Lenovo Vibe P1 - obecná diskuzeLenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
kotelnik22
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. lis 2013 9:30:21
Typ mobilu / ROM: MyPhone Next ASUS HD7 Xiaomi Note

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od kotelnik22 »

Zdravím...Pomuže downgrade vyřešit probliknutí obrazovky a bílou obrazovku v nastaveni barev displeje? :oops: a jaká má být origi nabíječka?..Dostal jsem k tomu klasiku 5,2V 2A..Ale koukal jsem že jsou i verze co mají tu rychlonabíječku..Kupoval jsem u Zeleného panáčka 8-) at nedělám reklamu krátkodobě použité..
imaster
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 26. led 2009 18:31:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Tesco Op3nDott 16Gb

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od imaster »

Mám v rodině P1 a dvě P1pro a všechny měly rychlonabíječku. Takže pokud jsi v alze kupoval použité (vrácené ve 14 denní lhůtě), někdo vrátil s neoriginální nabíječkou a Tebe Alza ojebala. Radím reklamovat, vrátit...protože se originál rychlonabíječka nedá nikde sehnat. S tím probliknutím Ti moc neporadím, P1 to nedělá, P1 pro obě.
sNOW
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: úte 14. úno 2012 23:34:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od sNOW »

vrátit ve 14 denní lhůtě
kotelnik22
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. lis 2013 9:30:21
Typ mobilu / ROM: MyPhone Next ASUS HD7 Xiaomi Note

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od kotelnik22 »

A určitě v evropské verzi je tato nabíječka?Já koukám po netu a ta nabíječka co mám se prodává na Lenovo..Je na ní aji napsáno Lenovo typ c-p36...Jinak jsem sehnal origo-je to Lenovo sc13 a doufam že to je ona..Je v Brně takže na ni kouknu a uvidim..No nicméně nabíjím tou 5v jak se tu píše třeba to šetří tu baterii i když popravdě s Xiaomi note se dostanu asi tak stejně na 3dny..Čekal jsem od baterie víc a to mám jen pár aplikací a na pozadí zakázáno spouštění všech aplikací co vím že nepotřebuji..JINAK jsem se vrátil k verzi android 5 a ta je v poho :palec: bez blikání a ještě se mi zdá že je hlasitější sluchátko.. :oops:
Naposledy upravil(a) kotelnik22 dne sob 29. dub 2017 17:59:50, celkem upraveno 1 x.
sNOW
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: úte 14. úno 2012 23:34:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od sNOW »

k Lenovo Vibe P1 jsem dostal nabíječku model SC-13 a je to rychlonabíječka
kotelnik22
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. lis 2013 9:30:21
Typ mobilu / ROM: MyPhone Next ASUS HD7 Xiaomi Note

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od kotelnik22 »

Dík za info..Tak já ju koupím :-) nicméně jak píšu nechám ji na občasné nabíjení někde narychlo jinak budu dobíjet přes noc klasikou..Jinak jak zjistím zbývající čas baterie?..V té 5android to ukazuje jen kolik telefon již jel jakou dobu ne zbyvajici..
PedroKV
Androiďák!
Příspěvky: 304
Registrován: sob 17. pro 2011 19:20:49
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN5 / Havoc 2.2 2019.02.06
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1PRO-krám pomalej,do skříně zahozenej
Rom: ne

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od PedroKV »

Taky mám origo sc13. Zbývající čas neřešim,protože vím, že den přežiju jako prd.
U tohohle mobilu mě těší i to, že obyč nabíječka 5V/2,4A do auta dokáže tenhle mobil nabít i s rozsvíceným displejem raz dva,procento za 2 minuty. To u Jiayu nebylo.
-Xiaomi Redmi Note 5 - Havoc 2.2 (A9) ROM
-Lenovo Vibe P1 Pro P1a42 S152 - hroznej pomalej krám
sNOW
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: úte 14. úno 2012 23:34:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od sNOW »

Nastavení - správce napájení - Informace o spotřebě energie - a klikni na Od posledního plného nabití
imaster
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 26. led 2009 18:31:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Tesco Op3nDott 16Gb

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od imaster »

