Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Danik »

Libb píše: čtv 08. bře 2018 22:28:07 No ale mohl bys trochu přesněji popsat, co to znamená? Notifikace zůstaly viset na hlavní obrazovce nebo jak?

DOTAZ: nemůžu najít něco na nákupní seznam. Používal jsem na to Keep, ale ten se zdá nemá na Tizenu klienta. Co jsem našel, jsou všechno aplikace s podporou hodinek a mobilu, ale chybí webová část. Jediné, co umí komplet trojici mobil-hodinky-web je Evernote, ale to má neoficiálního klienta, který není sice úplně špatný, ale není úplně optimalizovaný na nákupní seznam.
Takže: znáte nějakou apku na nákupní seznam, kde můžu seznam editovat jak na webu, tak na mobilu a na hodinkách aspoň odškrkávat hotové položky?

Když tak znám Toodledo, Todoist, Trello, Keep - něco z toho třeba? Ale může být i cokoliv jiného. Díky
Já na nákup používám aplikaci Listonic. Je to tedy ale jen pro mobily a hodinky. Což mě stačí. Doma natlačím do mobilu seznam a pak jen v obchodě listuji a odklikávám. Úplně mi stačí
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
bk2601
Androiďák!
Příspěvky: 407
Registrován: pon 19. zář 2011 16:18:51
Typ mobilu / ROM: Note9
Rom: Stock

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od bk2601 »

Mám Gear Sport, které mají stejná střeva jako S3 a docela často se potýkám s výrazným zpomalením systému.
Nepozorujete to někdo? Například když mi hodinky detekují automaticky chůzi a já se chci podívat na hodinky, tak dobré dvě tři vteřinky trvá než se rožne display.
Stejně tak pokud kliknu na zahájit cvičení (jakékoliv), tak prodleva před spuštěním odpočítávání je zase tak ty dve vteřinky.

Nové tohle nedělali, a nechce se mi ani trochu věřit a smířit se s tím, že by se po dvou měsících používání takto zpomalili. O endomondu ani nemluvím.
Aplikací tam mám po skromnu.
Snapsik
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: úte 24. dub 2012 19:32:25
Typ mobilu / ROM: SG S7 Edge
Tablet: Lenovo YOGA 2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Snapsik »

Zdravím. Takže po poslední aktualizaci whatsappu (verze 2.18.65) již nelze odpovídat přes hodinky. Máte to také?
Uživatelský avatar
Marcusov
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pon 09. led 2017 17:25:38
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Tablet: Samsung Gear S3 Frontier

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Marcusov »

tak to mám taky tu verzi WhatsApp a na hodinkách používám W history a normálně z toho odpovím. oznámení z WhatsApp mám vypnuté.
vrzy
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: stř 14. bře 2018 22:47:59
Typ mobilu / ROM: S6 Edge
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od vrzy »

Ahoj, řeším problém s výdrží baterie, nikoliv hodinek, ale telefonu. Mám S6 Edge, před pár dny jsem koupil S9+ a výdrž telefonu 8 hodin při BT spojení s hodinkama je opravdu na nic. Co vy, pozorujete nějaký rychlejší úbytek baterie v telefonu nebo ne ? Nevím kde hledat problém. Abych měl hodinky odpojené od telefonu, tak potom mi jsou k ničemu a aby mě za pár hodin sežraly baterku v telefonu, tak jsou k ničemu také.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od bassgenerator »

Preto moje s3 ani k s9+ radsej neparujem. Uz to ze fon vudrzo kulove.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
peppies
Androiďák!
Příspěvky: 389
Registrován: pát 19. lis 2010 16:19:20
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+
Bydliště: Liberec

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od peppies »

Nepozoruji žádný problém v kombinaci Gear S3 + S9+ telefonem. Výdrž mám přibližně stejnou jako na S8+.
Galaxy S9 +
Gear S3 Frontier
Lenovo Yoga Tablet 2 Stock Lollipop
vrzy
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: stř 14. bře 2018 22:47:59
Typ mobilu / ROM: S6 Edge
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od vrzy »

