XIAOMI Redmi Note 3 Special Edition (Kate) - obecná diskuzeNástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Mirda86 »

wangdak píše:
jivo píše:
Já vím ,ale tři roky čekám na plnej troj slot, protože RN3 s "batohem" na zádech a měnění prodřených adaptérů každých pár měsíců mě fakt nabaví. Ona ta A2lite je jen doprodej Redmi Note 5 se starým CPU a bez NFC, ale ten troj slot asi vyhraje. Je to rozhodování lepší CPU+NCF versus plný troj slot. Jinak defakto to samé. Ale ta Redmi Note 5 Global s 636 a 4000mAH je lákavá nabídka. Proto stále čekám a RN3, ale prý oprava až za týden.Být ta A2lite s 636 tak pro ní běžím (i když dle dostupnosti také až za týden)
Pokud se nepletu tak Asusacky Zenphony maji take troj-slot.

No brzo se objevi na trhu novej Zenfone Max a ten asi natrhne Notu 5...triko.

4/64GB, Snap 636, 5000mAh baterie, zapustenej fotak, zadnej hybrid ale rovnou 3 sloty a dokonce asi i to NFC. Cele to jede na "cistym" androidu (bez ZenUI).
Cena 5490kc. Konecne poradna konkurence.

Tady recenze a info



Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Lyon »

Akorát to je Asus...
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Jo, to by asi vyhovovalo. No, zacnu zjistovat zkusenosti uzivatelu Asusu.
https://www.svetandroida.cz/asus-zenfon ... edstaveni/
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od corve »

wangdak píše: pát 01. čer 2018 15:37:26 Pánové, tak už jen kvůli tomuhle byste si měli pořídit RN5! :lol: :clap:
https://forum.xda-developers.com/redmi- ... l-t3798301
https://github.com/phhusson/treble_expe ... (GSI)-list
Taky máme :clap: , https://forum.xda-developers.com/redmi- ... o-t3819890
Naštěstí jsem nepodlehl módní policii a bezhlavě jsem nekoupil RN5, zatím mi "kate" dokonale vyhovuje.
Spoiler:
Screenshot_Nastaven__20180806-205200.png
Screenshot_Nastaven__20180806-205200.png (100.46 KiB) Zobrazeno 3885 x
Uživatelský avatar
wangdak
Androiďák!
Příspěvky: 644
Registrován: pon 08. čer 2015 10:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5/Note 3 Pro

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od wangdak »

Ja ti dam bezhlavou modni policii! :D
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Mareman »

Mě ta hláška přišla teda trefná :DD
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Mne vcera bouchla nabijecka a stare Zopo999 to neprezilo (to slunicko je svina) a RN3 sla vpoledne do servisu. Dle servisu pry jen mnoho necistot, telefon prestal nabijet ,tak uvidime co dal. Mne ten magneticky konektor vadi, trha me kapsu jak vycuhuje z telefonu.
Teda ac nerad jsem vzal po dlouhem vahani misto A2lite (prej mizernej zvuk apod) RN5 a to jsem chtel pockat na nejakou A2lite-plus (usb-c, Snap636, full 2+sd slot,...)

No, tak RN5 opravdu slape jak clovek chce.
- vyzvaneni a reprak je fakt rvoun, tak to ma vypadat.
- od te baterii 4000mAh a Snap636 jsem cekal mensi spotrebu. Noc a ted 4h hrani a jsem na 65%. No, snad si po par nabiti sedne.
- ta notifikace je fakt zla, je opravdu malo jasna a zda bude OK zjistim pozdeji. Mam posledni verzi 9.5.19 a notifikace moc nefunguji. Zatim prisla jen v kalendari a v permission jsem vse nastavil. Nebyl bybto cinan, aby neco totalne podelal.
- ty gesta u fullscreanu jsou super, ale schazi moznost podrzeni zpet na kill, double click pro vypnuti a plno ficu. Ale Miui se pomalu stava pouzitelnym. Radeji bych vysouvaci tlacitka, to jsem v rom nenasel.
-uz v Miui je recovery, co ale neumi nic. Takova parodie, ale vyzkouset jsem musel.
-opet asi Goodix, teda snad pak budou ovladace i na RN3 viz foto.

