Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuzeRužový nádych displeja

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

edkis
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 28. úno 2011 8:58:05
Typ mobilu / ROM: Pixel 4

Ružový nádych displeja

Příspěvek od edkis »

Neviem ako u vás ale ja som bol týmto neduhom nie práve príjemne prekvapený ale údajne sa jedná len o SW problém, kde Samsung avizuje opravu na budúci týždeň (http://www.gsmarena.com/update_fixing_s ... -24654.php).
Aktuálne sa to dá čiastočne eliminovať vyťukaním *#15987# na číselníku a zvolením príslušnej hodnoty mínusu.
Ja ružový nádych pozorujem hlavne na rohoch a okrajoch obrazovky resp pri pozeraní na obrazovku z uhla.
Dúfajme, že je to skutočne len vecou sw kalibrácie a nie h problém.
Naposledy upravil(a) edkis dne pát 21. dub 2017 14:16:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Červený nádych displeja

Příspěvek od brona »

Mám S8 z Alzy. Současně vlastním S7. Moje S8 je bělejší, než S7.

­    

Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený nádych displeja

Příspěvek od pRo_lama »

Taktiež potvrdzujem, že S8 bělejší než S7. Čiže u mňa žiadny problém.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
edkis
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 28. úno 2011 8:58:05
Typ mobilu / ROM: Pixel 4

Re: Červený nádych displeja

Příspěvek od edkis »

Belšia farba možno je oproti S7 ale pri pohľade na displej z uhla resp. na okrajoch a v rohoch je vidieť ružový nádych.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Červený nádych displeja

Příspěvek od pRo_lama »

Môj mobil nemá ružový nádych.

EDIT: pri extrémnom hľadaní je vidieť istý ružový odtieň, ale iba pod určitým uhlom. Dal som to otestovať 2 kolegom a pokým nevedeli čo majú hľadať, tak nič nenašli. Po tom ako som im povedal, čo majú hľadať, tak pod netypickým uhlom našli niečo ružové. Ale v živote som na mobil pod takým uhlom nepozeral, takže pre mňa to nie je podstatná vec. Pri pozeraní na mobil kolmo je krásna biela farba.

EDIT2: beriem späť čo som napísal v prvom EDIT. Detailne som si pozrel displej v úplnej tme, s maximálnym jasom a bielym pozadím cez tú skratku čo je v prvom príspevku a nič ružové nie je vidieť. Prvýkrat som to pozeral v kancelárií pri bežnom svetle. Takže môj mobil netrpí ružovým nádychom a viac to už nejdem ani riešiť.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
civoMT
Androiďák!
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 03. lis 2011 20:11:41
Typ mobilu / ROM: SGS3 I9300 SGS4 I9500 SGS5 SGS7 EDGE SM-G935F S8+
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od civoMT »

Zdravím, nechcem zakladať zbytočne novú tému, tak to dám sem. Dnes večer som si všimol nepeknú vec, pri prechode medzi kartami,prípadne priamo na úvodnej obrazovke je vidieť "duchov na displeji" alebo lepšie povedané, od vrchu obrazovky, prípadne zo spodu je vidieť ako riadok za riadkom tmavne obrazovka, mám to aj na videu, je to normálne? Najhoršie je to keď je jas nastavený tak tesne pod polovicu, keď zapnem bluelight filter je to este horsie. Co sa týka úvodnej obrazovky, tam to vyzerá doslova ako bublina vody pod displejom ktorá sa pohybuje( to mi na video nezachytilo ale ak sa mi to podarí odfotit tak zajtra pridám aj foto).
Spomínané video: https://youtu.be/sVsJD0WWS0k

Edit: podarilo sa mi to odfotit priamo: http://imgur.com/a/DCkpA
Nokia 3310<Siemens CX65<Nokia 3220<Nokia N95 8GB< Nokia n97 mini<Samsung galaxy Ace<Htc One S <Samsung Galaxy s3<Samsung Galaxy s4 (I9500)-SGS5-SGS7 EDGE (SM-G935F).
YOUTUBE CHANNEL: https://www.youtube.com/user/CivoMT
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od pRo_lama »

