Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuzeGalaxy S8 - všeobecná diskusia

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nyny
Androiďák!
Příspěvky: 394
Registrován: čtv 04. bře 2010 23:34:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Nyny »

Hurec píše: pát 28. črc 2017 15:23:42 A je u ETL ikonka volte a vowifi?
Na VoWiFi ikona je, na VoLTE u T-MOBILE není.
Sony CM DX-1000 > NOKIA 6110 > NOKIA 6150 > NOKIA 6210 > Motorola T2288R > NOKIA 6310i > NOKIA 6230 > NOKIA N73 > HTC HD2 > SE Xperia Pro > Lumia 920 > Lenovo Vibe P1 > Samsung Galaxy S8+ > Samsung Galaxy Note 10+
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Ko.udy »

Dámy a pánové zvažují přechod z iPhone 7 na s8. Přecházel někdo z vás takto a jak jste spokojeni ? Děkuji


­    
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od IMI »

Jestli zvažuješ přechod tak si pospěš na Alze platí kód už jen do dnešní půlnoci. Myslím že budeš překvapen v jak malém těle je velký displej oproti všem iPhonům ze kterých se mě dělá špatně když vidím ty rámečky :facepalm:
Uživatelský avatar
pnk9111
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 06. srp 2014 10:32:05
Typ mobilu / ROM: lg g2

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od pnk9111 »

Rámečky na iPhone jsou totální výsměch, vedle s8 vypadá defakto kazdej mobil jako 100 let za opicema [emoji23][emoji23]
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Ko.udy »

Jde mi o rychlost systému odladěnost zda existuje folie co zvládne i obal. Atd mam rad plynuly systém a telefon chci minimálně rok a pul používat bez stresu. Akci neřeším ziju v Holandsku vezmu si ho zde dávají k němu VR set zdarma


­    
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od IMI »

Aha tak to je trochu jiná výplata než tady v ČR :DD
Uživatelský avatar
pnk9111
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 06. srp 2014 10:32:05
Typ mobilu / ROM: lg g2

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od pnk9111 »

Systém je rychlej a litá jak drak, zvlášť když zrychlis animace na 0.5x.
Doba kdy se androidy sekali jsou dávno pryč, nebo vlastně nejsou, ale dějí se u low cost modelů, iovce si koupí tel za 5ku a pak nadává, že se systém seká. Není co řešit a aktuálně je to nejlepší mobil / fotomobil současnosti.
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Ko.udy »

Jak to vypadá s praskanim displeje nebo zad po padu . Přežije nějaké malé pády bez újmy a nebo to je vážně tak hrozné jako v drop testech. Pokud tady má někdo ještě poznatky z přechodu z iPhonů 7 tak prosím pište i třeba proč přechází té zpět na iPhone. Mam dilema a potřebuji ho rozlousknout děkuji
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
Sinpa
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 11. říj 2012 12:23:21
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Sinpa »

pnk9111 píše: sob 29. črc 2017 18:44:22 Systém je rychlej a litá jak drak, zvlášť když zrychlis animace na 0.5x.
Doba kdy se androidy sekali jsou dávno pryč, nebo vlastně nejsou, ale dějí se u low cost modelů, iovce si koupí tel za 5ku a pak nadává, že se systém seká. Není co řešit a aktuálně je to nejlepší mobil / fotomobil současnosti.
Jak a kde zrychlim animace?
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Hurec »

Hlavne ten displej je fakt jinde. Po debate v istore i prodavac uznal , ze ten infinity displej je parada. Telo 5,2 displej 5,8. Ten displej byl jak u iphone 7plus. Ale ten iphone s tema rameckama a uz fakt telem padlem je fail.
Neboj se vykonu ma dost.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Mirda86 »

Sinpa: V nastaveni poklepes 7x na "cislo sestaveni" a objevi se ti polozka "moznosti pro vyvojare".
Tam najdes 3 druhy animaci. Bud das 0.5 nebo je uplne vypnes.
Uživatelský avatar
Sinpa
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 11. říj 2012 12:23:21
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Sinpa »