No, za me naprosta spokojenost, ale brzo pujde nejaka poradna ROM, musim nastudovat unlock a zde je pry problem. Ale ta notifikace fakt sere.
Spoiler:
Obrázek
----------------------------------------------------------------------------------------
Tak telefon jde pryč, ta notifikace je zoufalá. 1.) blbne 2.) na světle není skoro vidět 3.) jen bílá, tedy slabá baterie neexistuje, rozdělení barev FB, chat., SMS/CALL také nejde. Jinak telefon je super, výdrž, výkon, hlasitost, velikost, atd. Naštěstí RN3 je opravena a snad ještě vydrží. Ale přechod z5 na ten "pidi" displey je děsnej. A u RN5 se mě nepodařilo za den telefon vybít i při extrémním používáním (no, negamesím, nepouštím videa pod), to u starší RN3 také nebude to pravé ořechové. Ale ještě to měsíc da počká a uvidíme zda ten Asus nebo XIAOMI dostane rozum a to POPO nebo RN6 bude již super.

Sent from my Redmi Note 5    
Naposledy upravil(a) jivo dne pon 13. srp 2018 23:15:29, celkem upraveno 2 x.
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Lyon »

Máš MIUI 9.5.19. Nejsem si jistý, že už vymysleli způsob, jak obejít AR 4...
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Mirda86 »

Ty gesta misto tlacitek sou super. Jen ta animace "home" se mi zda ze je lagovana...
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Ono to snad dlouho nepotrva. Ja vim, ze s novejma ROM byl problem.

Sent from my Redmi Note 5    

Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Mirda86 píše:Ty gesta misto tlacitek sou super. Jen ta animace "home" se mi zda ze je lagovana...
Ale jak podrzis tlacitko zpet? Jedna z nejdulezitejsich funkci, jak ukoncit aplikaci co nechces mit na pozadi.

Sent from my Redmi Note 5    

Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Mirda86 »

Ja aplikace na pozadi neukoncuju. Proc bych to delal.A pokud fakt nejakou apku nepotrebuju (hru, navigaci) tak ji vyhodim pres "posledni spustene apk.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Mareman »

Systém by měl fungovat tak aby efektivně hibernoval nepoužívaný aplikace na pozadí, jejich ukončování natvrdo je přežitek a navíc to nemusí být z hlediska stability vůbec dobře. Podstatně lepší je prostě jednou týdně restart celýho telefonu......
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
freekarol
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: úte 03. zář 2013 19:15:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi A1
Rom: stock

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od freekarol »

Povídej to těm, jejichž nadstavba odstřeluje procesy na pozadí. A když ještě přidají nějaký task killer, tak je to "dokonale".
Uživatelský avatar
wangdak
Androiďák!
Příspěvky: 644
Registrován: pon 08. čer 2015 10:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5/Note 3 Pro

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od wangdak »

jivo píše:Mne vcera bouchla nabijecka a stare Zopo999 to neprezilo (to slunicko je svina) a RN3 sla vpoledne do servisu. Dle servisu pry jen mnoho necistot, telefon prestal nabijet ,tak uvidime co dal. Mne ten magneticky konektor vadi, trha me kapsu jak vycuhuje z telefonu.
Teda ac nerad jsem vzal po dlouhem vahani misto A2lite (prej mizernej zvuk apod) RN5 a to jsem chtel pockat na nejakou A2lite-plus (usb-c, Snap636, full 2+sd slot,...)

No, tak RN5 opravdu slape jak clovek chce.
- vyzvaneni a reprak je fakt rvoun, tak to ma vypadat.
- od te baterii 4000mAh a Snap636 jsem cekal mensi spotrebu. Noc a ted 4h hrani a jsem na 65%. No, snad si po par nabiti sedne.
- ta notifikace je fakt zla, je opravdu malo jasna a zda bude OK zjistim pozdeji. Mam posledni verzi 9.5.19 a notifikace moc nefunguji. Zatim prisla jen v kalendari a v permission jsem vse nastavil. Nebyl bybto cinan, aby neco totalne podelal.
- ty gesta u fullscreanu jsou super, ale schazi moznost podrzeni zpet na kill, double click pro vypnuti a plno ficu. Ale Miui se pomalu stava pouzitelnym. Radeji bych vysouvaci tlacitka, to jsem v rom nenasel.
-uz v Miui je recovery, co ale neumi nic. Takova parodie, ale vyzkouset jsem musel.
-opet asi Goodix, teda snad pak budou ovladace i na RN3 viz foto.