Pozerám sa na tvoje video, ale nemôžem tam nájsť nič neobvyklé. Až na to, že video je asi 100x spomalené. O tom obrázku to platí tiež. Nevidím tam nič zlé. Navyše, ak sa jedná o problém displeja, tak to screenshotom nezachytíš.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
civoMT
Androiďák!
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 03. lis 2011 20:11:41
Typ mobilu / ROM: SGS3 I9300 SGS4 I9500 SGS5 SGS7 EDGE SM-G935F S8+
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od civoMT »

Pozrel som si to teraz na monitore, a vážne tam nieje nič vidieť, čiže to bude asi problem displeja, najhorsie na tom je to ze to je vidiet najlepsie v tmavom prostredí. No nič, idem rovno do servisného strediska a povedať im co je vo veci.

EDIT:
Tak bol som v autorizovanom servise, a povedali mi že vznikajúci raster pri prechodoch je zrejme vlastnosť displeja, je to krásne vidieť aj pri naťukaní *#0*# a zvolení voľby "dimming". Tudiž ak chcem môžem ho poslať na reklamáciu,skusim to este raz natocit priamo na kameru ci to máte rovnako alebo jo mám vazne poslat prec :no:
Nokia 3310<Siemens CX65<Nokia 3220<Nokia N95 8GB< Nokia n97 mini<Samsung galaxy Ace<Htc One S <Samsung Galaxy s3<Samsung Galaxy s4 (I9500)-SGS5-SGS7 EDGE (SM-G935F).
YOUTUBE CHANNEL: https://www.youtube.com/user/CivoMT
edkis
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 28. úno 2011 8:58:05
Typ mobilu / ROM: Pixel 4

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od edkis »

Na zahraničných fórach sa to začína dosť rozmáhať s týmto farebným neduhom a mnoho ľudí sa odhodlalo tel. vrátiť resp. vymeniť prípadne počkať si na sw update, ktorý by tento problém mal aspoň čiastočne upraviť. Bol som sa pozrieť v Samsung predajni, kde majú vystavaných 6ks rôznych farieb a každý z nich mal totožný problém s ružovým nádychom.
Podľa posledných info má Samsung koncom mesiaca vydať update, v ktorom užívateľom umožní detailnejšie nastavenie farieb:

"In the past, we have received feedback that consumers wanted the ability to customize the color setting of their Galaxy devices due to natural variations in displays, and we provided the option to do so in previous software updates," wrote Samsung in a release about the matter. "While the Galaxy S8 and S8+ have the ability for the user to modify the color of the display, Samsung has listened to feedback and has decided to release a software update as early as next week which will provide customers with a further enhanced ability to adjust the color setting to their preference."
civoMT
Androiďák!
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 03. lis 2011 20:11:41
Typ mobilu / ROM: SGS3 I9300 SGS4 I9500 SGS5 SGS7 EDGE SM-G935F S8+
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od civoMT »

Tak včera som bol pozrieť priamo na predajni a porovnal som svoj displej s vystaveným, na mojej s8 je o nieco viac do ruzova ako bol na vystavenom kuse, kazdopadne nebolo to az take markantne, avsak zamrzí to. Mimochodom akú mate verziu SW mne prisla aktualizácia hned 22.4 G955FXXU1AQDD.
Nokia 3310<Siemens CX65<Nokia 3220<Nokia N95 8GB< Nokia n97 mini<Samsung galaxy Ace<Htc One S <Samsung Galaxy s3<Samsung Galaxy s4 (I9500)-SGS5-SGS7 EDGE (SM-G935F).
YOUTUBE CHANNEL: https://www.youtube.com/user/CivoMT
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od Gaston99 »

Telefon mi dorazil dneska a hned po zapnutí mi to nabídlo aktualizaci cca 650MB. Mám ETL verzi, číslo sestavení AQDD s datem zabezpečení 1. dubna. Jinak displej mám krásně bílý, žádný nádech do růžova...
edkis
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 28. úno 2011 8:58:05
Typ mobilu / ROM: Pixel 4

