Xiaomi Huami AmazfitXiaomi Huanmi Amazfit Pace

Moderátoři: Libb, Libb

sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od sinco »

Uvažuji o zakoupení ale co bych rád věděl jsou vibrace a notifikace. Někde v recenzi jsem četl že vibrace by mohli být silnější. Je v nastavení nějaká volba ohledně vibrací. Momentálně mám Pebble time steel a před tím Sony, pro případné porovnání. Pro mě velmi důležité. A pak k notifikacím, je jedno co za apku na sms, email používám? Je možné přes hodinky zrušit notifikaci v telefonu? Děkuji za odpověď.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od rbarat »

Priamo v hodinkách sa dá nastaviť sila vibrácií, sú tam tri stupne: slabé, stredné a silné. Silné sú naozaj silné :-)
Čo sa týka notifikácii fungujú spoľahlivo. Je jedno akú apku používaš, v aplikácii Amazfit Watch v telefóne si môžeš vybrať akúkoľvek a apku, ktorú chceš notifikovať na hodinkách.
Cez hodinky je možné odmietnuť prichádzajúci hovor.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Petr363
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 25. led 2011 22:10:38
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE - Havoc 9.0.0
Tablet: iPad mini 4
Bydliště: Brno

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od Petr363 »

Tak jsem pořídil v akci na Gearbestu hodinky Amazfit za 62 € , pošta EU Expres za 10,70€. Koupeno 13.10.2017 , celou dobu jsem neměl žádnou zpětnou vazbu jestli zboží je někde na cestě, jen ze ho poslali :-) , sledovací číslo nefungovalo , psal jsem několikrát na podporu Gearbestu, ale žádná odpověď , jen ze se mi ozvou vždy do 24 hodin s odpovědi, odpověď žádná , takže co se týká ohledně komunikace katastrofa. Tak už jsem se smířil ze hodinky už mít nebudu, a hle dnes 8.11. mi je DHL dovezli :-). Takže velká radost a hlavně opravdu při EU Expres se nic navíc neplatí - super. Nechávám je jako dárek na Vánoce , takže testovat je budu až za nějakou dobu :-( , tak snad to bude vše OK :-) .
honzajs
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: stř 19. led 2011 8:36:02
Typ mobilu / ROM: ZTE V5 RedBull_HONOR 9_UMIDIGI Crystal
Mobil 2 / ROM: Elephone P10C, NEXUS S
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od honzajs »

Pokud to poslali DPD UK tak se na stránkách toho DPD UK dalo získat přepravní číslo DPD a pak se daly dohledat i třeba přes DPD.cz ....měl jsem to tak nějak podobně, ale hodinky přišly
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od rbarat »

Petr363 píše: stř 08. lis 2017 20:46:00 Tak jsem pořídil v akci na Gearbestu hodinky Amazfit za 62 € , pošta EU Expres za 10,70€. Koupeno 13.10.2017 , celou dobu jsem neměl žádnou zpětnou vazbu jestli zboží je někde na cestě, jen ze ho poslali :-) , sledovací číslo nefungovalo , psal jsem několikrát na podporu Gearbestu, ale žádná odpověď , jen ze se mi ozvou vždy do 24 hodin s odpovědi, odpověď žádná , takže co se týká ohledně komunikace katastrofa. Tak už jsem se smířil ze hodinky už mít nebudu, a hle dnes 8.11. mi je DHL dovezli :-). Takže velká radost a hlavně opravdu při EU Expres se nic navíc neplatí - super. Nechávám je jako dárek na Vánoce , takže testovat je budu až za nějakou dobu :-( , tak snad to bude vše OK :-) .
Zaslanie tovaru s DPD číslom sa dá sledovať cez stránku http://www.17track.net/en
Treba tam zadať to číslo - nenájde zásielku hneď, treba kliknäť pri zásielke na rozbaľovacie menu a tam si vybrať konkrétnu DPD službu, potom zásielku nájde.
Počas cesty do Európy ale aj tak nič nevidno, ale vidno aspoň to, že to poslali.
dpd.jpg
dpd.jpg (42.2 KiB) Zobrazeno 6996 x
BTW: K tomu, že neodpovedali. Mne vždy z Gearbest odpovedia. Ako si im písal, treba založiť Ticket priamo z objednávky tovary, jem na to linka, keď rozklikneš objednávku.

Přidáno za 6 minut 47 sekund:
-Pripravil som opravený slovenský preklad aplikácie Amazfit Watch 1.7.5.1 - https://www.uloz.to/!tLtXyMPjPsSH/amazf ... 1-2017-apk
-Aktualizoval som prvý príspevok
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Petr363
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 25. led 2011 22:10:38
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE - Havoc 9.0.0
Tablet: iPad mini 4
Bydliště: Brno

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od Petr363 »

Čau Robo, to sledování jsem zkoušel jak jsi psal , ale nic mi to nenašlo :-( :-) , ten problém jsem otevřel v objednávce a dvakrát jsem jim psal a pokaždé mi přišla odpověď s číslem toho zaregistrovaneho problému nebo jak to mám nazvat ( pokaždé jiné číslo ) s tím , ze mi do 24 hodin odpoví a neodpověděli :-)
Teď už je to jedno , hlavně ze to v pořádku přišlo. :-) Jak jsem psal , budu to testovat až po “Ježíšovi” :-) tak snad to bude OK a samozřejmě tam budu dávat češtinu, tak snad to nebude dle návodu problém .
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od sinco »

