PokecNa TV přestalo fungovat Youtube. Reklamovat?

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Na TV přestalo fungovat Youtube. Reklamovat?

Příspěvek od -Pavel- »

OT: Mám Samsung 55" 4K a obraz pod FullHD už není moc dobrý a bezplatné pozemní vysílání je otřes. Mám poskytovatele UPC a mám naladěné pouze stanice v kvalitním rozlišení. Zkoušel jsem společnou anténu a naladil jsem asi okolo 20 programů, ale obraz je velice, ale velice špatný. Pokud někdo toto vysílání ještě používá je mi ho líto. Zatím mám podporu parádní. Zhruba měsíční, nebo dvouměsíční aktualizace ( model 2016 ). Nevím jak dlouho funguje podpora u těchto nových TV, ale jednou také skončí. Bohužel starší TV ( cca od roku 2008 ) jsou na hraně minulosti FullHD a lepší budoucností k rozlišení 4K a softwaru, který v TV dnes je. Naštěstí jsou mediální centra, které tuto mezeru mažou.
Merlin2003
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. črc 2017 4:33:41
Typ mobilu / ROM: Huawei Nova

Re: Na TV přestalo fungovat Youtube. Reklamovat?

Příspěvek od Merlin2003 »

Tak nevím zaujalo mne to tak jsem to na TV zkusil a mne funguje :) I po té změně asi jsem koupil lepší model tv a to LG
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Na TV přestalo fungovat Youtube. Reklamovat?

Příspěvek od ludekbrno »

Merlin2003:
A to ses tady zaregistroval jen proto, aby ses pochlubil, že ti funguje YouTube? Tak pro informaci, ono funguje většině lidí, přestalo fungovat jen na některých starých Smart TV, takže jsi nekoupil žádný speciální zázrak ;)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: Na TV přestalo fungovat Youtube. Reklamovat?

Příspěvek od P1azer »

-Pavel- píše: sob 15. črc 2017 20:00:33 OT: Mám Samsung 55" 4K a obraz pod FullHD už není moc dobrý a bezplatné pozemní vysílání je otřes. Mám poskytovatele UPC a mám naladěné pouze stanice v kvalitním rozlišení. Zkoušel jsem společnou anténu a naladil jsem asi okolo 20 programů, ale obraz je velice, ale velice špatný...
Tak to by mě zajímalo, kdo v dnešní době vysílá ve 4K, prosím o seznam (ten asi nebude moc dlouhý a český kanál IMHO žádný).
Já osobně používám TV z 90% pro přehrání vlastních souborů, takže všechno pouštím ve FullHD (mám starší TV z r. 2012) a nepřijde mi to tak tragický. A pro klasické TV programy mi stačí příjem terestriálního vysílání ze společné antény, kde chytnu zakladní kanály i v HD, takže když chci kounout na nějaký sport na ČD Sport HD, tak je kvalita více než dostačující.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Na TV přestalo fungovat Youtube. Reklamovat?

Příspěvek od -Pavel- »

P1azer: když si to přečteš znovu, tak nikde nepíšu, že využívám vysílání ve 4K, to opravdu nikde nepíšu. Používám službu UPC a to v jejich nejlepším rozlišení a to je Full HD, zatím. Jak jsem psal, mám TV Samsung 4K a co je pod FullHD je koukatelné, ale už to není žádná hitparáda. Jak jsi psal, také používám TV na několik dokument stanic ve FullHD, jinak přehrávám na TV své vlastní soubory a pod FullHD opravdu už nejdu. Mluvil jsem o vysílání, ne o přehrávání svých vlastních souborů, tam je to jiná liga. Snímek v 1080p nad 7GB je orgasmus, ale pokud pustím snímek ve 4K rozlišení ( například i na YouTube ), tak to se otřese země. :) Už jsou internetový poskytovatelé, co za poplatek mají filmy už i ve 4K.
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: Na TV přestalo fungovat Youtube. Reklamovat?

Příspěvek od P1azer »

Tak jsem nakonec na zkoušku objednal od číňana MiraScreen. Tak uvidím. Na to, abych si pustil YouTube videa nebo tak to bude asi dostatečný a aspoň lze návštěvě ukazovat fotky na velké ploše. Tak doufám, že to nebude škrábání se pravou rukou za levým uchem (myslím to YouTube). Ale za ty peníze.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“