Správa telefonuUdržení app na popředí.

Aplikace pro správu telefonu. (app,mem,bat,wifi,atd) Postupně se sem přesunou relevantní vlákna z "nástroje pro práci"!

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Udržení app na popředí.

Příspěvek od sinco »

Při napětí v autozapalovačí -roidmi 2S nabiječka- obslužná app nabíječky spusti Spotify. Problém nastane když je spuštěná navigace. Ta zmizne z obrazovky a najede Spotify. Během startu vozidla, startuji kartou a mám diesel auto, se napětí v zapalovači přeruší a po nastartovaní se proces opakuje. Rád bych app která udrží na popředí mnou vybranou app, google mapy a waze, možna i sygic. Nebo spouštěč pro Automatelt ale ten jsem nenašel a v možností vytvořeni spouštěče jsem nenašel take nic. Děkuji za pomoc.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od dufko »

No, ty chceš vlastne boj dvoch aplikácií... Chceš aby bola navigácia na popredí, no zároveň máš cez roidmi aplikáciu nastavené, aby po spojení na popredie hodilo spotify.

Pracuje to tak ako to máš nastavené....

Čiže buď vypni automatické spustenie spotify v aplikácii roidmi, alebo zmeň svoje zvyklosti a navigáciu spusti až po naštartovaní auta.

Alebo si vytvor profil v automate it, ktorý keď zistí pripojenie roidmi k mobilu so zároveň spusteným spotify, tak vykoná akciu spustenie navigácie, čím sa opäť dostane do popredia.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od sinco »

Spotifi mám na hudbu. To je správně. A nepotřebuji ji mít na popředí, spustí se automaticky play. Kdyz si nastavím navi před cestou a vlezu do auta a strcím kartu do díry tak musím chvilku počkat na žhaviče, je to diesel. Zapalovač je ale aktivní, naskoči spotify,ja nastartuji a během startu se odpoji autozapalovač a po nastartování začne opět fungovat autozapalovač a pokud je cokoliv spuštěné zase to přebije spotify. Až po nastartovaní shodím spotify a vyvolám navi. A jedu. Občas se stane že se rodmi nechytne s telefonem napoprvé, chvilku to spojení trvá, buď a nebo, takže vytáhnu ze zapalovače a znovu připojím. To už se chytne a znovu naskočí do popředí Spotify a jsem bez navi. S telefonem za jízdy a ve stojanu se ne zrovna dobře manipuluje a tak mě napadla myšlenka zachovat navigaci za každou cenu na obrazovce, pokud bude spuštěna. Dát trvale spouštět navi moc význam nemá, jezdím podle navi jen občas.
Je to komplikované a u google map se mě stane že když ho vyvolám do popředí tak už si nepamatuje kam jsem chtěl jet, a to je vopruz dvojnásobný. A nebo na to jít úplně jinak.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od dufko »

Ja viem čo sa deje, tiež mám roidmi a tiež pri štarte nemá zásuvka prúd.

Nápovedu ako to riešiť si dostal :)
Uživatelský avatar
Woytazer
Droid
Příspěvky: 2064
Registrován: ned 15. lis 2015 16:06:12
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi mix 2
Mobil 2 / ROM: Testovací P70-A, AICP V10 OC CG Lollipop

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od Woytazer »

Co NFC tag do držáku namísto detekce nabíjení?
Případně zkratku na plochu ? Nebo hlasové zadání?
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od dufko »

Detekciu nabíjania tu nikto nerieši ani nespomína.
Uživatelský avatar
Woytazer
Droid
Příspěvky: 2064
Registrován: ned 15. lis 2015 16:06:12
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi mix 2
Mobil 2 / ROM: Testovací P70-A, AICP V10 OC CG Lollipop

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od Woytazer »

Pokud neřešíte detekci nabíjení , tak proč řešíte napětí v autozapaloci ?
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od don_alex »

Dej si do google "roidmi" a pochopíš.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
Woytazer
Droid
Příspěvky: 2064
Registrován: ned 15. lis 2015 16:06:12
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi mix 2
Mobil 2 / ROM: Testovací P70-A, AICP V10 OC CG Lollipop

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od Woytazer »

Tak pokud jsem ani teď nepochopil tak se omlouvám už toho asi mám dneska fakt dost , ale jde o to že do rodmi jde jeden impuls (spuštění elektrické v autě) a druhý po nastartování (přerušení kvůli startu motoru). Tedy detekce napětí na autozasuvce . Není jednodušší udělat si vypínač na autozasuvce? "Premostit" výpadek kondíky? Či nastavit tasker na detekci 2 impulzů?
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od sinco »

No v podstatě máš pravdu. V zapalovačí mám nabiječku furt, proč ne když auto v klidu odpoji napětí pro autozapalovač. Pokud jsem použíl navi jednou za uherák tak jsem to neřešil. Poslední čas je to trošku jinak a ještě k tomu příprava před cestou v bytě, domluva je to to místo, není, co je okolo a pod.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od dufko »

Namiesto zásahu do elektroinštalácie auta a montáže tlačidla je už je potom jednoduchšie vyberať roidmi zo zásuvky nie? :)
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Udržení app na popředí.

Příspěvek od sinco »

Po nastartování musím chvilku počkat až se rozjede hudba a poté manimulovat s navi, najit kam jedu, vybrat trasu, povrdit, zase moment počkat až si mě navi najde a vyjet. Občas se hudba neozve ale to už jsem psal. Ještě uvažuji o NFC nálepce ale tu zatím nemám.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“