Paráda, díky.
Uživatelský avatar
s8plus
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: sob 29. dub 2017 11:38:50
Typ mobilu / ROM: S8plus Orchid Grey a S7edge Coral blue
Mobil 2 / ROM: iPhone 7 256GB+iWatch2
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od s8plus »

Ja prodal ip7 128gb a koupil S8+ a Gear S3 a ted se vratil na ip7 256gb. Proc? Displej na S8/+ je super to ano, ale ja telefon pouzivam k byznysu a na to ten telfon nebyl pro mne, ip7 zvladam ovladat jednou rukou, pres iwatch2 diktuji cesky zpravy a vse-u Gear S3 smula. Takze ja na to koukam hlavne z hlediska prakticnosti k praci, iOS mi vyhovuje take lepe v tom, ze se mi nikdo nedostane do telefonu a k datum, v S8+ jsem mel 128gb PRO+ U3 kartu, kterou staci vytahnout a mas data, zabezpeceni spusteni se u androidu da take obejit. Mel jsem samsungy jiz od i9000 vsechny, podnikam v teto oblasti, takze jako druhy telefon mam stale neco jineho na testovani, ale primarni telefon pro mne S8+ neni, proto prechod zpet na iphone. Ac jsem drive vzdy nadaval na uzavrenost systemu a iTunes a synchronizaci a resil JB, tak dnes v tom nevidim problem, mozna i tim, ze iOS se uz posunulo k lepsimu a nebo tim, ze ze starnu a uz me nebavi si s telefonem hrat a nastavovat spoustu hlouposti a upravovat. Takze je to individualni a musis se rozhodnout sam. V tomhle se radit neda, jedine je si uvedomit, k cemu dane zarizeni budu vyuzivat a jestli v tomto smeru je to spravna volba....
A co se tyce sekani androidu a iOS, tak to bych neresil, S8+ se mi zasekla i zalagovala nekolikrat-ale vinu mely vzdy aplikace, ne system samotny, to stejne plati u iOS,...Kdo rika, ze se neseka android je jednostranny a obhajuje sve, tak jako jablickari obhajuji iOS, ze se neseka...ani jedno neni pravda.
Naposledy upravil(a) s8plus dne sob 29. črc 2017 22:05:13, celkem upraveno 1 x.
Výprodej! Slevy až 90%. Ceny již od 15kč! Kryty od 50kč!
Vše pro Samsung S8/+, S7edge, iPhone 7/+
www.bestmobil.eu
Uživatelský avatar
pnk9111
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 06. srp 2014 10:32:05
Typ mobilu / ROM: lg g2

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od pnk9111 »

Šifrování sdkarty? Vytahnes ji a nikde jinde ji neprectes, jedině v telefonu.
Uživatelský avatar
s8plus
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: sob 29. dub 2017 11:38:50
Typ mobilu / ROM: S8plus Orchid Grey a S7edge Coral blue
Mobil 2 / ROM: iPhone 7 256GB+iWatch2
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od s8plus »

Bohuzel to nefunguje jak ma... Na s7edge jsem takto prisel o data na sd karte..
Výprodej! Slevy až 90%. Ceny již od 15kč! Kryty od 50kč!
Vše pro Samsung S8/+, S7edge, iPhone 7/+
www.bestmobil.eu
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Ko.udy »

S8plus: děkuji pane za vyčerpávající odpověď. Zeptám se té ještě tedy na přímé srovnání fotek a rychlost odezvy systému . Koketuji s androidem i iOS již dlouho. Za ty roky jsem vystřídal desítky telefonu a stále nenašel hvězdu. U iOS se mi líbí iMessage a FaceTime také 3D Touch. A proste celková odezva systému je dokonalá, odladenost za 1*. Ale s8 je něco nového proto me to tolik láká. Co mi naopak vadí je propad ceny. Vím ze telefon není výdělečně zboží ale ta cena padá proste moc rychle . Mohl bys prosím zabrousit do srovnání systému jako takového ve smyslu rychlosti odezvy a hlavně logiky veci. Vím jak se posunul iOS ale nevím jak moc se posunul android. Co říkáš na displej na s8, co foťák vydrž ve srovnání. Děkuji :)


