Google Pixel + Pixel XL - obecná diskuzeGoogle Pixel a Pixel XL

Moderátoři: novas78, Moderátoři čínských mobilů, novas78, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Blackhawk
Droid
Příspěvky: 2403
Registrován: pon 19. dub 2010 13:53:50

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Blackhawk »

6P bol po predchadzajucich telefonoch spracovanim niekde inde ako predosle modely, takze tam bola cena vyssia oproti Nexus 5 opravnena. Nexus6P 128GB stal v EU 799 eur, Pixel XL 128GB 1009 eur. Ak je toto opravneny narast ceny (neviem za co) tak to musi mat v hlave niekto riadny gulas.
Uživatelský avatar
P1azer
Droid
Příspěvky: 1278
Registrován: sob 30. kvě 2009 23:05:31
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od P1azer »

To je tada s prominutím blbej argument. Jakože loňský model stál 18, tak nový musí zákonitě při představení stát přes 20... To teda neberu. Chápu, že Google chtěl vydat něco jedinečného a asi se částečně přiblížit exkluzivitě iPhonu, ale udělat to takhle skokově nejde.
Uživatelský avatar
cyphill
Robot
Příspěvky: 962
Registrován: stř 05. led 2011 22:37:30
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Rom: nougat, stock, root

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od cyphill »

Všechno jde :) Uvidíme jak jim to projde...

Já se rozhoduju mezi Pixelem a HTC 10, do konce října a obávám se, že vyhraje HTC hlavně díky dostupnosti.
Chceš-li poděkovat, klikni na palec!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od LivArt »

Vzhledem k tomu, jak HTC přistupuje k trhu a v jaké je teď situaci, můžeš být rád, že se nějaký HTC dá vůbec koupit. Snad pixely bude distribuovat někdo jinej, nebo bychom se jich nemuseli dočkat vůbec v nějakým normálním množství.
Uživatelský avatar
cyphill
Robot
Příspěvky: 962
Registrován: stř 05. led 2011 22:37:30
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Rom: nougat, stock, root

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od cyphill »

Šel jsem do HTC 10. Naprosto pohodová objednávka, doručení druhý den a to ho posílají z UK. Za cca 17650 Kč

Systém je oproti dřívějším HTC (měl jsem Desire HD) téměř čistej, řekl bych, že tam má skoro míň balastu, než měl Nexus 5 balastu od Googlu. Odemknutí a root jednoduchý téměř jako u Nexusu. Jsem nad míru spokojen. A to jsem opravdu nechtěl nic jinýho než Nexus (Pixel), ale tohle se HTC povedlo.
Chceš-li poděkovat, klikni na palec!
bondro
Stálý androiďák
Příspěvky: 152
Registrován: stř 25. pro 2013 13:49:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 512GB

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od bondro »

cyphill píše:Šel jsem do HTC 10. Naprosto pohodová objednávka, doručení druhý den a to ho posílají z UK. Za cca 17650 Kč

Systém je oproti dřívějším HTC (měl jsem Desire HD) téměř čistej, řekl bych, že tam má skoro míň balastu, než měl Nexus 5 balastu od Googlu. Odemknutí a root jednoduchý téměř jako u Nexusu. Jsem nad míru spokojen. A to jsem opravdu nechtěl nic jinýho než Nexus (Pixel), ale tohle se HTC povedlo.
Ahoj, odkial si ho prosim ta objednaval?
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od pRo_lama »

Téma je určená pre Google Pixel a nie pre HTC 10! Ten má svoju tému!
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
mach4
Moderátor
Příspěvky: 618
Registrován: úte 18. lis 2008 13:37:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od mach4 »

První pohled na telefon Pixel i nás https://www.svetandroida.cz/google-pixel-video-201610" onclick="window.open(this.href);return false;.
Brzo bude i recenze a fototesty. Poraďte námp, co na telefonu otestovat, popřípadě s jakým ho srovnat?



Pokud by měl někdo zájem si jej osahat v reálu, stačí být z Prahy a mít aktivní premium členství Svět Androida
Frčíme na novinkách ze Světa Androida :palec: Přidejte se k nám na SvetAndroida.cz :palec: vše přehledně na jednom místě ----------> Aktualizováno každý den
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od pRo_lama »

A keď spĺňam iba jednu podmienku. :)

Rád by som si ošahal ten mobil. ;)
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Rash-182
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 21. zář 2013 22:16:12
Typ mobilu / ROM: Xperia P

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Rash-182 »

O dostupnosti nové informace nejsou? Rozhoduji se mezi OnePlus 3, Pixel XL, a nebo od kamosa S7 Edge stříbrný s trochu prasklým displayem za 7k

­    
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od pRo_lama »

Google Pixel bude dostupný koncom budúceho mesiaca. Okolo 29.11.2016.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Rash-182
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 21. zář 2013 22:16:12
Typ mobilu / ROM: Xperia P