No, za me naprosta spokojenost, ale brzo pujde nejaka poradna ROM, musim nastudovat unlock a zde je pry problem. Ale ta notifikace fakt sere. Obrázek

Sent from my Redmi Note 5    
Naper do telefonu custom rom a budeš spokojenejsi. ;) akorat bacha na antirollback.
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Mareman píše:Systém by měl fungovat tak aby efektivně hibernoval nepoužívaný aplikace na pozadí, jejich ukončování natvrdo je přežitek a navíc to nemusí být z hlediska stability vůbec dobře. Podstatně lepší je prostě jednou týdně restart celýho telefonu......
System ano, ale ty app ne. Vestinou eshopy/bazary pak hazou notifikace apod. Takze takovym zakazuju autorun, po pouziti zabijim apod a nekterym i data. On pak ten system besi bez problemu mesice a i ta baterka neco vydrzi.
Mam zde plno aplikaci, ktere pouzivam treba 1x za 2mesice. Ale po spustwni zacnou hazet notifikace, najednou nabizet cilenou reklamu a pod. Tak proc ji spravne za tu nenazranost jednoduse nezabit. [emoji6]

Sent from my Redmi Note 5    

Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Že by konečně místo Remni Note bylo Popo F1 ? Snad slušnej procák, velká baterie, SD slot, USB-C ... No, cena si ce trošku vyšší, ale to časem spadne.
https://smartmania.cz/xiaomi-pocophone- ... -novy-hit/
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Mareman »

To vypadá výborně, i ta cena. Zajímalo by mě jak na tom bude LTE ...
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od vaja »

Tak co ten Asus ZB602KL ZenFone Max Pro M1 4GB/64GB ? Uz ho nekdo mel v ruce?
kozelos
Robot
Příspěvky: 940
Registrován: pon 06. pro 2010 23:46:20
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7
Tablet: Teclast X98 Air II
Rom: MIUI 10.2 A9 Pie

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od kozelos »

Občas mi v notifikacich zůstane neco viset. Cosi od Outlooku, wazu apod a někdy taky nektera aplikace blbne. Tak ji dlouhým podrzenim killnu, znovu spustim a vše zas ok. Rozhodně rychlejsi, nez pokazdy restartovat..
Siemens C10 --> Ericsson A1018s --> siemens M35i --> SE T230 --> Siemens S55 --> SE k750 --> SE k790i --> Samsung Wave --> Huawei ideos X5 --> lenovo p770 --> THL5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi RN3 SE --> Xiaomi RN7
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od rbarat »

To myslíš na Nitrogene? Mne ide všetko bezchybne a Waze používam denne.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
kozelos
Robot
Příspěvky: 940
Registrován: pon 06. pro 2010 23:46:20
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7
Tablet: Teclast X98 Air II
Rom: MIUI 10.2 A9 Pie

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od kozelos »

Jj na nitrogenu. Ale ono to bývá často tim, ze používám android auto a trochu se to občas pere, jak to různě odpojuju a pripojuju. A outlook je kapitola sama pro sebe. Nebýt toho, že nám zavedli nejaky větší zabezpečení a jiná aplikace nejde, uz by byl dávno odinstalovanej.
Siemens C10 --> Ericsson A1018s --> siemens M35i --> SE T230 --> Siemens S55 --> SE k750 --> SE k790i --> Samsung Wave --> Huawei ideos X5 --> lenovo p770 --> THL5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi RN3 SE --> Xiaomi RN7
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od vaja »

Tak kterej to bude?
https://www.techarp.com/mobile/asus-zen ... -review/7/

Jaky mate zkusenosti s Asusama? Me docela laka ta 5000mAh baterka. Vzpominam na THL 5000!!!
Uživatelský avatar
freekarol
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: úte 03. zář 2013 19:15:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi A1
Rom: stock

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od freekarol »

Ono je to hodně o optimalizaci mobilu. Pak slabší baterie může vydržet déle než ta větší.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od Mirda86 »

Asus ma velice dobrou optimalizaci i co se baterie tyce. Nebal bych se toho.
S tim konkretnim Asusem bude malo zkusenosti kdyz je to novinka. Ale mel sem Zenfone 3 a ted nedavno i Zenfone 5 a 5Z. I pres prumerny baterky byla vydrz vyborna.
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Tak ten Redmi Note 5 půjde pryč, chtěl jsem ho vrátit v 14dnech (po týdnu), ale vezme si ho strýc. Chce nový telefon a notifikace nepotřebuje.

Nejenomže je ta LED pouze bílá, ale opravdu titěrná a v autě na stojánku nepoznáte zda zda bliká (mám modrou variantu a teda s bílým rámečkem a bílou zhasnutou LED, která je funkční jen ve stínu). Jako bonus ještě ale stále ještě nefunguje notifikace SMS a zmeškaných volání (používám CHOMP SMS a v aplikaci nastvena a v systemy notifikace povolena). Jinak to byl skvělý telefon a návrat na RN3 je jako jít na pidi telefon o třídu níže. Kdo nepotřebuje LED Notifikace, asi nemá co řešit a RN5 je fakt super.