Kotelník 22 , napiš potom prosím, jestli jsi tu nabíječku sehnal. Zhruba před rokem jsme to tady někde probírali a oficiálně se nikde sehnat nedala. Ani u Lenova, ani v servise.
Ještě prosím napiš, jak jsi downgradoval Android z 6.1 na 5. Jestli to jde pomocí SD jako u P1 a kde jsi ho stáhnul. Díky.
kotelnik22
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. lis 2013 9:30:21
Typ mobilu / ROM: MyPhone Next ASUS HD7 Xiaomi Note

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od kotelnik22 »

Tak nabíječku jsem sehnal..Je to original sc13 a stála 200 kč :-) v Brně v obchodě....Downgradoval jsem bez problému dle návodu zde na foru a to z sd karty..A stáhnul jsem to zde na foru z odkazu co je uveden.. :palec: Jinak zatím se blikání neprojevilo a ani v galerii či nastavení jasu je vše o.k..Navíc mi víc sedne ovládání tlačítky a vyvolání spuštěných aplikací levým tlačítkem..A ještě jak jsem psal připadá mi vetší hlasitost sluchátka ;) ale to je jen asi dojem..
imaster
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 26. led 2009 18:31:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Tesco Op3nDott 16Gb

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od imaster »

Super, díky za info. Ten downgrade znám, dělal jsem ho na P1 a nebyl jsem si jistý, zda funguje i na P1 pro. Nerad bych si udělal cihlu. Můžeš mi prosím ještě napsat název toho obchodu, popřípadě pokud mají WWW... díky.
kotelnik22
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. lis 2013 9:30:21
Typ mobilu / ROM: MyPhone Next ASUS HD7 Xiaomi Note

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od kotelnik22 »

No nevím jestli nebudu dělat reklamu :D ale je to Mobilprovás v Brně.Jinak jsem googlil...Jinak opravdu to funguje i na P1 pro nebo prostě verzi se 3gb ram evropskou..Zkoušeno již na 2 zařízeních :palec: ..
kotelnik22
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. lis 2013 9:30:21
Typ mobilu / ROM: MyPhone Next ASUS HD7 Xiaomi Note

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od kotelnik22 »

Tak problém v galerii je i na verzi android 5 třeba při nastaveni tapety z galerie...Udělalo mě to již 2x bílou obrazovku..Ale problikávání a problém s jasem a nastavení displeje se neprojevil at jsem to skoušel jakkoli..Takže to asi bude chyba spíš hardware :-(
kotelnik22
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: ned 03. lis 2013 9:30:21
Typ mobilu / ROM: MyPhone Next ASUS HD7 Xiaomi Note

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od kotelnik22 »

Tak ještě jsem našel chybu :oops: ..Když chci dát několikátou ikonu do složky musím se s ní honit po obrazovce nebo jí táhnout extrémě pomalu..Nebo vytáhnout druhého zástupce a až ten tam jde..Pomáhá restart telefonu,pak to jde i hned..Ale ani ten občas..Prostě to chce trpělivost..Začlo to dělat ted až jsem si udělal v telefonu pořádek :-)
weldo
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 01. led 2015 11:43:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od weldo »

Tak tie problémy čo popisuješ v posledných dvoch príspevkoch by som videl skôr na chybu launchera. Skús si pokusne nainštalovať nejaký iný z marketu a otestuj. Doporučujem skúsiť Nova Launcher, ja ho používam už niekoľko rokov v platenej verzii a je super.
PedroKV
Androiďák!
Příspěvky: 304
Registrován: sob 17. pro 2011 19:20:49
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN5 / Havoc 2.2 2019.02.06
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1PRO-krám pomalej,do skříně zahozenej
Rom: ne

Re: Lenovo Vibe P1 PRO (P1a42) - 3GB RAM, 32GB ROM - EU verzia - oficiálna SK/CZ distribúcia

Příspěvek od PedroKV »

Nevíte někdo, proč telefon zapomíná zalogování u některých aplikací, například FlightRadar24 premium, v OziExplorer registraci, kdy se navíc čas od času změní ID zařízení, pro které je registrace platná, takže to vlastně nejde používat, někdy to zapomene, v jaké aplikaci má otevírat videa... Nepoužívám žádný task manager, battery saver apod., vše stock, kromě Nova Launcheru.

A už mi to sere..
-Xiaomi Redmi Note 5 - Havoc 2.2 (A9) ROM
-Lenovo Vibe P1 Pro P1a42 S152 - hroznej pomalej krám
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe P1 - obecná diskuze“