Ostatní aplikaceUvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Pokud si nejste jistí do jakékoli kategorie vložit nové vlákno, tak zde je to pravé místo. Zároveň pokud máte pocit, že zde nějaká kategorie schází, tak to hned napište Supovi

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
madridistas
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 24. říj 2018 15:31:15

Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od madridistas »

Zdravíčko :) Našel jsem aplikaci od t-mobile uvítací tóny která nabízí si nahrát vlastní nahrávku, nabízí na to 10 sekund. Zajímalo by mě jestli toto nabízi i jiní operátoři, nebo jen t-mobile.
Díky za rady.
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od Papooch »

Měl jsem to kdysi od O2, ale byla to placená služba (což jsem zjistil za pár měsíců, když jsem se podíval na výpis čerpání).
Na poděkování slouží palec u příspěvku
madridistas
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 24. říj 2018 15:31:15

Re: Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od madridistas »

A byla tam možnost si nahrát vlastní nahrávku? Nebo tam byla možnost si jen vybrat z výběru melodií a tónů.
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od Papooch »

Bylo to hrozně dávno, ale myslím, že se dalo jen vybrat z předvolených. Měl jsem tam znělku z Pink Panthera :D
Na poděkování slouží palec u příspěvku
madridistas
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 24. říj 2018 15:31:15

Re: Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od madridistas »

Ahá. No, víš sháním možnost že si nahraju místo uvítací znělky vlastní nahrávku vlastním hlasem kde řeknu na sebe svůj mail když nezvednu mobil, bude to pracovní číslo...a zatím jsem to našel právě jen u t-mobile aplikace uvítací melodie kde se dá nahrát jen 10 sekund...
náhodou nějakou alternativu na můj požadavek by tě nenapadl? :)
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od Papooch »

Jo tohle myslíš. Uvítací melodie totiž hraje místo klasického tůůůůůůt .... tůůůůůůt a je teda řízená ze strany operátora. Jak koukám na tu aplikaci, o které mluvíš, tak by měla umět i vlastní hlášku při odmítnutí hovoru atd, ale je to vážně placené.

Pokud se tomuto chceš vyhnout, možná se to dá (ale neporadím ti jak, to budeš muset dohledat) nastavit přímo v telefonu s tím, že se při odmítnutí hovoru hovor spojí, přehraje se nějaká zvuková stopa, načež se hovor ukončí. Teoreticky by to mohl umět Tasker.

EDIT: Tak jsem chvilku googlil a na androidu prý není možný z aplikace zasahovat do streamu hovoru... Další možnost by byla při odmítnutí nechat hovor přesměrovat na nějakej automat, kde bude tahle zpráva nahraná, ale to taky asi nebude zadarmo.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od policak »

Prozradím vám tajemství. Je to úplná novinka, skoro nikdo o tom neví. Normálně prý jde na mobilu zapnout hlasová schránka, pokud nepřijmu hovor a považte, jde v ní namluvit vzkaz!!! Teda je to fakt nový a nepotvrzený, ale jestli to bude pravda, byla by to bomba.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
madridistas
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 24. říj 2018 15:31:15

Re: Uvítací tóny - vlastní nahraná zvuková nahrávka

Příspěvek od madridistas »

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“