehráním TSC jednotky digitizeru - chyba mnoha kusů, jeden nadšenec se tím na XDA a zabýval a dalo se to asi na 95 procent funkčnosti spravit. Bohužel těch zbylých 5 kdy občas vypadával mezerník při rychlým psaní nebo neregistroval bezchybně více prstů mě tak sralo, že jinak výbornej referenční tablet z těch dvou let ležel asi rok a půl ve skříni. Tady vám ale nezbyde nic jinýho než to reklamovat, na to žádný varianty FW nebudou.
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
hatalik
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: stř 07. zář 2011 18:55:24
Typ mobilu / ROM: UMI SUPER
Rom: STOCK 6.0

Re: Umi Super

Příspěvek od hatalik »

Lenze vies vec sa ma tak ze ziadna reklamacia neprebehne lebo akonahle folia nieje tak sa chyba neprejavuje cize to nebude nikto riesit.. Neostava mi nic ine len pockat kym sa to zhorsi
KRYTY Umi Super - https://mobil.bazos.sk/inzerat/69912187 ... -Kryty.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Umi Super

Příspěvek od unavix »

Tak zkus temperované sklo. Chyba může být třeba i ve folii samotné. Já sem si ji bastlil sám z fólie pro oneplus one.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
hatalik
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: stř 07. zář 2011 18:55:24
Typ mobilu / ROM: UMI SUPER
Rom: STOCK 6.0

Re: Umi Super

Příspěvek od hatalik »

No ja mam k tomu temperovanemu sklu dost odpor je dost hrube no nepaci sa mi to folia mi je taka lepsia no myslis ze by to bolo v tej folii? No nieco na tom moze byt pravdy no budem musiet poskusat tak dik zatim. Mozno sa este ozve par ludi co ma podobny problem ako ja s foliou
KRYTY Umi Super - https://mobil.bazos.sk/inzerat/69912187 ... -Kryty.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

Takže jsem zpět po flashi, prošla i ta aktualizace a rootnuto bylo až poté, protože na umidigi píšou, že update neprojde přes rootntou rom. Leč stále je neopravený dialer, a zatím sbírám odvahu na druhý pokus podle @susliaka.JInak žádná velká změna, jen se dá, že vylepšili životnost baterie.
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Umi Super

Příspěvek od unavix »

Aktualizace projde normálně přes root s twrp. Bez potíží.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

No, já měl čerstvě flashnuto, tak jsem to nehrotil, teď už poctivě zálohuji přes TWRP, takže už to bude lehčí se po neúspěchu vrátit zpět. :DD
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
susliak
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: sob 19. kvě 2012 19:42:15
Typ mobilu / ROM: UMI Super grey
Tablet: Xperia tablet Z wifi
Bydliště: Horná Potôn

Re: Umi Super

Příspěvek od susliak »

Musím sa konečne naučiť zálohovať cez TWRP. Doteraz som išiel na ostro. Aj keď niekedy s následkami. Aj teraz, som zase (chvíľu) na RR rome. Posledne som fungoval na poslednej verzii stock,ale občas mi to nedalo zmeskany hovor. Niekedy ani znat, že je hovor. Sem tam zatuhol a podobne. Ele port som zavrhol, okrem pár detailov ma iritovala nemožnosť zmeny funkčnosti tlačidiel. Uvidím či sa zopakuje výpadok funkčnosti akože tlačidla s funkciou späť.

­    
SGP311 CM
Huawei P9 EVA-L09
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

Nenapadá Tě proč u mne selhal ten dialer z DX? Vždyť MAX a SUPER jsou v podstatě stejné. Nějak se mi do nového pokusu naslepo nechce, takže jsi nedělal nic jiného než nainstaloval, nic jsi nikde nenastavoval? Stále v Androidu tápu. :rtfm: A potřeboval bych poradit jak povolit instalaci na sd kartu. Je tam vůbec tahle možnost, kromě toho, že si Marshmallow kartu zformátuje podle sebe, ale pak je údajně nečitelná v jiných zaříeních, (píšou devices, tak nevím jestli se to týká i kompu).
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
xavion
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 15. led 2015 19:13:42
Typ mobilu / ROM: UMi Super

Re: Umi Super

Příspěvek od xavion »