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od edkis »

Je to jednoducho vada panela a žiadny sw update tento problém nevyrieši. Hovoril som so Samsung servisom, ktorý doporučil zníženie hodnôt červenej farby na minimum s tým, že ak to nepomôže treba zariadenie poslať na reklamáciu alebo vrátiť zariadenie predajcovi.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od pRo_lama »

Ak by to niekoho zaujímalo, tak v Kórei už vypustili OTA na opravu "ružového nádychu".

https://forum.xda-developers.com/showpo ... tcount=352

https://forum.xda-developers.com/showpo ... tcount=357
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od pRo_lama »

MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od tomasmedek »

Mám sice S8+ ale nádech mám bohužel také a to i po updatu (cca 650MB, sestavení AQDD). Koupil jsem v prodejně v pražském Palladiu včera. Dnes jsem se tam vrátil a udělali jsme dohodu: týden počkám na update, když nepřijde, výměna. Ach jo.

U mě konkrétně je nádech po celé pravé hraně. Zkusil jsem to vyfotit zrcadlovkou a naměříte tu barvenou změnu pak i "kapátkem" ve PhotoShopu.
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
sako verife
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 31. led 2011 21:11:25
Typ mobilu / ROM: SGS5 root4.4.2Knox0x0
Mobil 2 / ROM: 5110-MDA1-MDA3-TouchPRO-TouchPRO2-G300-SGS3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od sako verife »

To je k nasrání [emoji35]
Note 7 problém a ne a by si vzali ponaučení a třeba dali nižší cenu na spravení reputace.....
Jsem rád že jsem zůstal u S7e. Mám obavu, že tohle není sw problém, ale HW.... 🤕

       

Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od tomasmedek »

To souhlasím, to nebude sw. Oni možná nějakou korekcí dokážou tu hw chybu eliminovat či zmenšit, ale tutově je to výrobní vada.
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
basibozuk
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: pát 08. črc 2011 11:42:42
Typ mobilu / ROM: S8+

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od basibozuk »

Nemyslím že je to HW problém,,, mám S8+ a žiadny nádych. Rovnaká technológia výroby panelov by priniesla rovnaké chyby, problém majú len niektoré kusy. Takže update a určite problémy zmiznú....
Samsung Galaxy S8+
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od pRo_lama »

Po update si to musíš nastaviť. Samo to nezmizne. Aspoň podľa toho čo píšu na XDA.

­    

MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od tomasmedek »

basibozuk píše: ned 30. dub 2017 1:50:05 Nemyslím že je to HW problém,,, mám S8+ a žiadny nádych. Rovnaká technológia výroby panelov by priniesla rovnaké chyby, problém majú len niektoré kusy. Takže update a určite problémy zmiznú....

Promiň, ale když obrátím tvojí logiku, tak software je také "vyráběn" stejnou technologií, ne? A co je pravděpodobnější? Že se panel vyrobí špatně nebo že se software nahraje do každého kusu jinak? ;)
pRo_lama píše: ned 30. dub 2017 5:41:40 Po update si to musíš nastaviť. Samo to nezmizne. Aspoň podľa toho čo píšu na XDA.

Máš link, prosím? Děkuju.
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
basibozuk
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: pát 08. črc 2011 11:42:42
Typ mobilu / ROM: S8+

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od basibozuk »

Pre rôzne krajiny je rôzna zostava sofwaru a taktiež brandovane telefóny majú upravený software, toto zase dáva logiku mne.
Samsung Galaxy S8+
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od sinco »

To ze nekdo je timto jevem postizen a nekdo neni me rika ze u nekterych kusu nebyl dodrzen stejny technologicky postup. At pri vyrobe ci nejake montazi. A aktuaslizace jen zamaskuje ten problem. Myslim ze stejne bude nejake procento tech co jim aktualizace nepomuze a ti skonci v servisu. A nebo jim to nevadi, neni to tolik videt. Ano foun s FW od opa ma nejake drobne zmeny ale asi to nebude nic zasadniho, ze by zazahoval do ovladacu lcd a pod.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od tomasmedek »

100% souhlas.