­    
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Uživatelský avatar
s8plus
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: sob 29. dub 2017 11:38:50
Typ mobilu / ROM: S8plus Orchid Grey a S7edge Coral blue
Mobil 2 / ROM: iPhone 7 256GB+iWatch2
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od s8plus »

Toto je pouze muj nazor a nikomu jej nevnucuji:
Co se tyce S8+ a displeje, je to wow efekt, samozrejme skvely superamoled nove generace proti IPS Retina nove generace, nekomu nemusi displej na S8+ vyhovovat a budou ho vice bolet oci nebo hlava treba u delsiho sledovani YT nebo hrani her, je to individualni, kdyz pominu uhlopricku 6.2 vs 4.7, tak oba displeje maji zobrazeni plne na urovni, na s8+ prehravani videa atd samozrejme vypada lepe, protoze je to superamoled s vyraznyma barvama. Fotak na S8+ a ip7 je vicemene porovnatelny-S8+ je na tom o trochu lepe, nekde dela fotky lepsi S8+ nekde ip7, zase je to individualni, protoze kazdemu se libi neco jinyho +-barvy. Vydrz s8+ (rozliseni displeje na max)pri plnem pracovnim vytizeni tzn.synchronizace emailu, LTE, wifi, prohlizec atd vydrzi do druheho dne, stejne ho dam vecer na nabijecku jako kazdy , pri pouziti multimedii-youtube atd samozrejme baterie jde dolu rychleji, hry jsou drain na baterii. U ip7 stejna situace ale u her je drain baterie rychlejsi, jinak vydrz obdobna diky 4.7 a nizsimu rozliseni nema takovou spotrebu coz mensi baterie vydrzi dele.
Jo cena ta leti rychle dolu, ale u samsungu nic zvlastniho, ac u s8/+ je to nejak rychle. Co se tyce systemu a logiky veci, opet individualni, ale pro mne vede urcite iOS(opet hodnotim z pracovniho hlediska), ovladam vse rychleji, u iphone take bocni prepinac ticheho rezimu je k nezaplaceni, 3D touch-v prvnich chvilich budes mozna na S8/+ mackat a nic :lol: U S8+ ctecka umistena blbe, ale se spravnym krytem bez problemu, pouze bych vytkl funkcnost z 10 pokusu mi vezme treba 4, kdyz si oplachnu ruce a utru do rucniku, nehrozi odemknuti cteckou otisku, kazdopadne skener duhovky je navykovy(treba v aute to neni dobra vec, pokud nemas s autem sparovano a odemkne se a zustane) a ja behem chvile zapomel, ze nejaka ctecka na zadech je, az kdyz jsem otocil telefon, jsem si vzpomel :D Pokud je telefon polozeny, nastavil jsem kod 9900 pro rychle odemknuti zadanim kodu. U ip7 je ctecka uplne nekde jinde a funguje hned, samozrejme ma velke ramecky nad a pod lcd, ale ja to neresim, beru to jako pracovni prostredek, ktery plni svou funkci perfektne. To jako u Sony obhajuji mega ramecky, nekomu se proste libi neco jineho... U S8+ uz oproti S7edge lepe vyresili zahnuty displej, muzes ho palcem drzet a druhou rukou ovladat, nebere to jako dotyk uzivatele, takze neni potreba telefon drzet vylozene za ramecek. Co se tyce vykonu a hodnot RAM atd neni co resit, jsou to dva ruzne systemy, kdy android potrebuje vice RAM nez iOS pro hladky beh, nevidim v tom zadny problem, tak stejne nelze hodnotit rychlost, jelikoz aplikace jsou pro kazdy system stavene jinak(testy na youtube ve spousteni app-hloupost). Systemy jako takove jsou oba rychle, oba umi zalagovat. Android ma vice nastaveni a tim ma slozitejsi vetveni v nastaveni a je treba se naucit, co kde hledat, pripadne pouzit lupu a zadat nazev funkce, kterou hledas a rychle vyhledas. U androidu je centrum stahovano zeshora u jabka zespod-vyhovuje mi vice.
Mas si koupit s8/+? ma odpoved k Tobe jako zakaznikovi by znela v tomto smeru, pokud pouzivas multimedia a hry, urcite s8/+, pokud to mas primarni telefon k praci a resis zabezpeceni dat, uz bude treba premyslet..
A obnova z icloudu u iphone funguje mnohem lepe nez u google...

