Obecně o Android hodinkáchChytré hodinky - Silné vibrace

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
halfDEAFfullyAWESOME
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. pro 2016 15:54:52
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3S LTE 32GB

Chytré hodinky - Silné vibrace

Příspěvek od halfDEAFfullyAWESOME »

Pánové, pomozte,

jsem stvoření technicky nezdatné a již skoro zoufalé,
potřebuji nějaké chytré hodinky (či náramek) primárně s citelnými vibracemi a vodotěsností.
Trpím totiž jednostrannou hluchotou a chystám se na převzetí firemní 24/7 helpdesk linky, kdy je opravdu důležité neminout hovor.

Od hodinek tedy očekávám, že
- vydrží každodenní sprchování
- v případně nočního volání je ucítím tak aby mě vzbudily (když se ve spánku přetočím na slyšící stranu prospím v klidu i sbíječku)
- kompatibilita s Xiaomi Redmi 3S LTE 32GB (mobil teprve vybíráme, v nejhorším tedy není problém změnit)

Naopak mě v podstatě vůbec nezajímá výbava typu měření tepu, GPS, krokoměr apod.
Hovory budu vyřizovat vždy přímo telefonem nebo přes handsfree sluchátko, rozměr/váha mě také nijak netrápí, vyloženě pánský design rozhodně není mínus, ale najde-li se něco holčičího budu mít radost ;)
Cenové rozpětí je poměrně volné, ale vzhledem k tomu, že opravdu nepotřebuji žádné hyper super zázraky moderní techniky by nemusela být astronomická.

Byla jsem si v alze vyzkoušet Samsung Gear Fit2 (slabé vibrace) a tuším že Samsung Gear S3 Classic (vibrace volitelné slabé/silné, ale silné stále nic moc) zkoušela jsem, pro porovnání, na ruku i apple watch, u kterých mě zaujalo, že vibrují v určitých intervalech, něco podobného by se mi zamlouvalo.
V podstatě vyhovující mi přišly Alcatel ONETOUCH Watch (i když trochu tápu co v praxi vlastně znamená, že nemají android wear), ale nevím jak jsou na tom s těmi vibracemi a zda se vůbec ještě někde dají sehnat.

Za každou radu budu vděčná.
Díky předem :)
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Chytré hodinky - Silné vibrace

Příspěvek od dufko »

Mi band alebo mi band 2 náramok by som vyskúšal.
halfDEAFfullyAWESOME
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. pro 2016 15:54:52
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3S LTE 32GB

Re: Chytré hodinky - Silné vibrace

Příspěvek od halfDEAFfullyAWESOME »

Dle popisu zní slibně :) děkuju
Uživatelský avatar
vuester
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: pát 18. pro 2015 12:26:18

Re: Chytré hodinky - Silné vibrace

Příspěvek od vuester »

Mám zkušenost s Fitbit produkty a vibrační upozornění na Charge HR či Flexu 2 nelze zmeškat bez povšimnutí, jelikož je pravdu silné. První uvedený by měl sprchování zvládnout, nicméně stoprocentně voděodolný je ten Flex 2.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Chytré hodinky - Silné vibrace

Příspěvek od LivArt »

Miband 1. generace má vibrace opravdu silné, silnější než třeba levný telefony. Navíc vydrží koupání a lze si k němu pořídit třeba růžový silikonový nebo světlý kožený náramek.
halfDEAFfullyAWESOME
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09. pro 2016 15:54:52
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3S LTE 32GB

Re: Chytré hodinky - Silné vibrace

Příspěvek od halfDEAFfullyAWESOME »

Koukám, že jsem fitness náramky asi neprávem přehlížela. Pořád jsem měla pocit, že se míjejí, tomu co hledám, právě tím nepotřebným sportovním zaměřením a ejhle :)

Měl by tu někdo zkušenost jak s MiBand2 tak s Flex2? Porovnání obou?
(Čistě mezi MiBand / MiBand 2 jsem se v recenzích dočetla, že 2 vibruje silněji)
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chytré hodinky - Silné vibrace

Příspěvek od sinco »

Se sluchem jsem na tom podobne a hledal jsem stroj kde primarni vec byla vibrace. Par me jich proslo rukama a pres den to nejak slo . Ale aby me to vzbudilo rano do prace, to uz chtelo neco echt. Prvni co byli uchazejici jsou Sony smartwatch 2. A pak jsem presel na Pebble Time steel. Ruzne profily vibraci, intenzita vibraci skvela, vydrz bez nabijeni tyden v pohode. Vodotesne. Podpora vyrobce. Jenze firma ted krachla, je to cele nejake podezrele, a koupila ji jina. A co bude dal je ve hvezdach. Kdyz tak koukni do topicu. o Pebble. I kdyz se daji jeste koupit a zaruka se uplatnuje u prodejce, je otazka jestli budou fungovat dal. Je to trosku slozitejsi. Ale tyhle hodinky by te urcite vzbudily.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Odpovědět

Zpět na „Obecně o Android hodinkách“