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Rash-182 »

No to si mě nepotěšil.. kde si k té informaci přišel? Dík

­    
Uživatelský avatar
mach4
Moderátor
Příspěvky: 618
Registrován: úte 18. lis 2008 13:37:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od mach4 »

Recenzi najdete zde https://www.svetandroida.cz/recenze-google-pixel-201610" onclick="window.open(this.href);return false; asi první v ČR
a možnost vyzkoušet zde https://www.svetandroida.cz/telefon-pix ... are-201610" onclick="window.open(this.href);return false;
Frčíme na novinkách ze Světa Androida :palec: Přidejte se k nám na SvetAndroida.cz :palec: vše přehledně na jednom místě ----------> Aktualizováno každý den
bondro
Stálý androiďák
Příspěvky: 152
Registrován: stř 25. pro 2013 13:49:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 512GB

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od bondro »

Rash-182 píše:O dostupnosti nové informace nejsou? Rozhoduji se mezi OnePlus 3, Pixel XL, a nebo od kamosa S7 Edge stříbrný s trochu prasklým displayem za 7k

­    
Tak trochu velke cenove rozdiely mas medzi tymi mobilmi....tiez som chcel Pixela XL ale so 128GB, len ked vidim tu cenu, tak nech si ho zasunu do ..... sak to je drahsie jak novy iPrd :-)
Uživatelský avatar
LP3W7
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 04. lis 2010 23:09:13
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od LP3W7 »

Tak první kousky už u nás mají, ale ta cena je ještě víc přemrštěná zatím, takže já čekám dál ... Na Alze zatím vysí za 20k, což by tak nějak odpovídalo německému Google Store.

https://www.max-shop.cz/google-pixel-32gb-black.html

https://www.max-shop.cz/google-pixel-xl-32gb-black.html
LG G6 32GB Astro Black, Android 7.0 Nougat
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od IMI »

Ty vole to je neskutečný ty ceny 23 a 26 K možná tak o 10 K míň i kdyby ale stál 13 a 16 tak se neoplatí FUJ. :no:
Prostě mě to nedává smysl :facepalm: prostě Google chce být jak Apple to je vše. :neane:
Uživatelský avatar
LP3W7
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 04. lis 2010 23:09:13
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od LP3W7 »

Zdravím, tak mám asi týden doma Pixel objednaný z Alzy, kde ta cena byla 20 tisíc, což je pořád dost hodně, ale zase musím říct, že je to skvělý telefon a pro mě tak nějak bez kompromisů ... voděodolnost nějak nevyžaduju (lehkou spršku by měl vydržet v pohodě) a bezdrátové nabíjení nemusím, protože je pomalější, takže za mě nic moc nechybí.

Pro mě supr telefon ;) Android lítá skvěle, nový launcher i Google Assistant je fajn ;) Jen ta cena je prostě hrozná no ...

Kdyby měl někdo nějaký dotazy, tak se ptejte ;) :)
LG G6 32GB Astro Black, Android 7.0 Nougat
bondro
Stálý androiďák
Příspěvky: 152
Registrován: stř 25. pro 2013 13:49:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 512GB

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od bondro »

A u vas ho uz v Alze maju dostupny? Aku mas verziu?
Uživatelský avatar
LP3W7
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 04. lis 2010 23:09:13
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od LP3W7 »

Google Pixel 32GB Quite Black
No jestli jsem to dobře pochopil, tak jim 29.11. dorazila omezená várka kusů a ta se hnes rozebrala na předobjednávky. Teď ho zdražili a visí tam prosinec, takže těžko říct, kdy bude a kolik jich přijde ...
LG G6 32GB Astro Black, Android 7.0 Nougat
mattycz
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: ned 07. říj 2012 15:47:08
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 2 XL 128 GB
Rom: Android 9

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od mattycz »

cyphill píše:Nexus 6P stál hádám nějakých 18 tisíc, když vyšel. Možná víc? O 5X se nebavme.
Už nevím kolik stál Nexus 6, bylo to kolem 12, 13 tisíc jako u Nexusu 5? Myslím, že trochu víc.
Stoupající tendence tu je už poslední tři roky. Taky se mi to nelíbí. Ale dalo se čekat, že nebude stát 18 tisíc jako 6P.