A výdrž je jaká? Vydrží ti telefon aspoň od rána do večera? Já S9+ vrátil a čekám na jiný kus, protože 8 hodin je fakt málo. Zatím testuji s S6 a výdrž bez hodinek je nějakých 17 hodin a s hodinkama zhruba také těch 8.
Uživatelský avatar
peppies
Androiďák!
Příspěvky: 389
Registrován: pát 19. lis 2010 16:19:20
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+
Bydliště: Liberec

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od peppies »

Záleží na tom jaký máš screen time. Ale nestalo se mi, že bych nabíjel každý den, 2-3 dny mám výdrž. Opravdu ale záleží pokud se na telefonu hraje a tak výdrž jde do kytek. S9+ jsem nabíjel prozatím jen 2x od pátku co ji mám.
Galaxy S9 +
Gear S3 Frontier
Lenovo Yoga Tablet 2 Stock Lollipop
vrzy
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: stř 14. bře 2018 22:47:59
Typ mobilu / ROM: S6 Edge
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od vrzy »

Telefon právě ležel většinu dne na stole bez využití. Jen ráno jsem si přečetl zprávy a pak přes oběd. Přes den odpověděl na pár zpráv na whatsApp a to je vše. Večer předtím, než jsem šel spát, dal jsem nabíjet, při 100% odpojil a ráno 70%.
Uživatelský avatar
peppies
Androiďák!
Příspěvky: 389
Registrován: pát 19. lis 2010 16:19:20
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+
Bydliště: Liberec

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od peppies »

Tak to je určitě někde problém, za noc mi telefon sebere 3-4 % . U Gear S3 má dobíjení podobné jako u telefonu tj. kolem 3 dnů a to mi bohatě stačí
Galaxy S9 +
Gear S3 Frontier
Lenovo Yoga Tablet 2 Stock Lollipop
vrzy
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: stř 14. bře 2018 22:47:59
Typ mobilu / ROM: S6 Edge
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od vrzy »

S vydrží hodinek problém není, většinou také kolem 3 dnů, jen ten telefon to ždíme. Dnes přes noc jsem hodinky na zkoušku odpojil a přes noc zmizelo 5%,což je velký rozdíl. Nevím co s tím, hodinky samozřejmě obnoveny do továrního nastavení při připojování k novému telefonu.
Uživatelský avatar
peppies
Androiďák!
Příspěvky: 389
Registrován: pát 19. lis 2010 16:19:20
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+
Bydliště: Liberec

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od peppies »

Zkusil bych tovární nastavení telefonu, spárovat to s hodinkama bez obnovy aplikací a uvidíš, jestli se to bude chovat stejně
Galaxy S9 +
Gear S3 Frontier
Lenovo Yoga Tablet 2 Stock Lollipop
vrzy
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: stř 14. bře 2018 22:47:59
Typ mobilu / ROM: S6 Edge
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od vrzy »

S9+ byla čistá, nainstaloval jsem jen nutný základ. V hodinkách mám navíc snad jen jiné ciferníky, nic jiného navíc, takže je to opravdu divné.
Snapsik
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: úte 24. dub 2012 19:32:25
Typ mobilu / ROM: SG S7 Edge
Tablet: Lenovo YOGA 2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Snapsik »

Marcusov píše: stř 14. bře 2018 22:17:48 tak to mám taky tu verzi WhatsApp a na hodinkách používám W history a normálně z toho odpovím. oznámení z WhatsApp mám vypnuté.
Díky za reakci. Zakoupil jsem Whats History. Vypadá docela dobře, ale přesto bych měl dotaz. Do hodinek přijde zpráva ve whatsappu i v History. Ve whatsappu vidím pouze poslední zprávu, v History celý chat. To je jasné. Můžu vypnout oznámení od whatsappu v hodinkách a budu tak dostávat pouze History. To je praktické. Dá se ale nějak zabránit tomu, aby se zprávy v History zobrazovaly v oznamovacím panelu? V telefonu vyskočí okno whatsappu a ještě je zpráva v oznamovacím panelu. Je to zbytečné. Pokud zablokuji v telefonu oznamování History, už se nepromítne do hodinek. Jde to řešit? Jak to máš ty? Díky za reakce.
Uživatelský avatar
Marcusov
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pon 09. led 2017 17:25:38
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Tablet: Samsung Gear S3 Frontier

