Honor 4X - Obecná diskuzeHonor 4X

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Wakizashi
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 09. dub 2014 9:47:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Young 5363 Hyperion pro 5360

Re: Honor 4X

Příspěvek od Wakizashi »

Babda píše:Ahoj ,
mám dotaz mám verzi s A 5.1.1. a proč se mi telefon automaticky přes Bluetooth nepřipojí k hadsfree v autě zn. Parrot .
Spárování jsem provedl, ale při dalším vystoupení a nastoupení se nespojí. Musím to udělat ručně , což je otravné.
Díky za pomoc
Ahoj,

u ozvěny zkus snížit volume protější strany při hovoru. Podle mě to chytá mikrofón. V druhém případě zkusit změnit signál na G3 nebo G2. Dej vedět, zda-li pomohlo. měl jsem stejný problém a tato řešení pomohla. =)

Ostatních bych se zeptal, kingroot na Lízátko ještě není co? Je ten systém svižnější než Kitkat? Občas mám pocit, ž eby mohl být systém maličko rychlejší, přestože tam není otevřeno milion věci a gigáč ramky je ještě volný. Díky ;)
hugobosss
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 20. kvě 2010 8:45:11

Re: Honor 4X

Příspěvek od hugobosss »

Wakizashi píše:
Babda píše:Ahoj ,
mám dotaz mám verzi s A 5.1.1. a proč se mi telefon automaticky přes Bluetooth nepřipojí k hadsfree v autě zn. Parrot .
Spárování jsem provedl, ale při dalším vystoupení a nastoupení se nespojí. Musím to udělat ručně , což je otravné.
Díky za pomoc
Ahoj,

u ozvěny zkus snížit volume protější strany při hovoru. Podle mě to chytá mikrofón. V druhém případě zkusit změnit signál na G3 nebo G2. Dej vedět, zda-li pomohlo. měl jsem stejný problém a tato řešení pomohla. =)

Ostatních bych se zeptal, kingroot na Lízátko ještě není co? Je ten systém svižnější než Kitkat? Občas mám pocit, ž eby mohl být systém maličko rychlejší, přestože tam není otevřeno milion věci a gigáč ramky je ještě volný. Díky ;)
Tu ho mas:

https://www.androidfilehost.com/?fid=24407100847292605" onclick="window.open(this.href);return false;

tento newkingroot funguje na 5.1.1. vyskúšané na 4X ROM 5.1.1. L11C432B310.
Wakizashi
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 09. dub 2014 9:47:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Young 5363 Hyperion pro 5360

Re: Honor 4X

Příspěvek od Wakizashi »

Děkuji pěkně. :-)

Poznatky z Lízátka. Systém mi přijde svižnější. Zatím jsem nezkoušel kromě wifi, volání, sms, Morta nic dalšího ovšem.
Babda
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 28. črc 2011 13:53:35
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 4x
Mobil 2 / ROM: Origo

Re: Honor 4X

Příspěvek od Babda »

Dotaz na kalendář.
Pánové jaký používáte kalendář na Honr 4x
Nevím kde mám chybu, ale mám nastavené notifikace na 09:00 u kontaktů s narozeninama a telefon notifikuje v 18:000 večer
mám nastavené časové pásmo ze sítě, ale nevím kde je chyba. Dělá to i google kalendář.
Díky za rekace
xondrax
Androiďák!
Příspěvky: 428
Registrován: úte 22. úno 2011 18:02:53
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RedMi 5 2/16gb
Bydliště: Kromeriz

Re: Honor 4X

Příspěvek od xondrax »

Povedlo se mi podle navodu z XDA "zvetsit" vnitrni uloziste z 8gb na 32gb -navod pozdeji sem na forum hodim pozdeji.trik je ve flashnuti upraveny kernelu a naformatovani SDcka jako primarniho uloziste s ext4 formatovanim.Dulezita je dobra karta...schvalne jsem nesetril a koupil Toshibu uhs-I u3 /lagovani jak svina/a je bohuzel horsi nez Integral uhs-I cl10 ktera lita,jako by to bylo naletovany na desce odjakziva...
klimji88
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. úno 2017 7:54:21
Typ mobilu / ROM: Honor 4x

Re: Honor 4X

Příspěvek od klimji88 »

To by mě zajímalo je možno hodit odkaz ? Potřebuji ti taky udělat
farnell
Androiďák!
Příspěvky: 664
Registrován: ned 26. říj 2014 6:41:16
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global

Re: Honor 4X

Příspěvek od farnell »

Len nezabúdajte na to,že ak zväčšite internú pamäť SD kartou tak v prípade, že táto "odíde" vám odídu aj vaše dáta na nej.
A ešte si treba overiť či s takto "mount-nutou" kartou nebude problém z nej čítať v recovery.
Odpovědět

Zpět na „Honor 4X - Obecná diskuze“