Samsung Galaxy S7 - obecná diskuzeSamsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
cendol
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pon 19. čer 2017 7:29:34
Typ mobilu / ROM: Xiaomi
Mobil 2 / ROM: MiUI
Tablet: Advan
Rom: MIUI, RR

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od cendol »

Je li to pravda,tak je to rozhodně dobrá volba.
Voděodolnost je fajn. Ona i pára v koupelně udělá své :D
Navíc USB-C je výhoda věc v čem ?? Snad každý si zapamatuje, jak má USB zasunout.Jedna strana je širší jak druhá ... toho si všimne i slepej.
Uživatelský avatar
jirka-cz
Androiďák!
Příspěvky: 625
Registrován: sob 25. pro 2010 10:18:18
Typ mobilu / ROM: S7 Note Blue 64Gb
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka-cz »

peta809 píše:
jirka-cz píše: ned 09. zář 2018 16:48:54 Taky jsem měl problém a rovnou jsem reklamoval. Mě se zase přehříval telefon. Reklamace byla přes Galaxy linku a do dvou dnů jsem měl telefon doma. Výměna desky a rovnou baterie. Ženě teď baterie vydrží dva a půl dne. Není na to zvyklá :)
A jaké je číslo na tu Galaxy linku? Já myslel, že Galaxy S7 už není mezi podporovanými telefony.
S7 můžeš reklamovat, ale platíš 300 Kč. (je to za cestu řidič do domu). Linka je 800020202. Přijede si pro telefon, půjčí ti náhradní a zase přiveze. Využil jsem hlavně kvůli zapůjčení telefonu a taky kvůli přednosti na opravu. Jakmile do servisu přiveze telefon přímo Samsung, tak má přednost a oprava je hned. Můj telefon vezl řidič do Kladna, takže Britex, ale jsem spokojen. Oprava super a zachováno IP68
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od peta809 »

Udal jsi číslo na infolinku operátora O2. Zkus to prosím ještě jednou ;-). Děkuji.
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od vormen »

nevíte, kde jsem k tomuto přišel? má to všechno pristup k telefonu...Obrázek

­    

Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od peta809 »

Zdravím, od rána se potýkám s následujícím problémem. S problémem pro mě dost velkým. Od rána mi nejdou spustit následující aplikace: ČHMÚ, ČHMÚ Plus, Equa Bank, Mobilní rozhlas, hra Mravenci, Netatmo, Samsung Members a Tipsport. Aplikaci Samsung E-mail sice spustím, ale už v neotevřete a nenapíšu žádný mail. Zkoušel jsem telefon restartovat, to nepomohlo. Zkoušel jsem to prověřit na přítomnost nějakého škodlivého kódu, ale žádný to nenašlo. A továrnímu nastavení bych se rád vyhnul. Prosím o radu, kde by mohl být problém a jak jej řešit. Předem díky.

EDIT: Výchozí aplikace Samsung Members a Samsung E-mail nefungují ani v Bezpečném režimu a ostatní aplikace nefungují ani po jejich opětovné instalaci.

Tento příspěvek jsem postoval i do vlákna o SG7 Edge, kvůli co nejrychlejšímu řešení problému.
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
jirka-cz
Androiďák!
Příspěvky: 625
Registrován: sob 25. pro 2010 10:18:18
Typ mobilu / ROM: S7 Note Blue 64Gb
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka-cz »

peta809 píše:Udal jsi číslo na infolinku operátora O2. Zkus to prosím ještě jednou ;-). Děkuji.
No jo, sory. V ten den jsem volal 2x 800 linku a hodil jsem tu první. Číslo na Galaxy linku je 800 665 377
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od peta809 »

peta809 píše: ned 16. zář 2018 12:27:52 Zdravím, od rána se potýkám s následujícím problémem. S problémem pro mě dost velkým. Od rána mi nejdou spustit následující aplikace: ČHMÚ, ČHMÚ Plus, Equa Bank, Mobilní rozhlas, hra Mravenci, Netatmo, Samsung Members a Tipsport. Aplikaci Samsung E-mail sice spustím, ale už v neotevřete a nenapíšu žádný mail. Zkoušel jsem telefon restartovat, to nepomohlo. Zkoušel jsem to prověřit na přítomnost nějakého škodlivého kódu, ale žádný to nenašlo. A továrnímu nastavení bych se rád vyhnul. Prosím o radu, kde by mohl být problém a jak jej řešit. Předem díky.