Jeste prosim o info ohledne notifikaci. Je mozne s notifikaci v hodinkach pracovat tak aby se to projevilo i v telefonu? Zrusit, smazat. U jednech hodinek jsem si notifikaci, email, precetl a to bylo vse. Nebylo mozne pres hodinky zrusit ci smazat email a furt me mobil opakovane upozornoval na naprecteny email. To stejny u sms. U pebble mohu zrusit notifikaci, odpovedet, presunout do smazanych, oznacit jako prectene a otevrit v telefonu. Dekuji

Edit: na Gearbest mam cenu 89.99 a vlevo u ceny me sviti cervene Email only price. Co to znamena? A u vyberu dopravy mam moznost Priority line za 8.43 a Expedited Shipping 12.09 a 3 az 7dni. Kterou variantu dopravy zvolit abych eliminoval cz poplatky. At vyberu jednu nebo druhou variantu tak pri pohledu do kosiku vidim stale 89.99. Coz me nejak nejde dohromady s cenou dopravy.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od wallin »

email only price - koukni se do pošty, jestli nemáš link na tento výrobek v newsletteru, mě přišel / mám také -> něco jako promo kód.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od sinco »

Jsem v poste hledal a nenasel. Blbe hledal. Ted jeste jak osetrit vypalne, jestli by pomohlo priplatit si za dopravu.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
xxx73
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 02. říj 2010 8:26:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3 PRO
Tablet: VOYO WINPAD A1 MINI---Cube U51GT--- Prestigio8.1
Rom: MIUI 8 CZ

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od xxx73 »

Pánové možná znáte přeložili jsme pro vás aplikaci do CZ a SK link na stažení pod videem .

Ve videu ještě nebylo přeloženo vše teď už je to full CZ/SK překládáme každou novou verzi jde o China která aktualizuje data do MiFit!!!!
Petr363
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 25. led 2011 22:10:38
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE - Havoc 9.0.0
Tablet: iPad mini 4
Bydliště: Brno

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od Petr363 »

Ahojky, potřeboval bych prosím poradit. Mám Amazfit Pace, byla to anglická verze, provedl jsem nahrátí češtiny Pacefied Rom 1.2.48, vše proběhlo Ok. Dnes mi prišla notifikace na hodinkách ( v telefonu v aplikaci mi to samo taky zobrazuje ), že je nová systémová aktualizace 1.2.48c. Mám ji předpokládám ignorovat a pokud bude novější verze Pacefied Rom tak ji nahrát tak jak jsem nahrával tu první ? ( přes ten baťák ) Nebo to můžu zkusit potvrdit ? a co se stane :-)
A ještě jeden dotaz - notifikace mám povolený ( SMS, Gmail, volání ), ale chodí mi jen to volání ( napíše - kdo volá ) žádné SMS , email nechodí . Nevíte kde by mohl být problém ? Díky moc.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od sinco »

taky dorazila. Ignorovat. Kdyz na ni tupnes a sjedes cinsky znaky az dolu tak tam mas odlozit. Kdyz to tak udelas zmizne obtezujici notifikace. S moznou aktualizaci Pacefied to asi pujde pres ten batak. Ale pockame si na vysledek jak to bude.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od rbarat »

Presne tak, neinštalovať čínsku OTA aktualizáciu, ale vždy si počkať na aktualizáciu Pacefied ROM na XDA. Tú potom nainštalovať cez aktualizačný BAT súbor.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od sinco »

Prosim podivejte se na moji diskusi s Amazfit app a hodinkami Amazfit pace. Puvodne jsem si myslel ze je to telefonem ale neni. Nemate nekdo takovy problem?

pri-zapnuti-bt-spadne-wifi-spojeni-inte ... upny-81618
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od rbarat »

Neviem o nikom s podobným problémom. Napíš do diskusie k hodinkami na Miuios.cz.

https://www.miuios.cz/xiaomi-amazfit-peace-375/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od sinco »

Uz jsem psal a s timto problemem nejsem sam. Pry nekdo s XDA psal na podporu xiaomi. Bez vysledku. Overoval jsem si tu chybu nekolikrat a vzdy se stejnym vysledkem. Po zapnuti hodinek wifi po asi minute naskocila a fungovala. Na telefonu pouzivam nekolik BT zarizeni. BT a wifi mam stale zapnute a ta chyba je ve spojeni app Amazfit a hodinek. Posledni test pri vypnutych hodinkach a nefunkcni wifi. Odinstaloval jsem amazfit app a chtel udelat restart abych zjistil jetli je wifi ok. Ale ihned po odinstalovani wifi naskocila a byl a je klid. Kdykoliv ted vezmu foun do ruky a kouknu na wifi tak ta funguje.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
xxx73
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 02. říj 2010 8:26:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3 PRO
Tablet: VOYO WINPAD A1 MINI---Cube U51GT--- Prestigio8.1
Rom: MIUI 8 CZ