Jeste dodam, ze kdyz jsem S8+ pripojil pomoci original usb-c kabelu k pc a chtel zkopirovat interni pamet do pc, tak S8+ je totalne zasekla a restartovala, pak uz jsem to rozbehl, ale rychlost prenosu byla dost pomala. Mam novy dotykovy DELL s i7. Zkousel nekdo kopirovat takto data z S8+?

Jakou tam mas cenovku s tim VR?
Výprodej! Slevy až 90%. Ceny již od 15kč! Kryty od 50kč!
Vše pro Samsung S8/+, S7edge, iPhone 7/+
www.bestmobil.eu
Uživatelský avatar
Ko.udy
Androiďák!
Příspěvky: 438
Registrován: stř 16. čer 2010 7:18:35
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5

Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Ko.udy »

650€ s VR setem. Hry nehrají vůbec multimedia ano ty zase naopak hodně. Co me ještě trosku brzdí i s8 je fakt ze me okolí je téžce protkano Applem a díly tomu FaceTime a iMessage u me vedou na plné čáře . No dilema je velké. Děkuji za vyčerpávající odpověď. Mam nad čím přemýšlet.

Ps: pánové komu už telefon spadnul a přežil to bez popraskanych zad nebo displeje ???
Ber co chceš a zaplať za to - což je lepší než brát co nechceš a platit za to stejně.
Všechno dobré je k něčemu zlé.
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Hurec »

Me s8 pada casto , jsem nemehlo k tomu mam dvema male deti , kteri hrajou hru , najdi a ukradni mobil. Je pravda , ze vzadu mam silikonovy kryt kvuli ochrane a lepsimu drzeni . Vepredu origo folii a zatim pohoda. Mobil bez poskozeni . Nejvice jsou ohrozene hrany a ty aspon trosku ochrani ten kryt.

Jinak ja bych resil rozhodne iphone 7+. Ten displej 4,7 je hrozne maly . Hlavne vyuzivam mobil jako multimedialni centrum . Denne internet , navigace , fotak , spotify , messenger. Ja mam zas vsechny na messengeru tak pohoda. Volani a sms je u me jako posledni . Proto prave chci velky displej , ale zas ne padlo at to muzu drzet jednou rukou. A to mi s8 nabizi . Telo 5,2 a displej 5,8. Hlavne bez ramecku.
Nahradi mi krasne tablet . Kdo chce jeste vetsi ma moznost s8+.

Jinak fotky jsou srovnatelny , vykon HW je spicka rozdily nepoznas.
Vychytavky u kazdeho jsou nake plusy , ale i bez nich jde zit .

Jinak pokud nevis do ceho jit , mas moznost koupit oba mobily a porovnat a jeden vratit , nebo prodat. Cena se drzi dobre , hlavne nez vyjde dalsi rada vlajkove lode.

Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od pRo_lama »

Včera mala moja S8 letecký deň. Bohužiaľ po x rokoch som včera spadol na bicykli a to tak nešťastne, že počas pád, môj mobil preletel okolo mňa. Áno, nie je to déjà vu. Najhoršie na celej situácií je to, že mobil som mal v ochrannom kryte na riadidlách, ale náraz bol tak silný, že mobil vyletel z tohto ochranného krytu. Predtým som používal rovnaký systém na S7, kde ten kryt držal mobil o mnoho lepšie. Je to preto, že S8 má zahnuté boky, takže kryt sa bokoch nemá o čo zaprieť. Jediné šťastie bolo, že mobil dopadol asi o 1.5m predomňa do trávy a ja som dopadol na asfalt. Takže mobilu nebolo nič.

Kto by chcel vedieť čo používam na bike, tak je to Rokform. Nie je to lacná záležitosť, preto som o to viac sklamaný! Viem, že na S7 by sa to nestalo.

Ten držiak a kryt zostali na bicykli, ale mobil z toho vyletel.
Obrázek
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
s8plus
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: sob 29. dub 2017 11:38:50
Typ mobilu / ROM: S8plus Orchid Grey a S7edge Coral blue
Mobil 2 / ROM: iPhone 7 256GB+iWatch2
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od s8plus »

Tady by se hodila oboustranna lepici paska nebo spise sekundak :lol: Kazdopadne stesti v nestesti...s asfaltem by to urcite nerozchodila jen tak. Ja na S8+ z obou stran specialni folii Screenshield a par padu na plovoucku, pri vystupovani z auta a skla drzi.. Na ramu par skrabancu, tot vse.
Výprodej! Slevy až 90%. Ceny již od 15kč! Kryty od 50kč!
Vše pro Samsung S8/+, S7edge, iPhone 7/+
www.bestmobil.eu
ullan
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: pát 10. kvě 2013 20:44:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+
Tablet: Nvidia Shield K1

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od ullan »

Ko.udy píše: ned 30. črc 2017 5:44:36 Ps: pánové komu už telefon spadnul a přežil to bez popraskanych zad nebo displeje ???
Já už ho 2x vyválel. 1x mi vyklouzl z ruky z výšky cca 1m. A 1x mi propadl mezi stehny, když jsem seděl na židli. Ani v jednom případě jsem na něm neměl ještě obal a fólii. Jednou mi dopadl na záda a pak na hranu. Můžu si gratulovat, že nemá ani škrábanec.

Ohledně diskuze, zda iPhone 7 vs S8, to je věc názoru, zvyku. Vesměs současně jsme si s kolegou pořídili nové tel. Já S8+ on iPhone 7 128 gb. Na chvilku jsme si je prohodili. Nevím, nikdy jsem neměl tel. s ios a kolega držel tel. s Androidem naposledy za krále klacka. Takže oba jsme z toho měli zvláštní rozpaky. Asi by bylo dobré zajít do obchodu a oba tel. si osahat, i když to chce delší čas než pár minut.

Diskuze na téma foťák/video, doporučil bych na YT hledat fototest. Mým předchozím tel. byla S5, pak P9. S S5 jsem byl velice spokojen. Protože velice rád a hodně fotím, byla další volba tel. P9 s duálním foťákem. Nějak jsem si nestěžoval do doby natáčení videa. A tady přišlo zklamání. Nebudu tu vypisovat, co a jak. Prostě zklamání. Pak přišla reklama v TV na novou P10. Začal jsem slintat a brouzdat. Náhodně jsem našel na YT fototest P10 vs S8. Kdo viděl, pochopí, proč volba S8
Naposledy upravil(a) ullan dne ned 30. črc 2017 10:36:24, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od fajn.snek »

Musím říct, že to nebyla láska na první pohled, ale moje oblíbenost S8 stále roste, a jsem rád, že jsem do toho šel. Souhlasím s tím, co tady již bylo několikrát uvedeno - oproti Galaxy S7 edge má S8 opravdu více prémiový design, a Infinity display se stává návykový, a i když jsem si po Note 4, že už nechci tak velký display, tak v téhle podobě se mi to moc líbí :palec:

Díky Alcantra cover už si docela rozumím i se čtečkou, ale čtečka duhovky je rychlejší. Nečekal jsem, že fotky z fotoaparátu budou výrazně lepší, ale pokrok oproti S7e tady rozhodně vidět je.

Takže zatím panuje spokojenost, a doufám, že chvíli vydrží :clap:
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
Uživatelský avatar
pnk9111
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 06. srp 2014 10:32:05
Typ mobilu / ROM: lg g2

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od pnk9111 »

Někdo tu zmiňoval bezpečnost se spojitosti ios. To mi přijde jako nesmysl, ios a bezpečnost prostě nejde dohromady. Pro 100% bezpečnost a ochranu dat je knox / secure folder k nezaplacení. Dobře se o tom rozepsal v článku Radek Hulán : http://myandroid.cz/item/bezpecne-s-mob ... dem-a-knox

Ios má mimochodem totálně rozhozene prostřední a tlačítko zpět (ano blbé tlačítko zpět, které do teď ios nemá) je k nezaplacení.
U ios je nutno furt sledovat, kde v které aplikaci je tlačítko zpět a jak se dostat zpátky na minulou nabídku. Android : kliknu zpět a jsem zpět, jak jednoduché.

K designu ip7 vs s8, ne opravdu to není o preferencích, Apple design je prostě 100 let za opicemi, to je realita. Stačí mít 2 telefony vedle sebe.


Uživatelský avatar
Sinpa
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 11. říj 2012 12:23:21
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Sinpa »

pRo_lama píše: ned 30. črc 2017 9:15:15 Včera mala moja S8 letecký deň. Bohužiaľ po x rokoch som včera spadol na bicykli a to tak nešťastne, že počas pád, môj mobil preletel okolo mňa. Áno, nie je to déjà vu. Najhoršie na celej situácií je to, že mobil som mal v ochrannom kryte na riadidlách, ale náraz bol tak silný, že mobil vyletel z tohto ochranného krytu. Predtým som používal rovnaký systém na S7, kde ten kryt držal mobil o mnoho lepšie. Je to preto, že S8 má zahnuté boky, takže kryt sa bokoch nemá o čo zaprieť. Jediné šťastie bolo, že mobil dopadol asi o 1.5m predomňa do trávy a ja som dopadol na asfalt. Takže mobilu nebolo nič.

Kto by chcel vedieť čo používam na bike, tak je to Rokform. Nie je to lacná záležitosť, preto som o to viac sklamaný! Viem, že na S7 by sa to nestalo.

Ten držiak a kryt zostali na bicykli, ale mobil z toho vyletel.
Obrázek
Taky jsem na ten držák koukal, a i když je to v pouzdře, tak mi tam telefon přijde tak na ráně, že jsem do toho nakonec nešel.
Takže telefon vozím tady v tom http://www.ibera.info/products_detail.php?cID=5&Key=92
Proti přímé ráně při blbém pádu to taky nepomůže, ale jinak je za krkem a řidítky slušně chráněný.
Folie přenáší v pohodě dotek a telefon jde za jízdy v pohodě zapnout skrz stlačení home buton a gestem odemknout.
Uživatelský avatar
Sinpa
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 11. říj 2012 12:23:21
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Sinpa »

fajn.snek píše: ned 30. črc 2017 10:21:15 ... Nečekal jsem, že fotky z fotoaparátu budou výrazně lepší, ale pokrok oproti S7e tady rozhodně vidět je.

Takže zatím panuje spokojenost, a doufám, že chvíli vydrží :clap:
Pokrok, no nevím, z Lumie 950 jsem měl fotky lepší a to vyšla před Galaxy S6..
Jinak je S8 ve všem daleko lepší.
Uživatelský avatar
s8plus
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: sob 29. dub 2017 11:38:50
Typ mobilu / ROM: S8plus Orchid Grey a S7edge Coral blue
Mobil 2 / ROM: iPhone 7 256GB+iWatch2
Tablet: iPad Air
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od s8plus »

pnk9111 píše: ned 30. črc 2017 10:27:37 Někdo tu zmiňoval bezpečnost se spojitosti ios. To mi přijde jako nesmysl, ios a bezpečnost prostě nejde dohromady. Pro 100% bezpečnost a ochranu dat je knox / secure folder k nezaplacení. Dobře se o tom rozepsal v článku Radek Hulán : http://myandroid.cz/item/bezpecne-s-mob ... dem-a-knox

Ios má mimochodem totálně rozhozene prostřední a tlačítko zpět (ano blbé tlačítko zpět, které do teď ios nemá) je k nezaplacení.
U ios je nutno furt sledovat, kde v které aplikaci je tlačítko zpět a jak se dostat zpátky na minulou nabídku. Android : kliknu zpět a jsem zpět, jak jednoduché.