Máte také někdo problém s tmavýma fotkama, při osvětlení v místnosti večer? Třeba na Snapu nebo přes Messenger.
susliak
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: sob 19. kvě 2012 19:42:15
Typ mobilu / ROM: UMI Super grey
Tablet: Xperia tablet Z wifi
Bydliště: Horná Potôn

Re: Umi Super

Příspěvek od susliak »

Vôbec nič mimoriadne... Štandardný postup

­    
SGP311 CM
Huawei P9 EVA-L09
sadourm
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: pát 14. bře 2014 18:19:20
Typ mobilu / ROM: Umi Super

Re: Umi Super

Příspěvek od sadourm »

Xavion:
Ano dělají mi to všechny aplikace na focení od verze firmware 20160923 tj.od nove verze aplikace fotoaparatu taky je problém v režimu Pro Photo když se v něm podívám na vyfocene fotky a vrátím se zpět do foťáku tak přestane fungovat expozice a obraz je tmavý je to vidět hlavně večer a v tmavší místnosti.Jinak v poslední verzi firmware predělali aplikaci fotoaparátu zmizelo nesmyslný rozlišení fotoaparátu které spusobovalo při nevhodnem výběru rozlišení překreslování písma přes grafiku menu fotoaparátu.
gos007
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 23. kvě 2013 5:05:06
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Umi Super
Tablet: PiPo Max-M8 pro 3G

Re: Umi Super

Příspěvek od gos007 »

hatalik píše:chalani mate aj vy problemy s ochrannou foliou? ked je nalepena tak horsie reaguje displej a ked je dokonca telefon polozeny a nedotykam sa ho a chcem prstom stlacit tlacidlo n na klavesnici nereagujem reaguje az ked sa ho jednou rukov dotknem a druhou tuknem.. bez folie parada no s nou nic moc...
Mám tam ochrané sklo a citlivost na dotyk se mi taky zdá nějaká horší, když se nedotýkám těla telefonu, třeba když ho mám v ochraném krytu a taky jsem zjistil, že když ho mám položený třeba na stole, tak pokud se na něm opět nedotýkám kovové části těla, tak mi dotyk taky vůbec nefunguje. Takže i se sklem existuje tento problém. Bez skla jsem to nezkoušel, na telefon jsem ho hned nalepil, sotva jsem ho rozbalil, tak až ho za čas sundám, tak jsem zvědavý, jestli tento problém zmizí. :D Připojené na nabíječce to tento problém nemá. Možná by pomohla výměna zadního krytu za nějaký originální z aliexpresu, řešilo se to na třetí stránce tohoto vlákna i s odkazem na něj, že to pomůže vyřešit slabý signál GPS. Tak jestli by to nevyřešilo i tento problém.
susliak
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: sob 19. kvě 2012 19:42:15
Typ mobilu / ROM: UMI Super grey
Tablet: Xperia tablet Z wifi
Bydliště: Horná Potôn

Re: Umi Super

Příspěvek od susliak »

Ako som už spomínal. U mňa sklo išlo do koša. Reakcia na dotyk, úplne zle. A s rukavicou ani nehovorím. A vizuálne mi tiež vadilo. Kvôli hrane skla na kraji displeja.
Teraz mám fóliu (+5ks v zálohe) a spokojnosť.

­    
SGP311 CM
Huawei P9 EVA-L09
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

A je vůbec nutná folie nebo sklo? Vždyť to má Gorilu 3.
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Umi Super

Příspěvek od Mareman »

Pokud máte tu grounding issue, kterou bohužel znám z Nexusu a minulý týden jsem kvůli tomu tablet reklamoval, neříkejte mi že i bez skla/folie dotyk spolehlivě reaguje na stole bez dotyku kostry telefonu. Když si nainstalujete Yamtt, musíte ty problémy vidět při multidotyku i kreslení čar. Při pěti prstech a jejich pohybu budou vypadávat, čáry budou přerušovaný. Při nevodivé podložce, bez dotyku kostry a bez připojené nabíječky je to nejhorší. Radím s touto chybou telefon reklamovat, já se to snažil na jinak perfektním tabletu vyřešit skoro dva roky a nakonec ležel většinu času ve skříni. Toto je hrozně otravná chyba ....
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

Tak pro moje používání telefon vyhovuje, ale zkusil jsem ten test a jak v ruce tak na stole bylyvýsledky stejné, při paint testu byly čáry přerušované, při testu deseti prstů byly čáry bez přerušení, dotykový test taky v pohodě, takže snad tuhle chybu nemám? Ale jak říkám, pro mé potřeby v pohodě.
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Umi Super