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od xxx73 »

Na Miuios.cz máme přeloženy už obě verze aplikace pro Android !
Čínskou i Google Play verzi tak koukněte ...
https://www.miuios.cz/amazfit-watch-cz- ... kace-19713
xxx73
Stálý androiďák
Příspěvky: 157
Registrován: sob 02. říj 2010 8:26:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3 PRO
Tablet: VOYO WINPAD A1 MINI---Cube U51GT--- Prestigio8.1
Rom: MIUI 8 CZ

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od xxx73 »

Tady máte odkaz na Amazfit a vše kolem nich.....řemínky, skla, nabíječky, Amazfit Bip ,Amazfit 2 ... na gearbest .
Mimochodem jsou tam teď za slušnou cenu 99dol. i Amazfit Watch :palec:
https://www.(upraveno!) "GB má na AF ban" (důvod: spamování)/amazfit-_gear/?   
Teplicak.28
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. dub 2018 18:09:29

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od Teplicak.28 »

Zdravím ,mám amazfit 2 a udělal jsem chybu, nainstaloval jsem Rom na Amazfit jedničky 1.2.50 podle odkazu ve videu na přehrání ROM,místo na Stratos 2.0.13.0. Když to ted chci přeinstalovat na ROM 2.0.13.0 tak po zkopírovaní do hodinek (taková ta čára na hodinkách) se hodinky jen restartují a pořád se tam točí ty kolečka a nic dál.Čekal jsem i pár hodin.Ale přeinstalace ROM 1.2.50 zase zpět jde.Nevíte jak tam nahrát tu správnou ROM, zkoušel jsem nainstalovat různé verze ROM, jediné co jde nainstalovat do konce jsou různé verze amazfit 1, ale to zase nefunguje displej ani tlačítka, různé verze amazfit 2 se vždy seknou na restartu po stažení souboru do hodinek, točí se tam ty planetky. Tak nevím jestli se s tím dá ještě něco udělat.Poradí někdo?
Loki_sg1
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: stř 09. zář 2009 20:11:37
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 Stock ROM
Bydliště: Trnava

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od Loki_sg1 »

Zdravím, chcel by som sa spýtať či máte niekto skúsenosti s hodinkami Xiaomi Huanmi Amazfit Pace 2. Celkom nad nimi uvažujem, ale po skúsenosti s h hodinkami Asus ZenWatch 3 sa do toho nechcem hrnúť bezhlav. Ste s nimi spokojný? Viete mi povedať aké majú nevýhody, poprípade čokoľvek iné čo by ma mohlo zaujímať. Prečítal som veľké množstvo recenzií.

Ďakujem
HTC HERO -- SONY Xperia U -- LG Nexus 4 --OnePlus One -- Huawei P9 Lite -- OnePlus 3T -- Huawei P10 -- Xiaomi mi 9 -- OnePlus Nord -- Google Pixel 5
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od rbarat »

Pozri si diskusiu na Miuios.Cz
Hodinky majú slabú výdrž, kúp si radšej Amazfit Bip, tie vydržia aj 4 týždne.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
rhinos
Stálý androiďák
Příspěvky: 145
Registrován: sob 17. bře 2012 8:11:35
Typ mobilu / ROM: SGN3-iPhone6plus-Ip7+Red-Zopo ZP951-SG9+
Tablet: Ipad mini retina/Ipad Air2

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od rhinos »

jako fakt?
3-5 dni ti prijde malo? ;)
Hlavne BIPy je uplne jina kategorie
Muzu pak dat casem srovnani...mam Pace a manzelce jsem ted poridil BIPy
Daevis
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 27. dub 2018 20:39:35
Typ mobilu / ROM: Pixel 2

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od Daevis »

V recenzi Xiaomi Amazfit 2 jsme se hodně zaměřovali i na srovnání s Amazfit Pace. Více infa: https://www.svetandroida.cz/xiaomi-amazfit-2-recenze. Ve zkratce, pokud se vám hodně nelíbí design, nebo neplavete, tak se moc nevyplatí připlácet za novinku.
Loki_sg1
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: stř 09. zář 2009 20:11:37
Typ mobilu / ROM: Huawei P10 Stock ROM
Bydliště: Trnava

Re: Xiaomi Huanmi Amazfit Pace

Příspěvek od Loki_sg1 »

Ďakujem za reakcie hodinky som si kúpil a chcel by som sa Vás opýtať či nemáte problém s oneskorenými notifikáciami. Hodinky mám od piatku a včera mi začali chodiť notifikácie tak, že som s niekym dotelefonoval a až potom mi začali vibrovať, že mi daná osoba volá. Spárované ich mám s Huawei P10 a používam aplikáciu priamo od výrobcu. Za akúkoľvek radu budem vďačný.
HTC HERO -- SONY Xperia U -- LG Nexus 4 --OnePlus One -- Huawei P9 Lite -- OnePlus 3T -- Huawei P10 -- Xiaomi mi 9 -- OnePlus Nord -- Google Pixel 5
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Huami Amazfit“