Ale ten Asus ZenFone Max PRO za asi 5500CZK už je vprodeji a parametrově nevypadá špatně. Snad ještě chvilku počkám a uvidíme zda XIOAMI udělá nějakou novou opravenou verzi RN5 či co ten Poco. Ale koukal jsem, že ASUS nedělá parametrově špatné mobily. Sice ta "vyšší třída" jako A2 malé baterky, ale full sloty, dobre CPU, foťák asi horší. Tak nechce nikdo vyzkoušet toho ASUSE a poreferovat?
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
Uživatelský avatar
rikardoso
Androiďák!
Příspěvky: 670
Registrován: pát 22. kvě 2015 15:39:38
Typ mobilu / ROM: Samsung S23Ultra 512GB - A13 -Vodafone
Bydliště: okr.Louny

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od rikardoso »

Mám ho objednaného a měl by přijít ve čtvrtek,tak pak se uvidí...moje Moto Z Play spadlo ze 2 cm tak blbě na hranu kamínku těsně k reproduktoru a udělal se pavouček a po 14 dnech přestal reagovat displej,jen trochu vibruje čtečka a problikává proužek na displeji,reklamace není možná...tak jsem objednal ten Asus Max Pro,jsem na něj zvědavý :)
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
Uživatelský avatar
jivo
Androiďák!
Příspěvky: 286
Registrován: sob 10. dub 2010 12:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RN3 SE s ROM z XDA + neco nahradniho s XDA
Mobil 2 / ROM: pres SiemS25, Windows mobile, HTC, Zopo ...
Rom: AOSP; LOS; Nitrogen
Bydliště: Czech Republic

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od jivo »

Dej pak vědět, sám jsem na vážkách zda pro něj hned neběžet. A pozor, je více verzí toho Max PRO, tedy ještě ZB602.
Vlákno pro Asus ZenFone Max PRO (pozor na starší jen PLUS)
Poridte si internetovou "flasku", prostor na Dropboxu s bonusem +500MB : https://db.tt/Zo8BfPgc
Moje vyzkousene a doporucene aplikace.
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od vaja »

No, nevydrzel jsem a sel jsem se na nej (Asus Zenfone Max Pro) do kameny prodejny (do dvou). V obou na vystaveny kus nechteli ani sahnout, natoz ho zapnou. Nabizeli nakup na eshopu kde je moznost vraceni do 14 dnu bez udani duvodu. No nic, objednal jsem jeste v krame a za pul hodky byl muj.
Ted nejake prvni postrehy:
*Notif LED- slaba, pro aplikace jen bila, pri nabijeni ruda
*WiFi- slabsi nez u RN3, nema 5G pasmo!!!
*GPS- je videt stejne druzic jako u RN3(americky, rusky, cinsky...), Galileo neni!
*Displej- ma jiny odstin nez RN3(dalo by se asi postelovat), siroky je stene, na vysku vyssi, ale vlastne jen o dolni tlacitka
*Fotak- nic moc (zkousel jsem v ptedinstalovane aplikaci), RN3 foti urcite lepsi
*NFC- nepodarilo se mi precist platebni kartu (ruzne aplikace), v THL 5000 nacte OK
*Baterie- 5000mAh! Zkousel jsem CT24 pres WiFi, za 3 hodiny pokles 20%(ze by 15hod. na celou baterku?)
Jeste chci vyzkouset jestli ma vubec LTE 800MHz. Je potreba jeste zmensit SIMku a nemam ji predlisovanou (kleste, vymena?).
Uz ted jsem ale presvedcenej ze ho vratim a pojedu dal na RN3. Chtel jsem jinej telefon protoze pri foceni samospousti spadl sikovne na ruzek, nepomohlo ani ochrany sklo. Ale zatim vse chodi.
Jedina vyhoda Asusu je ta baterie a mozna i procesor (ale hry nehraju). I v normalnim provozu se ale zda byt sviznejsi.

Jsem zvedavy na nazory ostatnich, kdo se nechal unest popisem a reklamou.
(Odeslano z Asus ZebFone Max Pro)
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Nástupce Xiaomi Redmi Note 3 SE

Příspěvek od rbarat »

Tak vidíme, že RN3SE je stále aktuálny :DD
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Odpovědět

Zpět na „XIAOMI Redmi Note 3 Special Edition (Kate) - obecná diskuze“