Příspěvek od Mareman »

Tak to budeš mít v pohodě, to bys poznal. Ten test čar má jeden menší vzorkování, tak je to z teček. Druhej maluje plný čáry. Byvá to chyba špatně uzemněnýho digitizeru. Ale u Nexusu 7 2013 tímto trpěla většina kusů. Tak mě zarazili že i tady je vás víc.
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

Dík za vysvětlení a jsem rád že jsem chytil dobrý kus. :palec:
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
Uživatelský avatar
hatalik
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: stř 07. zář 2011 18:55:24
Typ mobilu / ROM: UMI SUPER
Rom: STOCK 6.0

Re: Umi Super

Příspěvek od hatalik »

Mareman píše:Pokud máte tu grounding issue, kterou bohužel znám z Nexusu a minulý týden jsem kvůli tomu tablet reklamoval, neříkejte mi že i bez skla/folie dotyk spolehlivě reaguje na stole bez dotyku kostry telefonu. Když si nainstalujete Yamtt, musíte ty problémy vidět při multidotyku i kreslení čar. Při pěti prstech a jejich pohybu budou vypadávat, čáry budou přerušovaný. Při nevodivé podložce, bez dotyku kostry a bez připojené nabíječky je to nejhorší. Radím s touto chybou telefon reklamovat, já se to snažil na jinak perfektním tabletu vyřešit skoro dva roky a nakonec ležel většinu času ve skříni. Toto je hrozně otravná chyba ....
No musim ti protirecit no mne ide bez folie dotyk na jednotku bez chyby no akonahle dam foliu tak problemy tam su
KRYTY Umi Super - https://mobil.bazos.sk/inzerat/69912187 ... -Kryty.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Umi Super

Příspěvek od Mareman »

I v Yamtt polozeny telefon na stole bez dotyku kostry? Nevypadávají prsty ani nevynechává malování čar více prsry?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
hatalik
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: stř 07. zář 2011 18:55:24
Typ mobilu / ROM: UMI SUPER
Rom: STOCK 6.0

Re: Umi Super

Příspěvek od hatalik »

Ano skusal som aj ten 10 finger paint a vsetko ok nic nevynecha
KRYTY Umi Super - https://mobil.bazos.sk/inzerat/69912187 ... -Kryty.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

@susliak:Dopadl ten Tvůj test s Resurrection Remix tak špatně že se o něm dál nezmiňuješ? Zkus to tady nejen pro mne alei pro ostatní jako třeba já,
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
susliak
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: sob 19. kvě 2012 19:42:15
Typ mobilu / ROM: UMI Super grey
Tablet: Xperia tablet Z wifi
Bydliště: Horná Potôn

Re: Umi Super

Příspěvek od susliak »

Úprimne? Aktuálne som na verzii V3.02_20160810 odex. RR rom mi tento týždeň keď som bol mimo štát totalne zlyhavala. Začínal som na tlačidlami na displeji, potom sa to nejako rozbehlo tak som tie zrušil a pokračoval tými okolo domáceho tlačidla. Najprv zistenie, že nerozbeham hudbu cez bluetooth v aute. Potom keď som to chcel skúsiť cez externé apk, totalne zatuhnutie. Začali občasné restarty. Neudržalo mi to hovor, toto mi inak robil CM na LG. Na porovnanie som urobil flash RR aj na tablete. Wifi nebola na miestach kde tablet mal. Na obranu Umi musím napísať, že niekedy aj tablet tuhol /váhal. Veľa krát som wifi aktivoval manuálne. Tak dnes po návrate zo služobky som na skúšku flashol stock. Aby to nebolo jednoduché tak som zabudol na Superuser zip a mohlo som štartovať flashtool.
S tým, že som si odbil aj ceremónie ako inštalácia percentual battery, no big G/3G/4G a aj Elephone port dialer. Všetko bez nejakých hlášok o zlyhaní.
Som zvedavý dokedy to vydrží. Mohlo by dovtedy kým nevyjde N, ale sa poznám. Najhoršie je, že keď obnovujem apk tak Viber otravuje všetkých známych o znovu pripojení, čo je mrzuté. Inak, nemáte tip či sa to dá eliminovať? Ďakujem?
Ešte otázka, ambient oznamy... Tip na apk, či exposed. To mi s tých CM portov fakt chýba.

­    
SGP311 CM
Huawei P9 EVA-L09
Uživatelský avatar
Amigo62
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: stř 15. úno 2012 14:04:40
Mobil 2 / ROM: Elephone P9 water, s rozbitým displejem, Kitkat
Bydliště: Vyškov

Re: Umi Super

Příspěvek od Amigo62 »

Takže RR jde do koše, zatím jsem s mobily co jsem měl neměl problémy s custom romkama, ale vzhledem k tomu že jsem opravdu jen BFU, tak asi neporadím. Nevím co myslíš, (navrhuji tykáni), ambient oznamy, a k čemu a co je exposed prostě nevím.
Jinak jsem většinou instaloval prověřené romky až na poslední Doogee F5, tam se už nedařilo, tak zůstal jen s CWM a s ROOTem na stock rom. Stále jsem se ještě neodhodlal zkusit znova ten Elephone port dialer, i když zazálohováno už mám :D .
Motorola G7 Plus, Pie, :palec:
Uhans v záloze,
MXQ Pro, CPU 64 bit., Hevc H.265, 4K UCD, Quad core, Lolipop 5.1.1
susliak
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: sob 19. kvě 2012 19:42:15
Typ mobilu / ROM: UMI Super grey
Tablet: Xperia tablet Z wifi
Bydliště: Horná Potôn

Re: Umi Super

Příspěvek od susliak »

Neviem či je to čo má CM, ale idem skúsiť toto
http://forum.xda-developers.com/xposed/ ... e-t3254803" onclick="window.open(this.href);return false;

­    
SGP311 CM
Huawei P9 EVA-L09
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Umi Super

Příspěvek od mrnus »

Tak hoši já se podělím taky o nějaké ty prudy :D

Koupil jsem ho měl ho dva dny a ejhle vada dotyku milon procet (ghosttouch)
No koupil jsem teda druhé lcd a kupodivu asi tři minuty a holahop překlopený touch , celkem blbé.
Těd si maslím , že buď je to náhoda jako prse nebo vada desky? To jsem neviděl že by to někdy dělala deska.
Každopádně lcd putuje zpět do čičiny a nevím jestli se už na to nevy....
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Umi Super

Příspěvek od Mareman »

U Nexusu 7 2013 jsme tyhle radosti s digitizerem řešili nahráváním různých verzí FW do TSC. Ten je předpokládám na motherboardu, ne? Digitizer by tedy mohl být v pořádku a problém být v TSC. Tuto zhovadilost s necitlivým nebo přecitlivělým digitizerem miluju...zrovna jsem s tím před týdnem reklamoval skoro po dvou letech trápení zmiňovaný tablet, protože ani jedna verze FW nebyla dokonalá ...
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
mrnus
Moderátor
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv 03. lis 2011 11:07:59
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Umi Super

Příspěvek od mrnus »

No čip digitizeru ja na flexu, to bych vyměnit dokázal, ale zase nejsou čipy k prodeji.
Romky jsem zkoušel několik
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Umi Super

Příspěvek od Mareman »

Když už je teda řeč o tomto. Není toto často reklamovaná závada? Já nějakou chybu digitizeru zaznamenám skoro na každým zařízení. Počínaje špatnou přesností, občasnýma dead zonama, grounding issue, ghost touches, nebo malý refresh kdy při rychlým psaní občas třeba nezaznamená mezerník. Nexus to byla kapitola sama pro sebe ( s původním TSC firmwarem nereagoval na nevodivé podložce, při změně FW rádoby v pořádku, problém s více jak třemi prsty), Honor 7 malý refresh, takže se mi běžně stávalo, že jsem psal bez mezer, Lenovo občasná dead zona vpravo dole....a Xiaomi má přecitlivělý digitizer na obligátní test mřížky 1x1 (toto naštěstí při používání nikdy nevznikne, takze můžu říct že je to nejlepší digitizer co jsem měl)...prostě na každým bych něco našel, ale chaput že lidi co moc nepíšou si většiny těchto defektů nevšimnou ... Jen by mě zajímalo jaký procent závad se týká digitizerů. Předpokládám, že všechny displeje jsou už dneska slepený, takže měníš celej komplet sklo/digi/lcd ?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony UMI“