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Marcusov »

na telefonu se zprávy zobrazuji jen ve WhatsAppu. W history mám nastaveno takto
Screenshot_20180315-233359.png
Screenshot_20180315-233359.png (185.23 KiB) Zobrazeno 1985 x
Snapsik
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: úte 24. dub 2012 19:32:25
Typ mobilu / ROM: SG S7 Edge
Tablet: Lenovo YOGA 2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Snapsik »

Díky, vyzkouším
Snapsik
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: úte 24. dub 2012 19:32:25
Typ mobilu / ROM: SG S7 Edge
Tablet: Lenovo YOGA 2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Snapsik »

Marcusov píše:na telefonu se zprávy zobrazuji jen ve WhatsAppu. W history mám nastaveno takto
Screenshot_20180315-233359.png
Zkusil jsem to tak nastavit a jelikož nemám zamčený telefon na zámek, tak to nefunguje. A W-history mi stále leze do oznamovacího panelu. Toho se zbavit, tak je to super appka, docela plní svůj účel... Nemáš ještě nějaký tip? DíkyObrázek

       

Uživatelský avatar
Marcusov
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pon 09. led 2017 17:25:38
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Tablet: Samsung Gear S3 Frontier

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Marcusov »

Screenshot_20180316-171553.png
Screenshot_20180316-171553.png (114.66 KiB) Zobrazeno 1891 x
možná ještě pomůže nastavení-aplikace-whistory-oznámení. nevím jak se to bude chovat, ale logicky by to mělo odesílat vše na hodinky. a odpovídat přes to ti teda jde?
karsit
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 08. bře 2018 23:28:28

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od karsit »

Danik píše: ned 11. bře 2018 22:43:24
Libb píše: čtv 08. bře 2018 22:28:07 No ale mohl bys trochu přesněji popsat, co to znamená? Notifikace zůstaly viset na hlavní obrazovce nebo jak?

DOTAZ: nemůžu najít něco na nákupní seznam. Používal jsem na to Keep, ale ten se zdá nemá na Tizenu klienta. Co jsem našel, jsou všechno aplikace s podporou hodinek a mobilu, ale chybí webová část. Jediné, co umí komplet trojici mobil-hodinky-web je Evernote, ale to má neoficiálního klienta, který není sice úplně špatný, ale není úplně optimalizovaný na nákupní seznam.
Takže: znáte nějakou apku na nákupní seznam, kde můžu seznam editovat jak na webu, tak na mobilu a na hodinkách aspoň odškrkávat hotové položky?

Když tak znám Toodledo, Todoist, Trello, Keep - něco z toho třeba? Ale může být i cokoliv jiného. Díky
Já na nákup používám aplikaci Listonic. Je to tedy ale jen pro mobily a hodinky. Což mě stačí. Doma natlačím do mobilu seznam a pak jen v obchodě listuji a odklikávám. Úplně mi stačí

Chtěl jsem si také stáhnout aplikaci Listonic, ale v Samung gear není vůbec k nalezení. Našel jsem to jen ve verzi pro mobil. Kde dělám chybu? :D
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Danik »

No koukám na to taky, že už není v aplikacích ke stažení. Možná jen dočasné stažení z nabídky. Fakt nevím :(
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

Tak mám taky s9+ a Gear S3 hodinky a výdrž teda katastrofa.... Teď jsem byl od 16 do 21 hodin v bazénu, hodinky i mobil v šatně a baterie šla dolů asi o 25%... Hodinky s Honorem 9 za stejnou dobu tak 2-3%.... To bych tedy vážně čekal, že mi když už to jsou věci od stejného výrobce, tak tohle si umí poladit...
Snapsik
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: úte 24. dub 2012 19:32:25
Typ mobilu / ROM: SG S7 Edge
Tablet: Lenovo YOGA 2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Snapsik »