No teď jsem koupil nový N6P za 12500 kč a je to fakt perfektní kousek, kam se hrabe plastový Pixel :-))))
Takže si stačí chvilku počkat.
Uživatelský avatar
mmmjack
Androiďák!
Příspěvky: 390
Registrován: stř 31. říj 2012 0:00:23
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8T 128 GB stock

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od mmmjack »

Tak koukám že moc uživatelů Pixelů nebude, anebo sem nechodí a nemají potřebu se podělit o zkušenosti??? Taky koukám, že 128 GB XL varianta za 30.500 s DPH, tak to je solidní pálka, to jebu, už jsem se spálil s N6P a tolik za telefon nikdy předtím nedal a už ani nedám.
Eericsson A1018 -> Nokia 5110 -> Nokia 3410 -> Siemens A35 -> SonyEricsson W700i -> Nokia N73 -> Nokia 5800 XpressMusic -> Nokia 3110 classic -> HTC Wildfire -> Samsung S3 mini -> Nexus 5 -> Nexus 6P -> HTC 10 -> Nexus 5 -> OnePlus 5 -> OnePlus 8T
Creyzy01
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 22. úno 2017 11:35:58
Typ mobilu / ROM: Google Pixel XL

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Creyzy01 »

hoj všem, mám Google Pixel XL a zajímají mě notifikace. Jsem dlouholetý uživatel iPhonu, tak se chci zeptat, zda lze na Pixelu nastavit, abych měl u jednotlivých aplikací zobrazené notifikace, třeba jako na iPhonu? Myslím, tím, že třeba u zpráv mám 1 a vím, že nemám přečtene. Na Pixelu mám jen v horní liště a nemohu najít jiné nastavení. Díky za radu.
Uživatelský avatar
Blackhawk
Droid
Příspěvky: 2403
Registrován: pon 19. dub 2010 13:53:50

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Blackhawk »

jedine pomocou nejakej aplikacie. Viem, ze Nova launcher + Tesla Unread funguje.
Creyzy01
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 22. úno 2017 11:35:58
Typ mobilu / ROM: Google Pixel XL

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Creyzy01 »

Diky za radu.
(smazáno)
EDIT by jumbo78: na prodej tu máme bazar
vasekre
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 07. dub 2013 16:32:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od vasekre »

Ahoj. Tak včera jsem se stal majitelem menšího Pixelu. Byla to složitá volba ale nakonec jsem vzal černou barvu. Naživo vypadá mnohem líp než na obrázcích. Co mě potěšilo je to, že narozdíl od iphonu 7 tolik neklouže. Prostředí mi dokonce přijde celkově o něco rychlejší. Uvidím co baterka ale zatím je to dobré.
martin.berdych
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: sob 07. dub 2012 17:30:07
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 64GB
Twitter: mberdych

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od martin.berdych »

Teď ho zkousim, mam k dispozici verzi XL. Je to hezčí než na obrázku, možná i rychlejší než iPhone. Ale tím to tak končí. Nemůžu si pomoct, ale přijde mě, že tomu prostě chybí něco, co ospravedlni tu cenu. Vodeodolnost chybi, 128GB verze hůře dostupná, 256 není vůbec, baterie není špatná, ale zatím spíše zklamání (ve srovnání s iP7+, ale také Huawei Mate 9). Celkově kromě čistého droidu nevidím proč si to koupit a iP7+ mě přijde jako lepší volba. Konečně i ten Huawei Mate 9 mě přijde jako zajímavější zařízení.
capo
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: pát 23. dub 2010 8:58:08

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od capo »

Zvažuji nákup Pixelu v USA. Refurbished se dají sehnat celkem výhodně. Čemu nerozumím jsou verze v závislosti na operátorovi.

Co vídám jsou varianty:
- CDMA / sprint
- Verizon
- Verizon + unlock


Pokud to chápu správně, tak poslední je úplně mimo, protože CDMA je tu naprd. Verizon je locklá (nevím zda jde unlocknout??). Ta prostřední by měla být v pohodě.

Máte někdo lepší info prosím?
Pixel 2 XL
Konstantin
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 19. črc 2018 17:05:34

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Konstantin »

Zdravím, zvažuji koupi telefonu Pixel, přečetl jsem spoustu recenzí a v hodně z nich se zminují o tom že zakladní verze Pilexu není moc odladěná a oproti verzi XL se často zasekává (někdy i na několik minut) a systém občas padá při spouštění foťáku a aplikací. Chtěl bych se zeptat vás ktří ho používáte jestli je to pravda případně jestli na to Google už vydal nějaký update a jestli by jste mě Pixel doporučili, chci ho hlavně kvuli vychvalovanému foťáku. Večina recenzí je +/- rok stara tak chci aktuální info, dáky za odpovědi.
capo
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: pát 23. dub 2010 8:58:08

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od capo »

A mluvíš o 2. generaci která vyšla loni, nebo o první generaci která je ještě o rok starší? Já mám Pixel 2 XL, tak k tomu se případně mohu vyjádřit....
Pixel 2 XL
Konstantin
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 19. črc 2018 17:05:34

Re: Google Pixel a Pixel XL

Příspěvek od Konstantin »

Mluvim o prvni generaci. Připadně by mě zajimalo jestli je velkej rozdil mezi jedničkou a dvojkou a vyplati se davat 2x tolik peněz.
Odpovědět

Zpět na „Google Pixel + Pixel XL - obecná diskuze“