EDIT: Výchozí aplikace Samsung Members a Samsung E-mail nefungují ani v Bezpečném režimu a ostatní aplikace nefungují ani po jejich opětovné instalaci.

Tento příspěvek jsem postoval i do vlákna o SG7 Edge, kvůli co nejrychlejšímu řešení problému.
Problém vyřešen. Vzpomněl jsem si, že jsem si včera v noci manuálně aktualizoval prohlížeč Google Chrome na verzi 69, kterou jsem stáhl na apkmirror. Tak jsem aktualizaci teďka odinstaloval a aplikace už zase všechny fungují :-)
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
northend
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: stř 04. led 2012 21:30:10

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od northend »

taková malá pomůcka pro případ nouze
číslo na galaxy linku je
800mojes7. ti co mají pod kůži ještě tlačítkové mobily vám to řeknou i ve 2 ráno.
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od peta809 »

Je venku nová aktualizace s malými vylepšeními a novou úrovni zabezpečení k 1. září 2018.
Přílohy
Screenshot_20180919-051653_Software update.jpg
Screenshot_20180919-051653_Software update.jpg (457.85 KiB) Zobrazeno 4426 x
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od vormen »

právě instaluju, dobrá podpora a to jsem všude slyšel, že Samsung zrovna nepouští aktualizace nějak rychle
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od sinco »

Jen doplním a snad to tady není že na verzi ETL se mě v menu objevila možnost zapnutí-vypnuti VoLTE kterou jsem tam neměl. Přišlo to s nějakou aktualizací už dřív.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od peta809 »

VoLTE
Přílohy
Screenshot_20180921-114602_Mobile networks.jpg
Screenshot_20180921-114602_Mobile networks.jpg (173.42 KiB) Zobrazeno 4175 x
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
Damianus
Androiďák!
Příspěvky: 353
Registrován: pát 12. lis 2010 22:59:51
Twitter: damianus
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Damianus »

Zajímavé že Vodafone stejná aktualizace později a cca100mbObrázek

­    

budi89
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 03. říj 2018 2:25:24
Typ mobilu / ROM: MIUI
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od budi89 »

To je ta dnešní móda. Uživatelsky nevyměnitelná baterie, a je jedno jaké má logo telefon. Vím o tom půl roku. Ale stejně to tam pošlu
Radulus
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: úte 21. čer 2011 10:22:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Radulus »

Ahoj,
Můžete mi prosím poradit?

Měl jsem Galaxy S7. Skončil na reklamaci a byly mi vráceny penize. Chtěl bych se zeptat, zda se dá v dnešní době najít nějaká adekvátní náhrada v některým z nových mobilů.

Požadavky:
- Cena kolem 10000 (už nechci za foun dat 20k)
- Kvalitní foťák (minimálně jako S7, pokud lépe, nebudu se zlobit) - bez tohoto ani ranu
- Rychlý systém (někdo by mohl mrčet, že S7 není rychlá, ale mě to vyhovovalo)
- IP6x certifikace - bez tohoto ani ranu
- Slušná baterka.
- Čtečka otisků pokud možno vpředu, ale asi není podmínka.

Zkrátka nechci si pohoršit. Možná bych i klidně znovu koupil S7 nebo S7 Edge, ale ptám se zda se dá dnes sehnat něco lepšího. Co jsem koukal S7 či S7 Edge se dá sehnat za podobnou cenu v oficiální prodeji.

Co A8 2018, LG G6 (pry LG poslední dobou dost bída) ?

Nejradší bych byl za čistý android, ale mám obavu žo tady v této kategorii je bez šance (Nokia si zatím mou důveru nezískala).

Měli by jste nějaký tip?

Děkuji Radek
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od vormen »

neváhal bych a být tebou bych využil aktuální akci Samsungu na S9, která tě vyjde na 11990. Je to sice víc než píšeš, ale budeš mít aktuální topmodel za pár korun.
havrdak
Androiďák!
Příspěvky: 434
Registrován: pát 08. črc 2011 9:00:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Bydliště: Litoměřice

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od havrdak »

Souhlas. S9 za ty penize je dobra volba...
Radulus
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: úte 21. čer 2011 10:22:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Radulus »

Mozna hloupy dotaz, ale starou S7ku uz nemam, vratili mi penize. Tyka se me presto tato akce..?