A navic se bojim, že je-li softwarovým řešením "ubrat červenou" tak zase v tom okraji bude červená chybět, ne?
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
sako verife
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 31. led 2011 21:11:25
Typ mobilu / ROM: SGS5 root4.4.2Knox0x0
Mobil 2 / ROM: 5110-MDA1-MDA3-TouchPRO-TouchPRO2-G300-SGS3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od sako verife »

Souhlas s oběma názory (divné slovní spojení)

Operátor svým FW NEMŮŽE zasáhnout do ovladačů atd.
A ano, můj názor je také ten, že sw úprava řeší jen "kalibraci" barevného profilu a tím odstraňuje růžovou. Asi to nebude tak jednoduché, jako jsem napsal (kalibrace).
Ale rád se budu plést, jen mám obavu, aby se z růžové, a jejím následném odstraněním změnou sw, časem nestalo něco horšího... .


       

pepapepa
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: sob 18. srp 2012 7:38:00
Typ mobilu / ROM: S 20

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od pepapepa »

Dnes jsem si vyzvedl s8 v Alze a ružový nádech tam je. Ještě že to mužu vrátit.
Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od fajn.snek »

Nejaké foto ?
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
pepapepa
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: sob 18. srp 2012 7:38:00
Typ mobilu / ROM: S 20

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od pepapepa »

Je to vidět jenom když se dívám trochu z uhlu při kolmém pohledu není vidět takže nevím jak bych to odfotil.
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od tomasmedek »

fajn.snek píše: ned 30. dub 2017 19:25:41 Nejaké foto ?

Také mě to napadlo. Na fotce to ale skoro vidět není. Nicméně jsem fotku podrobil dalšímu zkoumání a jasné, že ta červená tam je. Omlouvám se za to tykání, původně je video určené švagrovi :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=-tE8CgXSNzk
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
s8plus
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: sob 29. dub 2017 11:38:50
Typ mobilu / ROM: S8plus Orchid Grey a S7edge Coral blue
Mobil 2 / ROM: iPhone 7 256GB+iWatch2
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od s8plus »

Zdravim, tak ja koupil cernou s8plus v alze a displej naprosto ok, ale cerna se mi nelíbila, tak jsem ji vratil a koupil Orchid Gray, také displej ok, ale poskozeny sim tray, takze opat vraceno a dnes jsem vzal primo v prodejne Samsung Orchid Gray a když jsem na prodejne koukal, tak mi to nepripadalo, ale ted vidim, ze ta cervena tam je. Pomuze ubrat uplne červenou v nastaveni a přes ten servisni kod dat -6 hodnotu, ale ruzova tam je, jen ne uz tak vyrazna...
Takze za mne vadny amoled panel, protože ty dve předchozí z alzy byly ok a s červenou v nastaveni na full, takze proc se spokojit s tim, ze budu upravovat barvy, abych mel bilou opravdu bilou. Jsem zvedavy na ten update, ale urcite ho opet vratim. Ještě ze mam stále svou S7edge coral blue. A jinak u S8plus je sim tray z plastu, tak opatrne s tim kovovym spendlikem, deformuje to otvor a jde to pak videt, takze musite velmi opatrne.
Výprodej! Slevy až 90%. Ceny již od 15kč! Kryty od 50kč!
Vše pro Samsung S8/+, S7edge, iPhone 7/+
www.bestmobil.eu
Uživatelský avatar
s8plus
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: sob 29. dub 2017 11:38:50
Typ mobilu / ROM: S8plus Orchid Grey a S7edge Coral blue
Mobil 2 / ROM: iPhone 7 256GB+iWatch2
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Re: Ružový nádych displeja

Příspěvek od s8plus »

Prisla uz nekomu aktualizace cca 420mb na vyvazeni barev?
Výprodej! Slevy až 90%. Ceny již od 15kč! Kryty od 50kč!
Vše pro Samsung S8/+, S7edge, iPhone 7/+
www.bestmobil.eu
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuze“