XIAOMI Redmi Note 3 Special Edition (Kate) - obecná diskuzeAplikace v telefonu

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

Apky.jpg
Apky.jpg (57.39 KiB) Zobrazeno 4792 x
______________________________________________________________________________________________

V RN3SE sekci nám to nějak usíná, v oblasti ROM se u Nougatu toho už moc neděje a na Oreu nám tak trochu skomírá akorát Nitrogen. Všichni čekáme na oficiální vydání LOS15, které s vývojem Oreo custom ROM konečně pohne. Napadlo mě založit vlákno s přehledem aplikací pro typické denní používání telefonu. Takových obecných vláken by se dalo na AF najít povíc, ale mě zajímá co kdo používá přímo na RN3SE, tzn. konkrétní chování, optimalizace a použitelnost na našem telefonu. Začnu tedy sám. V odkazech ke každé kategorii placených apek jsou volné verze pro případné vyzkoušení před zakoupením, nebo lze samozřejmě používat s určitými omezeními i bezplatné verze.

Dialer:
- u mě vede už roky eXdialer, mám koupenou plnou verzi. Mimo jiného, umí vyhledávat v kontaktech mocí T9 včetně diakritiky. To moc dialerů bohužel neumí.
https://play.google.com/store/apps/deta ... hut.dialer

SMS a MMS:
- dlouhodobě používám k plné spokojenosti chomp SMS v plné verzi. Má poměrně širokou možnost konfigurace včetně skinů, které lze jednoduše i vytvářet a ukládat.
https://play.google.com/store/apps/deta ... 1.chompsms

Email
- i když jsem nejdřív koupil a delší dobu používal K9 Mail, přestal mi vyhovovat kvůli ne vždy správnému zobrazení non HTML emailů a zastaralému designu. Pak jsem objevil Aqua Mail, pořídil plnou verzi kvůli více než dvěma účtům a možnosti vlastního podpisu, a od té doby nepoužívám na emaily v Androidu nic jiného.
https://play.google.com/store/apps/deta ... n.AquaMail

Prohlížeč
- tady mám, se přiznám, trochu problém. Jedna z mých úchylek je naprostá plynulost prostředí i chodu aplikací. A právě rendering a scroling internetových stránek tak aby nedocházelo nejlépe nikde k trhání, je napříč prohlížeči poměrně problém. Samozřejmě jsem dlouho používal funkčně výborný Chrome, zkoušel i oblíbený Dolphin a pár dalších. Nakonec jsem asi poslední rok používal SWE Browser, prohlížeč vyvíjený pro platformu Snapdragon, mající blokaci reklam atd. A hlavně je opravdu na Snapdragonu prostě nejplynulejší. Bohužel jeho vývoj z nějakých důvodů skončil, ale je několik dalších projektů které se na něj snaží navázat. Velmi použitelný je z mého pohledu CS Browser, ale ta plynulost není úplně "100 procentní". Má ale plnou lokalizaci a má i beta vývojovou větev.
https://play.google.com/store/apps/deta ... rowser.dev

Můj momentální favorit je ale Nitro 5G Browser, je nejplynulejší, má potřebné funkce včetně blokace reklam. Jediná jeho vada na kráse je fakt, že v menu postrádá češtinu. Vývojář mi sdělil, že by měla být v některé z dalších verzí.
https://play.google.com/store/apps/deta ... et.browser

Office
- tady mám opět problém. V naprosté většině případů potřebuju dokumenty, tabulky a PDF v telefonu jen prohlížet. Co je pro mě ale důležitější, je ale podpora i OpenOffice formátů. Za Office se mi ale platit nechce, navíc u těch lepších produktů jako je WPS Office jsou to ne úplně desetikoruny nebo se platí se za období používání. Tím pádem zbývají jen bumbrlíci zasypané reklamami nebo není pohyb dokumentů plynulý, což mi vadí. Našel jsem jen jediný produkt který splňuje požadavky free a plynulost: SmartOffice. Bohužel nemá české rozhraní, vývojář mi odpověděl ve smyslu, že o lokalizacích neuvažuje a stačí, že umí zobrazovat korektně cizojazyčné dokumenty. Mimo češtiny mu chybí i schopnost otevírat OO formáty. Pokud má někdy lepší tip, rád vyzkouším.
https://play.google.com/store/apps/deta ... martoffice

Navigace
- Roky jsem používal poměrně spokojeně offline navigaciMapFactor Navigator, bohužel bez online sledování dopravní situace se u nás jezdí dost špatně. Proto jsem přesedlal, stejně jako většina ostatních, na Waze. Vzhledem k tomu, že dnes už jsou roamingová data v EU použitelná, asi nemám důvod přemýšlet nad jinou.

Youtube
- Youtube je můj dobrý společník, používám mutaci Vanced YouTube která blokuje reklamy a umí background playing.
https://forum.xda-developers.com/showpo ... ostcount=2

Přehrávač hudby
- Moje priorita je schopnost procházet adresáře, což bohužel není trend moderní doby. Nakonec jsem si po Black Playeru koupil i plnou verzi Music Folder Player, který mi víceméně vyhovuje a používám ho denně pro BT audio streaming v autě.
https://play.google.com/store/apps/deta ... lderplayer
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od corve »

Z uvedených aplikací používám stejné na Email a Navigaci pouze Mapfactor.
Ten prohlížeč Nitro 5G Browser jsem ted vyzkoušel, ale bohužel nefunguje tak plynule jako ten co používám.
Na

Kód: Vybrat vše

www.poznejmisto.cz
mi posouvání mapy a zomování vůbec nepřipadá plynulé, zasekává se.
A to blokování reklam funguje asi stejně špatně jako u mého favorita :DD .
Můj favorit je Yandex brovser https://play.google.com/store/apps/deta ... ex.browser.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

A v tom ti ty mapy skrolují plynule?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od corve »

Žádná sláva to taky není, ale podle mýho oka to co jsem zkusil mi přijde plynulejší.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

Myslím, že Yandex browser už jsem zkoušel, ale ještě ho otestuju. Dík za tip :palec:
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od vaja »

Dobrej napad tohle vlakno!
A hned se teda ptam, vi nekdo o apce na foceni, ktera by pri foceni panoramou (mobil na vysku) dal vedet, ze obrazek je zrovna 16:9? Treba pipnutim nebo rovnou zastavit snimani.
Jinak pouzivam taky nejake "technicke" aplikace ( wifi analyzer, AndroiTS GPS Test, NetMonster, Fing, Speedtest...). A spoustu dalsich, asi budeme muset pozdeji vlakno "rozvetvovat" podle oboru.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

>> corve >> Ten Yandex Browser vypadá dobře :palec: ...ale mám teda pocit, že ty reklamy neblokuje vůbec :roll:

>> vaja >> Já o těch utilitách uvažoval taky jestli to sem cpát, asi to může taky být k prospěchu :palec:
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
cunik.cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: pát 18. srp 2017 18:34:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade L5
Rom: všechno origo

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od cunik.cz »

Já jako Email používám BlueMail a plná spokojenost :palec:. Dále jako prohlížeč používám Chrome. Používal jsem dříve Operu ale ta mi nějak divně zobrazovala stránky takže radši používám chromík. Navigaci nemám žádnou. Ale jednu dobu jsem používal Here od Nokie a plná spokojenost, Teď to s ní al jde od desíti k pěti tak nepoužívám radši nic.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

Takže radši bloudíš :DD
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Toffi3c
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:22:05
Typ mobilu / ROM: RN3 SE

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Toffi3c »

To já jsem přešel z Chrome na Edge od Microsoftu a vůbec si nestěžuji. Jinak AquaMail a navigace Here WeGo. Jediné co mě štve tak you tube a reklamy.
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Telewest »

Na džungálesy nejaký tip? :D


Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

A to je jako co? :twisted:
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od vaja »

Taky by me zajimalo...
Miki62
Stálý androiďák
Příspěvky: 177
Registrován: úte 05. lis 2013 18:37:45
Typ mobilu / ROM: Poco F3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Silver

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Miki62 »

Tak jsem požádal strýčka googla
http://www.mojslovnik.sk/slovo/D%C5%BEungales
ale chytrej z toho nejsem :facepalm:
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Telewest »

porňaky=džungáles pásky
Uživatelský avatar
wangdak
Androiďák!
Příspěvky: 644
Registrován: pon 08. čer 2015 10:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5/Note 3 Pro

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od wangdak »

Super díky, podporuje exdialer 2 simky?

­    

cunik.cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: pát 18. srp 2017 18:34:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade L5
Rom: všechno origo

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od cunik.cz »

Telewest píše: pon 04. pro 2017 19:17:11 porňaky=džungáles pásky
Tak na to si myslím že moc appek není.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

>> wangdak >> Podle jednoho příspěvku 2 roky starým pod recenzí na eXdialer dual sim nepodporuje. Jak je to dneska, nevím.....mám už dlouho jen jednu SIM.
https://www.svetandroida.cz/exdialer-201502/
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
kralovicek
Droid
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 03. dub 2013 11:17:19
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!
Bydliště: maticka zeme

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od kralovicek »

Mareman píše: pon 04. pro 2017 16:26:08 >> corve >> Ten Yandex Browser vypadá dobře :palec: ...ale mám teda pocit, že ty reklamy neblokuje vůbec :roll:
jj testnul jsem ho hned co jsem to přečetl, ale reklama na každé stránce mě ho donutila ihned odinstalovat.

Sám aktuálně prohlížím ve via broswer nemá CZ jazyk, což mě je fuk. Šlape rychle, ale ty reklamy nezvládá tak jak bych si představoval...
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

Je taky zvláštní, že ten Yandex fakt třeba posouvá a zoomuje tu mapu plynuleji než ten Nitro, ale když posouvám fotky v galerii třeba na Blesk.cz, je to zase naopak.........
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
kozelos
Robot
Příspěvky: 940
Registrován: pon 06. pro 2010 23:46:20
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7
Tablet: Teclast X98 Air II
Rom: MIUI 10.2 A9 Pie

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od kozelos »

Exdialer (dualsim funguje jen tak, ze se pak systém zeota, kterou sim vytacet. V seznamu hovoru se nedozvíte nic. Ale mě to nevadi, beztak volám jen ze služební sim..)

Firefox

Gmail soukromy + Outlook (k Outlooku mě donutili v práci zavedenim vicestupnoveho ověřování - k tomu tedy ms authenticator app)

Waze v aute, jinak tak 80:20 mapy.cz:google mapy na zbytek

Snap camera hdr (umožňuje nastavit automaticky orez na 3:2 - využívám, když často přidávám do alb ze zrcadlovky par záběru z mobilu)
K tomu simple gallery nebo jak se to jmenuje, protože všechny ostatní galerie dlouho doostruji snimek při prohlížení Obrázek

­    


Siemens C10 --> Ericsson A1018s --> siemens M35i --> SE T230 --> Siemens S55 --> SE k750 --> SE k790i --> Samsung Wave --> Huawei ideos X5 --> lenovo p770 --> THL5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi RN3 SE --> Xiaomi RN7
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

Dnes mi vyvojář 5G Browseru psal, že vydali novou verzi s opravenou lokalizací včetně češtiny, předpokládám i slovenštiny. Mám radost :palec:

Kdo chce pokračovatele SWE Aurora browseru optimalizovaný na náš Snapdragon, může vyzkoušet.

https://play.google.com/store/apps/deta ... et.browser
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
pingwin77
Androiďák!
Příspěvky: 253
Registrován: stř 27. kvě 2015 9:46:23
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE -- RR-O-v6.0.0

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od pingwin77 »

Vypadá velmi dobře, ale nikde jsem nenašel zda jde nastavit, či synchronizovat s mým účtem (přetáhnout složky z googlu chroome).
Uživatelský avatar
wangdak
Androiďák!
Příspěvky: 644
Registrován: pon 08. čer 2015 10:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5/Note 3 Pro

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od wangdak »

Pokud hledáte rychlí browser s Adblockem zkuste Brave.

https://play.google.com/store/apps/deta ... ve.browser

­    

Uživatelský avatar
pingwin77
Androiďák!
Příspěvky: 253
Registrován: stř 27. kvě 2015 9:46:23
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE -- RR-O-v6.0.0

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od pingwin77 »

Tak jsem včera zjistil, Textra ani Champ neumí odesílat hromadné SMS. Automaticky je přemění na MMS. Nevíte co s tím ? Nikde v nastavení jsem to nenašel. Jediná apka co to umí je GO SMS.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Mareman »

Jak zabránit převodu dlouhé sms a hromadné na MMS u Chomp SMS by mě taky zajímalo :facepalm:
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od Jumbo78 »

Hromadné SMS umí i Handcent. Posílal jsem najednou cca 170 SMS.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od prasil »

V chomp sms to jde v nastavení zaškrtnout, ale mám pro verzi...
Uživatelský avatar
pingwin77
Androiďák!
Příspěvky: 253
Registrován: stř 27. kvě 2015 9:46:23
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE -- RR-O-v6.0.0

Re: Aplikace v telefonu

Příspěvek od pingwin77 »

Ale hromadné sms odesílá i PRO jako mms.
Odpovědět

Zpět na „XIAOMI Redmi Note 3 Special Edition (Kate) - obecná diskuze“