Koukam na oficialni prodej a tam je S9ka za 16990,- a ten bonus je zda se aplikovatelny pouze pri vykupu.

Jedine co by mi mohli odkoupit je tak mozna staricka Xperia M2 na ktere jedu ted.. :D
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Mirda86 »

Samozrejme ze plati. Dostanes litr za tu M2 a 5k bonus. Je uplne fuk co jim tam das.
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od peta809 »

Tak máme tu další aktualizaci...
Přílohy
Screenshot_20181101-102321_Software update.jpg
Screenshot_20181101-102321_Software update.jpg (458.93 KiB) Zobrazeno 3522 x
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
prikrylvaclav
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: sob 22. srp 2015 16:22:25
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od prikrylvaclav »

Zdravím pánové,
obracím se na vás s žádostí o radu či pomoc. Zakoupil jsem telefon Samsung galaxy s7 G930A, který byl dovezen ze zahraničí. Telefon je zcela funkční, při jeho startu se dostanu v úvodním nastavení k přihlášení do google účtu, tam se přihlásím taky, ale napíše mi to, že mám zadat účet majitele telefonu.
Pokoušel jsem vymazat uživatelské data v recovery, "flashnout" přes odin, ale mé pokusy jsou marné, vždy zahlásí chybu. Dá se v tomto směru s telefonem něco udělat, poradil by si s tímto někdo!?
Díky za ochotu poradit či pomoci.
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od bandit707 »

To si kupovsl z druhej ruky? Uz ho niekto pouzival? Potom mas smolu, v telefone mal povodny majiteľ zrušiť ten ucet
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od -Pavel- »

Přesně tak. Přihlásit se posledním účtem a zvolit nový účet. Když se kupuje z druhé ruky, je to sviňárna pustit dál telefon bez odhlášení účtu. Zkus kontaktovat prodejce.

Sorry. Přehlédl jsem to zahraničí. Tak to je pešek. [emoji25]
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od peta809 »

No, i tak bych mohl prodejce zkusit kontaktovat. Za pokus nic nedá. Třeba bude úspěšný.
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
Damianus
Androiďák!
Příspěvky: 353
Registrován: pát 12. lis 2010 22:59:51
Twitter: damianus
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Damianus »

Taky může být telefon kradeny při takovém to neveřejném nákupu. Jak říkají ostatní zkus kontaktovat původního majitele

­    

Mathew1
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: ned 20. říj 2013 9:41:40
Typ mobilu / ROM: G2
Rom: CM 13

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Mathew1 »

Co je to za zabezpečení? Jestli to mám aktivní. Vypadá, že plní svůj účel dobře [emoji1]
prikrylvaclav
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: sob 22. srp 2015 16:22:25
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od prikrylvaclav »

Když to tedy není možné, vzhledem ke stavu telefonu (je totiž jako nový), dá se koupit např. zcela poškozený SG G930 s funkční zákl. deskou a touto nahradit zaheslovanou v původním telefonu?
Vidím inzeráty s nezaheslovanou a funkční deskou, ale třeba poškozeným sklem, displejem nebo rámečkem. Pokud ano, dá se použít do G930A(F) deska také z G935 tedy edge? Máte s tímto někdo zkušenost? Díky
Uživatelský avatar
Damianus
Androiďák!
Příspěvky: 353
Registrován: pát 12. lis 2010 22:59:51
Twitter: damianus
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Damianus »

Použít se dá ale servisní zásah v podobě rozlepeni celého tefonu výměny desky a baterie která se mění po rozlepeni si nejsem jistý zda se to vyplatí.

­    

czrealov
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 13. črc 2012 11:14:47
Typ mobilu / ROM: S23 STOCK S911B *A13*
Tablet: Nexus10 STOCK ROOT
Bydliště: Hlučín

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od czrealov »

Flash pres Odin Android 6 a pak tento postup: https://www.youtube.com/watch?v=1Tdz3E8DaKA
S23 - CSC THL - org. nahrávaní hovorů - no ROOT
Watch5 44mm Graphite (R910)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy S7 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

Na obejití zabezpečení sem návody dávat nebudeme.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S7 - obecná diskuze“