Marcusov píše: pát 16. bře 2018 17:19:03 Screenshot_20180316-171553.pngmožná ještě pomůže nastavení-aplikace-whistory-oznámení. nevím jak se to bude chovat, ale logicky by to mělo odesílat vše na hodinky. a odpovídat přes to ti teda jde?
Dík, ale takhle podrobně to tam nemám. Koukám, že máš P10, já mám S7 Edge a tam to takto nastavit nejde. No, jedu teď na dovču, tak si s tím budu hrát a uvidíme. Základní princip je že hodinky zrcadlí oznámení. Takže musím mít zaplá oznámení w-history. Tím pádem, přijde-li whats app,
zobrazí se nahoře ikonka w-history a ve stavovém řádku (v rolovacím menu) název vlákna w-history. A toto oznámení se pak zrcadlí do hodinek. Potřebuji nějak dostat pryč tu ikonku a to upozornění ze stavového řádku:-) Jinak musím vše odpálkovat 2x. Pokud ale zakážu oznámení, nemá se co zrcadlit. Ale není to otázka života a smrti, takže si s tím nějak pohraju a uvidíme. Každopádně díky moc za rady
Bruttus
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. pro 2012 18:20:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Bruttus »

Libb píše: čtv 08. bře 2018 14:27:09 GPS zase tak neřeším, uvidíme.
Ciferník pošlu z domu, je to výrazně upravená cizí práce, přidal jsem tam info kdo má svátek apod. Potřebuješ na to ale WatchMaker
Prosím, mohl bys mi také poskytnout tvůj ciferník? WatchMaker mám, našel jsem tam i podobné ciferníky ale neumím je upravit.
wolf01
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 19. úno 2014 14:13:00
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3 - OxygenOS 321

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od wolf01 »

Mám dotaz k notifikacím. Notifikace mi chodí na hodinky bez problémů, nicméně se mi nezobrazí oranžová tečka, která má značit nepřečtené notifikace. Tizzen mám 3.0.0.1 - tečka se mi na této verzi bez problémů zobrazovala, ale pak jsem si přehrál firmware v telefonu, kde se mi konečně zobrazila možnost nainstalovat Samsung Gear z Google Play (předtím mi to nenabídlo). Ale po přehrání firmware v telefonu se již oranžová tečka nezobrazuje. Pro nové spárování s telefonem jsem dal tovární nastavení hodinek, v samsung gear mám v menu oznámení zaškrknuto Indikátor oznámení.

Děkuji za rady
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od bassgenerator »

taky sem to udelal a oranzovu tečku tam mam porad.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
wolf01
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 19. úno 2014 14:13:00
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3 - OxygenOS 321

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od wolf01 »

Přes noc si hodinky sundávám a ráno, když jsem se na hodinky podíval, tak jsem tam oranžovou tečku najednou měl (notifikace na maily), nicméně nyní během používání na ruce se opět nic nezobrazuje

EDIT: snad mám vyřešeno, pokud by někdo řešil stejný problém - v Samsung Gear jsem si vypnul volbu "Zapnout displej" v menu "Oznámení" a vypadá to, že už to funguje (oranžová tečka se již zobrazuje)

wolf
Pafka_024
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: úte 06. bře 2012 13:39:22
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Pafka_024 »

Tohle je klasická chyba v Tizenu 3. Bojuji s tím od začátku. :-(
wolf01
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 19. úno 2014 14:13:00
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3 - OxygenOS 321

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od wolf01 »

Libb píše: čtv 08. bře 2018 14:27:09 GPS zase tak neřeším, uvidíme.
Ciferník pošlu z domu, je to výrazně upravená cizí práce, přidal jsem tam info kdo má svátek apod. Potřebuješ na to ale WatchMaker
Mohl bych požádat také o ten ciferník?
Díky :)
Uživatelský avatar
Libb
Moderátor
Příspěvky: 1413
Registrován: pon 01. lis 2010 7:04:15
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Libb »

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Black 512GB | Buds | Buds Pro
Obrázek Ticwatch Pro3 GPS black | Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD
Odpovědět

Zpět na „Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)“