K designu ip7 vs s8, ne opravdu to není o preferencích, Apple design je prostě 100 let za opicemi, to je realita. Stačí mít 2 telefony vedle sebe.
Jak jsem videl jmeno Hulan, tak usmev...zaryty wp maniak, co presel nedavno na android, az bude mit zkusennosti se systemem od samotneho zrodu vcetne sw zalezitosti a unlocku, pak muze neco vykladat, ja zacal v roce 1997. A tvrzeni: " přestože Android je dlouhodobě bezpečnější než iOS" me dorazilo :lol:
100% bezpecnost a ochranu? :lol: Knox jde zmenit heslo, pripadne udelat unlock a neni to nic sloziteho.
Tlacitko zpet, jako vazne? Uzivatelsky pozitek je individualni tak jako vzhled s8/+ a ip7, ne kazdemu se libi to, co Tobe, je to pouze Tvuj nazor.
Me se S8+ libi, ale pro realne primarni pracovni vyuziti mam iphone7, ktery z velke casti ovladam pres Siri a pripadne hodinky.
Výprodej! Slevy až 90%. Ceny již od 15kč! Kryty od 50kč!
Vše pro Samsung S8/+, S7edge, iPhone 7/+
www.bestmobil.eu
Uživatelský avatar
pnk9111
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 06. srp 2014 10:32:05
Typ mobilu / ROM: lg g2

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od pnk9111 »

Tlačítko zpět, bohužel ano vážně. Tak to prostě je. Nejde o Hulána a jeho kecy, jde o to že obecně má pravdu. Apple prostě pro práci není, nehorázně rozhozeny ui. Knox neodemčes, asi tak jako iPhone, kterej "nejde prolomit".

Úplně vidím, jak vše ovládás přes siri někde mezi lidma, to musí být sranda[emoji28][emoji106]

Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Hurec »

Jakoze mi to nekde hackne ? Kua proc by to delal xD , ze mi ukradne fotky s detma nebo si precte sms od babicky? Haha 99% lidi tam nic vic nema . A to 1% dokazea vzdy hacknout , kdyz chces a potrebujes . Ne jednou byl apple hacknuty a od celebrit unikly zajimave fotky .
V digitalnim svete je vzdy riziko.
Hulan at je jaky je , tak konecne pochopil , ze WP je mrtvy .

Iphone mam rad , jen ty ramecky a 4,7displej je pro me maly. A 7+ je zas padlo. To u s8 mam male telo a velky displej. I borec v istore pouziva soukrome s8+ xD malo jsem cumel.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Vset
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 29. črc 2017 22:40:37
Typ mobilu / ROM: Samsung S8

Re: Galaxy S8 - všeobecná diskusia

Příspěvek od Vset »

Trošku nechápu v čem je Iphone lepší na práci, nahrávat hovory neumí, prenos dat pres usb je slozitejsi, tisk pres usb nejde.
Ovládání hlasové v češtině daleko horší.Pouziti jako PC nejde a Bluetooth silně omezené.
Bezpečnost možná lepsi,ale ruku na srdce jak moc je důležitá pro osobní použití. Myslím že zabezpečení S8 je až moc.
Čtečka otisků od s6 funguje stejně spolehlivě jako u Iphone, zásadní rozdíl nepozoruji. To samé ve stabilitě mobilu. Iphone býval opravdu něco, ale teď se honí jen za penězmi a na inovace kašle. Asi Jobs byl víc dulezitej než se zdálo. Snad Iphone 8 ukáže, že jsou stále na špici.Zatim nam pocit na rozdíl od Samsungu, že se plácají na místě a to náskok dříve měli.
Jinak Samsung S8 se opravdu povedl a samsungu to za jejich přínos v mobilnim světě přeji.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuze“