LG V30 - Obecná diskuzeLG V30 H930

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

Excelentní zvuk. Zase jsem začal používat Koss Porta Pro..
Fotí lépe jak S7 edge a hlavně má vyšší rozlišení 12,2 MPix vs 9,1 MPIx (16:9)
Noční fotka z ruky: https://photos.app.goo.gl/rB2XKsZrxiWw1lHe2
Denní fotka: https://photos.app.goo.gl/9BTDBM3jBREXi4Cq2
Stejná fotka z S7 Edge: https://photos.app.goo.gl/m9DuKGFX99GLuoJq2
Uživatelský avatar
milennium
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: ned 29. lis 2009 0:18:33
Typ mobilu / ROM: Pixel 3 XL
Mobil 2 / ROM: BlackBerry Passport
Twitter: @jardalukas
Bydliště: kousek od KUTNÉ HORY

Re: LG V30 H930

Příspěvek od milennium »

Doporučuji investovat do lepších sluchátek :-)
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

Re: LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

No...asi se i stane, dodávaná B&O mi dobře tedy nezněla...
Koss Porta Pro je ale prostě klasika z roku 1984, co hudbu "tvoří". Je odvážné říci pořídit si "lepší" sluchátka...často skončí za pár let na propadlišti dějin. Nebo hrají jak kelímky od jogurtů rovnou. 😊
Edit: No jo no, tak jsem si koupil lepší sluchátka a uznávám, zpátky už to nějak nejde... :roll:
Naposledy upravil(a) skopek1 dne pát 27. dub 2018 20:48:09, celkem upraveno 1 x.
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

Re: LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

Ale z jineho soudku... App pro LG V30, Graphy, považuji za jednu z největších výhod toho foťáku...zkoušeli jste?

https://photos.app.goo.gl/iCJ6sZoZlan2l5GD2
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

Re: LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

Tak už je funkční i portovana Google Camera. HDR+ i Portrait mód. Viz Svetandroida.cz
Uživatelský avatar
Synthi
Androiďák!
Příspěvky: 528
Registrován: sob 21. pro 2013 16:02:49
Typ mobilu / ROM: Pixel 2XL
Mobil 2 / ROM: ZTE Watch
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Otrokovice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Synthi »

Kamery v drtivé většině fungují všechny, jen je problém je nastavit tak, aby to fungovalo a podávalo to nejlepší.Každopádně jsou momenty, kdy stock je lepší a obráceně. Já jsem ale spokojenej. :palec:
Uživatelský avatar
Synthi
Androiďák!
Příspěvky: 528
Registrován: sob 21. pro 2013 16:02:49
Typ mobilu / ROM: Pixel 2XL
Mobil 2 / ROM: ZTE Watch
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Otrokovice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Synthi »

skopek1 píše: pon 01. led 2018 14:45:57 Ale z jineho soudku... App pro LG V30, Graphy, považuji za jednu z největších výhod toho foťáku...zkoušeli jste?

https://photos.app.goo.gl/iCJ6sZoZlan2l5GD2
Upřímně nápad vynikající, okopírovat si hodnoty dle potřeby a vytvořit si to nejlepší, ale degraduje to nemožnost si nápovědu stahnout a uložit.Bez netu je k ničemu. :facepalm:
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

Re: LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

Tak už mi přišla OTA aktualizace 755 MB...Oreo to ale není..
Naposledy upravil(a) skopek1 dne stř 17. led 2018 12:50:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Synthi
Androiďák!
Příspěvky: 528
Registrován: sob 21. pro 2013 16:02:49
Typ mobilu / ROM: Pixel 2XL
Mobil 2 / ROM: ZTE Watch
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Otrokovice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Synthi »

Oreo to nebude ....
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

Re: LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

Není no...úroveň zabezpečení 1.ledna 2018, ale asi tam bude i něco jiného, když je to tak velké...ale Oreo by mělo být dle zdrojů tak za týden-14 dnů...
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: LG V30 H930

Příspěvek od P1azer »

Zdravím. Mám dotaz na majitele. Můžete mi poreferovat ohledně výdrže baterie? Vybírám náhradu ta Mate 8 a zdá se, že tenhle model by mohl ve všech ohledech vyhovovat. Jen jsem teď zhýčkán 4Ah beterií a nadstandardní výdrží na jedno nabití. Další dotaz ohledně slow-mo videí, jaký podporuje frame rate při zpomaleném záběru?
Děkuji.

EDIT: Tak už jsem našel "Slow-Motion Rec – 1280 x 720 resolution, 120, & 240 FPS"
Uživatelský avatar
Synthi
Androiďák!
Příspěvky: 528
Registrován: sob 21. pro 2013 16:02:49
Typ mobilu / ROM: Pixel 2XL
Mobil 2 / ROM: ZTE Watch
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Otrokovice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Synthi »

Ohledně baterie, to je u každého hodně individuální, to je snad jasné. BT, wifi, data , hry atd.
V mém případě v pohodě dva dny. Jinak naposledy jsem dal 70hod provozu, 7 SOT a zbytek 9 procent
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

Re: LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

Zatím baterie tedy lepší jak 3600 u S7 Edge. Jsem příjemně prekvapen. Já nabíjíme každý den už od 90.let. 😊 To kvůli tomu, že jsem párkrát potřeboval volat více (hory, bouračka) nebo filmovat více než jsem čekal...
Složení myslím klasika dáná Snapdragonem 835...
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od eddward »

bral niekto V30 z alzy ? su tam sluchadla ? pozeram ze maju EU/Nemecku verziu,
momentalne to kleslo na 738,90 € / 18990 CZK, co uz je lepsia cena... mesiac aj nieco od uvedenia celkom slusny vykon :) rozmyslam ze keby to este stovku padlo tak by som to vzal ako nahradu za G4...
ta predna kamera je ale naozaj hnus, osobne ju nevyuzivam, ked tak 1-2x do roka, ale z akeho dovodu je to horsia kamera ako ma napriklad niekolkorocna G4 vobec nechapem... ked to uz aj nechceli vylepsit, tak aspon to mali nechat rovnake, ale hodit tam nieco z low endu to je na zaplakanie...
Samsung Galaxy S20+ Gray
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Tazz1 »

eddward píše:bral niekto V30 z alzy ? su tam sluchadla ? pozeram ze maju EU/Nemecku verziu,
momentalne to kleslo na 738,90 € / 18990 CZK, co uz je lepsia cena... mesiac aj nieco od uvedenia celkom slusny vykon :) rozmyslam ze keby to este stovku padlo tak by som to vzal ako nahradu za G4...
ta predna kamera je ale naozaj hnus, osobne ju nevyuzivam, ked tak 1-2x do roka, ale z akeho dovodu je to horsia kamera ako ma napriklad niekolkorocna G4 vobec nechapem... ked to uz aj nechceli vylepsit, tak aspon to mali nechat rovnake, ale hodit tam nieco z low endu to je na zaplakanie...
V čem je přední kamera hnus? Používám ji jen na videohovory.

       

Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Tazz1 »

Prosím dva dotazy. Má knock on? Co zadní foťák, lepší jak u G6? Hrozí také nějaké přehmaty s rozdílnou kvalitou osazovaných foťáků jako u G6? A nevíte, zda bude foťák testovat DXomark?
Díky

       

Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Kiosk123 »

Na dxomark má hodnotenie 82 bodov. Pokazilo to najviac video. A to si ten telefón hovorí že je stvorený pre video.
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

LG V30 H930

Příspěvek od Tazz1 »

Nenašel jsem to tam. Díky, zkusím ještě mrknout. Ale 82 tedy opravdu není žádná hitparáda [emoji20]

edit : tak od včera to tam opravdu je. A výsledek je horší jak u G6. Tak to mě opravdu potěšilo. Chci LG telefon, jsem na ně zvyklý, ale prostě pořád něco.

EDIT by jumbo78: smazaná zbytečná citace
Uživatelský avatar
Synthi
Androiďák!
Příspěvky: 528
Registrován: sob 21. pro 2013 16:02:49
Typ mobilu / ROM: Pixel 2XL
Mobil 2 / ROM: ZTE Watch
Tablet: Lenovo Yoga 2
Bydliště: Otrokovice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Synthi »

Na nějaké xxxx..marky a ostatní bych se vyprd. Rozmýšlel jsem nad tímto telefonem a Mate 10 Pro od Huawei. Ten než šel do prodeje, tak byl foťák vychvalován až na 100 bodů, a zkušenosti uživatelů jsou jiné. Až díky aktualizacím a dalšímu zlepšování se nářky snižují.
U V30 to bude to samé, kdoví kdy a na jakém softu to odzkoušeli.Zkušenosti a ohlasy kamery na Oreu tu má zatím jen jeden uživatel, a ten je spokojený.
Navíc GCam porty fungují, a to musím uznat, že je hojně u focení využívám. V některých případech zrobily hodně pěkné fotky. Jen trvá, než si čloběk najde to správné nastavení.
Doporučuju porty od Arnova
Uživatelský avatar
milennium
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: ned 29. lis 2009 0:18:33
Typ mobilu / ROM: Pixel 3 XL
Mobil 2 / ROM: BlackBerry Passport
Twitter: @jardalukas
Bydliště: kousek od KUTNÉ HORY

Re: LG V30 H930

Příspěvek od milennium »

Přesně tak. Vyprdni se na nějaké hodnocení, nějakého webu...
V30+ je jeden s těch nejlepších mobilů. Já hlavně oceňuji výdrž a zvukový výstup... Ten je opravdu božský a ve spojení s kvalitními sluchátky opravdu luxus. Takový TIDAL HiFi je fakt požitek !
Displej je taky super, žádné problémy jsem s ním neměl a foťák se mi taky jeví jako špica...
V30+ už sice nemám, ale hodně na ní občas vzpomínám.
Jediná věc která mně u LG sere, je podpora a ta jejich nadstavba. Mně se prostě nelíbí.
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: LG V30 H930

Příspěvek od deadlink »

Pritom se rika ze je to jedna z nejlepsich nadstaveb
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Tazz1 »

Mě také LG nadstavba sedí už od dob G2. To a knock on je to co mi na telefonu fakt sedí. K tomu velmi dobrý foťák a mám nástupce současné G4. Ale mám ze současných LG telefonů spíše rozpaky.

       

Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: LG V30 H930

Příspěvek od deadlink »

s rozpaky nejsi sam. taky se stale rozhoduju jestli nahradit stavajici oneplus3 telefonem v30+
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od eddward »

Tazz1 píše: pát 02. úno 2018 12:34:10
eddward píše:bral niekto V30 z alzy ? su tam sluchadla ? pozeram ze maju EU/Nemecku verziu,
momentalne to kleslo na 738,90 € / 18990 CZK, co uz je lepsia cena... mesiac aj nieco od uvedenia celkom slusny vykon :) rozmyslam ze keby to este stovku padlo tak by som to vzal ako nahradu za G4...
ta predna kamera je ale naozaj hnus, osobne ju nevyuzivam, ked tak 1-2x do roka, ale z akeho dovodu je to horsia kamera ako ma napriklad niekolkorocna G4 vobec nechapem... ked to uz aj nechceli vylepsit, tak aspon to mali nechat rovnake, ale hodit tam nieco z low endu to je na zaplakanie...
V čem je přední kamera hnus? Používám ji jen na videohovory.
  
5Mpix ? ako sorry... G4 ma 8Mpix prednu kameru... ako je toto mozne ? a vobec nejde o Mpix, je to viditelne horsia kamera... video vyzera ako z lacnej web kamery...

Na G4 som dostal bootloop ale vedel som o tom este pred kupou samotneho telefonu, takze som s tym bol zmiereny ze to asi skor ci neskor pride. Telefon mi ale vyhovoval po vsetkych strankach tak som ho vzal a nelutujem doteraz.

Ja proti LG inak nemam nic. LG nadstavba mne osobne tiez vyhovuje. Neviem co by na nej malo byt akoze zle. Dnes je to uz viac ako v minulosti podobne stock Androidu a tych par aplikacii navyse nie je ziadny dealbreaker.

Rozmyslam potom co ine kupit ked nie V30.
Ked mate na stole 800€+/-, co s tym ? Ja som rozmyslal aj o Pixel 2 XL 64GB, ale to ze nema jack je pre mna osobne velky problem. Taky Note 8 je uz velky a pre mna nevyuzitelny, potom klasicka Galaxy S8, tu mam zas problem so zahnutym displejom. Ako sa tam napriklad lepi sklo ? Nechce sa mi velmi riskovat bez ochrany. Co este, nejake HTC ?
A potom uz su len moznosti ako OnePlus, Huawei a podobne "ciny" a tomu by som sa rad vyhol. Mozno mam predsudky, ale vadi mi na takych telefonoch viac veci, od UI systemu po support.
Asi urcite pockam po MWC, ale aj tak neviem. Keby G7 vysla skor, bol by to tiez dobry kandidat.
Samsung Galaxy S20+ Gray
Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Kiosk123 »

Mám S8, a sklo na tento telefón je blbosť vôbec lepiť... vyzerá to úplne nevkusne a vôbec nedrží...a keď už drží tak v kraji sa odchlypuje... zahnutie je veľmi malé,skoro ho ani nevidno. Najlepšia je oficiálna fólia, pokiaľ sa bojíš že ti spadne tak si kúp knizkovy obal a máš vyriešené...
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od eddward »

padov sa nebojim, bojim sa skrabancov na displeji... mam take stastie ako skoro kazdy, ze sa objavia z nicoho nic aj ked sa im akokolvek snazim predchadzat... vyrazne som sice nemal nikdy, ale vadia mi aj jemnejsie... knizkovy obal nechcem, folia je riesenie, sice neviem ake su dnes tie folie (asi take iste), ale aspon co si pamätam z G4 co som mal z vyroby tak nebol tam ten pocit zo skla a casom sa to aj tak zacalo odlepovat z rohu, asi uz po mesiaci...

ako V30 je velmi solidny telefon, ma prakticky vsetko co chcem resp. potrebujem a velmi sa mi paci dizajn... pre mna osobne dream dizajn, na ktory som cakal roky, ale to iste plati viac menej aj o S8...
u LG pri V30 nemam ani tak obavu o kvalitu, skusenosti su take ake su, ale problemove roky 2015-2016 by uz mali byt za nami, skor sa mi nepozdava ta podpora v poslednom case, G4 dostala len jednu novsiu verziu Androidu... beriem ze telefony boli chybove a mozno sa ich takto trebalo cim skor zbavit, ale ako to bude dalej nevieme, verim a dufam ze este na ten Android P by to mohlo vydat, predsa len telefon ma len par mesiacov...
som este zvedavy kolko bude stat klasicka S9,
u S8 mi inak dost vadi miesto pre snimac odtlackov, preto sa skor priklanam k V30, S9 budem mat v hladaciku podla ceny
Samsung Galaxy S20+ Gray
skopek1
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. říj 2013 18:15:28
Typ mobilu / ROM: S7 Edge ETL

Re: LG V30 H930

Příspěvek od skopek1 »

V30 je proti S8 prostě novější tel. Skvěle se drží, a foťák je nejlepší vůbec. Na tom trvám. Chápu, že si na Dxomark neumí nainstalovat portovanou Google Camera a tak sníží hodnocení kvůli portretnimu rezimu...ale my to umíme. Navíc po upgradu na Oreo prý dojde ještě k jejímu vylepšení. A to mluvíme o té hlavní. Širokoúhlou ostatní ani nemají. Ale ten telefon je celkově bez slabých míst!
Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Kiosk123 »

Presne tak isto som sa aj ja rozhodoval niekedy medzi V30 a S8...Najprv som chcel V30, ale našťastie som ju nezobral. Zamňa má ten telefón dosť kompromisov vzhľadom k jeho cene. Zlá predná kamera, neistoty s displejom, zlá podpora, slabé HDR v kamere. Prednú kameru by som ešte odpustil, možno aj aktualizácie, ale displej a kameru už nie. Displej mal veľa problémov, cez lightbleed na sivom pozadí , modrý nádych alebo zlé podanie tienov ...kamera zase má problémy s HDR, proste je slabé (vôbec sa nepribližuje k HDR+ na pixeli) a video má zlú stabilizáciu...Za tie peniaze chcem mať poriadny telefón bez kompromisov, takže som si zobral S8 nakoniec. Updaty sú lepšie ako u LG, síce Oreo ešte nedorazilo ale bezpečnostné záplaty sú skoro každý mesiac+ pokračujú aj po dvoch rokoch predaja....Displej nemá problémy na nízkom jase, žiadne zrno ani lighbleed nieje, nádych nevidím tiež žiadny...akurát na zaobleniach displeja je možné vidieť trochu inú farbu pri naklonení na bielom pozadí, ale je to zanedbateľné...Kamera je parádna, a s google cam hdr+ ešte lepšia...video je na vysokej úrovni... čo viac dodať...ešte aj v balení máš toho viac než LG...dve konektory, sluchádla s vymeniteľnými štuplami...je to na tebe...
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG V30 H930

Příspěvek od Mirda86 »

Jj kazdej si svuj vyber musi nejak obhajit,no :palec:

V30 sem jeste nemel ale S8 ano. Vubec nicim nenadchnul oproti S7 Edge. Krom toho pomeru displeye(coz neni vylozene pro kazdeho plus) skoro zanedbatelnej rozdil(ani posun v rychlosti OS. To me vadilo nejvic. Oproti jine konkurenci snek).Za ty penize o nicem.Ale proti gustu...
Uživatelský avatar
eddward
Androiďák!
Příspěvky: 441
Registrován: čtv 13. úno 2014 10:14:08
Typ mobilu / ROM: SG S20+
Bydliště: Košice

Re: LG V30 H930

Příspěvek od eddward »

Cisto technicky vzate ja chcem "len" novy telefon za ktory si rad priplatim. O peniaze teda v podstate nejde, ale ked napriklad nema 3.5mm jack tak u mna skoncil a moze mat aj najlepsi displej na svete. Pokial taka moznost bude existovat tak jack budem mat.
Neviem co je este na vyber, ale vela asi nie. Ked vynecham velke kusky (Note) a kusky bez jacka (Pixel 2) tak uz seriozne neni velmi co vybrat. Po MWC sa vela veci asi nezmeni az na S9.
Ono je to sice vela penazi, ale telefon u mna nemusi mat najlepsiu kameru alebo najlepsi displej. Nie som diplejofil, ani kamerofil :D Samozrejme malo by to byt na nejakej urovni, ale hlavne telefon musi mat najlepsi balik (pre mna) ako celok.
Tie displeje vraj boli horsie skor na zaciatku, ako je to teraz neviem presne to je pravda. Velmi malo ludi pise skusenosti. Neviem ci sa to nepredava, lebo je to drahe/nedostupne/malo na trhu, alebo co. Telefon je inak mozne vratit do 14 dni, takze toto by som nevidel ako tragicku vec.
Pri kamere by som bol rad keby tam nebol regress z G4, vela veci je hlavne o softveri. Tu nevidim problem.
Samsung Galaxy S20+ Gray
Odpovědět

Zpět na „LG V30 - Obecná diskuze“